Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 74

Θέμα: λιγο πριν το τελος

Το avatar του χρήστη globalklima
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ / ΓΛΥΦΑΔΑ

Προεπιλογή

MODERATOR ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΤΑ ΣΒΗΣΕΤΕ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΩΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

1 . ~ DAMIEN ~ 907 (-64|-22)
    2 . ~ SULTAN ~ 889 (-145|-44)
    3 . ΠΡΟΣ ΤΙΜΗ Τ.Η. (Πρωτεύουσα) 1005 (-144|-45)
    4 . ~ DIMATH ~ 790 (-143|-44)
    5 . ~ STONE ~ 846 (-143|-45)
    6 . ~ TASTE ~ 911 (-143|-46)
    7 . ~ ΝΕΑΡΧΟΣ ~ 750 (-137|-45)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟΝ S1 ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΗΘΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΚΡΗΚΤΙΚΑ.
    ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ....
    ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ

-=Τ.Η.=-

UNICORN - JAGERMEISTER -
    LUNOS - FAUSTINA
    κτλ

ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ , ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΙ , ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ
    ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΗΓΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΙΛΟ

STONE
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΗΤΡΗ,

ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΛΕΩΝ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ

DIMATH & DAMIEN & TASTE_FROST

ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ .

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ

ADONIO

ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΗΘΟΣ .

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

GLOBALKLIMA

ΠΡΩΗΝ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ -= T.E. =- & -=Τ.Η.=-

Υ.Σ Μπραβο στον φιλο Bothros που ανοιξε το θεμα .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη globalklima : 08-03-10 στις 09:07
    Μην ρωτας τι μπορει να κανει η συμμαχια για σενα , να κοιτας τι μπορεις να κανεις εσυ για την συμμαχια σου.

Το avatar του χρήστη Ntountouka
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή Ορατοτης ΜΗΔΕΝ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flogovolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και ένας Χριστιανικός στρατός, έχασε το δρόμο και δεν ήρθε στο ww.......
    Αλλά έπεσε σε σαπορτ
    Γύρισε πίσω

http://travian-reports.net/gr/report/16135c20103

Αν μου επιτραπεί βάζω και ονόματα
    Δεν "εχασε" τον δρομο του ...πολυ απλα δεν "βρηκε" WW...
    Επισης να ευχαριστησω τους "οχτρους" που ομορφυναν το παιχνιδι με την μαχητικοτητα τους .
    "Οταν εχεις αξιο "αντιπαλο" γινεσαι κι εσυ καλυτερος "
    Ειλικρινα σ αυτον τον σερβερ συναντησα αρκετους καλους παικτες με ηθος!!!
    Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και σε ολους τους συμμαχους μου για την αψογη συνεργασια μας
    Σας ευχαριστω κι ευχομαι τα "καλυτερα" για ολους !!!

Υ.Γ Μπραβο σ ολα τα παιδια ("οχτρους & φιλους) για τους στρατους που παρουσιασαν
    NO NTOUNTOUKA ...NO PARTY

Προεπιλογή

ο πρωτος σερβερ που χαθηκε μεσα απο αυτο εδω το φορουμ
    ετσι ειναι δημητρη δεν μπορεις να κερδιζεις με τα ιδια κολπα του
    στιλ διαιρει και βασιλευε καποια στιγμη σε παιρνουν χαμπαρι
    και απο οτι δειχνει η CONT-END εχει μπεσα και μενει ενωμενη
    μεχρι τελους εν αντιθεσει με τον περισυνο S2 που η υπερσυμαχεια
    κοιταζε ποιος θα βγαλει το δικο του ww μπροστα μεχρι που
    αλληλοχτηπηθηκαν
    ερωτηση αφου οι αμυνες δεν ηταν αρκετες γιατι δεν μαζευτηκατε
    στο Χ5 ? και μοιρασατε τις αμυνες 50%-30%-20% δημητρη παλι
    τα ιδια προβληματα????? το δικο μας το ww και το δικο σας το ww??????

τελος παντων μπραβο σε ολους δικους και εχθρους

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ntountouka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν "εχασε" τον δρομο του ...πολυ απλα δεν "βρηκε" WW...
    Επισης να ευχαριστησω τους "οχτρους" που ομορφυναν το παιχνιδι με την μαχητικοτητα τους .
    "Οταν εχεις αξιο "αντιπαλο" γινεσαι κι εσυ καλυτερος "
    Ειλικρινα σ αυτον τον σερβερ συναντησα αρκετους καλους παικτες με ηθος!!!
    Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και σε ολους τους συμμαχους μου για την αψογη συνεργασια μας
    Σας ευχαριστω κι ευχομαι τα "καλυτερα" για ολους !!!

Υ.Γ Μπραβο σ ολα τα παιδια ("οχτρους & φιλους) για τους στρατους που παρουσιασαν
    Έτσι θα γινόταν, αν ερχόταν στο mpamparo στο -145 -87 Ένα ράμ πάντα χρήσιμο είναι όμως

Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους αντιπάλους για το όμορφο παιχνίδι που μας προσέφεραν και για τους στρατούς που παρουσίασαν

Καθώς και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συμμάχους για την μοναδική προσπάθεια που κάνανε.
    Σε όλους τους Τερμίτες οι οποίοι παρότι οι περισσότεροι έπαιξαν για πρώτη φορά, επέδειξαν τρομερή ομαδικότητα και διάθεση να παλέψουν μέχρι την τελευταία στιγμή.

Τέλος συγχαρητήρια σε όλους τους keepers για την επίπονη προσπάθεια, τα ξενύχτια και το χρόνο που διέθεσαν.

Προσωπικά θα ευχαριστήσω πριβε γιατί είσαστε τόσο πολλοί που σίγουρα θα ξεχάσω κάποιον

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the director Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο πρωτος σερβερ που χαθηκε μεσα απο αυτο εδω το φορουμ
    ετσι ειναι δημητρη δεν μπορεις να κερδιζεις με τα ιδια κολπα του
    στιλ διαιρει και βασιλευε καποια στιγμη σε παιρνουν χαμπαρι
    και απο οτι δειχνει η CONT-END εχει μπεσα και μενει ενωμενη
    μεχρι τελους εν αντιθεσει με τον περισυνο S2 που η υπερσυμαχεια
    κοιταζε ποιος θα βγαλει το δικο του ww μπροστα μεχρι που
    αλληλοχτηπηθηκαν
    ερωτηση αφου οι αμυνες δεν ηταν αρκετες γιατι δεν μαζευτηκατε
    στο Χ5 ? και μοιρασατε τις αμυνες 50%-30%-20% δημητρη παλι
    τα ιδια προβληματα????? το δικο μας το ww και το δικο σας το ww??????

τελος παντων μπραβο σε ολους δικους και εχθρους
    Κάποια στιγμή είναι σωστό να λέγονται και αλήθειες.

Και επειδή η διαφορά των στρατών των δύο πλευρών ήταν 1-4 για να δούμε τι θα γινόταν αν μαζευόμασταν σε ένα WW όπως λες όλοι... Κάτι το οποίο κάναμε βέβαια αλλά αυτό είναι άλλο θέμα ακόμα και τώρα στο τέλος προσπαθείς εσύ (!!!) να δημιουργήσεις εντυπώσεις... ξεχνάμε βέβαια τα της "kleopatra1000" μακάρι να το έκαναν κι άλλοι "αντίπαλοι" αυτό που έκανα εγώ αλλά δεν πρόκειται να γίνει ποτέ με τα μυαλά που κουβαλάτε...

1. Οι άμυνες ΔΕΝ ήταν μοιρασμένες 50-30-20 αλλά 75-13-12 γιατί στο mpamparos υπήρχε η 6πλάσια άμυνα από τα άλλα 2 WW.

2. Σε περίπτωση που μαζευόμασταν όλοι σε ένα WW και το 75-13-12 γινόταν 100-0-0 θα είχατε ακόμα 40 στρατούς να ρίξετε στο 1 WW που θα στηρίζαμε τι θα άλλαζε? Προφανώς και τίποτα αλλά έτσι για να έχουμε κάτι να πούμε να το γράψετε και αυτό...

Αναλόγως τα δεδομένα του κάθε server πρέπει να κινείσαι στο end game για να καταφέρεις να φέρεις το καλύτερο αποτέλεσμα για τη συμμαχία-συνασπισμό σου. Τα δεδομένα για την W4W ήταν εκ των πραγμάτων αρνητικά όταν είχαν το 1/4 των λογαριασμών, το 1/4 της άμυνας, το 1/4 των επιθετικών στρατών, και αυτό το 1/4 είχε απέναντί του 9 θαύματα να χτυπήσει και είχε να δεχθεί στα 4 θαύματά της τα 3/4 των επιθετικών στρατών του server.

Και καθώς μιλάτε για υποστήριξη και αγάπες στην Cont-EnD πρέπει πράγματι να μην είχατε ποτέ διαχωρίσει τα WW σας και πρέπει πράγματι να ήσασταν μονιασμένοι και αγαπημένοι, γι αυτό και όταν ξεκινήσαμε τις επιθέσεις μας στα 3 πρωπορευόμενα WW σας (Corsikios, illuminati, fallafel) εσείς ζητάγατε άμυνες για το WW του hatzidi2 και αφήσατε, κυρίως, το illuminati με 2 εκατομύρια λιγότερες άμυνες από τα άλλα 2 WW, δεν στείλατε ενισχύσεις στον Corsikios, δεν στείλατε στον fallafel αλλά συνεχίσατε να στηρίζετε τα δικά σας Μυρμιδονικά WW... και βγαίνεις και κατηγορείς εμάς για "το δικό μας" και "το δικό σας" WW.... κρίμα...

winner of : s1 playing with -=M=- / s2 playing with NMS / s3 playing with -=TDE=-

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fusitiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    To pop είναι στο 3 αλλά η ελπίδα δεν έχει πεθάνει..αναμένω και όμοιο post απο flogovolos oταν το pop πάει στο 1, με τίτλο 'ανατροπή στο φινάλε, διάσπαση της cont-end' και μετά βλέπουμε
    Ανοφελο και κακοβουλο σχολιο ... δυστυχως ... τα υπολοιπα στον speed για να μην κουραζουμε και τον κοσμο εδω (δε φταει σε τιποτα) ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο devilsnake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα συγχαρητήρια σε όλους αμυνόμενους και επιτιθέμενους για τους στρατούς που έφτιαξαν και την προσπάθεια που κατέβαλαν από όποια πλευρά κι αν βρίσκονται.

Τώρα αυτό που μας μένει είναι ο "υγιεινός" περίπατος των θαυμάτων προς το 100 για 4 ακόμα ημέρες.

illuminati (τις έχει τις αποθήκες άραγε ?)
    dj-abart (ομοίως)
    corsikios (προλαβαίνει άραγε?)

Για να δούμε στο σπριντ των τελευταίων 100 μέτρων τι θα γίνει

Προεπιλογή ΤΕΛΟΣ ή ΑΡΧΗ ?

Καλημερα και απο εμενα ...
    οι υπολοιποι συμμαχοι με καλυψαν πληρως οποτε δεν εχω και πολλα να πω .
    Αν καποιος προσπαθησει να ριξει ευθυνες μπορει να το κανει και υπαρχουν 1.000.001 λογοι , ισως και περισσοτεροι .
    Επισης υπαρχουν αλλοι τοσοι λογοι για να πεις μπραβο σε συμμαχους και αντιπαλους .
    Το μονο που ειμαι σε θεση να κανω ειναι να δωσω συγχαρητηρια στους αντιπαλους για την νικη τους στον server (οπως και αν προηλθε το αποτελεσμα εχει σημασια) .
    Ειναι ο τελευταιος μου απλος server και με τη ληξη του speed θα χαιρετησω το travian για παντα .
    Εκανα πολλους φιλους απο το παιχνιδι και τους ευχαριστω ολους .

Τελος θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο στον αρχηγο των immortals dimath για την αδιαπραγματευτη σταση του στο παιχνιδι απεναντι σε συμμαχους και αντιπαλους .
    "Μετα Χριστον προφητες" μπορουμε να γινουμε ολοι , το θεμα ειναι ποιος θα παρει την μπαλα οταν αυτη καει ... και ο δημητρης το εκανε παντα . Ολοι οι leaders των Immortals αξιζουν συγχαρητηρια για την σταση τους , ο damien , o trivial ,η shadow , ο the good ... και ολοι οσοι αντεξαν την πιεση .

Καλη συνεχεια στις ζωες σας και υγεια σε ολους ...

Μετα το τελος ειναι η αρχη ... (οποια αρχη θελει ο καθε ενας απο εμας)
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

καλησπερες και απο εμενα..

πρωτα απο ολα ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια για τους στρατους που καταφεραν να βγαλουν(μικρους η μεγαλους δεν εχει σημασια).
    ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους αντιπαλους για την προσπαθεια τους και που καταφεραν να κανουν το παιχνιδι ενδιαφερον μεχρι το τελος.
    ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που ξενυχτισαν να φυλανε τα θαυματα και να προσπαθουν με νυχια και με δοντια να κρατησουν τα στρατευματα μας ζωντανα.

παμε στο παιχνιδι τωρα η CoNt-EnD ειναι η νικητρια του σερβερ αυτο ειναι γεγονος οποιο θαυμα και να πατησει το 100 ειναι το ιδιο μπραβο σε ολους μας λοιπον για την συνεργασια και την ομοψυχια που ειχαμε μεχρι τελους..

παμε και στην συμμαχια μου λοιπον.

ειμαι περηφανος και για αυτον τον αλλον 1 χρονο που περασαμε μαζι.....τον χαρηκα ακομα πιο πολυ και απο περυσι...1 στην καταταξη αλλα και πρωτη στον πιο συμαντικο τομεα για μενα του παιχνιδιου την ΕΠΙΘΕΣΗ...περασαμε απιστευτες στιγμες απιστευτα ξενυχτια και απιστευτες επιθεσεις...τα παντα ηταν πρωτογνωρα 60 ατομα να ξενυχτανε για να πετυχει μια επιθεση ολοι εισασταν υπεροχοι....

λιγα λογια για μερικα ατομα της ηγεσιας των -=Μ=-..

Devilsnake...σταυρο για εμενα εισαι μακραν ο καλυτερος ελληνας παιχτης τραβιαν..ειναι τιμη για μενα που ημουν sitter σου για ενα χρονο(δεν υπαρχει περιπτωση να το ξανακανω)και που εμαθα το παιχνιδι διπλα σου.πανω απο ολα εισαι φιλος ομως και εισαι απο τους λιγους πραγματικους που εκανα μεσω του παιχνιδιου...σε ευχαριστω για ολα....(στην μπαλα ομως εισαι μυρωδιας)

dkanari...οτι και να πει κανεις για σενα ειναι λιγο...εισαι μουρλος εισαι στον κοσμο σου εισαι στο βουνο εισαι εντελως αντε γεια....φιλε δημητρη πραγματικα τυπακι σαν και εσενα δεν υπαρχει,ξερεις το παιχνιδι οσο λιγοι οι επιθεσεις που οργανωνες ηταν απλα τελειες αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο το θεμα ειναι οτι χαρη σε εσενα ολοι απολαμβαναμε το παιχνιδι εισαι απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ και τωρα που τελειωσε μπορεις να βγαλεις την καλτσα απο το κεφαλι επιτελους

nektar....κουμπαρε εισαι ο βασιλιας της γκρινιας και της μουρμουρας..παρολα αυτα εισαι σιγουρα ο πιο αγαπτητος παιχτης της συμμαχιας....χαρηκα που σε γνωρησα καλυτερα σε αυτον τον σερβερ και τους δυο μας μας ενωνουν δεσμοι που ξεπερνανε το τραβιαν την καθημερινοτητα και γενικα τα παντα....

bianca....η ηρεμη δυναμη των -=Μ=- και περυσι και φετος.....

ntountouka....ωρες ωρες ηθελα να σε μπινελικιασωαν και τις πιο πολλες φορες ειχες δικιο
    τραβηξες μεγαλο καναλι και εκανες πολλα πραγματα για την συμμαχια.....

emperor.....ελπιζω να εισαι ο αυθεντικος αυτος που εχω φιλο στο fb.....ησουν o keeper του ξενυχτιου

aris3....δεν εχω τιποτα να πω για σενα τα γραφω στο προφιλ μου....gay e gay....

tsiou77..εισαι η φωνη μου στο φορουμ και ο καλυτερος μου φιλος εδω και 10 χρονιαξεπερνας τον nektar σε γκρινια και κλαψα πολλες φορες

hatzidi2...αξιζεις τα ποιο πολλα μπραβο.....εφαγες το μεγαλυτερο παλουκι στο τελος του παιχνιδιου....να εισαι καλα γιωργο μου....

και για το τελος

marialina...σιττερακι μου σε ευχαριστω για ολα χωρις την βοηθεια σου δεν ξερω αν θα τα εβγαζα περα...σε ευχαριστω που ανεχτηκες την γκρινια μου και την στενοκεφαλια μου για ενα χρονο
    σε ευχαριστω και για την συγκατοικιση στον speed...
    το τι εισαι για μενα δεν χρειαζεται να στο πω.....το ξερεις εσυ ιδια καλυτερα......

υ.γ συγνωμη αν με την συμπεριφορα μου ενοχλησα καποιους στο παιχνιδι η στο φορουμ..

καλη ανταμωση σε αλλους σερβερ

φιλικα προς ολους

δημητρης

city7 server 1

sitteronia speed

Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-12, 07:23
  2. Απαντήσεις: 188
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-10, 23:07
  3. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ
    By city7 in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-10-10, 19:05
  4. Λιγο πριν τους natars
    By devilsnake in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-10, 20:10
  5. Εκθεση ??? Λιγο Help please
    By stoumpas in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-09, 20:14

Δικαιώματα - Επιλογές