Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 73

Θέμα: King of the hill [Forum game][no2]

Το avatar του χρήστη oddy17-0
    Περιοχή
    κυριως μπροστα απο το υ/η

Προεπιλογή King of the hill [Forum game][no2]

Γειά χαρά
    Μετα απο πολλα χρονια ευημεριας στον λοφο,γινεται ενας σεισμος και ξεφυτρωνει ενας νεος λοφος διπλα.οι ιποικοοι του βασιλια τοτε θυμιθηκαν τις παλιες μερες που διεκδικουσαν τον λοφο.ετσι,μαζεψαν τα μπογαλακια τους και τραβηξαν για τον διπλανο λοφο.

Αυτό εδώ είναι ένα από τα λεγόμενα "Forum games" που σκοπό έχουν απλά να διασκεδάσουν όσους μπαίνουν εδώ συχνά :

Οι κανόνες είναι απλοί

Απαντάτε με τον δικό σας μοναδικό τρόπο για το πώς καταφέρατε να γίνετε εσείς ο βασιλιάς του λόφου ... μόνο όριο είναι η .. φαντασία σας !!!

Ξεκινάμε λοιπόν με έναν λόφο που έχει για βασιλιά τον teoden ξανα
    (αδυναμία μου φορεβερ)

Ο λόφος δεν μπορεί να καταστραφεί

καθως ειναι η 2η version οι κανονες ειναι λιγο αλλαγμενοι

Ο λόφος έχει συγκεκριμένο χρόνο ζωής ...
    αυτό σημαίνει ότι θα μπορεί κάποιος να είναι βασιλιάς του για ακόμα 250 post (ναι ακουσα τα παρακαλια)

εδω ισχυει παλι ο κανονας οποτε ολα τα ποστ πανω απο 3 σειρες.

Ορμάτε λοιπόν διεκδικητές του λόφου και στο τέλος του post σας γράψτε πόσο ακόμα έχει μείνει (250,249,248 κλπ) μέχρι να βρεθεί ο .... νο 2 Παντοτινός !!! Βασιλιάς του λόφου!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη oddy17-0 : 24-04-10 στις 12:20

Περιοχή

Προεπιλογή

ο οδδυ σαν βασιλικος σταυλιτης ψαχνει να βρει τον γαιδαρο του.μετα απο ωρες ψαξιματος,βρισκει τα κοκαλα του.πως τον αναγνωρισε???απλα,τα κοκαλα του ειχαν διαποτιστει απο πορδες και μυριζαν φασολια.πουλαει λοιπον την ψυχη του teoden στον διαβολο και ανασταινει τον γαιδαρο.ετσι τον παει στον λοφο και τον αφηνει να κανει την δουλεια του.οταν πια ξεμυριζει,βρισκει τον βασιλια στον λοφο με την μορφη φαντασματος.ο οδδυ ειναι ο βασιλιας τωρα [250]

Το avatar του χρήστη draculino
    Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Ώμος Οδδυ είχε παιδευφει θα ζούσε την αωνιοτιτα σαν φάντασμα!Και έτσι κ εγεινε ο οδδυ έζησε για 10 χρονιά στο λόφο γνωστός με το όνομα το φάντασμα του λόφου μέχρι που κάποια στιγμή μια ομαδα παιδιών οι Ghostbusters αποφασισαν να τον πιασουν και τα καταφεραν τον παγιδεψαν για παντα σε μια ηλεκτρική σκούπα και ο αρχηγός της ομαδας ο ΜπιΛουρης ειναι αυτος ο βασιλιας του λοφου[249]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη draculino : 24-04-10 στις 12:47
    Master-~AoE~.server2.

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι
    http://www.youtube.com/watch?v=kpXe2kBjPjQ

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο draculino Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ώμος Οδδυ είχε παιδευφει θα ζούσε την αωνιοτιτα σαν φάντασμα!Και έτσι κ εγεινε ο οδδυ έζησε για 10 χρονιά στο λόφο γνωστός με το όνομα ο το φάντασμα του λόφου μέχρι που κάποια στιγμή μια ομαδα παιδιών οι Ghostbusters αποφασισαν να τον πιασουν και τα καταφεραν τον παγιδεψαν για παντα σε μια η.σκούπα και ο αρχηγός της ομαδας ο DoNBiLo0RiC εγεινε αυτος ο βασιλιας του λοφου[249]
    ξαναδιαβασε το ποστ μου γιατι οτι να ναι λες.και επειδη δεν μπορω να προφερω το ονομα σου θα σε λεω ντουφερσμιρθ.τοτε ομως ο ντουφερσμιρθ ειδε ενα πλατυποδα ροζ(ναι καλα καταλαβατε το κατοικιδιο του αντρακλα)και του ειπε να τον οδηγεισει στο αφεντικο του για να παρει ενα αυτογραφο.ετσι ο οδδυ απλα εκατσε στον λοφο και ειναι παλι βασιλιαας[248]

Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oddy17-0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξαναδιαβασε το ποστ μου γιατι οτι να ναι λες.και επειδη δεν μπορω να προφερω το ονομα σου θα σε λεω ντουφερσμιρθ.τοτε ομως ο ντουφερσμιρθ ειδε ενα πλατυποδα ροζ(ναι καλα καταλαβατε το κατοικιδιο του αντρακλα)και του ειπε να τον οδηγεισει στο αφεντικο του για να παρει ενα αυτογραφο.ετσι ο οδδυ απλα εκατσε στον λοφο και ειναι παλι βασιλιαας[248]
    Μέτα από πολύ κερο από καλοκαιριά χημονες κοντά 3 χρονιά ο ΜπιΛουρης γύρισε είχε το σπάνιο αυτόγραφο το πούλησε πήρε λεφτά και αγόρασε τν λόφο ώστε να είναι δικός του κ στα χαρτιά ο Οδδυ εφειγε από τον λόφο μουτρωμένος χωρίς να μπορεί να κάνει τπτ ο ΜπιΛουρης ήταν πάλη ο Βασιλιάς του λόφου κ ο νομίμως ιδιοκτήτης του[247]!
    Master-~AoE~.server2.

Περιοχή

Προεπιλογή

ναι αλλα καθως σε λενε ντουφερσμιρθ σε επιασε το κρατος και σε εβαλε μεσα για ψευτικο ονομα.εντωμεταξυ,εγω βρηκα τον αληθινο μπιλουρη μισοπεθαμενο,τον βοηθισα και σε ανταλαγμα μου εδωσε τον λοφο μαζι με ενα αυτογραφο του αντρακλα...ετσι οταν καποιος πλησιαζε το λοφο πετουσα μια φωτοτυπια του αυτογραφου και ολοι ελιωναν...ετσι ειμαι παλι βασιλιας [246]

Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Τελικα η ομαδα μου η Ghostbusters με βοηθισαν να αποδρασω την 3ο μερα κιολας οοοοοοοοφ πηρα μια βαθια ανασα κ ειπα ελευθερια ετρεξα γρηγορα ο λοφος επρεπε να γηνει πλ δικος μου ομος τι μπορουσα να κανω πως θα νικουσα τν οδδυ το βρηκα ειπα στην ομαδα μου κ τους εστειλα και αγοραν με ολες μας της οικομιες ενα ελεφατα τον καβαλισα πηγα στο λοφο επιασα τν οδδυ κ τν φιλακισα σε ενα μπουντρουμη ισοβια για τν τροπο που μου φερθικε εκατσα στον θρονο ΜΟΥ γελασα κ ειπα <Να που ειμαι πλ εγω ο Βασιλιας του λοφου> κανοντας μια ασεβης χιρονομια στον οδδυ[245]

Υ.Γ:Ο ελεφαντας δν αντεξε το υψος λογο μιας χρονιας φοβιας κ αυτοκτονισε!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη draculino : 24-04-10 στις 13:13
    Master-~AoE~.server2.

Περιοχή

Προεπιλογή

λησμονησες ομως το γαιδουρακι το οποιο ηταν κοντα στην φυλακη μου...επι 3 χρονια κρατουσε αερια...παιρνοντας μια βαθια ανασα και κλεινοντας την μυτη μου εδωσα στο γαιδουρι ενα φασολι.αυτο ηταν αρκετο...με μια ατομικη κλανια(πρρρρρρρρρρρρρρρρ)ο λοφος μυρισε τοσο ασχημα που ετσι ο ντουφερσμιρθ εφυγε τρεχοντας.μετα εβαλα ενα φιλο απο παλια τον αιολο και φυσηξε για να καθαρισει ο αερας.ετσι ειμαι παλι βασιλιας.[244]

Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oddy17-0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λησμονησες ομως το γαιδουρακι το οποιο ηταν κοντα στην φυλακη μου...επι 3 χρονια κρατουσε αερια...παιρνοντας μια βαθια ανασα και κλεινοντας την μυτη μου εδωσα στο γαιδουρι ενα φασολι.αυτο ηταν αρκετο...με μια ατομικη κλανια(πρρρρρρρρρρρρρρρρ)ο λοφος μυρισε τοσο ασχημα που ετσι ο ντουφερσμιρθ εφυγε τρεχοντας.μετα εβαλα ενα φιλο απο παλια τον αιολο και φυσηξε για να καθαρισει ο αερας.ετσι ειμαι παλι βασιλιας.[244]
    Ομαδα ειπα στα παιδια τους Ghostbusters δεν γηναιτε συνεχεια να μας περνει τον λοφο λιπον θα παμε τρ πανω και.....!Εκει παγοσα τη θα εκανα πως θα επαιρνα πισω τν λοφο!Τοτε ενα μελος την ομαδας μου πεταχτικε κ ειπε αν τον μπερδευαμαι τη ενοεις του λεω εγω κ αυτος μου λεει να παει ενα μελος της ομαδας ντυμενο σαν κ εσας να τν απασχολισει κ εσεις να παρετε τν λοφο κ ετση κ εγεινε ολα ηταν ετοιμα ο ψευτικος ντουφερσμιρθ ηταν στη θεση ο οδδυ τον ειδε κ ετρεξε ν τν διοξει αλλα αλιθεινος ηταν ακριβος απο πισω του! του εδεσε μια στο κεφαλη με την σκουπα του εδεσε τα ποδια του σε μια πετρα κ τον πετα3ε στη θαλασσα!Πηγα αγγαλιασα τον θρονο μου τον καθαρισα κλ γτ δεν ειχε περασει πλ κερος απο την κλανια καθισα κ ξαναγινα ο Βασιλιας του λοφου[243]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη draculino : 24-04-10 στις 13:29
    Master-~AoE~.server2.

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή

Ειχε ερθει η ωρα...Ο αρχοντας των μπουτουνιερων και των αρωματισμενων φακελων ξυπνησε...Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΡΟΖ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ....Τρεμετε θνητοι.....Τσαντισμενος που το αυτογραφο του αλλαζε χερια και βοηθουσε τους εχθρους του,πηρε μαζι του τον κουμπαρο του τον ΨΕΙΡΑ,και ξεκινησαν για το λοφο.Εκει βρηκαν τον Μπιλουρη τον οποιο και εδιωξαν τον Μπιλουρη,με τις νεες μπουτουνιερες,δωρο απο τον Σιαννιδη.Αφου τον χτυπησαν με 128 μπουτουνιερες εκεινος παραδωθηκε και με την δικη μου βοηθεια τον κλειδωσαν στο αρχειο του φορουμ.Τοτε ο αντρακλας με τα ροζ μαζι με τον κουμπαρο του τον Ψειρα εγιναν οι Βασσιλισες εχμ λαθος βασιλιαδες του λοφου.{242}
    (μην ρωτησετε που ειναι η γυναικα του Ψειρα,αντροπαρεα βγηκανε τα παιδια)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη galata gul : 24-04-10 στις 14:21 Αιτία: ορθογραφικα λαθη

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. King of The Hill[Forum game]come back
    By draculino in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-11, 22:35
  2. king of the hill top 3
    By oddy17-0 in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-10, 12:23
  3. King of the hill [Forum game]
    By oddy17-0 in forum RPG Forum