Σελίδα 3 από 27 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 269

Θέμα: Διημερίδα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DpS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συχγαρητηρια στους νικητες..παναξια νικη αντρικια και δικαιοτατη..το αξιζατε πιο πολυ απο ολους μας οχι λογω γνωσεων αλλα λογω διψας..και μπραβο σας..
    πιστευω οσοι φτιαξανε την cn να πηρανε ενα καλο παραδειγμα για το πως μενεις στην ιστορια παιζοντας καθαρα και στα ισια με το ονομα σου και πως απλα περνας και ξεχνιεσαι κανοντας συμμαχιες τυπου cn-u klp (σε 10 μερες κανεις δν θα θυματε ποιες συμμαχιες ηταν η cn εκτος απο τα μελη τους...)
    και εσυ πηρες ενα καλο παραδειγμα οτι και να μαζεψεις 15+ wings για να εισαι "σιγουρος" παλι μπορει να χασεις αν την ψωνισεις.

οι λογοι της ηττας ειναι πολλοι..
    πρωτα η εκπληκτικη αδιαφορια των παιχτων μας..τα 2 μεγαλα χαμμερ που φυγανε απο μονα τους..στο οτι η sp επεμενε να παει το ww της σε γαλατη..στην γαντεμια μας να ανοιξουν τα ww οσο ειμασταν στο δρομο και να χαθει το ww του βασιλια μιας και εφυγαν λαθος τα attack αλλα και στην αλλη γκαντεμια μας να κατσει η ανακαταληψη του rantaplan σε γαλατη..

ε οχι, η σουπερ ντουπερ συμμαχια σε οργανωση και παιχταραδες ειχε τετοια θεματα? μαλον θα πρεπει να προσθεσω οτι δεν μπορεσατε να καθαρισετε το πλανο σε εκεινη την περιοχη επειδη δεν μπορουσατε να στειλετε σωστο αριθμο στρατευματων(τα στειλατε ομως στο δευτερολεπτο). ασχετα αν τελικα το πηρατε απο συγκαιριες στην περιοχη...

αλλα πανω απο ολα στον τσιπο..οταν σου δινει ο leader σου στοχο με ωρα και συντεταγμενες και βαρας με 4 χαμμερ αλλο ww δν μπορω να σε καλυψω Γιαννη..λαθος που στοιχησε 170 lvl (76 χαμενα lvl στο στελλαρ-τσαμπα ρε mase η ραμμεραρα σου - 94 λβλ στο κεφαλι μας απο τον brintey)..παρολαυτα για αλλη μια φορα η συμμαχια μας ηταν ο φοβος και ο τρομος των αντιπαλων..συνεργαστηκαν για να μας βγαλουν απο τη μεση αλλα εμεις εκει..μεχρι που στο τελος απο το φοβο τους μηπως και νικησουμε ριξανε τα χαμμερ τους στα χωρια τους..χχαχαχαχαχαχαχα...μην φοβαστε ρε παιδια τοσο δν κανει καλο..χαχαχαχαχαχαχ
    αρχισες τα αμα? πραγματικα αυτη η παραλογικη σου ειναι το αστειο σε αυτο το ποστ. 94+76 και αμα δεν ηταν αυτο και αμα γινοταν το αλλο.θα σε προσγειωσω λεγοντας οτι αυτοι οι παικτες ηταν συμμαχοι σου και τοσα καταφεραν. οσο για το τελος πραγματικα εγω να δεις ποσο γελαω οταν σκεφτομαι οτι υπαρχουν ατομα σαν και σενα που εχουν καβαλησει ενα καλαμι 20 μετρα και νομιζουν οτι μπορουν να χλευαζουν και να υποτιμανε ατομα και τους κοπους τους. ειλικρινα δε με νοιαζει καθολου ποσο καλος παικτης εισαι,πιστευω ομως οτι σαν ατομο εισαι τραγικο και με τετοια ποστς υποτιμας τους συμπαικτες σου, δινεις δικιο σε αντιπαλους και δικαιολογει το γεγονος οτι δεν ηθελε κανεις να κερδισετε( μονο εσεις πιστευατε οτι μπορουσατε χαχαχαχαχαχα)

καπου εδω πρεπει να σκεφτουμε ολοι μας νικητες και χαμενοι αν ο σερβερ που τελειωσε ηταν οντως ωραιος..ναι ειχε αγωνια,ναι ειχε διαρκεια αλλα το οτι κουρασε ολους τους παιχτες ισως πρεπει να βαλει τους Leader ολων των συμμαχιων σε σκεψεις..ισως τελικα ειναι καλυτερο να εχεις 20-30 χαμμερ λιγοτερα στο τελος αλλα να εχεις αγαπησει το παιχνδι με 5-6 μαζικα attack κατα τη διαρκεια του παρα αυτο το ατελειωτο sim city που παιχτηκε σε αυτον τον speed (εξαιρεση τα -/-)
    μαλον πρεπει να μιλησεις με τη yata(tm) γιατι δε στα μεταφερανε σωστα. οπως επισης σε ενημερωνω οτι φαμιλυ,gw,respect,1821,ml δε σταματησανε τις επιχειρησεις σε ολη τη διαρκεια του σερβερ.και αυτα γινανε στο ενα τεταρτημοριο μονο( προσγειωσουυυυυ)

εκτος απο τους νικητες να δωσω συγχαρητηρια σε ολους τους Υatades για το ρεκορ αμυνας του κοσμαρια,στα παιδια της sp που τα ταιζανε και σε οσους αντεξαν μεχρι το τελος σε αυτο το τρομερα κουραστικο end game..

ενα μεγαλο μπραβο στον χρηστο κ το γιωργο για την αποφαση τους για τους vip-mac..με εξεπληξαν ως συμμαχοι και ως ατομα και θα χαρω αν ξαναπαιξω να ειναι μαζι μας η εγω μαζι τους :P
    ενα προσωπικο ευχαριστω στα παιδια των gr-rav για την αψογη σταση τους και εμπιστοσυνη που μου εδειξαν σε ολες τις συζητησεις που ειχαμε..
    kayte εισαι κολλητος οτι κ να πω δν μετραει αλλα εισαι εγκυκλοπαιδια ρε φιλε και πανω απο ολα κρατας ΠΑΝΤΑ το λογο σου..ελπιζω σε αυτο το σερβερ που με την απουσια μου σε αναγκασα να βγεις μπροστα :P :P να το καταλαβαν και οι υπολοιποι
    kartale ο καλυτερος leader που εχω δει με τεραστια διαφορα..ολοκληρωμενος και παλικαρι..εισαι κ θα εισαι ο μονος που θα λεω boss στο game αυτο..
    ΓΙΑΝΝΗ(alfa_boul2g) εκανες θυσιες για τη συμμαχια σου που λιγοι τις γνωριζουν..εισαι υπερπολυτιμος ανθρωπος για οποιον εχει την τυχη να σε γνωριζει και ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣ..ευχομαι να σου πανε ολα καλα απο εδω και περα..
    φυσιολογικα σχολια(παραξενο)

anania τα συγχαρητηρια μου για την καλυτερη χρηση spy που εχω δει ποτε..εδωσες ρεσιταλ..ο πιο δυσκολος αντιπαλος και στο φορουμ αλλα οι συμμαχοι σου κατωτεροι των προσδοκιων..που πας ρε καρανανια με daveli και giatampaza για support??
    sakis007 σερβερ δεν θα παρεις ποτε σου οσο παιζουμε εμεις..(tip στον καλοκαιρινο απεχουμε ) μονο αν δηλωσεις yatas εχεις ελπιδα..οσο ασχολεισε με τριτοδευτερους εκει θα καταληγεις
    βρε βρε τι εχουμε εδω? βγαζεις κακιουλες η μου φαινεται? απο κατω δες λιγο τι γραφεις :

yg..γελασα πολυ με οση κακια βγαλατε ολες αυτες τις μερες..ο ενας την εκανα λεει επειδη θα χαναμε ο αλλος φοβηθηκα κλπ..ελεος παιδια..4 σερβερ παντα εδω ειμαι και γελαω μαζι σας..ο λογος ειναι η διαφορα αντιμετωπισης (δειτε τι θεματα ειναι ανοιχτα παρακατω και τι θεματα κλειδωθηκαν εκεινη τη μερα..δεν ειναι λιγο παραξενο?)για αυτο κ απο το φορουμ μεχρι να αλλαξουνε οι συνθηκες θα απεχω..(ετσι και αλλιως πριν κανω το delete ολα οσα ηθελα να μαθω μου τα ειπατε μονοι σας..σας 'διαβαζαμε' την ωρα που πανυγιριζατε..καιρος να μαθετε λιγο πως δουλευει το forum και να γραφετε επαγγελματικα και οχι απλα για να την πειτε ο ενας στον αλλον..τεσπα θα τα μαθετε σιγα σιγα και αυτα..)ενα αντε γεια ηθελα να πω και τελος..και ας χασαμε εδω ειμαι..αλλοι κρυβοντε..
    πως σου φαινεται αυτο το κομματι σαν απαντηση?? ειναι ακριβως οτι σκεφτηκα,ευχαριστω που με βοηθησες. ψαχνεις να βρεις δικαιολογιες που χασατε? βγαζεις κακιες τωρα που χασατε? για να καταλαβεις τη διαφορα σου απο το σακη που τοσο πολυ κραζετε και σχολιαζετε αρνητικα ολοι θα σου πω τα εξης. εσυ πρεπει να μαθεις καποια πραγματα απο τις συμπεριφορες αλλων,οχι μονο δε σας εχει απαντησει στο φορουμ(και εγω απανταω με δικια μου πρωτοβουλια γιατι με εμπνεεις) αλλα παρολο που δεν εχει κερδισει τιμησε τη συμφωνια και σε οτι εχει πει και αυτος και οι μακεδονες ειναι 100% φερεγγυοι.

συγνωμη για το υφος του ποστ αλλα πραγματικα ειναι αυθορμητη απαντηση οταν διαβασα το ποστ του και δεν θελω πιστευω οτι ο dps ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα της yata.εχω δει σοβαρα ατομα που ξερουν το παιχνιδι και πραγματικα κουραζονται για τους στοχους τους και αν απορειται για το αντι-yata κλιμα δειτε το ποστ του dps,προσθεστε καποια ακομα απο αλλους yataδες και μετα ειναι ευκολο να καταλαβετε το γιατι.

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

λοιπον μη προσπαθειτε να πεισετε τον ευατο σας η καποιους άλλους οτι Δεν "εχασε" η CNHELL , εμενα παντως δε με πειθετε

ενα απλο λαθος στο μνμ του end game ειναι daveli..μην δινεις σημασια..

για να νικησεις πρεπει πρωτα να μαθεις να χανεις..
    ΔΕΝ ειναι εκλογες εδω που ολα τα κομματα νικανε αλλα κυβερναει ενα..η νικη ειναι των αετων-γερακια-φαμιλυ..ματαια προσπαθειτε να χωθειτε και να κλεψετε δοξα..κριμα δεν σας εκατσε..χαρτομαντηλα,πετσε(Κ)τακια και λοιπα συναφη για τις καταστασεις αυτες ειναι απαραιτητα..

και παλι μπραβο στους νικητες!!
    Οκ χασαμε για απαντησε μου : απο ποιον χασαμε ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ χασαμε για απαντησε μου : απο ποιον χασαμε ?
    Θα σου έλεγα από τον piravlo αλλά ξέρω οτι αυτό είανι μεγάλη προσβολή...

Οπότε θα απαντήσω ότι χάσατε απο αυτους που βαράγατε στο τέλος...
    Από αυτούς που αν ξέρατε να παίζετε δεν θα έχτιζαν καν θαύμα γιατί από εσας κλέψανε το σχέδιο τους...

Αυτά τα λέω με πάσα φιλική διαθεση Θωμά και δεν θέλω να τα παρεξηγήσεις, αλλά χάσατε γιατί παίξατε ΄'οχι για να κερδίσετε αλλά για να μην κερδίσουμε εμείς...
    ~GR-Rav~
    GR - The Ravens

Περιοχή
    sta xoria sou :p

Προεπιλογή

οι λογοι της ηττας ειναι πολλοι..
    πρωτα η εκπληκτικη αδιαφορια των παιχτων μας..τα 2 μεγαλα χαμμερ που φυγανε απο μονα τους..στο οτι η sp επεμενε να παει το ww της σε γαλατη..στην γαντεμια μας να ανοιξουν τα ww οσο ειμασταν στο δρομο και να χαθει το ww του βασιλια μιας και εφυγαν λαθος τα attack αλλα και στην αλλη γκαντεμια μας να κατσει η ανακαταληψη του rantaplan σε γαλατη..
    αλλα πανω απο ολα στον τσιπο..οταν σου δινει ο leader σου στοχο με ωρα και συντεταγμενες και βαρας με 4 χαμμερ αλλο ww δν μπορω να σε καλυψω Γιαννη..λαθος που στοιχησε 170 lvl (76 χαμενα lvl στο στελλαρ-τσαμπα ρε mase η ραμμεραρα σου - 94 λβλ στο κεφαλι μας απο τον brintey)..παρολαυτα για αλλη μια φορα η συμμαχια μας ηταν ο φοβος και ο τρομος των αντιπαλων..
    http://www.youtube.com/watch?v=cC5MKenY_eY

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...

DpS
    δυστυχώς λάθη γίνονται
    αλλα ρε τσίπο ειλικρινά πως γίνετε να βαρέσεις άλλο ww?
    τσάμπα το ράμερ dps αλλα παραμένει ακόμα το μεγαλύτερο???
    ενα hammer που δεν τα εσκασε ποτε!!!

για πρωτη φορα καλα ειναι

http://www.travian-reports.net/gr/ra...id=190752c0378

και την δευτερη φορα το μεγαλυτερο ραμμερ στην ελλαδα

http://travian-reports.net/gr/report/449806105ec

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Patman Εμφάνιση μηνυμάτων

Από αυτούς που αν ξέρατε να παίζετε δεν θα έχτιζαν καν θαύμα γιατί από εσας κλέψανε το σχέδιο τους...

Αυτά τα λέω με πάσα φιλική διαθεση Θωμά και δεν θέλω να τα παρεξηγήσεις, αλλά χάσατε γιατί παίξατε ΄'οχι για να κερδίσετε αλλά για να μην κερδίσουμε εμείς...
    δεν συμφωνω μαζι σου αγαπητε μου
    καμια προσβολη δεν ειναι να χανεις απο καποιον αξιο αντιπαλο
    αλωστε ο εν λογω παιχτης απ οσο θυμαμαι εχει δηλωσει οτι δεν παιζει .....
    καπου σου διαφευγει μια λεπτομερια ομως την οποια δεν θα καθισω να στην αναλυσω
    ουτε αυτη την στιγμη ουτε ποτε
    καλη συνεχεια σε ολους στην real life ζωη σας
    ειναι το τελευταιο ποστ του acount manson σε αυτο το φορουμ
    υπαρχουνε ποιο σημαντικα πραγματα στην ζωη απο το να ασχολουμαι με το φορουμ του τραβιαν

συγχαρητηρια στον mathman
    και στους αετους για την νικη τους

Προεπιλογή

beduinne

ο σερβερ τελειωσε..καλο καλοκαιρι λοιπον και μην σκας τοσο..λογικα εισαι απο τους νικητες(αετους γερακια φαμιλυ)οποτε μπραβο σου..

ναι ειμαι κακος ανθρωπος,τραγικο ατομο και ολα τα υπολοιπα που λες..μιλαμε για μεγαλη ψωναρα..δεν φταιω εγω κατι τυπακια που με το που γραψω κατι τρεχουν να απαντησουν λεξη λεξη με καταντησανε ετσι..ειμαι ακομα χειροτερος απο οσο μπορεις να φανταστεις και σε ευχαριστω για το επιπεδο που κρατας και δεν με ξεμπροστιαζεις χειροτερα ..ειμαστε κακοι εμεις εδω οποτε να μην μας κανετε παρεα..

daveli σου απαντησε ο patman..αν δεν καταλαβεις μπες παλι στο σερβερ ανοιχτος ειναι και δες το νικητη..αν δεν εχεις προσβαση σε ενημερωνει το φορουμ που τοσο αγαπας..ανοιχτηκανε πολλα θεματα απο τους νικητες,απλα διαβασε τα..

με το σακη τα λεμε στο facebook απο χθες το βραδυ οπως και πολυ καιρο τωρα..αλλο το game αλλο η παρεα..καλα κανει κ δεν ασχολειτε με το φορουμ..αλλα σερβερ αφου δεν πηρε και τωρα δεν θα παρει ποτε..οπως του ειπα και χθες η ωρα να γινει σιττερ και παρκινκ μου φτανει(σαν συμμαχος πλεον,να δει κ λιγο χαρα το παιδι)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DpS : 29-05-10 στις 18:08

Προεπιλογή

MVP O ΓΙΑΝΝΗΣ Ο PIRAVLOS!!!!!! ENAΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.ΣΥΧΑΡΙΤΙΡΙΑ ΓΙΑΝΝΗ ΟΙ @ΑΕΤΟΙ@ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manson Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν συμφωνω μαζι σου αγαπητε μου
    καμια προσβολη δεν ειναι να χανεις απο καποιον αξιο αντιπαλο
    αλωστε ο εν λογω παιχτης απ οσο θυμαμαι εχει δηλωσει οτι δεν παιζει .....
    καπου σου διαφευγει μια λεπτομερια ομως την οποια δεν θα καθισω να στην αναλυσω
    ουτε αυτη την στιγμη ουτε ποτε
    καλη συνεχεια σε ολους στην real life ζωη σας
    ειναι το τελευταιο ποστ του acount manson σε αυτο το φορουμ
    υπαρχουνε ποιο σημαντικα πραγματα στην ζωη απο το να ασχολουμαι με το φορουμ του τραβιαν

συγχαρητηρια στον mathman
    και στους αετους για την νικη τους
    Αφού λες ότι δεν παίζει τότε γιατί τον αποκαλείς mvp??
    Δεν τον θεωρώ όχι μόνο άξιο αντίπαλο αλλά άξιο γενικά...
    ΜΟΥ διαφεύγουν πολλές λεπτομέριες και όσο ζω μαθαίνω. Όποτε θέλεις θα ήταν χαρά μου να συζητήσουμε. Θα ήταν χαρά μου επίσης να σε διαφωτίσω και εγώ με τις λιγοστές μου γνώσεις.

Όπως και να έχει καλή συνέχεια....
    ~GR-Rav~
    GR - The Ravens

Προεπιλογή

ΜΟΥ διαφεύγουν πολλές λεπτομέριες και όσο ζω μαθαίνω. Όποτε θέλεις θα ήταν χαρά μου να συζητήσουμε. Θα ήταν χαρά μου επίσης να σε διαφωτίσω και εγώ με τις λιγοστές μου γνώσεις.

εγω τον χαρακτηρισα πουθενα mvp ?
    λαθος κανεις
    ο ιδιος εχει δηλωσει οτι δεν παιζει σε αυτον τον σερβερ

Προεπιλογή

ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ? ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Σελίδα 3 από 27 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές