Σελίδα 16 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 160 από 368

Θέμα: χαμενοι και κερδισμενοι των WW

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή

Καλησπερα σας.Δεν εχετε δει οτι οι προσωπικες αντιπαραθεσεις δεν επιτρεπονται?Τελευταια προειδοποιηση.Στο επομενο ασχετο ποστ θα κλειδωθει το θεμα...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FOUTOURISTIKOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκνευρισμενε φιλε μου μαλλον δεν καταλαβες γιατι την εβαλα αυτη την προταση
    γιατι μην προλαλεις μπορει εσυ να εκτεθεις
    αλλα προτιμησες να αρχιζεις να κραζεις
    εγω δεν ειπα οτι δεν εισαι ελληνας για να σε πικαρω.
    εσυ ομως αν σου την πει καποιος η ετσι καταλαβεις προτιμας να λες οτι σου κατεβει.
    και ναι αυτο αφηνετε να εννοειθει σαν συμμαχια στο εξωτερικο φορουμ
    πως δεν εχουμε πιθανοτητες
    και αν σε ενδιαφερει ειμαι ελληνας και με προσβαλει να μου λενε οτι εχω καποια αλλη εθνικοτητα επειδη δεν καταλαβα και καλα αυτο που εγραψες, δηλαδη επειδη η επικεφαλιδα του θεματος λεει χαμενοι και κερδισμενοι τωn ww πρεπει να αναφερομαστε μονο σε αυτο?????????αυτα δεν εχουν σχεση με το ποιος θα παρει τον σερβερ???????????μηπως τα ww ειναι για να κανουμε ομελετα και οχι για να κερδισει καποιος??
    εδω απο πανω συζητανε για μια ψηφοφορια που ενας θεος ξερει τι σχεση εχει με τα ww,
    επειδη εσυ εισαι τελειος κυριε θοδωρη γραφε χωρις λαθη για μας τους δυσλεκτικους που εχουμε παρκινσον
    αν ημουν τελειος ή, νόμιζα κάτι τέτοιο ΔΕΝ θα παραδεχόμουνα ότι έχουμε κάνει σιερά λαθών και εγώ προσωπικά και σαν συμμαχία σε αυτό το σέρβερ. Με αδικείς. Για το πάρκινσον mea culpa ήταν ειρωνεία γιατί επιμένεις να μην κατανοείς τι γράφω. Γράψε λάθος. Αλλά για το αλλοδαπός, δεν το είπα ειρωνικά, απλά θεώρησα ότι ίσως δεν είσαι Ελληνας ή, Ελλαδίτης και παρανόησες το γραπτό. Δεν περιείχε μομφή. Αλλά μην επιμένεις, κανείς από τα Κοράκια ή, τη ΥΑΤΑ είπε ότι ΔΕΝ έχετε πιθανότητες νίκης. Είμαστε όλοι αρκούντως έμπειροι και ξύπνιοι για να ξέρουμε πως κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Προσωπικά πιστεύω πως είναι πολύ, πάρα πολύ δύσκολο να καταφέρετε κάτι για συγκεκριμένους λόγους που έχω γράψει σε άλλο θρεντ, αλλά καμία πιθανότητα θα ήμουν τρελός αν το έλεγα.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katapultas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ασε νομιζα οτι φαινοταν..δεν τα παω και πολυ καλα με φορουμ..ειμαι ο χαρης φιλε ρεμπελ και φιλε πανο..πιστυω να γνωριζεται οτι δεν υπαρχει προσωπικη αντιπαραθεση..απλα ειπα να συμμετασχω στην κουβεντουλα σας..εσεις δεν ειπατε ποτε τιποτα για τους υατα..αλλοι λεγανε...και εκανα και ωρα για να βρω πως απαντανε!!!!!!!!!

δεν μου εχεις πει ακομα για τον uno!!!!
    Σόρυ Χάρη που δεν σε κατάλαβα. Πάντως αν και έχω ακούσει δεκάδες φορές τους χαρακτηρισμούς αντι-ΥΑΤΑ ή, αντι-Σάκης ή, αντι-σουπαμουπες ΠΟΤΕ δεν τους ασπάστηκα. Αντίπαλοι είμαστε κατά καιρούς, σύμμαχοι άλλοτε, αλλά αντι-κάτι ΔΕΝ μπορεί να είμαι αφού αν δεν υπάρχει αντίπαλον δέος τότε ΔΕΝ έχουμε γκέιμ. Και αν δεν κάνω λάθος, αυτό το γκέιμ μας ένωσε και η όλη φάση του, μάχες, σιμσίτυ, ακόμα-ακόμα και αυτό το ξεκατίνιασμα στα φόρα.

*** ΠΡΟΣ mod.: Δεν έχει ξεφύγει καθόλου το θέμα, δφιπλωματική κουβέντα είναι και περιστρέφεται και γύρω από τις σχέσεις μεταξύ μελών αντιπάλων συμμαχιών, παλιότερους σύμμαχους και νυν αντίπαλους. Μην μας το χαλάς. Δεν βριζόμαστε, επίπεδο κρατιέται.

;p

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Συγνώμη που φυτρώνω συνήθως εκεί που δε με σπέρνουνε , αλλά διακρίνω στο Θωδωρή απο τα λεγόμενα του κάποια τάση για απολογία κατα κάποιο τρόπο , που συμμάχησε η GR-rav με τη ΥΑΤΑ , η προσωπική μου άποψη είναι ότι κάκως το κάνει , δε συντρέχει κανένας λόγος ούτε εσύ ούτε και κανείς άλλος να "απολογείται" για τις επιλλογές συνεργασίας της συμμαχίας του . Επίσης δε μου αρέσει καθόλου ο όρος "παιδομάζομα " κλπ , κατ αρχήν αυτό θίγει τους μικρότερος ας πούμε φίλους που ανοίξανε είτε για πρώτη φορά λογαριασμό , είτε δε θέλουν να παρασχοληθούν όπως οι "καμένοι" , αφ εταίρου είναι και αυτό μιά πολιτική και σεβαστή για τη κατάκτηση του σερβερ , δε κατακτήθηκε ποτέ σέρβερ απο 60 μόνο άτομα και όποιος το νομίζει εφικτό μάλον ονειροπολεί η έστω είναι πάρα πολύ δύσκολο , όσο και καμένοι να είναι αυτοί . Πίστέψτε με ότι παίζεις ποιό άνετα σε μιά συμμαχία με έμπειρους μόνο παίχτες παρά να κάνεις υποκαταστήματα με "μικροτερους" παίχτες και να προσπαθείς να τους μάθεις το παιχνίδι να τους δέσεις σαν ομάδα και να τους οργανώσεις , συνεπώς επικροτώ τη πολιτική της ΥΑΤΑ. Ο σκοπός του παχνιδιού ειναι η κατάκτηση του σέρβερ , συνεπώς όσους περισσότερους παίχτες , μκρους και μεγάλους , έμπειρους και άπειρους στρατολογήσεις , τόσο ποιό πολύ πλησιάζεις το στόχο σου .
    Επίσης διαφωνώ όπως είπαν και προλαλλήσαντες με τους όρους που ξεκινανε με "αντί-" , οτιδήποτε ξεκινάει με αρνητική πρόταση είναι λάθος . δεν υπάρχει ούτε αντιΥΑΤΑ ουτε αντι CN , αλλα παο εκεί και πέρα , ένρωποι είσατε και έχουμε προσωπικές συμπάθεις και αντιπάθειες. Επαναλαβάνω επίσης ότι δεν υπαρχουν ούτε κακοί παίχτες ούτε κακιές συμμαχίες και συνασπισμοί γιατι έχει ακουστει αρκετές φορές στο παρλθόν για τη "κακη" ΥΑΤΑ και τον κακό "Σακη" κλπ
    Κατά τα λοιπά το ξανάπαμε και ειναι κουραστικό αν δε γινότανε οι συνασπισμοί της τελευταίας στιγμής , δε νομίζω να είιχε ενδιαφέρον απο εδω και πέρα το παιχνίδι .
    (αυτό ήταν το σοβαρό μέρος )

Πάμε στη πλάκα : Παρακαλώ να βγεί βιντεάκι με το Σάκη εμένα και λοιπά αστέρια του κινηματογράφου της CN

