Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: R & S - Τίτλοι τέλους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hummer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ριτα, το πιστευεις αυτο που λες; Η ~Λ~ απο τον πρωτο μηνα υπαρξης της εσπαγε και εξαφανιζε χωρια που εμφανιζοντουσαν γυρω απο το πεδιο δρασης της. Τι ειναι αυτο που ειπες τωρα;
    Σου έφυγε το χρώμα απο το πρόσωπο ?

Μην άγχου.
    Δεν θα εξέθετα ποτέ συμμάχους-αδέλφια.

Ο,τι γράφω είναι η αλήθεια.
    Αν ανατρέξει κανείς στο πρώτο room του συνασπισμού μας είναι γραμμένα όπως τα γράφω.
    Αναφέρομαι στις 2 πρώτες εβδομάδες του server τότε ακόμα δεν είχατε καταπέλτες για να εξαφανίσετε χωριά και δεν είχε τελειώσει και ο server 2, που οι περισσότεροι τρέχατε εκεί με τα ww.

Αυτό που γράφω στο μήνυμα μου και απορώ είναι πως ξεκινήσαμε σύμμαχοι με τους R&S και καταλήξαμε αντίπαλοι & πως εσάς δεν σας θέλαμε για συμμάχους και καταλήξαμε να έχουμε φοβερή συμμαχία.

Το οτι δεν θέλαμε πολλούς συμμάχους ηταν γιατι θέλαμε να παίξουμε ξύλο εξού και το προφίλ της συμμαχίας μας, δεν δεχόμαστε άλλους συμμάχους.

Αυτά κάποτε τα λέγαμε με την Ελένη και τον Κώστα και γελούσαμε.
    Εσύ βιάστηκες να αγχωθείς.
    Ο,τι απορίες έχεις ξέρεις που θα με βρείς .
    Just ask me.

Ευχαριστώ !

Προεπιλογή

Και εμεις μπηκαμε στον S1 μονο και μονο για να παιξουμε ξυλο με τους ~Ι~ λογο των διαφορων που ειχαμε στον S2 αλλα δεν το καναμε θεμα στο φορουμ...
    Απλα και εμεις συμφωνησαμε μαζι τους και κρατησαμε τον λογο μας μεχρι τελους.
    Στην αρχη του σερβερ οπως λες, αλλες συμμαχιες ηταν φαρμες οχι εμεις.
    Τεσπα, καλημερα Ριτα. Δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση, μια χαρα περασαμε μαζι.
    hummer SmurfsHF S1.gr V1
    hummer AETOI S2.gr V1
    terror ~L~ S1.gr V2
    mitsaras S2.com
    costarlos (1/2) =CLS= S4.gr V2

Προεπιλογή

Καταρχήν Ρίτα συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά η ζωή μου πλέον μπαίνει σε μη τραβιανικούς ρυθμούς τελειώς... (και επιτέλους εδώ που τα λέμε...).

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και να ξέρεις και ένα μεγάλο μέρος της συμμαχίας έχει λίγο πολύ την ίδια άποψη και για σας. ¶ξιοι αντίπαλοι, ζόρικοι, με χιούμορ, γενικά καθαροί (τουλάχιστον εσείς μας χτυπάγατε και ΧΩΡΙΣ να έχετε κατάσκοπο).

Επίδωξη μας διπλωματική στην αρχή του σέρβερ ήταν να ενώσουμε τις πιο αξιόλογες συμμαχίες του -+, εσείς η Λ και η ΙΝΒ αναγκαστικά ήσασταν μέσα στο παιχνίδι, η τότε W και η Ε είχαν ήδη σχεδόν από την αρχή πάει με τους Ι. Μέσα στον Απρίλη νομίζω το -+ είχε το μισο συνασπισμό των ~Ι~ εσάς, Λ, W και Ε. Η Ε τότε δεν ήταν αξιόλογη, με την W παίζανε ξυλίκια οι INV και μείς μαζί με τη ΙΙ είπαμε να πλακωθούμε με την πάρτη σας. Εδώ αναλαμβάνω την ιστορική ευθύνη του πρώτου χοντρού κοπανήματος στους Λ που πήγα και έφαγα με τους πρώτους μου 40 ιμπεριανούς 2 αποίκους (μεγάλη επιτυχία χαχαχα...!!!).

Τέλος πάντων θεωρώ και εγώ ότι βιαστήκατε πάρα πολύ να προχωρήσετε σε συμμαχία. Το ίδιο και η Λ κατά τη γνώμη μου. Δεν ξέρω πως θα ήταν το παιχνίδι φυσικά και ούτε αν θα είχε μεγαλύτερο ή μικρότερο ενδιαφέρον. Βασικά δεν ξέρω αν δεν υπήρχατε εσείς και η Λ αν εμείς θα συνεχίσαμε να υπάρχουμε. Θέλω να πω ότι το κοπάνημα αυτό με σας μας "έδεσε" σα συμμαχία και μας πείσμωσε. Παίζαμε βασικά μόνοι μας και όσο να ναι την καλλιεργήσαμε την περηφάνεια μας που βαράγαμε τόσα μέλη των Ι μόνοι μας.

Οι οποίοι Ι για μεγάλο διάστημα είχα την αίσθηση ότι πίστευαν ότι είμαστε τίποτα εγκάθετοι ΕΕΧ... Η αλήθεια είναι βέβαια ότι σε εκείνη τη φάση οι μόνοι που βοηθούσαν ήταν και η μόνη συμμαχία που είχαμε οι ΙΝΒ δηλαδή...

Πώπω... πόσα πράγματα θυμήθηκα τώρα...

Αυτό που θα ήθελα να σε ρωτήσω (αν θες μου απαντάς) είναι αν εσείς και οι Λ που φύγατε από τα αρχικά σας χωριά τόσο μαζικά το είχατε προαποφασίσει ή αν έπαιξε ρόλο η δική μας ταχύτατη ανάπτυξη στα 2α χωριά χαμηλά...

Hummer μιας και μπήκες στη κουβέντα, αν θυμάσαι μαζί σας είχαμε προχωρήσει και σε συνασπισμό (τρομάρα μας!!! χαχαχα) από τον οποίο και αποχωρήσατε 2-3 μέρες μετά αν θυμάμαι (σε αυτόν ήταν τα παιδιά από τη V4v -γεια σου Σταύρακα!!!- η μετάπειτα ΙΙ ουσιαστικά...). Πάντως με εσάς πέρα από κάτι σπασίματα στην αρχή δεν είχαμε πολλές κόντρες γιατί είχατε ανέβει πολυυυυ ψηλαααα...

Για το endgame το βασικό πράγμα που μας πήγε πολύ πίσω ήταν το λάθος, σαμποτάρισμα από ένα λογαριασμό που πήγε και κατέκτησε το χωριό και κάναμε καμιά μέρα να περάσει στα χέρια του προγραμματισμένου ιδιοκτήτη... Φυσικά έγιναν και λάθη στο χτίσιμο αλλά όχι κάτι πολύ τραγικό... (Η αγορά ήταν τάμα στην Οσία Μαρκέλα και την έχτισα εγώ γιατί δεν μπορούσα να βρω καλές τιμές στην αγορά στην αρχή του σέρβερ)!!!

Γενικότερα το ξέρει όλος ο σέρβερ νομίζω, το θαύμα μας κρατιούνταν από τα λιγότερα χέρια, είχε (μέχρι τα χοντρά σπασίματα) τις λιγότερες άμυνες. Ήταν πολύ εύκολο να πέσει...

Ακόμα θυμάσαι που σου ζήτησα το skype εεε; Χαχαχα... Μπορείς να μου το στείλεις αν θες τώρα. Έχω κάποιες απορίες που θέλω να λύσω...

Τα λέμε...
    Το τέλος του κόσμου έρχεται!!! Μην ταξιδέψετε στα Ιμαλάια!!!
    Κλείστε θέση στην R&S μόνο με 100.000 η μία.

Ειδικά λουξ δωμάτια, τζακούζι, yideo wall, internet, και ένας σέρβερ για τον καθένα .

Στείλτε igm. Σας περιμένουμε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Woobly! Εμφάνιση μηνυμάτων

Hummer μιας και μπήκες στη κουβέντα, αν θυμάσαι μαζί σας είχαμε προχωρήσει και σε συνασπισμό (τρομάρα μας!!! χαχαχα) από τον οποίο και αποχωρήσατε 2-3 μέρες μετά αν θυμάμαι (σε αυτόν ήταν τα παιδιά από τη V4v -γεια σου Σταύρακα!!!- η μετάπειτα ΙΙ ουσιαστικά...). Πάντως με εσάς πέρα από κάτι σπασίματα στην αρχή δεν είχαμε πολλές κόντρες γιατί είχατε ανέβει πολυυυυ ψηλαααα...

Για το endgame το βασικό πράγμα που μας πήγε πολύ πίσω ήταν το λάθος, σαμποτάρισμα από ένα λογαριασμό που πήγε και κατέκτησε το χωριό και κάναμε καμιά μέρα να περάσει στα χέρια του προγραμματισμένου ιδιοκτήτη... Φυσικά έγιναν και λάθη στο χτίσιμο αλλά όχι κάτι πολύ τραγικό... (Η αγορά ήταν τάμα στην Οσία Μαρκέλα και την έχτισα εγώ γιατί δεν μπορούσα να βρω καλές τιμές στην αγορά στην αρχή του σέρβερ)!!!

Γενικότερα το ξέρει όλος ο σέρβερ νομίζω, το θαύμα μας κρατιούνταν από τα λιγότερα χέρια, είχε (μέχρι τα χοντρά σπασίματα) τις λιγότερες άμυνες. Ήταν πολύ εύκολο να πέσει...
    Μιας και με ξαναεβαλες στην κουβεντα, τοτε να ξαναπαρω τον λογο. Ειχαμε αποφασισει (ως Λακεδαιμονιοι) πριν ξεκινησει ο σερβερ, να αποικισουμε στην περιοχη που πηγαμε. Μια περιοχη 100χ100 τετραγωνων του χαρτη. Εκει προσπαθησαμε και καταφεραμε να μην αποικισει αλλη συμμαχια. Οι περισσοτερες μαχες μαζι σας εγιναν εκει (οποιος θελησε δηλαδη να αποικισει απο εσας) και λιγοτερες εκει που ηταν τα πρωτα χωρια μας (μεχρι που μας τα πηρατε αλλα μας ηταν πλεον αχρηστα). Εκτοτε δεν ειχαμε μεταξυ μας προστριβες, μιας και οποιος αποικισε απο εσας, αποικισε περα απο τα -200. Πιο πολλες διαμαχες ειχαμε με F~S παρα με εσας. Γνωριζεις πως απο την αρχη του σερβερ, σας ειχαμε σε εκτιμηση αλλα η αλλαγη πλευσης απο εμας, μας εφερε αντιπαλους. Γνωριζω πως τα περισσοτερα μελη σας δεν ειχαν μεγαλη εμπειρια (το εχετε δηλωσει και εσεις οι ιδιοι αυτο) και αυτο φανηκε και στο χτισιμο του θαυματος σας. Θα συμφωνησεις μαζι μου, ειχατε το μοναδικο θαυμα απο τους Cont-End που δεν χτυπηθηκε απο W4W απο την αρχη αλλα παρ'ολα αυτα δεν ειχατε σωστο χτισιμο (αρα σημαντικες καθυστερησης στο ανεβασμα επιπεδων θαυματος). (Αληθεια, αγορα 20, γιατι; ) Ως συμμαχια ομως ειχατε σωστη οργανωση και μεγαλη ομαδικοτητα σε ολη την διαρκεια του σερβερ και σας αξιζουν συγχαρητηρια.
    hummer SmurfsHF S1.gr V1
    hummer AETOI S2.gr V1
    terror ~L~ S1.gr V2
    mitsaras S2.com
    costarlos (1/2) =CLS= S4.gr V2

Προεπιλογή

Καλησπέρα, απλά μόνο και μόνο για να μην πάρει όλη η συμμαχία της R&S πάνω της την λάθος ανάπτυξη του θαύματος μιας και μέσα σε αυτήν ήταν άνθρωποι με εμπειρία στο χώρο του παιχνιδιού…(kostas1971, woobly,asterix κ.α) την συγκεκριμένη <<βλακεία>> την διέπραξα εγώ (αγορά 20) .

Τέλος κατόπιν εορτής να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ πρώτα απ'όλα στον Σταύρο (mourgolikos) που με μύησε στο παιχνιδη…και σε όλους τους συμπαίκτες μου ,που με ανέχτηκαν αυτόν τον ένα χρόνο.

Χαρά μου που γνώρισα άτομα που θα συνεχίσω να έχω επαφές μαζί τους νιώθοντας ότι έχω να πάρω πολλά ακόμα (εκτός από τα σιτάρια τους ).

Υ.Γ :Master respect = Kostas1971

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_abart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, απλά μόνο και μόνο για να μην πάρει όλη η συμμαχία της R&S πάνω της την λάθος ανάπτυξη του θαύματος μιας και μέσα σε αυτήν ήταν άνθρωποι με εμπειρία στο χώρο του παιχνιδιού…(kostas1971, woobly,asterix κ.α) την συγκεκριμένη <<βλακεία>> την διέπραξα εγώ (αγορά 20) .

Τέλος κατόπιν εορτής να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ πρώτα απ'όλα στον Σταύρο (mourgolikos) που με μύησε στο παιχνιδη…και σε όλους τους συμπαίκτες μου ,που με ανέχτηκαν αυτόν τον ένα χρόνο.

Χαρά μου που γνώρισα άτομα που θα συνεχίσω να έχω επαφές μαζί τους νιώθοντας ότι έχω να πάρω πολλά ακόμα (εκτός από τα σιτάρια τους ).

Υ.Γ :Master respect = Kostas1971

Αλεξ σε αυτο το "ταξιδι" με την R&S ολοι οσοι ειμασταν εκει μεσα ξεραμε οτι ο προορισμος μας δεν ειχε καμμια σημασια αφου ποτε δε περιμεναμε να φτασουμε εκει με τοσους πολεμους στη πορεια του σερβερ.
    To ταξιδακι μας ομως μεχρι εκει Αλεξανδρε ηταν ολα τα λεφτα και αξιζε το κοπο μας.

Αυτος ειναι και ο λογος που κανεις μας δεν μιλησε για τη χτισμενη αγορα για την αποθηκη που χαθηκε η για εκεινο το παλικαρι τον 65 που πηρε αρχικα το χωριο και εχτιζε χωραφια υλων αρνουμενος να το δωσει και ενω ειχε πατησει και διαγραφη.

Σαν συμμαχια πρεπει να σπασαμε ρεκορ σε παρουσια ρουφιανων απο τη πρωτη μερα (Holb) μεχρι τη τελευταια (Κλεψιμο acc Fenrir24 και επιθεση με δικους μας κατας στο θαυμα μας.)

Περασαμε καλα σα παρεα...Δεθηκαμε το παλεψαμε και φτασαμε μεχρι τελους.
    Αυτο για εμενα ειναι οχι απλα αρκετο αλλα γεμισε το παιχνιδι μας και τον κοπο μας.
    Χαρηκα που επαιξα μαζι σας
    Δε μετανοιωσα στιγμη για την επιλογη μας να παμε κοντρα σε ολο το -/+ κερδιζοντας και χανοντας μαχες.
    Ενιωσα δικαιωμενος που δειξαμε οτι μια δεμενη παρεα μπορει να φτασει μεχρι τελους κοντρα σε ολους και σε ολα.
    Απολαυσα τις μαχες μας κερδισμενες η χαμενες.
    Μονο κερδη ειχα απο αυτο το σερβερ.Εκανα φιλαρακια ατομα που δε τα αλλαζω με τιποτα αναμεσα στα οποια ειναι και αντιπαλοι μας (πχ damien) και γνωρισα καποιους αλλους που δε κανουνε ουτε για φτυσιμο (πχ τα ρουφιανακια μας ξερουνε αυτοι)

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια για τη στηριξη σε οποια αποφαση πηραμε,αυτη η στηριξη ειναι και ο λογος που ξεκινησαμε σαν R&S ,τραβηξαμε τη πορεια μας σαν R&S και τελειωσαμε το σερβερ σαν R&S.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. τίτλοι τέλους
    By kavour in forum Αρχείο Server 1 (7)
    Απαντήσεις: 156
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-15, 11:55

Δικαιώματα - Επιλογές