Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: Η φανταστικη διπλωματια της CN

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexander gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κανενα λογο ετυχε να εισαι ο τελευταιος που εγραψε και συμφωνησε πως δεν χτυπησαν τα πουλια και εβγαλα τις αναφορες.
    δεν παιζω στον σερβερ οποτε δεν ηξερα αν βαρεσαν αλλοι μετα η οχι. εγω συμφωνησα στα λαθη που εχουν γινει

και φυσικα ηταν λαθος και των αλλων που βαρεσαν. αν ψαξεις στο φορουμ θα δεις οτι εχω γραψει οτι το θαυμα αυτο δεν επρεπε να το χτυπησει κανεις αντιπαλος του

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ananias o 15os Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα σε καθε σερβερ οχι απλα δεν μαθαινουνε αλλα ξεχνανε και αυτα που ξερανε (οχι οτι ξερανε και κατι διπλωματικα)

-Family/3L2X απορριπτοναι οι πιθανοι συμμαχοι και εξελισσονται σε συμμαχια χωρις σκοπο
    Αποτελεσμα: -8 χαμερ απο ΣΝ (+100 ποντοι στρατηγικης!!)

-Θαυμα ΒΙΠ, προταθηκε σε ΣΝ, απορριφθηκε και πηγε Γιατα (ειπαμε, δεν λενε ποτε οχι).
    Αποτελεσμα: -2 θαυματα συγκριτικη ψαλιδα (+300 ποντοι στρατηγικης!!!)

-Το θαυμα-θυμα-λαγος ειχε την ευκαιρια να κερδισει και να ξεμπροστιασει τους εμπνευστες του
    αλλα το χτυπησανε, οχι οι αετοι που τους μισουνε, οχι οι γιατα που χανανε τη νικη μεσα απο τα χερια τους αλλα τα θυματα της ΣΝ
    Αποτελεσμα: τελος σερβερ με τα 5 πρωτα θαυματα να ειναι της επισιμης γιατα και ολα τα θαυματα της ΣΝ τελευταιες θεσεις και με 0 χαμερ απο νωρις (ποντοι , ανεκτιμητοι)

παιδια αφηστε το τραβιαν και παιξτε πακμαν...

1.Αγαπητέ μου, θα κανεις ένα κοπο να μας πεις κ εσυ σε ποια συμμαχία παίζεις?

2.Αυτα τα περι πάκμαν τα έλεγε και καποιος παίκτης των ΑΕΤΩΝ κάποτε κ ενα χαραμα έκλαψε τον επιθετικο του που του τον κλείδωσαν κατι πακμαναδες...

3. Δεν τα αφηνετε αυτα όλοι σας, μια ο ενας και μια ο άλλος, ''και γιατι η CN έτσι και γιατί η VIP γιουβετσι και γιατί τα κοράκια στουπέτσι και η ΥΑΤΑ κοκορέτσι...''

Την καμπουρα του ο καθενας να κοιταει λέω εγω, μια κ καποια στιγμή για όλους μπορει να βγει καποιο άπλυτο στη φόρα...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amfitriti62 Εμφάνιση μηνυμάτων

2.Αυτα τα περι πάκμαν τα έλεγε και καποιος παίκτης των ΑΕΤΩΝ κάποτε κ ενα χαραμα έκλαψε τον επιθετικο του που του τον κλείδωσαν κατι πακμαναδες...

3. Δεν τα αφηνετε αυτα όλοι σας, μια ο ενας και μια ο άλλος, ''και γιατι η CN έτσι και γιατί η VIP γιουβετσι και γιατί τα κοράκια στουπέτσι και η ΥΑΤΑ κοκορέτσι...''

Την καμπουρα του ο καθενας να κοιταει λέω εγω, μια κ καποια στιγμή για όλους μπορει να βγει καποιο άπλυτο στη φόρα...
    πολυ σωστος!!!!!!!!

Thumbs up

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amfitriti62 Εμφάνιση μηνυμάτων

τι εγινε ρε... εσμεραλντα και κολλησες με τις καμπουρες; ενα σωρο σστραβα, εμεις οι κουασιμοδοι σου φταιξαμε;

ζω και αναπνεω τραβιανικα για την ωρα που θα πεσουν οι μασκες...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι εγινε ρε... εσμεραλντα και κολλησες με τις καμπουρες; ενα σωρο σστραβα, εμεις οι κουασιμοδοι σου φταιξαμε;

ζω και αναπνεω τραβιανικα για την ωρα που θα πεσουν οι μασκες...
    Mα, ρε darling, εδω πέρα έχει βουιξει ο μισος σερβερ για κατι αρχηγάρες - όνομα και μη χωριο - που το έχουν κάνει σύστημα να στέλνουν άλλους να κανουν επιθεσεις και να τρώνε τις άμυνες των αντιπαλων, για να πηγαίνουν εκείνοι στο κυριλε τελευταίοι μην πάει και χασουν κανένα ιμπεριανάκι κ στο τέλος να κάνουν τους καμπόσους, και μερικοί κουασιμόδοι ασχολούνται με ξένους λαγούς κ θύματα.

Μα είναι δυνατόν?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ananias o 15os Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα σε καθε σερβερ οχι απλα δεν μαθαινουνε αλλα ξεχνανε και αυτα που ξερανε (οχι οτι ξερανε και κατι διπλωματικα)

-Family/3L2X απορριπτοναι οι πιθανοι συμμαχοι και εξελισσονται σε συμμαχια χωρις σκοπο
    Αποτελεσμα: -8 χαμερ απο ΣΝ (+100 ποντοι στρατηγικης!!)

-Θαυμα ΒΙΠ, προταθηκε σε ΣΝ, απορριφθηκε και πηγε Γιατα (ειπαμε, δεν λενε ποτε οχι).
    Αποτελεσμα: -2 θαυματα συγκριτικη ψαλιδα (+300 ποντοι στρατηγικης!!!)

-Το θαυμα-θυμα-λαγος ειχε την ευκαιρια να κερδισει και να ξεμπροστιασει τους εμπνευστες του
    αλλα το χτυπησανε, οχι οι αετοι που τους μισουνε, οχι οι γιατα που χανανε τη νικη μεσα απο τα χερια τους αλλα τα θυματα της ΣΝ
    Αποτελεσμα: τελος σερβερ με τα 5 πρωτα θαυματα να ειναι της επισιμης γιατα και ολα τα θαυματα της ΣΝ τελευταιες θεσεις και με 0 χαμερ απο νωρις (ποντοι , ανεκτιμητοι)

παιδια αφηστε το τραβιαν και παιξτε πακμαν...
    πραγματικα εισαι σαν να μην περασε μια μερακαι οπως λεει ο σοφος λαος τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μουγια αλλο εναν σερβερ κριτικη εκ του ασφαλους...ισως να ξερεις το παιχνιδι καλυτερα απο ολους εδω μεσα παρολα αυτα ομως θα ησουν ο τελευταιος παιχτης που θα ηθελα για συμμαχο στο πλευρο μου......ενας φιλος σου σε εναν παλιο σερβερ ελεγε στο φορουμ οτι εχει πολλους γυρους να μας κερασει ακομα(μαλλον ελεγε για σουβλακια γιατι τις επιθεσεις δεν τις ειδαμε ποτε)που ξερεις λοιπον μπορει να εχουμε και εμεις μερικους γυρους ακομα

δεν εχω ασχοληθει με την ηγεσια της συμμαχιας που ανηκω και μιλαω μονο για εμενα και οντως πριν απο λιγο επαιζα πακμαν.......εσυ ομως σε ποιο σερβερ ασχοληθηκες με την ηγεσια μιας συμμαχιας???γιατι σε οσους σε θυμαμαι το μονο που ερχετε στο μυαλο μου ειναι ενας παρα πολυ καλος λογαριασμος αλλα εντελως παρτακιας.....ασε τα σχολια λοιπον να τα κανουν καποιοι αλλοι που θα τραβουν το ιδιο λουκι και οχι εκ του ασφαλους........

υγ ξαναγυρναω στο πακμαν μου......

φιλικα

δημητρης

sitteronia speed
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη city7 : 30-04-10 στις 10:04
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πραγματικα εισαι σαν να μην περασε μια μερακαι οπως λεει ο σοφος λαος τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μουγια αλλο εναν σερβερ κριτικη εκ του ασφαλους...ισως να ξερεις το παιχνιδι καλυτερα απο ολους εδω μεσα παρολα αυτα ομως θα ησουν ο τελευταιος παιχτης που θα ηθελα για συμμαχο στο πλευρο μου......ενας φιλος σου σε εναν παλιο σερβερ ελεγε στο φορουμ οτι εχει πολλους γυρους να μας κερασει ακομα(μαλλον ελεγε για σουβλακια γιατι τις επιθεσεις δεν τις ειδαμε ποτε)που ξερεις λοιπον μπορει να εχουμε και εμεις μερικους γυρους ακομα

δεν εχω ασχοληθει με την ηγεσια της συμμαχιας που ανηκω και μιλαω μονο για εμενα και οντως πριν απο λιγο επαιζα πακμαν.......εσυ ομως σε ποιο σερβερ ασχοληθηκες με την ηγεσια μιας συμμαχιας???γιατι σε οσους σε θυμαμαι το μονο που ερχετε στο μυαλο μου ειναι ενας παρα πολυ καλος λογαριασμος αλλα εντελως παρτακιας.....ασε τα σχολια λοιπον να τα κανουν καποιοι αλλοι που θα τραβουν το ιδιο λουκι και οχι εκ του ασφαλους........

υγ ξαναγυρναω στο πακμαν μου......

φιλικα

δημητρης

sitteronia speed
    Πολυ . πολυ ΣΩΣΤΟΣ ... ~>

απο τις λιγες φορες που συμφωνουμε αλλα εχω ακριβως την ιδια αποψη , αυτοι που τραβαν το λουκι (οχι τον λουκ ) παντα στο τελος τα ακουνε κι απο πανω ... απο διαφορους που το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να καθονται στη γωνια και να περιμενουν το λαθος ... ή να ψαχνουν για το λαθος ή να ανακαλυπτουν λαθος , διαλεξε και παρε .

Προσωπικα δεν εχω λαβει καμια αποφαση για την συμμαχια μου στο ww race , εχω καει στο ww μαζι με dps και pono (αυτοι οι 2 ... τι να πω ... ??? , φιλοι και ολα τα λεφτα) , μπορει να διαφωνω με αρκετα αλλα πρατω οτι αποφασηζουν μαζι με τους υπολοιπους που αποφασιζουν και θεωρω οτι ετσι πρεπει να ειναι .

Εχουμε πολυ δρομο ακομη και πολλους γυρους να κεραστουμε ολοι μας ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ . πολυ ΣΩΣΤΟΣ ... ~>

απο τις λιγες φορες που συμφωνουμε αλλα εχω ακριβως την ιδια αποψη , αυτοι που τραβαν το λουκι (οχι τον λουκ ) παντα στο τελος τα ακουνε κι απο πανω ... απο διαφορους που το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να καθονται στη γωνια και να περιμενουν το λαθος ... ή να ψαχνουν για το λαθος ή να ανακαλυπτουν λαθος , διαλεξε και παρε .

Προσωπικα δεν εχω λαβει καμια αποφαση για την συμμαχια μου στο ww race , εχω καει στο ww μαζι με dps και pono (αυτοι οι 2 ... τι να πω ... ??? , φιλοι και ολα τα λεφτα) , μπορει να διαφωνω με αρκετα αλλα πρατω οτι αποφασηζουν μαζι με τους υπολοιπους που αποφασιζουν και θεωρω οτι ετσι πρεπει να ειναι .

Εχουμε πολυ δρομο ακομη και πολλους γυρους να κεραστουμε ολοι μας ...
    που θα πηγαινε καποια στιγμη θα συμφωνουσαμε και εμεις
    αυτο ειναι το μονο σιγουρο θα υπαρξουν και αλλοι γυροι να κεραστουν ακομη....(θελω να ελπιζω με πιττα)

ας τα δουμε μες το παιχνιδι ολα λοιποναλλωστε εκει ειναι το ενδιαφερον και οχι εδω

καλη συνεχεια σε ολους μας

speed sitteronia
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΧΤΑΠΟΔΙ
    By ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-10, 16:02
  2. πολιτικη και διπλωματια speed
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 17:02
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-10, 14:34
  4. ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ Σ2
    By laios in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-09, 21:16
  5. ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ Σ2
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 155
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-09, 21:27

Δικαιώματα - Επιλογές