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη που φυτρώνω συνήθως εκεί που δε με σπέρνουνε , αλλά διακρίνω στο Θωδωρή απο τα λεγόμενα του κάποια τάση για απολογία κατα κάποιο τρόπο , που συμμάχησε η GR-rav με τη ΥΑΤΑ , η προσωπική μου άποψη είναι ότι κάκως το κάνει , δε συντρέχει κανένας λόγος ούτε εσύ ούτε και κανείς άλλος να "απολογείται" για τις επιλλογές συνεργασίας της συμμαχίας του . Επίσης δε μου αρέσει καθόλου ο όρος "παιδομάζομα " κλπ , κατ αρχήν αυτό θίγει τους μικρότερος ας πούμε φίλους που ανοίξανε είτε για πρώτη φορά λογαριασμό , είτε δε θέλουν να παρασχοληθούν όπως οι "καμένοι" , αφ εταίρου είναι και αυτό μιά πολιτική και σεβαστή για τη κατάκτηση του σερβερ , δε κατακτήθηκε ποτέ σέρβερ απο 60 μόνο άτομα και όποιος το νομίζει εφικτό μάλον ονειροπολεί η έστω είναι πάρα πολύ δύσκολο , όσο και καμένοι να είναι αυτοί . Πίστέψτε με ότι παίζεις ποιό άνετα σε μιά συμμαχία με έμπειρους μόνο παίχτες παρά να κάνεις υποκαταστήματα με "μικροτερους" παίχτες και να προσπαθείς να τους μάθεις το παιχνίδι να τους δέσεις σαν ομάδα και να τους οργανώσεις , συνεπώς επικροτώ τη πολιτική της ΥΑΤΑ. Ο σκοπός του παχνιδιού ειναι η κατάκτηση του σέρβερ , συνεπώς όσους περισσότερους παίχτες , μκρους και μεγάλους , έμπειρους και άπειρους στρατολογήσεις , τόσο ποιό πολύ πλησιάζεις το στόχο σου .
    Επίσης διαφωνώ όπως είπαν και προλαλλήσαντες με τους όρους που ξεκινανε με "αντί-" , οτιδήποτε ξεκινάει με αρνητική πρόταση είναι λάθος . δεν υπάρχει ούτε αντιΥΑΤΑ ουτε αντι CN , αλλα παο εκεί και πέρα , ένρωποι είσατε και έχουμε προσωπικές συμπάθεις και αντιπάθειες. Επαναλαβάνω επίσης ότι δεν υπαρχουν ούτε κακοί παίχτες ούτε κακιές συμμαχίες και συνασπισμοί γιατι έχει ακουστει αρκετές φορές στο παρλθόν για τη "κακη" ΥΑΤΑ και τον κακό "Σακη" κλπ
    Κατά τα λοιπά το ξανάπαμε και ειναι κουραστικό αν δε γινότανε οι συνασπισμοί της τελευταίας στιγμής , δε νομίζω να είιχε ενδιαφέρον απο εδω και πέρα το παιχνίδι .
    (αυτό ήταν το σοβαρό μέρος )

Πάμε στη πλάκα : Παρακαλώ να βγεί βιντεάκι με το Σάκη εμένα και λοιπά αστέρια του κινηματογράφου της CN
    Aδερφέ αν βγήκε κάτι τέτοιο από εμένα δεν ήταν παρά απρόσεκτο γράψιμο. Ούτε κατά διάνοια δεν αισθάνομαι πως πρέπει να απολογηθώ, ίσα-ίσα που έχω πει σε προηγούμενο ποστ πως το μέγιστο λάθος ήταν η συμμαχία που είχαμε με τα παιδιά των ΑΕΤΩΝ από τόσο νωρίς στο σέρβερ. Χαίρομαι που παίζοπυμε με τη ΥΑΤΑ, απλα αρχικά δδιαφωνούσα με την χρονική στιγμή. Αν είχα την επιλογή στο ξεκίνημα επόμενου σέρβερ, θα έπαιζα πάλι μαζί τους. Οπως και με τη Ρεσπέκτ πιθανότατα. Αν και το μόνο που με εμποδίζει σε αυτό είναι πως πρέπει να φύγω από τα -/- που τόσο αγαπάω...

Δεν έχω κακία για κανέναν, ακόμα και προς το Φωτη π.χ., που προέβη σε παιδομάζωμα ολκής από τα Κοράκια για να μας αποδυναμώσει όταν συμφωνήσαμε με ΥΑΤΑ. Καλά έκανε, το λάθος (αν υπάρχει λάθος) είναι όποιου μετακινήθηκε και δεν σεβάστηκε τη συμμαχία που τον είχε από την αρχή του σέρβερ με τον έναν ή, τον άλλον τρόπο, ο άλλος ο άνθρωπας τη συμμαχία του θέλει να μεγαλώσει. Προς θεού. Ενα παιχνίδι είναι και με πολλά παιδιά που είναι αντίπαλοι έχουμε πιει κι έναν καφέ με κάθε καλή διάθεση.

