Σελίδα 24 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 1422232425 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 231 έως 240 από 250

Θέμα: Συγχαρητηρια στους νικητες VIP

Unhappy

Ρε μαζέψτε τα γυναικόπαιδα γιατί το θέμα έχει αρχίσει να πέρνει τροπή κόκκινου Χ ...
    Ρε παλικάρια ειλικρινά χαίρομαι τόσο πολύ που σας διαβάζω από προχθές και δε χάνω στιγμή,εφόσον ο καλός μου φίλος,ο πυρετός, δε λέει να ξεκουμπιστεί.
    Αν και δεν παίζω,είναι σα να παίζω μαζί σας...Είμαι σε μία συμμαχία με όλους σας!!!Είναι καλά!!! Αλλά τα γυναικόπαιδα που δεν το αντέχουν τόσο hard απομακρύνετέ τα από την οθόνη!!!Και δεν κάνω καθόλου πλάκα!!!
    Εμείς τόσους σέρβερ συνηθίσαμε... Ας μη δηλητηριάζουμε έτσι την ψυχή κανενός ανήλικου τουλάχιστον...
    Το περιστατικό δεν το γνωρίζω και δε με αφορά αν και κατα καιρούς έχω ακούσει διάφορες παρόμοιες ιστορίες που οι περισσότερες ήταν για το θεαθήναι.Φίλε bobiras λυπάμαι αλλά ένα γυμνασιόπαιδο δεν έχει τη γνώση και το σθένος να καταλάβει τι συμβαίνει αν δεν του πείς τα πράγματα όπως τα βλέπεις εσύ και δυσκολάκι μου κάνει να ήθελε να ανοίξει αυτό το thread...
    Έχω 2-3 φίλους ανήλικους που παίζουν αυτό το #$%^&παιχνιδο και ειλικρινά λυπάμαι υπερβολικά που αυτή τη στιγμή διαβάζουν τα όσα γράφοντε τις τελευταίες 2-3 μέρες...Όπως λυπήθηκα και στον προηγούμενο σέρβερ και τους έδιωχνα από το φόρουμ γιατί δεν το άντεχα κι εγώ η ίδια πολλές φορές. Τους είχα πριβέ στο σκάιπ να τους εξηγήσω με απλά μαθηματικά πόσο ανόητοι και ανεγκέφαλοι είναι μερικοί εδώ μεσα κι ας είμασταν σε αντίπαλες συμμαχίες.
    Είναι πολύ κρίμα πάντως που δίνουμε (βάζω και τον εαυτό μου μέσα γιατί δεν είμαι καμιά οσία,αλλά προσπαθώ να είμαι όσο κυρία γίνετε) τόσο λάθος παραδείγματα στους μικρούς μας φίλους . ΚΡΙΜΑ!!!

υ.γ. Ηλία εξαφανίσου
    Shadow ~I~mmortals
    Καλύτερα ορφανή παρά με αυτόν "πατέρα"...
    Μας τα λέγατε....δε μας τα λέγατε???Καλά να πάθουμε...

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

μας διαβαζει κοσμος αρκετος και μας γνωριζει αλλος τοσος..ας κρινει αυτος λοιπον..
    εδω και 5-6 μερες ο καθε ενας βγαινει και λεει οτι θελει..

θυματε κατασκευαζει λασπολογει και ολα τα υπολοιπα..

δικαιωμα σας..ολοι μπορειτε να λετε οτι θελετε..ελευθερια εχουμε και απο οτι εχω καταλαβει λειπει και ο ruler οποτε εκμεταλευτειτε το..

επειδη ομως κουραστηκα να απανταω σε ολα και δεν εχω και κανενα οφελος,θα ξαναμιλησω σε οποιονδηποτε θελει αρκει να κατηγορησει επωνυμα και με στοιχεια..μεχρι τοτε καντε το παιχνιδακι που θελει ο καθε ενας και ριχτε οση λασπη θελετε..

αν δεν βρεθει κανενας με @@ να το κανει τοτε τα λεμε στο 100...

Το avatar του χρήστη Komios
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Μα τώρα είναι σοβαρά πράγματα αυτά να κάθεστε να ασχολείστε με μηνύματα που δεν έχουν στοιχεία και αναφέρονται σε υποθετικές καταστάσεις χωρίς ονοματεπώνυμο. Όποιος έχει το θάρρος της γνώμης του να πει τα πράγματα με το όνομά τους. Τελεία και παύλα……………..
    « Ή λέγε τι σιγής κρείτον ή σιγήν έχε »

(Ή να λες κάτι καλύτερο της σιωπής ή να σιωπαίνεις)

ΑΙΣΧΥΛΟΣ

Προεπιλογή

Παμε παλι με τα στατιστικα, τα παρακατω ισχυουν για τις πρωτες 60 συμμαχιες.
    Οι κυριοτεροι συνασπισμοι:

Yata-hunters-gr rav-vip-macedon-geto
    παικτες:744
    πληθυσμος:8,167,893

MΛ,GW,Respect,1821,Hellmac,~T~
    παικτες:427
    πληθυσμος:5,179,116

Aetoi,Family,GERAKIA,~karfi
    παικτες:460
    πληθυσμος:5,312,342

Συνολο και των 3 συνασπισμων
    παικτες:1631
    πληθυσμος:18,659,351

Οι συνολικοι παικτες ειναι 2172 και συμφωνα με το gettertools http://www.gettertools.com/speed.tra....2/10--Travian
    ο πληθυσμος του server είναι 19,759,830

Εμας μας ενδιαφερει αυτο το νουμερο 18,659,351 και αυτοι οι παικτες 1631 οι υπολοιποι ειναι σα να μην παιζουν.Ετσι προκυπτουν τα παρακατω ποσοστα:

Ποσοστο παικτων
    yata-hunters:45.6%
    cn-hellmac:25.8%
    aetoi-family:28.2%

Ποσοστο πληθυσμου
    yata-hunters:41.3%
    cn-hellmac:26.8%
    aetoi-family:28.4%

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas Εμφάνιση μηνυμάτων

Οι συνολικοι παικτες ειναι 2172 και συμφωνα με το gettertools http://www.gettertools.com/speed.tra....2/10--Travian

Εμας μας ενδιαφερει αυτο το νουμερο 18,659,351 και αυτοι οι παικτες 1631 οι υπολοιποι ειναι σα να μην παιζουν.Ετσι προκυπτουν τα παρακατω ποσοστα:

Ποσοστο παικτων

Ποσοστο πληθυσμου
    Aρα τα στρατόπεδα είναι από την μια

41,3 και απο την άλλη 55,2
    Ενδιαφέρον...

Επίσης σε παρακαλώ να μην ξαναπεις ότι οι άλλοι παίκτες δεν υπάρχουν. Είναι άδικο και στην τελική ίσως να το διασκεδάζουν και καλύτερα το παιχνίδι.
    ~GR-Rav~
    GR - The Ravens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Patman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aρα τα στρατόπεδα είναι από την μια

41,3 και απο την άλλη 55,2
    Ενδιαφέρον...

Επίσης σε παρακαλώ να μην ξαναπεις ότι οι άλλοι παίκτες δεν υπάρχουν. Είναι άδικο και στην τελική ίσως να το διασκεδάζουν και καλύτερα το παιχνίδι.

Εσεις απο ολο το παραπανω ποστ βγαλατε το συμπερασμα οτι ειναι οι δυο συνασπισμοι εναντια στον αλλον;Δειξτε μου που ακριβως αναφερω κατι τετοιο.Και δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν οι υπολοιποι, ειπα οτι ειναι σα να μην παιζουν.Απλως περνανε την ωρα τους δεν συμμετεχουν στο endgame.
    Παρακαλω διαβαστε προσεκτικοτερα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bobiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορω να μην σου απαντησω κυριε Αlfa romeo
    την μια μου λες δωσε στοιχεια να σου απαντησω με αποδειξεις, μετα λες δεν εχεις καταλαβει και δεν ξερεις, αλλα ξερεις οτι συνεργαστηκε αψογα,ζητας να μαθεις τον λογο και λες προσωπικος,χοχοχοχοχο ελεος, κι επι της ουσιας αλλη μια απο τα ιδια...τζιφος!
    Αν εσυ θεωρεις προσωπικο το λογο να κανει καποιος delete οταν η συμμαχια του τον πουλαει και το δεινει στεγνα και δεν καταλαβαινει τι παιζεται( μεχρι που ερχονται καποιοι και του λενε για ολο το παρασκηνιο και το τι παιζεται κατω απο τα τραπεζακια του μικρομαγαζου..) τι να σου πω ρε φιλε, τι επρεπε δηλαδη καποιος να αισθανθει αν οχι απογοητευση?????
    Ποιος ο δικος μου σκοπος που το ξεκινησα το 8εμα? τραβιαν παιζω φιλε μου, γιατι βγηκε τωρα το θεμα αναρωτιεσαι? μα φυσικα το παιχνιδι ειναι στρατηγικης!! απορω πως δεν το καταλαβε ο μεγας στρατηλατης dps :P
    το να`βγαζα το θεμα τοτε που εγινε θα γινοταν οι γνωστες συζητησεις και μετα θα ξεχνιοταν,το εβγαλα τωρα γιατι εσεις μου δωσατε την αφορμη με τις ηθικολογιες σας κι επειδη οπως ειπα η εν λογο παιχτρια αρνηθηκε τοτε να σας κανει ρομπες, κατοπιν αρνηθηκε και προσφορα μας να μπει σε λογαριασμο ετοιμο με χαμμερ και φυσικα το χαμμερ οχι να το χρησιμοποιησει για ww αλλα να χτυπησει συγκεκριμενα account απο yata που την προδοσαν και να γινουν γλεντια φοβερα οποτε το μονο που μας απεμεινε ειναι να δειξουμε το πραγματικο προσωπειο της yata και πως περα απο τα μαγειρεματα με Kαυτο και Kαρταλο τοτε που της την φεραν πισωπλατα και το παιζουνε παρθενες, τον τροπο και την πολιτικη της yata και πως αδειαζει τα μελη της, τους παιχτες της γενικα ακομα και δημοσια, χωρις ποτε να αναλαμβανει τις ευθυνες της και μονο οι αλλοι ειναι οι κακοι, στην yata ειμαστε οικογενεια ετσι δεν φωναζεις καθε 3 και λιγο? Ο λογος μπας κι αποφασισει και βγει ΕΚΕΙΝΗ δημοσια μετα απο αυτα που θα διαβασει και βγει με διαλογους,in game msg και αναφορες και σας αδειασει!
    εδω οντως δεν ξαναμιλαω αφου σου απαντησα πιστευω ξεκαθαρα σε ολα!
    ααα! και που `σαι Υατα ειμαι μονο στο ονομα
    οσο για τον αδερφο μου μην σκας εμαθε το παιχνιδι καλυτερα κι απο μενα, ας ειναι καλα η ...
    Μου αρεσει που γραφεις σε 3ο προσωπο ...
    Τελικα εχετε σοβαρο προβλημα , και δε κανω πλακα ... ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ...
    Μεσα απο ενα καρο λογαριασμους καθε φορα πεταγετε και ενας "δυσαρεστημενος ανωνυμος" και λεει το πονο του ...
    "Την αναγκασαν να κανει delete ..." , παναγια μου ...δλδ την απειλησαν με τη ζωη της ... οτι θα της καψουν το σπιτι ???
    Μονο και μονο που γραφεις απο ενα "ξενο" λογαριασμο σε κανει αυτοματα αναξιοπιστη σε οτι γραφεις και λες ...
    Πρωτα να αποδεχθεις τον ιδιο σου τον εαυτο μεσα στο παιχνιδι και μετα να ζητας να σε αποδεχθουν και οι αλλοι .
    Πραγματικα δεν αγγιζουν κανεναν αυτα που λες ... και ναι , στη yata ειμαστε μια οικογενεια ... και οι οικογενειες για να κρατησουν πρεπει να εχουν κανονες ... οποιος δε θελει να ακολουθησει τους κανονες ... καλα κανει και απεχει ... δε θυμαμαι να παρακαλεσαμε κανεναν ...

Καλη συνεχεια ...

bb και πολυ ασχοληθηκα ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Ποσοστο παικτων

Ποσοστο πληθυσμου

-------------------------------------------

ΣΥΝΟΛΟ ΠΑΙΧΤΩΝ : 887
    ΠΛΗΘΥΣΜΟΣ : 10.491.458

Αυτος ειναι ο αλλος πολος μετα απο τα τελευταια συνδιαστικα (τυχαια) χτυπηματα ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Εσεις απο ολο το παραπανω ποστ βγαλατε το συμπερασμα οτι ειναι οι δυο συνασπισμοι εναντια στον αλλον;Δειξτε μου που ακριβως αναφερω κατι τετοιο.Και δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν οι υπολοιποι, ειπα οτι ειναι σα να μην παιζουν.Απλως περνανε την ωρα τους δεν συμμετεχουν στο endgame.
    Παρακαλω διαβαστε προσεκτικοτερα
    Πόσοι είναι εκτός βασικών συμμαχιών και όμως βγάζουν hammer και χτυπάνε???

Δεν είπα ποτέ ότι αναφέρεις εσυ κάτι τετοιο. Απλά από τα νούμερα που βγάζεις έκανα μια απλή πρόσθεση σύμφωνα πάντα από τισ τυχαίες "συναντήσεις" που υπήρξαν στα θαύματα την συνομοσπονδίας μας.
    ~GR-Rav~
    GR - The Ravens

A.C.
    Guest

Προεπιλογή

Για κακή,ψυχρή κι ανάποδη σου τύχη νομίζεις ότι δεν διαβάζω το forum.
    Ποιός σου `δωσε το δικαίωμα ν`αναφερθείς στ` άτομο μου και να νομίζεις ότι είσαι σε θέση ΕΣΥ βασιζόμενος σε γεγονότα εκτός τόπου και χρόνου να παίζεις στρατηγική,τρομάρα σου, με τ`όνομα μου;
    Αυτή την στιγμή τα`χω πάρει στην κράνα κι έχω δει κόκκινο.
    Πρόσεξε σε αντίθεση με τους άλλους εγώ ξέρω ποιός είσαι,2 φορές έχεις μιλήσει μαζί μου στο skype κι επειδή έφαγες πόρτα έβαλες μπροστά τον μικρό.
    Ποιά βδομάδα βρε μυαλοφυγόδικε έκατσα και του έφτιαξα τα χωριά; Ένα Σάββατο πρωί μπήκα και του άφησα μετά ένα pm που του `λεγα κάποια πράγματα που `πρεπε να κάνει και στο τέλος του μηνύματος που του `χα αφήσει τον παρότρυνα αντί για Travian να παίξει Pro και να βγεί να παίξει κανά μπασκετάκι ή ποδόσφαιρο με τους φίλους του.
    Τολμάς ΕΣΥ να πιάνεις στο στόμα σου τον Πάνο και τον Χρήστο;
    Η σχέση μου μαζί τους όπως το μόνο σωστό που είπες είναι κάτι που δεν γνωρίζεις,δεν έχει να κάνει ανόητε μόνο με το αν μου έμαθαν να παίζω σωστά ένα παιχνίδι αλλά 2 ανθρώπους που με βοήθησαν να ξεπεράσω την πιο δύσκολη περίοδο της ζωής μου.
    Απ`αυτό να καταλάβεις αν υπήρχε ποτέ περίπτωση να βγώ εγώ σε forum να πω κάτι εναντίον τους,ή να χτυπήσω account που έχουν πάνω τα ονόματα του DPS και του PONOY. ΕΛΕΟΣ!!!
    Να το παίζεις μάγκας γνώστης στρατηγικής να μιλάς για σεβασμό και πισώπλατες μαχαιριές όταν ΕΣΥ είσαι ρουφιάνος μέσα σε Υατα;
    Ειλικρινά πες μου τα ληγμένα χάπια απο που τα προμηθεύεσαι; Που έχεις δει ΕΣΥ συγκεκριμένα ιστορικά skype,pm κι αναφορές; Στα `δωσα εγώ ποτέ και δεν το ξέρω;
    Όχι για να μην τρελαθώ δηλαδή.
    Αυτά που ξέρεις είναι από φήμες που έχουν κυκλοφορήσει κι απ`αυτά που έγραφα στο προφίλ μου πριν κάνω delete, προσωπικά εμένα όλες οι φήμες πάντα μ`άφηναν και μ`αφήνουν παγερά αδιάφορη.
    Το τι έγινε το γνωρίζω εγώ κι οι άμεσα ενδιαφερόμενοι,δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν άλλο.
    Ζητώ ειλικρινά συγγνώμη από τους χρήστες του forum για το ξέσπασμα μου και για το θέμα που είναι εκτός τόπου,χρόνου κι ουσίας,συνήθως έχω φοβερή υπομονή αλλά κι υπομονή έχει τα όρια της,έπρεπε ν`απαντήσω.

Καλή συνέχεια στα WW σε όλους.

ΑlfaCentaurus

Σελίδα 24 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 1422232425 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΝΙΚΗΤΕΣ SERVER 1 KNIGHTS
    By xaris/τουρκοφαγος-3 in forum Αρχείο Server 1 (7)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-15, 22:03
  2. Ναι, ειμαστε Νικητες!
    By giatampaza in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-11, 22:05
  3. DNA , νικητες και δικαιωμενοι
    By GeOrGe xD in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-09, 08:48
  4. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
    By Julis Cesar in forum Αρχείο Ερωτήσεων