Σελίδα 25 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 15232425
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 250 από 250

Θέμα: Συγχαρητηρια στους νικητες VIP

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Patman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aρα τα στρατόπεδα είναι από την μια

41,3 και απο την άλλη 55,2
    Ενδιαφέρον...

Επίσης σε παρακαλώ να μην ξαναπεις ότι οι άλλοι παίκτες δεν υπάρχουν. Είναι άδικο και στην τελική ίσως να το διασκεδάζουν και καλύτερα το παιχνίδι.
    σιγουρα οι αλλοι παιχτες διασκεδαζουν το παιχνιδι
    οσο για τα ποσοστα που δινεις ισως να ειναι ετσι ισως και οχι......δεν ειναι σωστο να γκρινιαζουμε για τετοια νουμερα γιατι στο φιναλε ακομα και να υπαρχει ατυπη συμφωνια(κατι που δεν το ξερω)αυτο εγινε τωρα...αρα σε ολο τον σερβερ μεχρι τωρα ειχες εσυ το πανω χερι.....δεν ειδα μεχρι χτες να λες τιποτα για αυτο.....
    παντως μεχρι και στην αρενα που επρεπε να μεινει ενας στο τελος υπηρχαν συμμαχιες και στο τελος σκοτωνε ο ενας τον αλλον....αυτο ειναι πολεμος αυτο ειναι στρατιγικη αυτο ειναι επιβιωση και τελος αυτο ειναι νικη......

αντε να το σηκωσει ο καλυτερος λοιπον....εγω παντως εχω κουραστει εδω και καιρο......

ο γκρινιαρης της CN-Μ.Λ.

sitteronia
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A.C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κακή,ψυχρή κι ανάποδη σου τύχη νομίζεις ότι δεν διαβάζω το forum.
    Ποιός σου `δωσε το δικαίωμα ν`αναφερθείς στ` άτομο μου και να νομίζεις ότι είσαι σε θέση ΕΣΥ βασιζόμενος σε γεγονότα εκτός τόπου και χρόνου να παίζεις στρατηγική,τρομάρα σου, με τ`όνομα μου;
    Αυτή την στιγμή τα`χω πάρει στην κράνα κι έχω δει κόκκινο.
    Πρόσεξε σε αντίθεση με τους άλλους εγώ ξέρω ποιός είσαι,2 φορές έχεις μιλήσει μαζί μου στο skype κι επειδή έφαγες πόρτα έβαλες μπροστά τον μικρό.
    Ποιά βδομάδα βρε μυαλοφυγόδικε έκατσα και του έφτιαξα τα χωριά; Ένα Σάββατο πρωί μπήκα και του άφησα μετά ένα pm που του `λεγα κάποια πράγματα που `πρεπε να κάνει και στο τέλος του μηνύματος που του `χα αφήσει τον παρότρυνα αντί για Travian να παίξει Pro και να βγεί να παίξει κανά μπασκετάκι ή ποδόσφαιρο με τους φίλους του.
    Τολμάς ΕΣΥ να πιάνεις στο στόμα σου τον Πάνο και τον Χρήστο;
    Η σχέση μου μαζί τους όπως το μόνο σωστό που είπες είναι κάτι που δεν γνωρίζεις,δεν έχει να κάνει ανόητε μόνο με το αν μου έμαθαν να παίζω σωστά ένα παιχνίδι αλλά 2 ανθρώπους που με βοήθησαν να ξεπεράσω την πιο δύσκολη περίοδο της ζωής μου.
    Απ`αυτό να καταλάβεις αν υπήρχε ποτέ περίπτωση να βγώ εγώ σε forum να πω κάτι εναντίον τους,ή να χτυπήσω account που έχουν πάνω τα ονόματα του DPS και του PONOY. ΕΛΕΟΣ!!!
    Να το παίζεις μάγκας γνώστης στρατηγικής να μιλάς για σεβασμό και πισώπλατες μαχαιριές όταν ΕΣΥ είσαι ρουφιάνος μέσα σε Υατα;
    Ειλικρινά πες μου τα ληγμένα χάπια απο που τα προμηθεύεσαι; Που έχεις δει ΕΣΥ συγκεκριμένα ιστορικά skype,pm κι αναφορές; Στα `δωσα εγώ ποτέ και δεν το ξέρω;
    Όχι για να μην τρελαθώ δηλαδή.
    Αυτά που ξέρεις είναι από φήμες που έχουν κυκλοφορήσει κι απ`αυτά που έγραφα στο προφίλ μου πριν κάνω delete, προσωπικά εμένα όλες οι φήμες πάντα μ`άφηναν και μ`αφήνουν παγερά αδιάφορη.
    Το τι έγινε το γνωρίζω εγώ κι οι άμεσα ενδιαφερόμενοι,δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν άλλο.
    Ζητώ ειλικρινά συγγνώμη από τους χρήστες του forum για το ξέσπασμα μου και για το θέμα που είναι εκτός τόπου,χρόνου κι ουσίας,συνήθως έχω φοβερή υπομονή αλλά κι υπομονή έχει τα όρια της,έπρεπε ν`απαντήσω.

Καλή συνέχεια στα WW σε όλους.

ΑlfaCentaurus
    αχ!!! αλλιως τα περιμενα κι αλλιως μου τα φερες.παντως καταφερα αυτο που δεν εχει καταφερει κανενας να σε κανω να βγεις να γραπσεις στο φορουμ "ξυδια" οχι ληγμενα πινω χοχοχο γενικα ειναι πολυ δυσκολο να παρει κανεις κουβεντα απο το στομα σου και να σε ψαρεψει,το 90% ενος διαλογου μαζι σου ειναι ερωτησεις κι ενα 10% απαντησεις κι αυτες λιτες και κοφτες, του ανακριτικου εισαι???? :P :P παντως απο αυτα που εγραψες βγαινει 1 συμπερασμα σημαντικο,αυτα που ξερεις δεν τα λες!!!!!!! Οκ με γειωσες οντως εχεις δικιο κυριε Alfaromeo με καρβουνα και βραστα αυγα γινεται η εκπαιδευση στην Yata :P end game για μενα, ειμαι σιγουρος οτι με καρφωσες κι αποκαλυψες ποιος ειμαι

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bobiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ!!! αλλιως τα περιμενα κι αλλιως μου τα φερες.παντως καταφερα αυτο που δεν εχει καταφερει κανενας να σε κανω να βγεις να γραπσεις στο φορουμ "ξυδια" οχι ληγμενα πινω χοχοχο γενικα ειναι πολυ δυσκολο να παρει κανεις κουβεντα απο το στομα σου και να σε ψαρεψει,το 90% ενος διαλογου μαζι σου ειναι ερωτησεις κι ενα 10% απαντησεις κι αυτες λιτες και κοφτες, του ανακριτικου εισαι???? :P :P παντως απο αυτα που εγραψες βγαινει 1 συμπερασμα σημαντικο,αυτα που ξερεις δεν τα λες!!!!!!! Οκ με γειωσες οντως εχεις δικιο κυριε Alfaromeo με καρβουνα και βραστα αυγα γινεται η εκπαιδευση στην Yata :P end game για μενα, ειμαι σιγουρος οτι με καρφωσες κι αποκαλυψες ποιος ειμαι

πενσες ταναλιες κοφτακια κοβουμε δαχτυλα βγαζουμε δοντια κτλ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trampalas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πενσες ταναλιες κοφτακια κοβουμε δαχτυλα βγαζουμε δοντια κτλ
    Άσε ρε τραμπάλα...Αυτά είναι εργάλεια του δίκου μου επαγγέλματος...Μανικιούρι πεντικιούρι που λέει κι ο Άλφα!!!
    Εσύ να βρείς τα δικά σου
    Shadow ~I~mmortals
    Καλύτερα ορφανή παρά με αυτόν "πατέρα"...
    Μας τα λέγατε....δε μας τα λέγατε???Καλά να πάθουμε...

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

[QUOTE=demi;97515]Άσε ρε τραμπάλα...Αυτά είναι εργάλεια του δίκου μου επαγγέλματος...Μανικιούρι πεντικιούρι που λέει κι ο Άλφα!!!
    Εσύ να βρείς τα δικά σου [/QUOTE

χαχαχαχχαα οκ τροχους δισκοπριονα ηλεκτροκολησεις σφυρια βαριοπουλες σφηχτηρες στο κεφαλι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......Μεγαλυτερη κοντρα με τον monoari απο εμενα δεν εχει κανεις ... αλλα ειναι μια αποφαση των leader της συμμαχιας (και της sp , αφου ηταν ενημερη) την οποια πρεπει να δεχθω αφου τους εμπιστευομαι με κλειστα ματια ...
    Οταν ρωτηθηκα απαντησα :

"Eσεις ειστε leader της συμμαχιας , ξερετε τι κανετε , συμφωνω"

Αντε καλη συνεχεια ... και συγχαρητηρια για το hummer ...

Σώπα ρε, ο μόνος είναι που "εμπιστεύεται" μία ηγεσία στην αρχή για να "ζήσει", αλλά μόλις κάνει η ηγεσία κάτι που δεν του γουστάρει (επειδή θεωρεί εαυτόν σούπερ παίκτη) πουλάει τη συμμαχία του και πάει με τον εχθρό που επιπλέον είναι και ένα μάτσο άμπαλοι μαζεμένοι; Το έκαναν ένα σωρό παικτάκια σε αυτό το σέρβερ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σώπα ρε, ο μόνος είναι που "εμπιστεύεται" μία ηγεσία στην αρχή για να "ζήσει", αλλά μόλις κάνει η ηγεσία κάτι που δεν του γουστάρει (επειδή θεωρεί εαυτόν σούπερ παίκτη) πουλάει τη συμμαχία του και πάει με τον εχθρό που επιπλέον είναι και ένα μάτσο άμπαλοι μαζεμένοι; Το έκαναν ένα σωρό παικτάκια σε αυτό το σέρβερ....
    Mε πρωτα και καλυτερα φυσικα, κάτι παικτάκια που δήλωσαν οτι παρα την αντιθεση τους, θα δεχθουν την αποφαση της διοικησης της συμμαχίας τους..

Για να μη μιλήσω για κατι άλλους χαιδεμενους που πρωτα ψήφισαν αυτο που τελικα αποφασισε η διοικηση της συμμαχία τους και μετα ήταν απο τους πρωτους που την κοπανησαν.

Δοξα τω θεω, scripta manent!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bobiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι να σου πω ... ???
    Τα συμπερασματα ανηκουν σε οσους διαβαζουν ...
    Μου εκανε τρομερη εντυπωση η alfa kentavros να ειχε τετοια παραπονα απο τον Χρηστο και τον Πανο ...
    Θελω να δω τι αλλο θα επινοησετε , πραγματικα ...
    Ουσιαστικα εγινε ενας "διαλογος" χωρις κανενα αντικειμενο ... το μονο που μπορει να κανει κανεις μαζι σου ειναι να γελασει ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alfa_romeo : 02-05-10 στις 22:49
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

A.C.
    Guest

Προεπιλογή

1. Οι άνδρες ΚΥΝΗΓΟΥΝ,οι γυναίκες ΨΑΡΕΥΟΥΝ.
    (Βασικός κανόνας και διαχρονικός,για να μαθαίνεις.)
    2. Να`σαι ευτυχής που μόνο σε γείωσα και δεν σ`έθαψα.
    3. Είμαι σίγουρη οτι ξέρεις απο κάρβουνο... αφού μ`αυτό μόνο δουλεύει το μυαλό σου.

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Αρκετά ....

Locked...

Σελίδα 25 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 15232425

Παρόμοια Θέματα

1. ΝΙΚΗΤΕΣ SERVER 1 KNIGHTS
    By xaris/τουρκοφαγος-3 in forum Αρχείο Server 1 (7)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-15, 22:03
  2. Ναι, ειμαστε Νικητες!
    By giatampaza in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-11, 22:05
  3. DNA , νικητες και δικαιωμενοι
    By GeOrGe xD in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-09, 08:48
  4. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
    By Julis Cesar in forum Αρχείο Ερωτήσεων