Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 115

Θέμα: King of the hill [Forum game]

Προεπιλογή

Όμως ο EpiZwn τα είχε σκεφτεί όλα και είχε προλάβει να ρίξει δηλητήριο στην ζάχαρη και με τόση πολύ που έβαλε ο oddy θα κάνουμε 20 post να τον ξαναδούμε έτσι ο EpiZwn κάθησε στον θρόνο του χαιδεύοντας την πιστή του Τίγρη [89]

Υ.Γ. Δεν πολυκατάλαβα πως με έδιωξε ο oddy
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pa*oS : 08-04-10 στις 14:13
    ~Αλληλεγύη στον Παλαιστινιακό λαό~
    http://www.travian-reports.net/gr/report/44638f6b90f

Το avatar του χρήστη oddy17-0
    Περιοχή
    κυριως μπροστα απο το υ/η

Προεπιλογή

δεν σε εδιωξα διαβασε το ξανα να καταλαβεις.και αφου ακομα ειμαι στον καναπε μου ειμαι και παλι ο βασιλιας [88]

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oddy17-0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν σε εδιωξα διαβασε το ξανα να καταλαβεις.και αφου ακομα ειμαι στον καναπε μου ειμαι και παλι ο βασιλιας [88]
    Στον καναπέ σου ανέβηκα εσύ είσαι στο KAT για πρώτες βοήθειες με 36 κυβάκια αρσενικό στο στομάχι [87]

Προεπιλογή

Ο EpiZwn καταλαβαίνει ότι ο oddy χρησιμοποιεί bots και scripts και τον καταγγέλει στον ΜΗ ο ΜΗ ενεργόνταν αστραπιαία τον κλειδώνει και ο EpiZwn μένει μόνος και βασιλιάς του λόφου [85]

Περιοχή

Προεπιλογή

Έτσι o oddy περνώντας μέσα από τα απομεινάρια των φοβερών επιθέσεων κάνει στην άκρη ένα ψόφιο γαϊδούρι , περνάει δίπλα από σκορπισμένους φραπέδες αγνοεί ένα φάντασμα teodeniko και σπρώχνοντας στο πλάι ένα κατεστραμμένο διαστημόπλοιο φτάνει στον λόφο και κοιτάει τον παράξενο κάτοικο του που φοράει ένα παράξενο μαραφέτι στη φάτσα του ...

Εκείνη τη στιγμή από τον ουρανό πέφτει ένα τεράστιο μαρούλι με κόκκινα ψυγεία γεμάτα γκοφρέτες να κρέμονται από τα φύλα του επάνω στη κεφάλα του επιζων !!!

Ο oddy χαρούμενος μασουλάει τις πεσμένες γκοφρέτες και σκέφτεται πόσο περίεργος τρόπος ήταν αυτός να γίνει πάλι ο ....

Βασιλιάς του λόφου !!!
    (84)

Προεπιλογή

Ο EpiZwn απογοητευμένος γιατί η τύχη και οι θεοί ευνοούν τον oddy πάει στο μαντείο των δελφών να ρωτήσει τι πρέπει να κάνει για να πάνε οι θεοί με το μέρος του και να σταματίσει η τύχη του oddy εκεί του λένε ότι μόλις κατακτήσει τον λόφο πρέπει δίπλα στον θρόνο να κτήσει ένα τεράστιο άγαλμα του Δία. Ο EpiZwn σταματάει το τίμιο παιχνίδι και ορμάει μαζί με τον στρατό του που αποτελείται από 10.000 εξωγίηνα ρομπότ 2.000 εξωγήινα τανκς και 500 εξωγήινα βομβαρδιστικά και κατακτάει εύκολα τον λόφο στον οποίο χτήζει το άγαλμα του Δία και πλέον τίποτα δεν τον σταματάει στο να γίνει για Πάντα ο βασιλιάς του Λόφου παρέα με την τίγρη του
    [83]

Περιοχή

Προεπιλογή

Είχα κατεβεί για να πάρω μια σακούλα ποπκόρν. Το υπέροχο θέαμα και η ένταση του θρίλερ, σήκωνε λίγο μασούλημα… Γύρισα στο θρόνο μου, αλλά δεν πρόλαβα να καθίσω… Ξαφνικά μου ήρθε μια μπόχα που μου έκοψε την ανάσα… Κοιτάζω γύρω μου να βρω από πού έρχεται και τι νομίζετε ότι βλέπω; Ένας γάιδαρος ανεβασμένος επάνω στην κεραία της κυρίας Πηνελόπης (μένει στον τρίτο). Τον αναγνώρισα αμέσως. Ήταν ο γάιδαρος μου που του είχα ταΐσει τα φασόλια… Μα καλά, πριν δυο λεπτά ήταν στο λόφο πώς βρέθηκε τώρα εδώ; Αμέσως κατάλαβα τι γίνεται… Τι διας και μαγικά ρε λαμόγιεεεες!... Τσιτάκι είναι, νομίζατε ότι θα μου ξεφύγετε; Γρήγορα να πατήσω alt και θα δείτε εσείς… Θα φάτε ένα support που θα με θυμάστε!

Δεν πρόλαβα. Ένας πύραυλος σκάει ακριβώς δίπλα μου. Παίρνει φωτιά το παλιόστρωμα και προσπαθούσα να τη σβήσω με τον αφρό του φραπέ. Γυρίζω να δω τι συμβαίνει και βλέπω το epizwn να με έχει κλικάρει και να ρίχνει με ροπαλα…

Τρέχω κουτρουβαλώντας προς τις σκάλες. Ούτε που κοίταζα πίσω μου. Τέσσερις κοσμους (συγγνώμη, ορόφους ήθελα να πω) πέρασα μέχρι να καταφέρω να πάρω κι εγώ πραιτωρες και να νιώσω ασφαλής. Και μετάνιωσα που δεν είχα πάρει από την αρχή, να χαζέψω το έργο με την ησυχία μου. Ας όψεται εκείνος ο βλάκας που μου είπε ότι τους ουδέτερους με s-do δεν τους βαράνε… Με έπνιγε το άδικο… Νομίζω ότι πρέπει να στείλω e-mail στην υποστήριξη. Ή μήπως να το καταγγείλω στο παγκόσμιο;

Με αυτές τις σκέψεις έφτασα τρέχοντας στο δρόμο. Απέναντι ακριβώς βρίσκεται το νετ καφέ “Global” του κυρ Αντώνη (τον ξέρετε). Στην είσοδο ο νικος,ο αντρακλας και ο κατεργαρης. Μόλις είχαν φάει ban στο global από τον κυρ Αντώνη γιατί τσακώνονταν και θα του χαλούσαν το μαγαζί. "Πάμε!" μου λένε… "Που ρε παιδιά;" "Στο λόφο, δεν είδες τι έγινε;Ο epizwn ειναι ο βασιλιας του λοφου…”
    Δεν μπορούσα να το πιστέψω. Όταν όμως κοίταξα προς το λόφο είδα να κρέμεται ένα τεράστιο πανό που έγραφε: “ Oust koproskila loooollll”! Ε! λοιπόν αυτή την τροπή δεν την περίμενα με τίποτα… Προσπάθησα να ξεφύγω: «Ξέρετε παιδιά… εγώ… έχω μια οαση να προσαρτησω…» «Αφήστε με ορέ σεις, πού με τραβάτε γέρο άνθρωπο!...» Ανένδοτοι με τράβηξαν προς το λόφο και με πήγαν στην καφετέρια…

O epizwn είχε στο μεταξύ παραιτηθεί και οι ίντριγκες είχαν φουντώσει ξανά. Κάθε λίγο και λιγάκι έφευγε ένας να πάει δήθεν προς νερού του και σε λίγο γύριζε με το αποπατοδοχείο στο κεφάλι για κορώνα…
    Κάποια στιγμή έμεινα μόνος… Βαριόμουνα και είπα να κάνω μια βόλτα για φαρμινγκ. Τι το ‘θελα; Εκεί στο 246-174, πίσω από κάτι συντρίμμια, είδα κάτι να κοκκινίζει… Πλησιάζω και τι βλέπω; Μια δίμετρη ξανθιά κουκλάρα… Ούτε που το σκέφτηκα καθόλου… Την κλικάρω και της ρίχνω μια ανιχνευση. Με βλέπει και με αρχίζει κλαίγοντας στα χαρασό, τα σπασίμπα και τα λιουμπλιού… Ήταν λέει ρωσίδα και πριν δυο μέρες ενας oddy της πούλησε φούμαρα για κάποιο πάρτι που θα γινόταν ντεμέκ στο λόφο. Ανέβηκε και αντί για πάρτι βρήκε τους νταγλαράδες να τσακώνονται και να πετροβολιούνται… Ούτε σημασία δεν της έδωσαν… «…αααχχχ! κύριο, (sh)ήμερα πο(λλ)ά άντρες όκι πο(λλ)ύ άντρες… Γκουστάρει παίζει travian και αφήνει κορίτ(sh)ι μόνο του…», είπε κι έβαλε πάλι τα κλάματα.

Για να την παρηγορήσω, της πρότεινα να πάμε να την κεράσω ένα …ποτό. Δέχτηκε και αρχίσαμε να κατεβαίνουμε το λόφο προς τα νεόκτιστα. Είχε σταματήσει να κλαίει.
    Κάποια στιγμή σταμάτησε, μου έριξε μια ερευνητική ματιά και με ρώτησε: «Ε(sh)ύ κύριο, ποιο είναι;»

Ντράπηκα… σκέφτηκα να υπερασπιστώ το φύλο μου και να την εντυπωσιάσω… Πώς όμως; Η ηλικία μου με δυσκόλευε να το παίξω γοητευτικός… Να το παίξω λεφτάς, ήταν αδύνατον. Μόλις είχα αγοράσει χρυσο με τα τελευταία μου χρήματα και ήμουν σχεδόν ταπί.

Δεν μου έμενε άλλη λύση. Έπρεπε να βρω μια μπαρούφα που να φέρνει σε κάτι πολύ “glamorous”. Φοράω λοιπόν το πιο μεγαλοπρεπές ύφος μου, της ρίχνω ένα λάγνο ανδροπρεπές βλέμμα και της λέω αργά αργά για να το καταλάβει

Μανάρι μου, δεν με γνωρίζεις; Είμαι

The king of the hill (82)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oddy17-0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    O epizwn είχε στο μεταξύ παραιτηθεί και οι ίντριγκες είχαν φουντώσει ξανά.
    Μόνο που ο EpiZwn επέστρεψε πέταξε κάτω τον oddy κράτησε την ρωσίδα και σφύριξε στους φάλαγκές του να μην τους διακόψει κανείς
    Η ρωσίδα εντομεταξύ τον ρωτάει ποιος είσαι εσύ ?
    Και ο EpiZwn απαντάει The king of the hill [81]

Προεπιλογή

Kαι παει ο ΝΙκος μετα και ριχνει λιπος βοδιου και ουρα ταυρου στο γυρο<<Επιζων>> του σουβλατζη ...Οσοι εφαγαν γυρο απο το μαγαζι του επαθαν γαστρεντεριτιδα και αφου εριξαν ο καθενας απο μια ξεγυρισμενη μαχη του Βατερλω στη τουαλετα του μαγζιου-θεος σχωρεστην- αρχισαν να διαμαρτυρονται και να κανουν μηνυσεις

500.000euro πληρωσε ο καημενος ο μαγαζατορας. Παω λοιπον εγο μετα και του λεω : Πςςς Σουβλατζη !!! ελα να σου πω δυο λογακια ... Ξερω ποιος την εκανε την δουλεια .... Ηταν ο πρωην βασιλιας του λοφου ο Oddy..
    τι?? Μου λεει αυτος οστε ετσι ε ?
    Ναι του λεω εγω .. το εκανε για να σφετεριστει τον 8ρονο ... και μετα να ξεμπλεξει και απο εσενα ..τον μονο μαρτυρα(!!!) Τρεχα λοιπον βρες τον και τσακισε τον....

Τρεχει λοιπον ο σουβλατζης ποιανει τον Oddy και αφου του βαλει μια ταπα στον ¨εχμ..ποπο... τον βαζει να φαει τον χαλασμενο γυρο.... και μενει μονος του ο σουβλατζης οσπου ερχεται ομως ο γαιδαρος με τα χαλασμενα φασολια και αρχιζει και τον κυνηγα για εκδικηση...Με αποτελεσμα να μεινω εγο μονος μου στον λοφο....

Χτιζω λοιπον ενα σουβλατζιδικο και το ονομαζω : Το στεκι του

King of the HILL
    79
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PowerleSS : 08-04-10 στις 18:15

Το avatar του χρήστη Somebody
    Περιοχή
    Bikini Buttom

Προεπιλογή

Κι έρχεται ο Somebody με τον στρατό από πλάστικούς χειρουργούς (όταν τους φουσκώνεις φαίνονται σαν πραγματικοί) και το αποτέλεσμα είναι ο oddy να μείνει χωρίς έντερα και ο Somebody κταλαμβάνει το λόφο.

79
    Αγώνας, αγώνας, να βγει απ' το κελί!
    Ο Μπομπ ο Σφουγκαράκης,
    δεν είναι αδερφή!

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. King of The Hill[Forum game]come back
    By draculino in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-11, 23:35
  2. King of the hill [Forum game][no2]
    By oddy17-0 in forum RPG Forum