Απλά διαφωνώ κάθετα με κάθε αντι- εμμονή. Τίποτε άλλο. είμαι, δηλαδή, αντι-αντί!!! Κάποιες φορές το γραφτό παρεξηγείται, αλλά για σκέψου, αν δεν είχαμε και το ξεκατίνιασμα εδώ μέσα, θα είχε τόσο ενδιαφέρον; Κρίμα που κάποιες φορές ξεφεύγει, αλλά αν υπάρχει επίπεδο (κάτι που πολλοί έχουν, όχι όλοι) γίνεται τραμπάκουλο και τζερτζελές. Αν ο απέναντι είναι τσομπάνης και δεν καταλαβαίνει, τότε μόνο εκτρέπεται η κουβέντα.

Ο υποστατικός μούτσος
    r.a.

*** Ολα τα λεφτά μέχρι σήμερα σε όλα τα σέρβερ το βίντεο από το καρντάσι τον Σάκη στα μπουζούκια. Respect, απλά...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thodorh : 09-04-10 στις 21:54 Αιτία: .

Προεπιλογή

+1
    Δεν απολογούμαστε για τίποτα!
    Να απολογηθούν όσοι έχουν τύψεις για τις επιλογές τους!
    Να απολογηθούν οι προδότες!

Και επιτέλους ανυπομονώ να δω τι θα γίνει με τους πολλαπλούς λογαριασμούς που κανείς δεν μιλάει για αυτό. Να θεωρήσω ότι κανείς δεν το αρνείται και πάμε παρακάτω??

Conclusion: Μεγάλος νικητής δεν ξέρω ποιος είναι αλλά μεγάλος χαμένος είναι σίγουρα το παιχνίδι με τέτοιες συμπεριφορές!
    ~GR-Rav~
    GR - The Ravens

Το avatar του χρήστη ARAGORN5
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

εγω ακομα δεν εχω καταλαβη για πιο λογο αρχισε αυτη η συζητηση, βασικα τι σας νοιαζει που η Hellmac πηγε CN , της σας νοιαζει που οι ΥΑΤΑ εχουν ολο τον σερβερ μαζι τους ? δικαιωματους στον επομενο να παρετε εσεις τον μισο σερβερ , τι σας ενδιαφερει τι κανουν οι GR~RAV ελευθερη συμμαχια ειναι οτι θελει διαλεγει και δεν μπορω να καταλαβω το οτι εχετε απαιτησεις για εξηγησεις.
    Aragorn5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gavrohori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα συμπεράσματα τα δικά σου δεν πρόκειται να τα ασπαστώ και να ασχοληθώ περαιτέρω.Το πού θα στείλουμε τις επιθέσεις μας δεν σε αφορά.Εκτός το ww των Hunters , όλα τα υπόλοιπα είναι ελέυθερα προς στόχευση για την ώρα.Το ποιό θα επιλεχθεί θα είναι μια κοινή απόφαση όλων όσων θα συμμετάσχουμε.

Η συμμαχία μας στην περιγραφή της λέει: GETO®- AE οπότε η λέξη «ΑΕΤΟΙ» και οποιοδήποτε άλλο παράγωγο αυτών δεν χωράει ανάμεσά μας.
    Επίσης το YATAHUGE =YATA HUNTERS GETO όπως λέει και παραπάνω ο Γιώργος ο Καρτάλος είναι προς απάντησή σου και όσων την συμμερίζονται. Η προσφορά μας με 1 ww , 1 plan και 5 hummer στον 2ο speed μας έδωσε το δικαίωμα να θεωρούμαστε και εμείς νικητές στον 2ο speed και να τοποθετήσουμε το όνομά μας ανάμεσα στις 2 αυτές συμμαχίες.
    Επίσης όταν αναφέρεσαι στο GETO , ο μόνος που θα πρέπει να συζητάς μαζί του είμαι εγώ και όχι τα παιδιά απο ΑΕ που δεν γνωρίζουν τι σημαίνει καν GETO για να σου απαντήσουν.
    Φιλε γιωργο ισως καποιος να γνωριζει τι σημαινει geto.Ο Ηλιας που εμαθε πολυ καλα την συμαχια σε ενα βραδυ

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

...........Αρχικό μήνυμα απο Gavrohori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα συμπεράσματα τα δικά σου δεν πρόκειται να τα ασπαστώ και να ασχοληθώ περαιτέρω.Το πού θα στείλουμε τις επιθέσεις μας δεν σε αφορά.Εκτός το ww των Hunters , όλα τα υπόλοιπα είναι ελέυθερα προς στόχευση για την ώρα.Το ποιό θα επιλεχθεί θα είναι μια κοινή απόφαση όλων όσων θα συμμετάσχουμε.

Η συμμαχία μας στην περιγραφή της λέει: GETO®- AE οπότε η λέξη «ΑΕΤΟΙ» και οποιοδήποτε άλλο παράγωγο αυτών δεν χωράει ανάμεσά μας.
    Επίσης το YATAHUGE =YATA HUNTERS GETO ...................................

Συνεπώς Γιώργη στη πρώτη παράγραφο στοχεύεις και το ΠΘ της ΥΑΤΑ , και στη δεύτερη αναφέρεις ότι τελικά είστε σύμμαχοι με τη ΥΑΤΑ , αλλά δε καταλαβαίνω για ποιό λόγο δε το παραδέχεστε , ειδικά ο άλός ο Γιώργης είπε ότι είναι ορκισμένος αντίπαλος της ΥΑΤΑ , αλλα κατα τα λοιπά είστε ορκισμένοι hunders αλλά δεν είστε hunders , συνεπως δεν απο αποκλείεται να βαρέσετε και τη ΥΑΤΑ , αλλα δεν ειναι σωστο γιατι εναι συμμαχοι με hunders ,h YTATA είναι σύμμαχος με hunders , αλλα οι hunders είναι σύμμαχοι με εσάς οιποί οι δεν εισte συμμαχοι με τη ΥΑΤΑ , οπότε δεν αποκλείεται οι hunders ακουγοντας εσας να βαρέσουν τη ΥΑΤΑ , οι οποιοι ομως ειναι συμαμχοι με hunders και επεσης εσεις είστε σύμμαχοι με hunders , σας συμπαθούν αν και είστε ορκισμένοι αντιπαλοι της ΥΑΤΑ παρ ολα αυτα δε θα τη βρέσετε γιατι ειστε συμαμχοι με hunders οι οποίοι ειναι συμμαχοι με ΥΑΤΑ.
    Συμπερασμα , ειμαι ο Θωμάς και θα γίνω πρόεδρος του Εδεσσαικού

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...........Αρχικό μήνυμα απο Gavrohori Εμφάνιση μηνυμάτων

Επίσης το YATAHUGE =YATA HUNTERS GETO ...................................

Συνεπώς Γιώργη στη πρώτη παράγραφο στοχεύεις και το ΠΘ της ΥΑΤΑ , και στη δεύτερη αναφέρεις ότι τελικά είστε σύμμαχοι με τη ΥΑΤΑ , αλλά δε καταλαβαίνω για ποιό λόγο δε το παραδέχεστε , ειδικά ο άλός ο Γιώργης είπε ότι είναι ορκισμένος αντίπαλος της ΥΑΤΑ , αλλα κατα τα λοιπά είστε ορκισμένοι hunders αλλά δεν είστε hunders , συνεπως δεν απο αποκλείεται να βαρέσετε και τη ΥΑΤΑ , αλλα δεν ειναι σωστο γιατι εναι συμμαχοι με hunders ,h YTATA είναι σύμμαχος με hunders , αλλα οι hunders είναι σύμμαχοι με εσάς οιποί οι δεν εισte συμμαχοι με τη ΥΑΤΑ , οπότε δεν αποκλείεται οι hunders ακουγοντας εσας να βαρέσουν τη ΥΑΤΑ , οι οποιοι ομως ειναι συμαμχοι με hunders και επεσης εσεις είστε σύμμαχοι με hunders , σας συμπαθούν αν και είστε ορκισμένοι αντιπαλοι της ΥΑΤΑ παρ ολα αυτα δε θα τη βρέσετε γιατι ειστε συμαμχοι με hunders οι οποίοι ειναι συμμαχοι με ΥΑΤΑ.
    Συμπερασμα , ειμαι ο Θωμάς και θα γίνω πρόεδρος του Εδεσσαικού
    μετα απο καιρο θα συμφωνησω μαζι σου σε κατι...

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετα απο καιρο θα συμφωνησω μαζι σου σε κατι...

Παιδιά, φίλε Πάνο και Θωμά μάλλον δεν παρατηρείτε τα τεκτενόμενα. Η δύο παράγραφοι ήταν δύο διαφορετικές απαντήσεις σε τοποθετήσεις του Θωμά.
    Επιπλέον όσοι είναι αντι-οτιδήποτε «ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ GETO» και βρίσκονται ήδη εκτός!!!!!

Εδώ είναι όσοι πρέπει να είναι και όσοι ήταν πάντα.
    Οι υπόλοιποι θα παίξουν εκεί που τους αρμόζει.Δέν επιτρέπω σε κανέναν να χαλάσει το όνομα και την καλή φήμη που έχουμε δημιουργήσει εως τώρα με την πορεία μας.

Πάμε γερά και βάλτε ξυπνητήρια τη Δευτέρα, ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!

Red Fighter / G.E.T.O®

Σελίδα 16 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές