Σελίδα 11 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 159

Θέμα: ΥΑΤΑ -VIP -ΜΑC -GR LIGHTS ΚΛΠ ΚΛΠ

Προεπιλογή

εγω που ειμαι ο κομμοτης sultan ειμαι ηγετικο στελεχος????
    θα μου το κοπανατε και στον αλλο σερβερ????
    .....δεν ειμαι ο rayan....ο brayan ειμαι!
    νεκταριε το club σαντουιτσ...εχει πορτιερη????
    tzoutzoukos

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο o felos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω που ειμαι ο κομμοτης sultan ειμαι ηγετικο στελεχος????
    θα μου το κοπανατε και στον αλλο σερβερ????
    .....δεν ειμαι ο rayan....ο brayan ειμαι!
    νεκταριε το club σαντουιτσ...εχει πορτιερη????
    tzoutzoukos
    Βλέπεις οτι τόση ώρα δέν απαντώ

Εξάλλου μην ξεχνάς: Απαγορεύονται 2 κομμωτές στο ίδιο κομμωτήριο

Για δές καιρό που διάλεξε ο Gavros να με πάρει
    -------------------------------------------------------
    Red Fighter G.E.T.O®

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Patman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά ρε Αθανάσεις Διάκε!!!
    Δεν σε σουβλίσαμε κιόλας!

Είμαι εδώ για οποιονδήποτε έχει να κάνει οποιαδήποτε καταγγελία για ενέργιες μου εις βάρος των κανόνων του παιχνιδιού.

P.S. Άλλοι φτιάχνουν πολλαπλούς λογαριασμούς για να βγαίνουν πρώτοι farmers. Αυτοί που ξέρουν μόνο στην ζούλα και στην λαμογιά(ελληνάρες!!). Προτιμώ να παίζω λοιπόν με τους "αλήτες" YATAδες που ναι μεν παίζουν επιθετικά αλλά καθαρά(από όσο ξέρω τουλάχιστον) παρά να παίζω με τα "καλά παιδιά" που έχουν κάνει τόσα αίσχη που φοβούνται και το ονομά τους να πουν.
    παιξε με τους ΥΑΤΑΔΕΣ μπας και δεις ασπρη μερα.μου στειλανε κατι συνομιλιες τωρα που ελεγες αλλα για αυτους.αλλα αφου τις αρπαξες πρωτα μετα πηγες γονιπετος εκει και βγαζεις και καραμουζα.ασε βρε ΠΑΤΜΑΝ! σε τα μας?

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elias100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννη δεν διαφωνω σε αυτο που λες απλα επειδη μιλησε μαζι μου και μου ειπε οτι σταματαει το θεμα.θα μπορουσε να μου πει λογο στρατηγικης δεν γινετε, απλα πραγματα.Οπως και εγω τις in game φιλιες μου τις κραταω ασχετως συμμαχιων κτλ ...
    σου το ειπε..μην λετε την μιση αληθεια για να φανειτε κακομοιρηδες..κριμα δλδ ολο αυτο σε μια περιοδο που εχουμε να ασχοληθουμε με πιο σημαντικα πραγματα..σταματηστε την κλαψα και παιχτε το game..ελεος πια..

η προταση ηταν : φευγεις απο τη γειτονια σου στελνω και υλικα να κανεις νεα χωρια μακρια και τελος..
    εμεινες και τα εχασες..καλως η κακως αυτο το game παιζουμε..καποια χωρια θα χασεις καποια θα παρεις κλπ..

τελος οτι και αν εχει γινει ingame,οτιδηποτε,το να βριζει καποιος μανες κλπ ειναι απαραδεκτο..ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..μην το παιζετε αγιοι λοιπον και σταματηστε το εδω το ολο θεμα..

για τα account ειναι ντροπη να συζηταμε..εμεις σερβερ δν ριξαμε επειδη ειχαμε γνωστους..λεω εγω τωρα μια χαζομαρα που μου ηρθε στο μυαλο..

καλη συνεχεια
    --------------------------------------------------
    και για να επιστρεψουμε στα του παιχνιδιου,παρακαλω μηδενιστε αμεσα τα ww του ταβερνιαρη γιατι δεν μου αρεσουν τα ονοματα που τους εδωσε..
    ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη den paizw speed : 18-04-10 στις 00:09

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    σου το ειπε..μην λετε την μιση αληθεια για να φανειτε κακομοιρηδες..κριμα δλδ ολο αυτο σε μια περιοδο που εχουμε να ασχοληθουμε με πιο σημαντικα πραγματα..σταματηστε την κλαψα και παιχτε το game..ελεος πια..

η προταση ηταν : φευγεις απο τη γειτονια σου στελνω και υλικα να κανεις νεα χωρια μακρια και τελος..
    εμεινες και τα εχασες..καλως η κακως αυτο το game παιζουμε..καποια χωρια θα χασεις καποια θα παρεις κλπ..

τελος οτι και αν εχει γινει ingame,οτιδηποτε,το να βριζει καποιος μανες κλπ ειναι απαραδεκτο..ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..μην το παιζετε αγιοι λοιπον και σταματηστε το εδω το ολο θεμα..

για τα account ειναι ντροπη να συζηταμε..εμεις σερβερ δν ριξαμε επειδη ειχαμε γνωστους..λεω εγω τωρα μια χαζομαρα που μου ηρθε στο μυαλο..

καλη συνεχεια
    Πανο μπερδευεσε με μενα δεν συζητηθηκε κατι τετοιο και δεν εχω λογο να μην λεω τα πραγματα οπως ειπωθηκαν.Ισως αυτο που λες να ειπωθηκε σε συζητηση μεταξυ τους.το τελευταιο δεν θα το σχολιασω...... και να ξερεις δεν αντιπαραθετομε με κανεναν
    Σχόλιο διαχειριστή: galata gul
    Παρακαλω μην ποσταρετε το ιδιο μηνυμα 2 φορες.Μπορειτε να χρησιμοποιησετε την επεξεργασια μηνυματος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη galata gul : 18-04-10 στις 08:09 Αιτία: διπλο ποσταρισμα

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Πανο μπερδευεσε με μενα δεν συζητηθηκε κατι τετοιο και δεν εχω λογο να μην λεω τα πραγματα οπως ειπωθηκαν.Ισως αυτο που λες να ειπωθηκε σε συζητηση μεταξυ τους.το τελευταιο δεν θα το σχολιασω...... και να ξερεις δεν αντιπαραθετομε με κανεναν

δεν εχω να πω κατι αλλο..τα λεει ολα αυτο..game παιζουμε παιδια ξεκολληστε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων

δεν εχω να πω κατι αλλο..τα λεει ολα αυτο..game παιζουμε παιδια ξεκολληστε
    Σε αυτο συμφωνω και ελπιζω να μην το λες για μενα γιατι δεν εχω κανει κατι τετοιοκα με προσβαλει

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Σε αυτο συμφωνω και ελπιζω να μην το λες για μενα γιατι δεν εχω κανει κατι τετοιοκα με προσβαλει
    οχι για εσενα..για το αλλο το παλικαρι μας το λεω..

Προεπιλογή

@gktop Πες στα φιλαράκια σου αν θέλουν να βγουν μόνοι τους να μας διαβάλουν και να φτύσουν βρώμα. Ντρέπονται να εμφανιστούν και κρύβονται πίσω από ένα ψευδώνυμο? Καλά τόσα άτομα κανείς δεν τολμά να μιλήσει? ΝΑ πει ναι φοράω παντελόνια και είμαι ο τάδε και λέω το δείνα.

@Πιράνχα δεν υπάρχει λογαριασμός που λες. Μπας ρε παλικάρι παίζεις σε κανα άλλο server και τζάμπα σου μιλάμε?

@daveli
    το γεγονός ότι η ηγετική ομάδα της GR-RAV ήταν μέλη της GR του πρώτου server είναι το μόνο κοινό μας με την συμμαχία GR. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι στον 2ο speed συνυπήρχαμε μεν χωριστά και χωρίς μεταξύ μας συνεργασία δε. Όσοι από την GR-RAV του 2ου server παίζουν στον server αυτό είναι μέλη της GR-RAV εκτός 2-3 εξαιρέσεων προδοσίας που προτίμησαν τον ρόλο του κομπάρσου. Επίσης ανοίγουμε franchishe και σε άλλους servers. Υπάρχουν οι γάλλοι FR-Ravens, οι άραβες AR-Ravens και φυσικά για να μην ξεχνιόμαστε οι INT-RAV σε com server. Τελευταία προσπαθουμε να εξαγοράσουμε ενα παράρτημα των αετών και να γίνει η ALB-RAV

@All interested.
    Λυπούμαστε για όσους έχουν πρόβλημα για την συμμαχία μας με τα παιδιά από την YATA. Λυπούμαστε επίσης για όσους κατάλαβαν τώρα ότι η μόνη τους ελπίδα για να χτίσουν πάνω από το επίπεδο 50 ήταν να τα είχαν καλά μαζί μας.

Κάνω κάλεσμα στους ΑΕΤΟΥΣ να έρθουν να γίνουν wing μας μπας και δουν άσπρη μέρα. Δεν είναι ντροπή παιδιά! Κάνατε μια επιλογή και τώρα καταλαβαίνετε το λάθος σας. Είναι η πρώτη φορά στην ιστορία του παιχνιδιού πουυ μια συμμαχία με τόσα wings στην 20αδα και 300+ παίχτες θα αρκεστεί στον ρόλο του κομπάρσου. Με πυραυλάκατους δεν πας πουθενά... Σας συγχωρούμε (σχεδον) όλους.
    P.S. Προδότες και Ιούδες δεν θα γίνουν δεκτοί.
    Το παιχνίδι του τραβιαν σε χ3 ταχύτητα έχει διανύσει 4 μέχρι τώρα server
    Στην πορεία αυτών έχουν δημιουργηθεί διαφορετικοί πόλοι(αντίπαλες συμμαχίες) . Αυτό είναι και το νόημα του παιχνιδιού. Κάθε συμμαχία έχει παίκτες που έχουν κερδίσει το σεβασμό των υπολοίπων άσχετα σε ποια συμμαχία ανήκουν με το ηθος και την αξια τους
    Η συμμαχία των ΥΑΤΑ έχει μια από τις καλύτερες οργανώσεις γι αυτό κι έχουν κατακτήσει τους περισσότερους από τους σερβερ
    Κάποιοι από εμάς στις υπόλοιπες συμμαχίες θέλουμε και προσπαθούμε να κερδίσουμε έναν server αρνούμενοι να πουλήσουμε την μέχρι τώρα πορεία μας σε αυτούς

Σε 4 σερβερ που έχω παίξει έως τώρα ως σύμμαχος με την ηγετική ομάδα της τωρινής Gr – rav άσχετα με την ονομασία της εκάστοτε συμμαχίας το αντίπαλο δέος ήταν η ERASTES-ΥΑΤΑ. Αυτοί και ο «εχθρός»

Κάποιοι από εμάς δε θα πουλιόμασταν απλά και μονό για να κερδίσουμε
    Καποιοι από εμάς παιζουμε γνωριζοντας πως εχουμε μικρες πιθανοτητες να κερδισουμε.
    Kαποιοι δεν αλλαζουμε στοχους για εγωισμους, κομπλεξισμους ,παρασυροντας αλλους και χαρακτηριζοντας αλλους πουλημενους
    Καποιοι δεν παμε οπου φυσαει ο ανεμος
    Καποιοι δεν πουλαμε τους συμπαιχτες μας στην μεση του server

Εσείς πουληθήκατε.
    Ψαχνετε και δικαιολογιες στο φεγγαρι με πυραυλους και διαστημοπλοια
    Παραμυθιαζεστε αλλά αν αυτο σας βοηθαει να κοιμαστε…… καλα κανετε
    Στον επόμενο με ποιους θα παίξετε?

Αναρωτιέμαι αν μετά από αυτό σας σέβονται ακόμη και οι τωρινοί σας σύμμαχοι.

Εμείς τις επιλογές μας τις κάναμε και εμμένουμε σε αυτές γιατί μερικοι από εμάς το μονό που έχουμε σε αυτόν τον κόσμο είναι τα @@ και ο λόγος μας

Επιλεγούμε λοιπόν να είμαστε κομπάρσοι και όρνιθες.

Με το τέλος του σερβερ εμείς θα μπορούμε να γελάμε με την πορεία μας , εσείς???
    Old Is Back

Προεπιλογή

Ο τριςμέγιστος αρχηγός των αετων??χα!
    Παιδιά είπαμε! Παντελόνια!
    Αυτός που παίζει τον λογαριασμό του θαύματος(ονόματα δεν λέμε) δεν είναι το πραγματικό άτομο που κάνει κουμάντο? Γιατί ντρέπετε να βγει να μιλήσει? Από την μια ακούω κατηγορίες και λάσπη αλλά από άτομα που κρύβονται μέσα στην τρυπούλα τους. Γιατί αν ξεμυτήσουν θα τους κράξει το σύμπαν όλο. Ντροπή!!!

@Ήταν ηγετικό στέλεχος ο Γιώργος ο Μάγος στους Αετούς και τώρα παίζει απο αλλού ναι ή όχι?
    Όπως είπε και ο αδερφός θοδωρής εμείς τα μηνύματα τα κρατάμε και αν δεν σταματήσουνε τα αίσχη με τα ψέματα θα τα βγάλουμε αυτά και αλλα πολλά και θα φάμε ban από το forum με τόσα που θα πούμε...

@Davelis με αφορμή το σχόλιο σου έκανα τις παρατηρήσεις μου. Δεν παρεξηγούμαι εγώ!!!

Αρχηγος δεν ειμαι εγω...(τρισμεγιστος) ειμαι στο επιτελειο των αετων με αλλους 10 ... οι αποφασεις ειναι ομοφωνες αρα δεν εχω κατι παραπανω...
    για να απαντησω στο (μ)πατμαν τον ΥΑΤΑ ρουφιανο μας καλα εκανες και εφυγες απο μας... και ολοι σας.. δεν αξιζετε να παιζετε μαζι μας
    δεν ειστε πρωτα πολλα ανθρωποι που κρατατε τον λογο σας... αναπτυξατε τα χωρια σας οντας συμμαχοι...θα υπηρχατε αν δεν θελαμε??? που ειναι τα χωρια σας τωρα??????? σε αποκια 10 ωρες μακρια??
    το σχεδιο σας δεν πηγε στον καρταλο διπλα...γιατι φοβαστε ??? ειστε το μοναδικο θαυμα που δεν θα κερδιζει ποτε και σας το υποσχομαστε ολοι... και σχεδιο θα παρουμε το δικο σας...προσεχε μην παρουμε και το θαυμα σας....εμεις εχουμε στρατο και κτυπαμε ... Αρχοντες των φεικ!!! παπατσες του σερβερ

Σελίδα 11 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΥΑΤΑ
    By Emperor+Asdektor in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-09, 19:16
  2. ΥΑΤΑ
    By Flame in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 154
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-09, 13:31
  3. ΥΑΤΑ
    By SpitFire in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-09, 07:42
  4. ΥΑΤΑ
    By sonakoC in forum Γενική συζήτηση