Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 25

Θέμα: S1??

Προεπιλογή

να μην ειναι σαν την συμμαχια του Kibo στον 4 που κατερευσε

Το avatar του χρήστη Mizens
    Περιοχή
    Οδός Διαόλου 666

Προεπιλογή

Ελπιζω κυριε Κιμπο να μην ειναι σαν αυτη την συμμαχια του 4 που διαλύθηκε επειδη λεγατε ψεματα.
    http://www.fcpaok.gr//content/view/2669/

Επιτέλους συνελήφθει. Περιμένουμε δικαίωση τώρα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mizens Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπιζω κυριε Κιμπο να μην ειναι σαν αυτη την συμμαχια του 4 που διαλύθηκε επειδη λεγατε ψεματα.
    σας παρακαλω αυτα να τα αναφερετε στο αρμοζον θεμα του φορουμ...

εδω γινεται προσπαθεια για ενα νεο ξεκινημα...

Καλη σας συνεχεια...
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Blenikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή το skype δεν το ξέρω να σου πω τι ονομα εβαλα αλλα απο κει και περα και εκτός απο το πως να καλώ δεν ξερω τίποτα!!
    Θα ψαξω και θα μαθω αλλα αν θες προσθεσε με εσυ η κατι τετοιο

το ονομα skype μου ειναι blenikos

Αν μπορείς πες μου και το δικό σου!!
    Λοιπον, οταν θα δημιουργηθει ''room'' της συμμαχιας στο skype θα σε βαλω εκει... δεν χρειαζεται να σου πω το skype μου... θα σε κανω εγω add
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Μιχάλης
    Guest

Προεπιλογή

Καλησπέρα σας,
    Είμαι ένα από τα παλιότερα μελή του φόρουμ του τραβιαν, απλά διέγραψα τον προηγούμενο λογαριασμό στο φόρουμ για διαφόρους λογούς προσωπικούς…

Μάλιστα,
    Πολύ καλή η ιδέα σας να ιδρύσετε μια συμμαχία, καινούργια και με πολύ όρεξη για να αποκαταστήσει τις παλιές. Σου έχω στείλει και pm Faeroe και περιμένω κάποιες διευκρινήσεις. Και επίσης θα ήθελα μια διευκρίνηση, για το ποτέ θα είμαστε σε θέση να μιλήσουμε στο Skype όλα τα μέλη.
    Άντε να δούμε αν θα έχει ενδιαφέρον η καλοκαιρινή σεζόν s1!!

ΥΓ: Που κολάει ο Κώστας βρε παιδιά… σας παρακαλώ μην τα κάνετε σαλάτα όλα… και αν έχετε προβλήματα με κάποιον, τουλάχιστον ας μιλήσετε με προσωπικά μηνύματα, γιατί βαριόμαστε να τα βλέπουμε εδώ… και ο Ruler βαριέται να σβήνει επίσης τα εκτός θέματος μηνύματα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μιχάλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,
    Είμαι ένα από τα παλιότερα μελή του φόρουμ του τραβιαν, απλά διέγραψα τον προηγούμενο λογαριασμό στο φόρουμ για διαφόρους λογούς προσωπικούς…

Μάλιστα,
    Πολύ καλή η ιδέα σας να ιδρύσετε μια συμμαχία, καινούργια και με πολύ όρεξη για να αποκαταστήσει τις παλιές. Σου έχω στείλει και pm Faeroe και περιμένω κάποιες διευκρινήσεις. Και επίσης θα ήθελα μια διευκρίνηση, για το ποτέ θα είμαστε σε θέση να μιλήσουμε στο Skype όλα τα μέλη.

ΥΓ: Που κολάει ο Κώστας βρε παιδιά… σας παρακαλώ μην τα κάνετε σαλάτα όλα… και αν έχετε προβλήματα με κάποιον, τουλάχιστον ας μιλήσετε με προσωπικά μηνύματα, γιατί βαριόμαστε να τα βλέπουμε εδώ… και ο Ruler βαριέται να σβήνει επίσης τα εκτός θέματος μηνύματα.
    Σου απαντησα σε ολα με προσωπικο μηνυμα
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μιχάλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,

Μάλιστα,

Nαι για προσωπικους λογους.....στον διαγραψανε δλδ.....μα με τοσους λογαριασμους ρε kibo(faeros)η οπως αλλιως σε λενε λογικο ειναι....λοιπον σου ειχα γραψει κατι πριν μερικες μερες.....

http://forum.travian.gr/showthread.p...8089#post98089
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Καλησπερα,
    Το ονομα μου ειναι HELPA!!!
    Η συμμαχια που θα ιδρυσει ο Faeros (σε συνεργασια με εμενα) θα ειναι μια συμμαχια η οποια θα εχει σκοπο την ομαλη αναπτυξη καθε μελους της μεσα απο ομαδικη συνεργασια,καταννοηση κ καλη παρεα,αφου σαν πρωταρχικο σκοπο μας θα εχουμε την ευχαριστηση του παιχνιδιου με καθε τροπο κ την καλη παρεα μεταξυ μας!
    Εννοειται πως σημαντικο ειναι να παμε μπροστα κ ως συμμαχια κ θα το επιδιωξουμε κ αυτο αλλα οταν υπαρχει καλη παρεα,διαθεση,ειλικρινεια,σεβασμος,πειθαρχημενοι κ ΕΝΕΡΓΟΙ παιχτες,τοτε η επιτυχια ειναι θεμα χρονου!!!
    Επειδη βλεπω πως καποια ατομα εχουν καποια προβληματα κ διαφωνειες...θα παρακαλουσα πολυ να αναφερεστε προσωπικα στο ατομο που θελετε!Εδω μας γραφουν οσοι θελουνε να μπουνε στη παρεα μας κ να μας ακολουθησουν στη νεα συμμαχια μας κ οσοι εχουν αποριες σχετικα με το θεμα...!!!
    Σας ευχαριστω για τον χρονο σας...περιμενουμε μηνυματα!!!
    HELPA (συνεργατης του Faeros)

adolfos
    Guest

Προεπιλογή

ΑΣ ΤΟ ΤΟΛΜΙΣΟΥΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ

Προεπιλογή

ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ Faeros/KIVO ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ-ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΑΝ ΤΟΥΣ REBELS ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΤΟΝ Σ4
    ~Αλληλεγύη στον Παλαιστινιακό λαό~
    http://www.travian-reports.net/gr/report/44638f6b90f

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές