Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 115

Θέμα: King of the hill [Forum game]

Το avatar του χρήστη Somebody
    Περιοχή
    Bikini Buttom

Προεπιλογή

οχ παιδιά όση ώρα έγρα φα ο ΄άλλος το τελείωσε το ποστ!
    Αγώνας, αγώνας, να βγει απ' το κελί!
    Ο Μπομπ ο Σφουγκαράκης,
    δεν είναι αδερφή!

Προεπιλογή

Εκείνη την ώρα πλησιάζει στο λόφο ένας πολεμιστής που παρόμοιό του δε γνώρισε αυτός ο πλανήτης!
    Με ταχύτητα που δεν έχει κανένα ζωντανό πλάσμα, με δύναμη μεγαλύτερη κι από τη δύναμη 100 γορίλων,
    με άριστη γνώση πολεμικών τεχνών. Ανεβαίνει στο λόφο και προκαλεί τον oddy! Ο oddy ορμά πάνω στον
    τέλειο μαχητή με συνδιασμό γροθιών και κλωτσιών τις όποιες αποκρούει με ευκολία ο τέλειος μαχητής!
    Με μια αγκωνιά στο σαγόνι, ο oddy ξαπλώνεται στο έδαφος. Τον αρπάζω απ' το σβέρκο το οποίο και του το
    σπάω.Ο oddy πεθαίνει από φρικτούς πόνους. Μ' ένα φτυάρι που βρίσκω, ανοίγω μια τρύπα και τον θάβω.
    Έτσι εγώ, ο μεφαλύτερος πολεμιστής όλων των εποχών γίνομαι ο βασιλιάς του λόφου για τα επόμενα
    πάρα πολλά χρόνια!

Προεπιλογή

μηνυμα απο Somebody : Κι έρχεται ο Somebody με τον στρατό από πλάστικούς χειρουργούς (όταν τους φουσκώνεις φαίνονται σαν πραγματικοί) και το αποτέλεσμα είναι ο oddy να μείνει χωρίς έντερα και ο Somebody κταλαμβάνει το λόφο.
    79

μηνυμα απο Sotiris tsepel :Εκείνη την ώρα πλησιάζει στο λόφο ένας πολεμιστής που παρόμοιό του δε γνώρισε αυτός ο πλανήτης!
    Με ταχύτητα που δεν έχει κανένα ζωντανό πλάσμα, με δύναμη μεγαλύτερη κι από τη δύναμη 100 γορίλων,
    με άριστη γνώση πολεμικών τεχνών. Ανεβαίνει στο λόφο και προκαλεί τον oddy! Ο oddy ορμά πάνω στον
    τέλειο μαχητή με συνδιασμό γροθιών και κλωτσιών τις όποιες αποκρούει με ευκολία ο τέλειος μαχητής!
    Με μια αγκωνιά στο σαγόνι, ο oddy ξαπλώνεται στο έδαφος. Τον αρπάζω απ' το σβέρκο το οποίο και του το
    σπάω.Ο oddy πεθαίνει από φρικτούς πόνους. Μ' ένα φτυάρι που βρίσκω, ανοίγω μια τρύπα και τον θάβω.
    Έτσι εγώ, ο μεφαλύτερος πολεμιστής όλων των εποχών γίνομαι ο βασιλιάς του λόφου για τα επόμενα
    πάρα πολλά χρόνια!

Παιδια ο τελευταιος βασιλιας ημουν εγο και οχι ο Oddy οσκοπος του μηνυματος ομως ειναι να βαζετε αριθμους .....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PowerleSS : 08-04-10 στις 18:20

Προεπιλογή

Περιττό να πω ότι ο powerless δεν έχει καμία ελπίδα απέναντι στον τέλειο πολεμιστή
    και αποχωρεί από το λόφο για να μη χάσει τη ζωή του. Έτσι μου μένει και το σουβλατζίδικο!

Το avatar του χρήστη oddy17-0
    Περιοχή
    κυριως μπροστα απο το υ/η

Προεπιλογή

a kai sothrh eisai to 76 bazete noymera reee

Μέρες τώρα έβλεπε τα παράξενα που συνέβαιναν γύρω και πάνω στον λόφο κι είχε πει ότι δεν θα ξανασχοληθεί με δυνάμεις που δεν ήξερε, όπως ουράνιες σοκολάτες κι ιπτάμενα γαϊδούρια ας πούμε.

Τράβηξε για το νησί κι έδεσε στον ντόκο, κρατώντας την μύτη του απΆ την βρώμα. Βλαστήμησε μέσα απΆ τα δόντια του καθώς θυμήθηκε τις επαναλαμβανόμενες κατά καιρούς κουβέντες του μαυρογενη, «Παιδιά περιμένετέ με, πάω μέσα στο νησί να κατουρήσω». «Κυριολεκτούσε ο αχρείος», σκέφτηκε.

¶ρχισε να περπατάει μέσα στο σούρουπο στην προβλήτα, χαμένος στις σκοτούρες του και στα προβλήματά του. Πήγαινε αργά, χωρίς σκοπό και χωρίς στόχο. Το δόντι που τον πόναγε, τον εκνεύριζε περισσότερο, άλλα του έδινε κι αφορμή να βγάζει απΆ την μέσα τσέπη του παλτού που φόραγε, ένα φλασκί και να τραβάει κάποιες γερές τζούρες απΆ το καλό Τζαμαϊκανέζικο ρούμι, που κράταγε για την πάρτη του.

Σιγά-σιγά απομακρυνόταν απΆ την Ταβέρνα. Σήμερα δεν είχε όρεξη για ούτε για κουβέντα, ούτε για γυναικεία παρέα, ούτε για τίποτα.

Είχε βγει στην παραλία και συνέχισε να περπατάει στην άμμο, όσο το μαύρο πέπλο της νύκτας ερχόταν και σκούραινε, νικώντας την ημέρα.
    «Μια αέναη μάχη κι εδώ», σκέφτηκε. «Μιά νικάει ο ένας και μια ο άλλος».

Περπάταγε αθόρυβα, με τις μπότες του να χώνονται βαθιά στην νωπή άμμο, όταν ξαφνικά άκουσε βογκητά. «Κάποιος μαχαιρωμένος θα ΅ναι», ήταν η πρώτη του σκέψη, «αν κι Πειρατές συνήθως λύνουν τις διαφορές τους στην θάλασσα». Λίγο μετά όμως κι ενώ πλησίαζε προσεκτικά προς την κατεύθυνση, ξεχώρισε δυό λογιών βογκητά. Αντρικά και γυναικεία ανακατεμένα. Γέλασε μέσΆ απΆ τα δόντια του κι έκανε να απομακρυνθεί, όταν ξεχώρισε την κοψιά του καπετάν epizwn, δίπλα σε μια αναποδογυρισμένη και σαπισμένη βάρκα κι ανάμεσα σε δυό κάτασπρα πόδια που έβγαιναν από ένα σωρό φουστάνια. «Και γιατί δεν την έπαιρνε στην ταβέρνα?», αναρωτήθηκε. «Μας βγήκε και ρομαντικό το καθίκι», σκέφτηκε.

Τον καπετάν epizwn, θα τον αναγνώριζε ακόμα κι αν ήταν σκοτάδι, πίσσα, μιας κι είχαν έρθει φάτσα με φάτσα πολλές φορές στην θάλασσα.
    Έκανε να φύγει, αλλά η περιέργεια τον έκανε να πλησιάσει λίγο ακόμα. Έτσι κι αλλιώς αυτοί οι δυό δεν θα τον έπαιρναν χαμπάρι τώρα.
    Το λευκό της δέρμα, τα μακρυά, ξανθά της μαλλιά, πιασμένα σε δυό κοτσίδες, κάτι του θύμιζαν, μα δεν ήταν σίγουρος.
    Προχώρησε προς τα πάνω και χώθηκε αναμεσα στα δέντρα για να μπορέσει να πλησιάσει περισσότερο. Η περιέργεια βλέπετε είχε φουντώσει και τον κατέτρωγε πλέον.

Όταν κατάφερε επιτέλους να διακρίνει τα χαρακτηριστηκά του προσώπου της, την θυμήθηκε. Ήταν μια τόσο απρόσιτη, όσο και πανέμορφη Ρωσίδα καπετάνισσα των URU, που είχε συναντήσει κάποιες φορές σε μάχη στην θάλασσα.
    «Κι εγώ που νόμιζα πως ήταν οχτροί αυτοί οι δυό...», σκέφτηκε καθώς απομακρυνόταν, ανάμεσα στα δέντρα. «Τι να της είπε άραγε αυτός ο άξεστος κι αγράμματος και να την έρριξε?»
    «Και τι με νοιάζει τελικά?», είπε μέσΆ απΆ τα δόντια του. «Έτσι κι αλλιώς ζούμε σε εποχές, που απΆ την μια στιγμή στην άλλη οι φίλοι γίνονται εχθροί». συνέχισε.
    «Ουδείς χειρότερος εχθρός του ευεργετηθέντος», του ΅ρθε στο μυαλό μιά φράση που είχε διαβάσει σΆ ένα παλιό, Ελληνικό αν δεν έκανε λάθος, βιβλίο.

Φτάνοντας στην άκρη του κάβου, έκατσε σε μια πέτρα πάνω απΆ το κύμα, γέμισε την αγαπημένη του πίπα και την άναψε.
    Είχε σκοτεινιάσει για τα καλά πια και το φεγγάρι σηκωνόταν μισογεμάτο στα ζερβά του. Το βλέμμα του χάθηκε μέσα στΆ αστέρια που τόσο πολύ αγαπούσε και που τόσο πολύ τον είχαν βοήσει τόσα χρόνια στην θάλασσα. Είχε να το παινεύεται βλέπετε, ότι ήταν απΆ του καλλίτερους πλοηγούς.

Σκεφτόταν τι ρότα να χαράξει, τώρα που όλα είχαν αλλάξει.

Να ασχοληθεί με την κατάκτηση του λόφου? Ο ίδιος όμως δεν είχε καμιά όρεξη για κανένα «θρόνο».

Μήπως νΆ ανέβαινε Βόρεια για να κτυπήσει τους τέως φίλους? Τους μισούσε για τα τόσα ψέμματα που τον είχαν φουσκώσει τόσο καιρό, για τον άκρατο ατομισμό τους.

«Ψέμμα. Ψέμματα. Ψέμματα κάθε λογής», μουρμούρισε κι έφτυσε μΆ απέχθεια μπροστά του.
    «Ζούμε μέσα σΆ ένα τεράστιο ψέμα ρε γαμώτο», ξανάπε στον εαυτό του, σαν να προσπαθούσε να τον κάνει να συνειδητοποιήσει την κατάσταση γύρω του.

Έκατσε κάμποση ώρα σιωπηλός, καπνίζοντας και με το βλέμμα καρφωμένο στην ζώνη του κυνηγού Ορίωνα.
    Δεν πήρε χαμπάρι τον αμυδρό παφλασμό μπροστά του και το κορμί που λαμπύριζε βρεγμένο στο μισόφωτο του φεγγαριού.
    Η γλυκιά φωνή τον έκανε να ταραχτεί.
    «Καπετάν oddy, ζει ο Βασιλιάς του λόφου?»

Κατάμαυρα μαλλιά και μάτια. Όμορφα μακρυά χέρια και δάχτυλα, βγάζαν κάποια φύκια απΆ τα μαλλιά και το πανέμορφο στητό στήθος της, ενώ από πίσω μια τεράστια ψαρίσια ουρά έδινε, με τις αργές της κινήσεις, μια τέλεια ισορροπία στο παραμυθένιο τούτο πλάσμα, πάνω στο νερό.
    Αυτό όμως που τον μαγνήτισε ήταν αυτό το βαθύ κι ανεξιχνίαστο βλέμμα της.
    Δεν μπορούσε να πάρει τα μάτια του απΆ αυτό το βλέμμα.

Είχε ξανακούσει σε κάποιες ιστορίες στην ταβέρνα, που λέγαν πιωμένοι πειρατές, για τέτοια πλάσματα, αλλά ποτέ δεν τις είχε πιστέψει, ξέροντας τι παραπυθατζίδες είναι οι ναυτικοί γενικά.

«Ψέμμα», είπε μέσα του. «Είσαι κι εσύ άλλο ένα ψέμμα»
    Το θεϊκό πλάσμα, χαμογελώντας πλατιά, ξαρώτησε.

Και τότε για πρώτη φορά του ήρθε να πει κι αυτός ένα ψέμμα...

«Ναι!», είπε μουδιασμένα, χωρίς να μπορεί να πιστέψει αυτό που έκανε κι έλεγε...

«Εγώ είμαι ο Βασιλιάς του Λόφου!»

75 to go...

Προεπιλογή

Βαριόμουν να διαβάσω το από πάνω γιατί ήταν 50.000 λέξεις

Ο EpiZwn είχε επιζήσει τελικά καθώς ο σουβλατζής αντί να βάλει αυτόν στον γύρο μπερδεύτικε και έβαλε το γαιδουράκι του oddy
    Έτσι ο EpiZwn είχε τον χρόνο να καταστρώσει το τέλιο σχέδιο για να πάρει τον θρόνο μία για πάντα.
    Έσκαψε ένα τούνελ κάτω από τον λόφο που έβγαινε ακριβώς κάτω από τον θρόνο όταν λοιπόν ο Oddy πήγε για κατούριμα με μια αστραπειαία κίνηση πήρε τον θρόνο τον έβγαλε από την άλλη πλευρά του τούνελ 3 χλμ μακριά, τον ανέβασε στο ελικόπτερό του και τον πήγε στον λόφο ενός ακατίκιτου νησιού που περιτριγυριζόταν από καρχαρίες και δεν μπορούσε κανείς να το πλισιάσει από την θάλλασα
    Όμως ούτε από τον αερα μπορούσαν να έρθουν οι αντίζηλοί του γιατί την είχε γεμίσει με μπαλόνια νάρκες.
    Έτσι ο EpiZwn έζησε για πολλά χρόνια ήσυχος στον λόφο του παρέα με την ρωσσίδα και τις τρεις αδερφές της
    Και έγινε King of the HILL [74]
    ~Αλληλεγύη στον Παλαιστινιακό λαό~
    http://www.travian-reports.net/gr/report/44638f6b90f

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή

Τοτε ο ξεχασμενος απο θεους και ανθρωπους ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ με τα ροζ,ερχεται απο το Θιβετ οπου μαθαινε πολεμικες τεχνες απο τους μοναχους και σπαει στο ξυλο τον Επιζων ριχνοντας τον τελικα απο τον λοφο και γινετε
    ο Βασιλιας του λοφου(αν και προτιμα το <<Θεα του λοφου>>){73}

Το avatar του χρήστη oddy17-0
    Περιοχή
    κυριως μπροστα απο το υ/η

Προεπιλογή

Φαση 1:διαβασε το ειναι πολυ ωραιο.

Φαση 2:Μετα απο χρονια αναζητησης αυτου του περιφημου λοφου ,τον βρηκα και αφου συνταντησα τον epizwn και τον σωτηρη στο δρομο (παλευαν ακομα) τους πατωνω και τους 2 και καθως ο παρατηρης μου φωναζει "Καπετανιε ξηρα μπροστα" και κοιταω με το μονοκυαλο μου και τι να δω τον λοφο που εψαχνα τοσα χρονια.Ομως συναντησα μια δυσκολια στον δρομο, ευτυχως ειχα λαβει τα καταλληλα μετρα ,την δευτερη φορα που πηγα να ανεβω στον λοφο.
    Ακουστε τι εκανα:Αγορασα 1 εκατομυριο χιονομπαλες και τις ταισα στους πειρατες μου ετσι οταν ο γαιδαρος αρχισε να αμυνετε (πρρρ)(η αφροξυλανθη εγινε γυρος) οι πειρατες μου ηταν συναχωμενοι και δεν μυρισαν τιποτα. Επισης αγορασα και 5 χιλιαδες φωτοβολιδες (φωτιες) και καθε φορα που την αμολαγε ο γαιδαρος εκανα φλωγοβολο,ετσι οταν εφτασα στον αντρακλα τον εκαψα ολον,ομως για κακη μου τυχη περνουσε η δασοφυλακη και με πηγαν στο αυτοφορο,εκει ο αιμοβορος δοιηκητης αποφασισε 2 χρονια φυλακηση.Εγω δεν πτοηθηκα και περιμενα την στιγμη την οποια θα ξαναμαχομουν με τον αντρακλα.Τελικα τα 2 χρονια περασαν.Ηταν 2 Απριλιου και ημουν ετοιμος να τον δολοφονησω.
    Ομως ειχα ξεχασει που ειχα κρυψει τον μαχαιρει οταν καιγαμε τον αντρακλα. Ημουν ομως τυχερος και ειχα διασυνδεσεις με την φυλακη.Ετσι εκανα μερικα τηλεφωνηματα και παρειγγειλα 20 καλαζνικοφ, 5 μπαζουκας ,ενα τανκς και 30 στρατιωτες-πειρατες.Ετσι αρματωμενος και εξοπλισμενος την επεσα στον αντρακλα, η μαχη φαινοταν ηδη πως ηταν κερδισμενη.
    Ετσι εγιναι εγω king of the hill.[72]

ΥΓ:τι λετε για τα κειμενα μου???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη oddy17-0 : 08-04-10 στις 20:14

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galata gul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοτε ο ξεχασμενος απο θεους και ανθρωπους ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ με τα ροζ,ερχεται απο το Θιβετ οπου μαθαινε πολεμικες τεχνες απο τους μοναχους και σπαει στο ξυλο τον Επιζων ριχνοντας τον τελικα απο τον λοφο και γινετε
    ο Βασιλιας του λοφου(αν και προτιμα το <<Θεα του λοφου>>){73}
    Πως έφτασες εσύ στο νησί μου ρε ???
    Επειδή ο άντρακλας έφτασε με μαγικό τρόπο στο νησί μου και με έδειρε κιόλας (ποια η λούλα έδειρε τον EpiZwn) έτσι και εγώ ξαναανέβηκα στον λόφο και τον έριξα πάνω σε μία από τις νάρκες μπαλόνια να μάθει να μην λέει πως τα πέρασε και έμεινα μόνος με τις ρωσίδες και τον θρόνο μου
    Ποιος είμαι ?
    Ο βασιλίας του λόφου
    Και στο 71
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pa*oS : 08-04-10 στις 20:35
    ~Αλληλεγύη στον Παλαιστινιακό λαό~
    http://www.travian-reports.net/gr/report/44638f6b90f

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oddy17-0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαση 1:διαβασε το ειναι πολυ ωραιο.

Φαση 2:Μετα απο χρονια αναζητησης αυτου του περιφημου λοφου ,τον βρηκα και αφου συνταντησα τον epizwn και τον σωτηρη στο δρομο (παλευαν ακομα) τους πατωνω και τους 2 και καθως ο παρατηρης μου φωναζει "Καπετανιε ξηρα μπροστα" και κοιταω με το μονοκυαλο μου και τι να δω τον λοφο που εψαχνα τοσα χρονια.Ομως συναντησα μια δυσκολια στον δρομο, ευτυχως ειχα λαβει τα καταλληλα μετρα ,την δευτερη φορα που πηγα να ανεβω στον λοφο.
    Ακουστε τι εκανα:Αγορασα 1 εκατομυριο χιονομπαλες και τις ταισα στους πειρατες μου ετσι οταν ο γαιδαρος αρχισε να αμυνετε (πρρρ)(η αφροξυλανθη εγινε γυρος) οι πειρατες μου ηταν συναχωμενοι και δεν μυρισαν τιποτα. Επισης αγορασα και 5 χιλιαδες φωτοβολιδες (φωτιες) και καθε φορα που την αμολαγε ο γαιδαρος εκανα φλωγοβολο,ετσι οταν εφτασα στον αντρακλα τον εκαψα ολον,ομως για κακη μου τυχη περνουσε η δασοφυλακη και με πηγαν στο αυτοφορο,εκει ο αιμοβορος δοιηκητης αποφασισε 2 χρονια φυλακηση.Εγω δεν πτοηθηκα και περιμενα την στιγμη την οποια θα ξαναμαχομουν με τον αντρακλα.Τελικα τα 2 χρονια περασαν.Ηταν 2 Απριλιου και ημουν ετοιμος να τον δολοφονησω.
    Ομως ειχα ξεχασει που ειχα κρυψει τον μαχαιρει οταν καιγαμε τον αντρακλα. Ημουν ομως τυχερος και ειχα διασυνδεσεις με την φυλακη.Ετσι εκανα μερικα τηλεφωνηματα και παρειγγειλα 20 καλαζνικοφ, 5 μπαζουκας ,ενα τανκς και 30 στρατιωτες-πειρατες.Ετσι αρματωμενος και εξοπλισμενος την επεσα στον αντρακλα, η μαχη φαινοταν ηδη πως ηταν κερδισμενη.
    Ετσι εγιναι εγω king of the hill.[73]

ΥΓ:τι λετε για τα κειμενα μου???
    Ναι,αλλα ο Αντρακλας με τα ροζ ειναι ο βασιλιας!!!!!

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. King of The Hill[Forum game]come back
    By draculino in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-11, 23:35
  2. King of the hill [Forum game][no2]
    By oddy17-0 in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-10, 08:02
  3. king of the hill top 3
    By oddy17-0 in forum RPG Forum