Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 25

Θέμα: S1??

Προεπιλογή S1??

Καλησπέρα σας,

Μετά από κάμποσα χρόνια σε ξένους σέρβερς αλλά και σε ελληνικούς, έχω περάσει από αξιοπρεπείς και μεγάλες συμμαχίες και έχω βρεθεί σε επαφή με μεγάλους ηγέτες-συμπαίκτες πολλών συμμαχιών. Βαρέθηκα να ακούω παντού για τεράστιες συμμαχίες που ο μόνος σκοπός τους είναι να νικήσουν έναν σερβερ και όχι να περάσουν καλά, και σκέφτηκα να κατεβάσω μια συμμαχία στον σερβερ 1, που κύριος στόχος της είναι να περάσουμε καλά, και να ευχαριστηθούμε το τράβιαν… εννοείται ότι αν όλα πάνε όπως τα περιμένω, θα μπουν και μεγαλύτεροι στόχοι... Δεν θα πω αυτά που συνηθίζουν να λένε οι πολλοί… το μόνο που θα πω, είναι όσοι θέλουν να συμμετάσχουν απλά να είναι ενεργοί και να ασχοληθούν πραγματικά με το παιχνίδι…. Δεν με νοιάζει και τόσο να είσαστε και έμπειροι ούτε θα πω μόνο οι παίκτες που ξέρουν να παίζουν καλά, θα μπουν στην συμμαχία. ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ, είναι ευπρόσδεκτοι.

Η συμμαχία μας θα ονομάζεται =L= , Legends, και θα βρίσκεται στα ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ, +/+.

Ευχαριστώ για τον χρόνο που μου δώσατε να σας τα πω…

Φιλικά,
    FAEROS
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

εσενα πως θα σε λενε;έμενα θα με λενε aggelos και αν μπορεις και θελεισ να με ενταξεισ.αλλα θελω να γνωριζω καποια πραγματα
    1)ποιος θα ειναι ο στοχος τησ συμμαχιας;΄
    2)δεν σκεφτεσαι καθολου θαυματα?
    3)με ποιεσ συμμαχιες θα συνεργαζομαστε?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο here i am Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσενα πως θα σε λενε;έμενα θα με λενε aggelos και αν μπορεις και θελεισ να με ενταξεισ.αλλα θελω να γνωριζω καποια πραγματα
    1)ποιος θα ειναι ο στοχος τησ συμμαχιας;΄
    2)δεν σκεφτεσαι καθολου θαυματα?
    3)με ποιεσ συμμαχιες θα συνεργαζομαστε?
    Γεια σου Άγγελε, εμένα θα με λένε Faeros.
    Ο κύριος στόχος της συμμαχίας μας είναι όλα τα μέλη μας να περάσουν καλά. Εννοείται ότι η συμμαχία θα ακολουθήσει ή ΠΠ ή Απλά επιθετικά. Πρέπει να έχω μια πλήρη εικόνα για να σου πω ακριβώς τι από τα δυο θα ακολουθήσουμε. Αλλά, θα πρότεινα επίσης να περνάτε Τεύτονες… ώστε να έχουμε επιλογές…(αν και πάντα χρειάζονται και Γαλάτες αλλά και ρωμαίοι).
    Επειδή πριν αναφερθώ για το σχέδιο μου στο φόρουμ, είχα κοιτάξει και είχα ψάξει για άλλες συμμαχίες και συνασπισμούς και κατέληξα ότι για αρχή θα είμαστε εμείς και τα wings μας και μετά ανάλογα πως θα εξελιχτούμε και τι θα συμφέρει την στρατηγική της συμμαχίας θα κινηθούμε ανάλογα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Faeros : 19-05-10 στις 10:21
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Προεπιλογή

Επίσης απαραίτητο είναι το skype, ώστε να επικοινωνούμε γρήγορα και καλύτερα από τα μηνύματα στο game.
    Και όσοι θέλετε να μας ακολουθήσετε, να μου λέτε με προσωπικό μήνυμα ποιες ώρες θα είστε online Και ότι άλλο είναι αναγκαίο και θέλετε να μου πείτε.
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Προεπιλογή

Φίλε σκεφτομαι και εγω να γραφω στο server 1!!! Εχς αρκτη εμπειρια απο προηγουμενουσ σερωερ και σκοποσ μου γενικα ειναι να περασω καλα στο τραβιαν!!! Αμα θελεις να μπω στη συμμαχια σου !! Πολυ θα το ηθελα. Λογικα θα γραφτω ωw blenikos!!! Αμα με θες πες το μου να γραφτω στα +/+ του χαρτη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Blenikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε σκεφτομαι και εγω να γραφω στο server 1!!! Εχς αρκτη εμπειρια απο προηγουμενουσ σερωερ και σκοποσ μου γενικα ειναι να περασω καλα στο τραβιαν!!! Αμα θελεις να μπω στη συμμαχια σου !! Πολυ θα το ηθελα. Λογικα θα γραφτω ωw blenikos!!! Αμα με θες πες το μου να γραφτω στα +/+ του χαρτη
    Ανεφερα απο πανω οτι ειμαστε ανοιχτοι πρως ολους.

Απλα, ενα πραγμα πρεπει να εχεις , skype! Αν εχεις skype, στείλτο σε προσωπικό μήνυμα, αλλιώς θα πρεπει να φτιαξεις(δεν ειναι καθολου δυσκολο).
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Smile

skype δεν εχω αλλα αμα χρειαζετε δεν έχω πρόβλημα να φτιάξω!!!
    τι εννοεισ ομωσ σε προσωπικό μυνημά?
    Μπορεις να με βοηθήσεις με αυτό?

Προεπιλογή

Θα μου στειλεις μεσα απο το φορουμ τα στοιχεια(skype Και ονομα που θα εχεις στο παιχνιδι) μεσο προσωπικου μηνυματος.... ρωτα τον κυρ-Ruler και θα σου πει αναλυτικα τι να κανεις...
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Προεπιλογή

περιμενω να μου πεις το skype σου...
    Member of Rebels™
    Member of Ultima™
    Member of nS™
    Proud member of Demons™

Smile

Επειδή το skype δεν το ξέρω να σου πω τι ονομα εβαλα αλλα απο κει και περα και εκτός απο το πως να καλώ δεν ξερω τίποτα!!
    Θα ψαξω και θα μαθω αλλα αν θες προσθεσε με εσυ η κατι τετοιο

το ονομα skype μου ειναι blenikos

Αν μπορείς πες μου και το δικό σου!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές