Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: Και τώρα που όλοι κάνουν αγκαλίτσες...

Προεπιλογή

Φίλε Αλέξη θα σου πω δυο πραγματάκια να γνωρίζεις . δεν πρεπει να βγαινουμε εδώ και να διασύρουμε κανέναν αυτό δεν το αξίζει κανείς και ας είναι και ο τελευταίος και ο πιο ποταπός δεν είμαστε στον μεσαίωνα προς θεού είμαστε μορφωμένα άτομα με κρίση και αξιοπρέπεια , ότι θες γράψε ένα μνμ και στειλτο του και χωστα του . Με αυτά που γράφω τώρα δεν έπεται ότι παίρνω και το μερος του Δημήτρη ,αλλα την γνωμη μου θα του την πω και εγω όμως πριβε και θα έπρεπε να το κανεις και εσυ και όλοι όσοι έχουν προβλήματα με τον καθένα γιατι είμαστε μεγάλα παιδιά δεν είμαστε πιτσιρίκια και έχουμε αφιερώσει πολύτιμο χρόνο και χρήμα σε αυτό εδώ το παιχνίδι.
    Να περνάς καλά στην ζωή σου

Φιλικά Κώστας

Προεπιλογή

Μετά απο έναν κουραστικό χρόνο ο server 1 έφθασε στο τέλος του και θα ήθελα αποδώσω τον σεβασμό μου και να συγχαρώ τους δύο τεράστιους παίκτες και αρχηγούς των Hashshashins ( "Sultano και Houdini"). Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω όλη την ΦΟΝΙΚΗ ΣΤΡΑΤΙΑ των Hashshashins για τις τρομερές συγκινήσεις που μου χάρησε κατα την διάρκεια αυτού του έτους και να δώσω πολλά συγχαρητήρια στον άνθρωπο ο οποίος λειτούργησε ώς συνδετικός ιστός και ήταν το μοναδικό μας κίνητρο για μεγάλο μέρος του server τον μέγιστο "damien".

Vaeraun33
    A proud Hashshashin member!!!

DEDICATED TO THE HASHSHASHINS WAR CREW....

Προεπιλογή Απο Stonhead

Ειναι κριμα και στεναχωρα ολα αυτα που διαβαζω απο συμμαχους
    να κατηγορουν και να βρισκουν εξιλαστηρια θυματα, κυριος απο
    ατομα που δεν ειχαν καμμια ευθυνη για ενεργειες του συνασπισμου.
    Σας ευχομαι ολους εσας να συνεχισετε το παιχνιδι και να αναλαβεται
    τοσο την αρχηγια οσο και την διπλωματια του συνασπισμου που μελλοντικα
    θα ανηκετε.
    Καποιοι που αντεληφτηκαν οτι θα συνεβαινε κατι τετοιο απαντησα πως δεν
    θα μπουμε σε αυτη την διαδικασια, αλλα δυστιχος σε αυτο το παιχνιδι δεν γνωριζεις
    απο που θα σου ερθει.
    Παρολο τα λαθη, που ηταν πολλα στο end game, ακομα και αν τα καναμε καλυτερα
    ή βαση του σχεδιου που ποτε δεν εφαρμοστηκε, δεν θα αλλαζε το αποτελεσμα, για αυτο
    ειναι πραγματικα κριμα να διαβαζουμε αυτες τις αναρτησεις.
    Η αληθεια ειναι οτι δυσκολευτηκαμε να συνεργαστουμε, γιατι μεχρι αυτο το σημειο του παιχνιδιου
    οι συμμαχιες δρουσαν ανεξαρτητα.Αν και ιμμορταλς και χασασινς ειχαν συνεργασια τοσο σε αμυνες, οσο
    και σε επιθετικες ενεργεις.Με συνχωρητε αν δεν γνωριζω για τις αλλες συμμαχιες.
    Στη ουσια δεν κανετε τιποτα αλλο, παρα τα ιδια που ταχα κατακρινετε οτι εγιναν απο
    συγκεκριμενους ανθρωπους, και εμενα προσωπικα.
    Και μαλιστα αυτο που κανετε ειναι πισωπλατο χτυπημα και υπουλο.
    Πολυ περισσοτερο οταν εσεις δεν αναλαμβανετε καμμια ευθυνη (πχ για την κατασταση με την σιτυση
    και αμυνα του -5/-69). Μπορουμε να μιλαμε μερες για τετοια θεμματα.
    Εγω θα αναλαβω οποια ευθυνη μου προσαψετε.Οπου νομιζετε πως εχω ευθυνη, την αναλαβανω.
    Η διαχειρηση μιας τετοιας καταστασης ειναι πραγματι δυσκολη υποθεση, αλλα να φτανετε στο σημειο
    να την ξεφτελιζετε για να την αφησετε και να την ξεπερασετε ειναι αλλο θεμα.
    Απλα δεν εχετε την δυναμη να την αντιμετωπισετε και καταφυγετε σε κυκλοθυμικα συνδρομα.
    Λυπαμε πολυ που δεν φευγουμε απο εδω αγκαλιασμενοι.

Θελω να ευχαριστησω τα παιδια της inv που με φιλοξενησαν στο τελος του παιχνιδιου,
    τον Νικο και τον Χαρη για τη καθαρη τους σκεψη σε ωρες πιεσης,πραγματικοι ηγετες.
    Τα τρομερα κοριτσια μας, την Πριγκηπισα Γεωργια, την Μαρια, την Δημητρα, το μαναρι μου Μαρινα,
    την Μαγδα, την Αννουλα μας, και ολους τους αφανεις ηρωες της προσπαθειας στηρηξης του θαυματος.
    Τους σιττερς του θαυματος, για το φιλοτιμο και την υπερπροσπαθεια, Αννουλα, Νταμιεν,Δημοσθενη,Νινα,Ερε,
    την λατρευτη μας Κουκι και ολους τους αφανεις ηρωες για την προσπαθεια τους. Τα σεβη μου.
    Τον φιλοσοφο μας Επικουρο, τον φοβερο και τρομερο Θερον .Ολους τους αορατους πρωταγωνιστες.
    Την ex-wife Shadow, τον αδη, ολη την περσινη παρεα σε οποια συμμαχια και αν ηταν, τον Geo για τον λογαριασμο που
    με εμπιστευτηκε.
    Τον dimath, φιλε καθε φορα που παιζω μαζι σου ειναι ευχαριστηση,Respect για το βαρος που σηκωσες
    αλλη μια φορα.

Ενα μεγαλο μπραβο και στους νικητες, ευχομαι να ειναι τα παιδια της RS, αν δεν ειναι δεν πειραζει μια αλλη
    φορα, συνχαρητηρια για το ομαδικο παιχνιδι σας.

stonehead.

Προεπιλογή

ε μιας και τελίωσε ο server, να πω και εγώ με τη σειρά μου,
    κάτι που οι πιο πολλοί το είχατε καταλάβει,
    ότι με τον dimath έχουμε καλή και φιλική σχέση και φυσικά οι αλληλοκατηγορίες ήτανε στημένες ....

Άρχισε ως ενα αστείο, να βγεί ο Δημήτρης ο τύπος που όλοι τα βάζουνε μαζί του, ο αδικημένος, ένας εναντίον όλων και έτσι να τον συμπαθήσει η συμπαιχτριά μας η Γεωργία.
    Στη συνέχεια (και αφού η Γεωργία μας γείωσε) το συνεχίσαμε ως παιχνίδι. Βέβαια κάποιες φορές το παρατράβηξα και έγω αλλά τι τα θές, καλά ήτανε, γέλασαμε.
    Fusitiras, proud member of YATA
    Είμαστε οι cont-end του grx, προσκυνήστε όλοι

Προεπιλογή

Επειδή δημιουργήθηκε ένα θέμα με τις προσωπικές απόψεις κάποιων μελών της ~Η~ έχουμε να δηλώσουμε τα εξής:

Όπως όλοι παραδέχονται ο server χάθηκε λόγω της καταστροφικής διπλωματίας και πολιτικής του συνασπισμού μας. Υπεύθυνοι για αυτή τη διπλωματία είναι ΟΛΑ ανεξαιρέτως τα ηγετικά μέλη του συνασπισμού, ανεξαρτήτως του ποιοι ήταν οι κύριοι εκφραστές της διπλωματίας. Επομένως σε καμία περίπτωση δεν αποποιούμαστε των ευθυνών μας σε αυτό τον τομέα. Όσο υπεύθυνος είναι dimath (και ο κάθε leader) είμαστε εξίσου υπεύθυνοι και οι leaders των ~Η~.

Όσον αφορά τον τομέα του forum έχουμε να πούμε ότι συμφωνούμε απόλυτα με όσα ειπώθηκαν περί γραφικότητας κτλ. Το επίπεδο έπεσε τόσο χαμηλά με αποτέλεσμα να κλειδώνονται το ένα post μετά το άλλο, να διαγράφονται τα μισά posts. Μέχρι και βρίσιμο μανάδων είδαμε στο forum. Αυτός ήταν ο λόγος που απείχαμε από αυτό.

Πολλά συγχαρητήρια στους νικητές για την δίκαια νίκη τους,
    και ακόμα περισσότερα στους συμμάχους μας που δεν τα παράτησαν σε κανένα σημείο του server και το πάλεψαν μέχρι τέλους σε έναν server που φαινόταν (και τελικά αποδείχτηκε πως ήταν) καταδικασμένος.

Καλή συνέχεια σε όλους,
    Εκ της ηγεσίας των ~H~ashasins

KOINOKTIMOSINI
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ηθελες δηλαδη να κανουμε ?
    Να πουμε οτι δεν ηταν δικαιη η νικη ?
    Να μη δωσουμε συγχαρητηρια ... τα χρωσταμε , τα παιδια στη δικη μας νικη στο προηγουμενο server1 εκαναν το ιδιο .
    Μην ειστε κοντοφθαλμοι ... κανεις δεν εβρισε κανεναν σε προσωπικο επιπεδο ... δεν εχουμε να χωρισουμε κατι ... για το παιχνιδι μπορουμε να πουμε πολλα σε προσωπικο επιπεδο σχεδον τιποτα ...
    Να υποθεσω οτι δεν παρακολουθεις πολυ το φορουμ , τον τελευταιο καιρο ;
    Και κατι αλλο φιλε μου , απο αλλο θεμα βεβαια αλλα και εκει το κελιδωσαν μιας και τα "πολιτικα "(που τα ειδαν ειναι κακα , ενω οι "πολιτικες" που εφαρμοζονται και εδω ειναι "υπερανω", δεν εχω κανει προσπαθεια μα πεισω κανενα και δεν το θεωρω και πρεπον εξαλλου ,αλλα λεω αποψεις , πιστευω με στοιχεια , οπου αν αποδεχτει και ο αλλος η και εγω καποιου αλλου ισως , να γινει λαβη για αυτοβελτιωση μας , γιατι δεν ειναι σωστο αυτο ;
    Τωρα , αν εσυ θες να αποδεχτεις την Ανισοτητα ως Δικαιοσυνη , και την ελειψη της ισοτητας και ισων ευκαιρειων ως μετρο που δεν θα ειναι παραγωγικο , μαλλον βγαζεις εκτος μια ολοκληρη ιστορια του ανθρωπινου γενους , απο το βγαλσιμο του απο τις σπηλιες οπου , δεν θα μπορουσε να επιτευχθει αν δεν υπηρχε η εννοια κια λογικη της κοινοτητας και ισχυς εν τει ενωσει , κανω λαθος ;

Προεπιλογή Το τέλος ειναι μαγεία

Είναι παράξενη η ζωή και γλυκιά ιστορία
    είναι ενα δώρο ή μια βαριά τιμωρία
    είναι η αρχή της μια καλή ευκαιρια
    ομως το τέλος ειναι μαγεία...

Για τους ανθρώπους που φεύγουν πιο πλούσιοι απο αυτό το παιχνίδι
    http://www.youtube.com/watch?v=BXB-P...eature=related

Για αυτούς που δεν ρίχνουν την ασπίδα τους
    http://www.youtube.com/watch?v=v3asuVZU24k

Για τα αδικοχαμένα τσεκούρια μας
    http://www.youtube.com/watch?v=euesk...eature=related

και οποιος κατάλαβε, κατάλαβε...
    Damien of Hashshashins
    Δείμος 1/2 ClS

Προεπιλογή

Οταν ένα θέμα γίνεται συναυλία σημαίνει ότι έχει ολοκληρώσει τον κύκλο του.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Aγκαλίτσες ,και φιλάκια
    By omorfos in forum Αρχείο Server 4 (4)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-12, 11:03
  2. Ποιος ξερει την αληθεια? Η S.A.S , ή όλοι ΣΑΣ...
    By AGIOS PETROS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-05-11, 01:24
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-10, 13:34
  4. τώρα;;;;
    By mixalakis in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-09, 18:00
  5. Είμαστε όλοι Φάρμες!!
    By Ulagrand in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-08, 13:51