Και εμεις με την σειρα μας να ευχηθουμε καλο καλοκαιρι σε ολους και συνχαρητιρια στους νικητες του σερβερ οποιοι και να ειναι αυτοι απο την στιγμη που δεν τα καταφεραμε εμεις μου ειναι αδιαφορο ποιος θα ειναι μιας και μεσα απο τοσους σερβερ επιτελους καταφερα να πεταξω απο πανω μου τους κομπλεξισμους τυπου αρκει να μην το παρει η yata η hellas η αετοι κτλ. δυστηχως με αυτη τη νοοτροπια και με αλλες χειροτερες γαλουχιθηκα μεσα σε τοσους σερβερ απο τους συμαχους μου και συνοδηπορους.
μετα απο 4 SPEED και γνωριζοντας πλεον σχεδον ολα τα προσωπα σε θεσεις κλειδια των συμμαχιων και εχοντας πλεον παιξει - οδειγησει - στιρηξει συμμαχιες στην διεκδικηση ενος σερβερ εχο πλεον την εμπειρια
να κρινο και να πω πως λυπαμαι που ξοδευσα τοσους σερβερ μακρυα απο την τωρινη ηγεσια της yata γιατι γνωρισα ατομα που ο λογος τους ειναι κατι παραπανο απο συμβολαιο ι κριση τους και το μεγαλειο των αποφασεων τους σε στρατιγικα θεματα ηταν κατι καινουργιο για μας σεβαστηκανε 2 συμμαχιες που θελησανε να προχωρησουν το παιχνιδι αυτονομες μας παραχωρησανε τα σχεδια δεν μασ πιεσανε να αλλαξουμε ονοματα ουτε να παραχωρησουμε τους στρατους μας η μονη συμφωνια ηταν προχωρωντας το θαυμα μας θα μας εδειχνε η πορεια ποιοι ηταν οι εχθροι και ποιοι οι συμμαχοι και πραγματι ετσι εγινε ακομη και την δευτερη φορα που ανεβηκαμε για 100 λεβελ μας ειπανε να μας στειλουν αμυνες για στηριγμα κατι που δεν θεωρησαμε εμεις σωστο να δεχτουμε παρολα αυτα βοηθησαν παλι καποιοι.
Λυπαμαι που σαν macedon ειμασταν αποδεκατησμενοι λογο δικων μας ευθηνων μπερδεψαμε φιλους με συμπαικτες και συμπαικτες με φιλους. Σαν macedon αποδειχτηκε πως δεν χειριστηκαμε σωστα την συμμαχια βιαστηκαμε να προωθησουμε νεους παικτες στην διοικηση και αρχηγια για μια τοσο καινουργια συμμαχια 1 σερβερ μολις.
Ας ξεκουραστουμε λοιπον τωρα και οταν αποφασισει η macedon να συμετεχει ξανα σε καποιον σερβερ θα ξεκινησει παλι απο την αρχη οπως πριν απο 1 χρονο . αυτη τη φορα ομως με εμπειρια αυτοπεπειθηση και ελπιδα πως εχει διδαχτει απο αυτο το σερβερ διπλα στους καλυτερους.
τελος θελω να ευχαρηστησω προσωπικα καποια παιδια καρταλο,πονο,τραμπαλα οσο αφορα την yata διοτι εμαθα διπλα τους οχι μονο για το τραβιαν αλλα ποσο απλο πραγμα ειναι η εμπιστοσυνη ο σεβασμος και η επικοινωνια καποιον που μεχρι και πριν απο 3 μηνες ηταν αντιπαλος στο παιχνιδι , ελπιζω να μπορεσουμε να παιξουμε εναν σερβερ απο την αρχη μαζι και θα το επιδιωξει η macedon σαν πρωτη προτερεοτητα της οποτε συμετεχει στο game.
Οσο για τον αρη τι να πω ειναι γνωστα τα πραγματα . δημητρα δεν γνωριζω οχι γυναικα αλλα παικτη με τοση υπομονη και πεισμα στο παιχνιδη πραγματικα ακουραστη και αξια θαυμασμου.
και γενικα οσο αφορα την VIP την αισθανομε σαν δικη μου συμμαχια.
καλο καλοκαιρι σε ολους μας.
alexander gr