Σελίδα 2 από 27 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 269

Θέμα: Διημερίδα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστο αυτο που λες , αλλα εχω 2 ερωτησεις ρε αδελφε ...

1) Γιατι οταν γραφαμε για συμμαχια των αετων με cn ολοι σχιζατε τα ρουχα σας και δεν παραδεχοσασταν την συμμαχια σας ?

2) Γιατι δεν κανατε και μια συμμαχια για του τυπους , τι φοβοσασταν ?

Αυτες οι 2 ευλογες ερωτησεις .

Δηλαδη τωρα θα μας πειτε οτι οι cn ηταν συμμαχοι με τους αετους οποτε συνεπαγετε οτι κερδισαν τον server ... Αν το διαβασουμε και αυτο , θα τα εχουμε δει ολα .
    Γιατί δεν υπήρχε. Τί δεν καταλαβαίνεις;

Το avatar του χρήστη ARAGORN5
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

δεν μπορω αλλο αυτη τη βλακεια , οι yata σε αυτων το σερβερ ηταν ο μικροτερος συνασπισμος οποτε αφηστε της βλακειες .
    Aragorn5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ananias o 15os Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαζευτηκανε 942374 συμμαχιες: γιατα+θιασος συμμαχιων

Εν τελη, οι λιγοι μη-γιατα νικησανε τους πολλους γιατα+θιασος
    (Παρολαυτα, βγηκανε και στο φορουμ να καταγγειλουνε τους 2 μοναδικους αντιπαλους τους που δεν δεχτηκαν να μπουνε στο θιασο............................)

Καλο καλοκαιρι σε ολους (το να συνεχισετε να 'γραφετε' στο φορουμ, πλεον δεν αλλαζει το αποτελεσμα)
    Οι αλλοι 14 ανανιες που ειναι ?
    Τι πινεις και δε μας δινεις ?

Διασκεδασε μας αλλο λιγο , μπορεις ...

Δε καταγγελουμε κανεναν , πειραζει που λεμε οτι κερδισε η συμμαχια A-G-F ?
    Τι να πουμε , οτι κερδισαν οι cn και οι hellas ?
    Ok , κερδισαν οι cn και οι hellas .
    Η A-G-F εχασε ,
    Η yata δεν υπαρχει ,
    Οι hunters το ιδιο .
    Ο ηλιος βγαινει απο την Δυση
    Ο Ολυμπιακος πηρε το πρωταθλημα
    Η Ν.Δ. τις εκλογες
    Το ασφαλιστικο λυθηκε
    Ο βασικος μισθος εγινε 3.000€/μηνα
    και
    η βενζινη κοστιζει 0,50 το γαλονι (opws ameriki)

Πες μου τι αλλο θες να γραψω ...???

Α...ρε... ΑΝΑΝΙΑ 15ε , 15ος μπορει να εισαι , 1ος ποτε ...

"Ο ερωτας , το χρημα και το κομπλεξ δε κρυβονται"

Σακηηηηηηηηηηηηη .... την κρεμουλα σου ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

..................................
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη INDEPENDENT : 14-04-16 στις 23:26

Cool

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kartalos/George Εμφάνιση μηνυμάτων
    29 Μαΐου 1453 η αποφράδα μέρα για τον Ελληνισμό, η πτώση της πόλης, εθνική εορτή για το Τουρκικό κράτος. Χρόνια πολλά λοιπόν, στα γιουσουφάκια, στα ρουφιανάκιακαι στα λοιπά ….ακια (ονόματα δεν λέμε). α! και στα μπάζα.
    Α! Είχατε και hammer??
    King-team
    260864 τσεκούρια
    71681 Ιππότες
    19709 καταπέλτες

giorgosdem
    323200 ξίφη
    98200 αστραπές
    60100 ιδουανούς
    30750 καταπέλτες

NIKOS-LOUIS
    195066 Ιμπεριανούς
    80556 Imperatoris
    1946 Κριούς
    25209 Καταπέλτες

Επίσης ο Luc και ο karharouh των οποίων τα ακριβή στοιχεία δεν έχω και παρακαλώ να τα δημοσιεύουν.
    Συγχαίρω τους παραπάνω παίχτες γιατί αν όλοι οι YATAδες είχαν την δικιά τους υπομονή και αυτοσυγκράτηση τώρα θα συζητάγαμε άλλα πράγματα.
    Όπως καταλαβαίνεται κύριοι της CN θα βλέπατε server με το καλαμάκι!!! Δεν αντέξατε να μείνετε μόνοι ούτε 3 μέρες (μετά την ανακοίνωση στις 25 Μαΐου) δεν είχατε τα θάρρος ούτε καν να διεκδικήσετε την νίκη αλλά προτιμήσατε να αποφύγετε την ήττα από την YATA. Σε αντίθεση με τον συνασπισμό μας ο οποίος τα έδωσε όλα επί 6 μήνες για την νίκη και την διεκδίκησε μόνος και με όλες του τις δυνάμεις και όταν καταλάβαμε ότι μας εγκατέλειψαν οι δυνάμεις μας (αντιμετωπίζοντας σας όλους μαζί) αποφασίσαμε να σας πετάξουμε στην σέντρα εκεί λοιπόν πάθατε το ταράκουλο σας και δεν ξέρατε πως και τι να κάνετε. Η αλήθεια είναι πως αν ρίχνατε το STELLAR θα πηγαίνατε άπατοι. Φτάσατε στο σημείο να ρίξετε τα GERAKIA επειδή ήταν η επιλογή μας. Τελικά είστε το ίδιο προβλέψιμοι με ένα 5χρονο παιδί κάναμε λάθος που σας είχαμε υπερεκτιμήσει σαν αντιπάλους από την αρχή (αυτό που θέλετε είναι γραμμένο στο 4ο χωριό μου επιφυλασσόμεθα για κάποιον άλλον server, όχι σύντομο όμως ;-)).
    Για να δούμε τώρα τι κάναμε
    YATA-HUNTERS=2 SERVERS
    AETOI-GERAKIA-FAMILY=1SERVER
    U*=1SERVER
    *είναι μία συμμαχία η οποία εμφανίστηκε λίγο πριν το endgame (τα γνωστά) του grx1 και εξαφανίστηκε με τον ίδιο μαγικό τρόπο. ΑΝΤΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ
    1. STELLAR ΑΕΤΟΙ ΓΕΡΑΚΙΑ ΦΑΜΙΛΙ A~G~F 100
    2. Γιούνγκινγκεν HUNTE®S-CATS™ Hunters 98
    3. alokotes_meres CONFEDERATION CN-HELL 98
    4. badboy O TOLMON NIKA CN-HELL 95
    5. kosmaria ***SPARTANS*** Y-RAV WW 91
    6. rantaplan ΠΡΟΣΕΧΩΣ....100 Y-RAV WW 90
    7. papadeas Ποια κουφαλα εκλασε? VIP-MAC 88
    8. alfa_boul2g THE LANDSCAPE Y-RAV WW 85
    9. vasilias CONFEDERATION CN-HELL 79
    10. STELLAR ΑΕΤΟΙ ΓΕΡΑΚΙΑ ΦΑΜΙΛΙ A~G~F 75
    11. alokotes_meres CONFEDERATION CN-HELL 28
    12. alfa_boul2g xa0x0ax0a0x0ax0x0a0x Y-RAV WW 24
    13. alokotes_meres CONFEDERATION CN-HELL 2

Καταφέρατε ΕΠΑΞΙΑ να κατακτήσετε την 3 θέση! Είναι η καλύτερη θέση στην ιστορία σας πρέπει να είστε ιδιαιτέρα χαρούμενοι!!
    Σας εύχομαι λοιπόν στον επόμενο server να ξεκινήσετε με το όνομα σας (αν έχετε τα φρύδια) και να καταφέρετε να κατακτήσετε την δεύτερη θέση, αν όχι, τουλάχιστον να διατηρήσετε το τεράστιο επίτευγμα σας σε αυτόν του server!! Για τον sakh δεν μιλάω γιατί τα έχει πάει και καλύτερα, έχει στον ενεργητικό του και το ασημένιο μετάλλιο όποτε δικαιούται να είναι θλιμμένος με την τέταρτη θέση.

Επίσης θέλω να συγχαρώ τους νικητές η οποίοι όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμα το αξίζανε γιατί με το πάθος τους και την πολιτική τους κατάφεραν να μας αφήσουν πίσω και να μας κάνουν να πληρώσουμε τα λάθη μας. Αν περνάμε αυτόν τον server θα τα ξεχνούσαμε μέσα στα πανηγύρια, όπως έγινε την προηγούμενη φορά. Επίσης θέλω να συγχαρώ όλους τους παίχτες για τον αγώνα τους (και τους cn) και ιδιαιτέρα αυτούς που πέτυχαν να φτιάξουν αυτά τα τεραστία hammer που είδαμε. Το παγκόσμιο ρεκόρ αλλά και την μεγαλύτερη άμυνα σε Ελληνικό server στο kosmaria (άσε τα χαζά σου Φώτη;-))

Τέλος θέλω να σας προσκαλέσω το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο στην Διημερίδα που διοργανώνει η YATA με θέμα
    ΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΗΑΜΜΕΡ ΜΑΣ!!
    Θα έχουμε και oriental χώρους με γιουσουφάκια
    Θα επακολουθήσει δεξίωση!
    Υπεύθυνος για την εκπόνηση των θεμάτων της ημερήσια διάταξης καθώς και για την ενημέρωση σας για τον ακριβή τόπο και χρόνο διεξαγωγής ο Υπουργός διασκεδάσεως της YATA trampalas η trampalos.

-----------------------------------GO YATA--------------------------------------
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ

U*=1SERVER

Συμφωνω αλλα δεν εμφανιστηκε ουτε εξαφανιστηκε με μαγικο τροπο
    απλως ηταν ενας συνασπισμος με την συμμετοχη της RESPECT (για οσους ξερουν)της τελευταιας στιγμης

και επισης επαιξε στον 1ο speed τον ΚΕΡΔΙΣΕ KAI δεν ξαναπαιξε αλλη φορα ----γιατι αλλωστε????????????!!!!!!!!!:
    η πρωτη και μοναδικη φορα ειναι που γραφει ιστορια
    οποτε δεν υπαρχει μαγικο!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SPEEDO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν υπήρχε. Τί δεν καταλαβαίνεις;
    Αποφασηστε τελικα , μας εχετε μπερδεψει .
    Αν διαβασεις το post Νο8 θα καταλαβεις την απορροια μου .
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Σωστο αυτο που λες , αλλα εχω 2 ερωτησεις ρε αδελφε ...

1) Γιατι οταν γραφαμε για συμμαχια των αετων με cn ολοι σχιζατε τα ρουχα σας και δεν παραδεχοσασταν την συμμαχια σας ?

2) Γιατι δεν κανατε και μια συμμαχια για του τυπους , τι φοβοσασταν ?

Αυτες οι 2 ευλογες ερωτησεις .

Δηλαδη τωρα θα μας πειτε οτι οι cn ηταν συμμαχοι με τους αετους οποτε συνεπαγετε οτι κερδισαν τον server ... Αν το διαβασουμε και αυτο , θα τα εχουμε δει ολα .

Απ οτι ειδες δε καναμε ποτε συμμαχια αυτο δεδομενο
    Το οτι συνεργαστηκαμε 100% εναντιον σας παλι ειναι δεδομενο
    Το οτι δε γνωριζω προσωπικα γιατι δε καναν οι αρχηγοι συμμαχια παλι ειναι δεδομενο
    Το οτι πηγε το ΠΘ των A-G-F στο 100 συνεπαγεται οτι κερδισαν οι A-G-F και ειναι δεδομενο
    Δεν θα ηταν δυνατον να πανε 2 ΠΘ στο 100 και αυτο ειναι δεδομενο
    Αλλα μη προσπαθειτε να μας καταταξετε μαζι με σας , Εσεις ηττηθηκατε 100% και ειναι δεδομενο
    Το οτι κανετε οτι δε καταλαβαινετε τι εγινε και αυτο ειναι δεδομενο
    Εσεις χασατε απο την συνεργασια της A-G-F και της CNHELL ειναι δεδομενο.
    Το οτι δεν θα ηταν δυνατον να νικησει η A-G-F η η CNHELL χωρις τη μεταξυ τους συνεργασια ειναι και αυτο δεδομενο.
    Ρωτάω εμεις απο ποιον χάσαμε ? απο τους A-G-F δε χασαμε γιατι συνεργαστηκαμε , απο σας δε χάσαμε γιατι ηττηθήκατε απο εμάς .
    Απο ποιόν χάσαμε ????
    Και επαναλαμβάνω προσωπικά πιστευω οτι η πραγματική ήττα για μας θα ήταν αν ριχναμε στο τελευταίο ΠΘ των A-G-F χαμμερ για να προηγηθουμε και να παμε στο 100 , θα ηταν απαραδεκτο και ανήθικο
    Κόφτε λοιπόν τις γνωστες εξυπναδουλες σας και παραδεχτειτε την ηττα σας.
    Αυτό φυσικά που περιμένω ειναι να βγουν τα αρχηγόπουλα τα δικά μας και της A-G-F να επιβεβαιωσουν αυτα που λεω . Δε γνωριζω γιατι δε το έκαναν μεχρι τωρα , κατι εχω στο μυαλο μου αλλα δε στο λεω
    Και να συμπηρώσω θα νευριασω αν δω και τη φραση ¨συντριβή " της ΥΑΤΑ κλπ γιατι και αυτο δεν ειναι αληθεια , μετα απο 3-4 αναβεκατεσβασματα των ΠΘ και αυτο το θεωρω δεδομενο , ναι χασατε αλλα στα σημεια μπορουμε αν κατσουμε στα σοβαρα να τα βρουμε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 29-05-10 στις 15:15

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Για να σου θυμησω κατι και σε σενα και στους υπολοιπους

Τα σχολια και οι σημειωσεις ειναι του αλφα , η πραξη ομως δε χρειαζεται σχολια

ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ , ΘΑ ΕΓΡΑΦΕ ΒΙΒΛΙΟ
    Αλλο ενα τυχαιο χτυπημα ... τι συμπτωση !!!

http://travian-reports.net/gr/report/473160582ab ~> @AETOI

http://travian-reports.net/gr/report/47317a1f622 ~> HELLMAC2

http://travian-reports.net/gr/report/4731844efdc ~> CNRSPECT

http://travian-reports.net/gr/report/4731913684a ~> ^FaMiLy^

http://travian-reports.net/gr/report/47321ed4685 ~> @AETOI

Αυτο απ τη CNRSPECT ειναι δικό μου , λοιπον μη προσπαθειτε να πεισετε τον ευατο σας η καποιους άλλους οτι "εχασε" η CNHELL , εμενα παντως δε με πειθετε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων

λοιπον μη προσπαθειτε να πεισετε τον ευατο σας η καποιους άλλους οτι "εχασε" η CNHELL , εμενα παντως δε με πειθετε
    λοιπον μη προσπαθειτε να πεισετε τον ευατο σας η καποιους άλλους οτι Δεν "εχασε" η CNHELL , εμενα παντως δε με πειθετε

ενα απλο λαθος στο μνμ του end game ειναι daveli..μην δινεις σημασια..

για να νικησεις πρεπει πρωτα να μαθεις να χανεις..
    ΔΕΝ ειναι εκλογες εδω που ολα τα κομματα νικανε αλλα κυβερναει ενα..η νικη ειναι των αετων-γερακια-φαμιλυ..ματαια προσπαθειτε να χωθειτε και να κλεψετε δοξα..κριμα δεν σας εκατσε..χαρτομαντηλα,πετσε(Κ)τακια και λοιπα συναφη για τις καταστασεις αυτες ειναι απαραιτητα..

και παλι μπραβο στους νικητες!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DpS : 29-05-10 στις 16:45

Προεπιλογή

Αποφασηστε τελικα , μας εχετε μπερδεψει .
    Αν διαβασεις το post Νο8 θα καταλαβεις την απορροια μου .
    Ε αν πιστεύεις πως έχουν, νομίζω πως θα πρέπει να δώσεις και σε αυτούς συγχαρητήρια για τη νίκη.

Σελίδα 2 από 27 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές