Σελίδα 1 από 27 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 269

Θέμα: Διημερίδα

Προεπιλογή Διημερίδα

29 Μαΐου 1453 η αποφράδα μέρα για τον Ελληνισμό, η πτώση της πόλης, εθνική εορτή για το Τουρκικό κράτος. Χρόνια πολλά λοιπόν, στα γιουσουφάκια, στα ρουφιανάκιακαι στα λοιπά ….ακια (ονόματα δεν λέμε). α! και στα μπάζα.
    Α! Είχατε και hammer??
    King-team
    260864 τσεκούρια
    71681 Ιππότες
    19709 καταπέλτες

giorgosdem
    323200 ξίφη
    98200 αστραπές
    60100 ιδουανούς
    30750 καταπέλτες

NIKOS-LOUIS
    195066 Ιμπεριανούς
    80556 Imperatoris
    1946 Κριούς
    25209 Καταπέλτες

Επίσης ο Luc και ο karharouh των οποίων τα ακριβή στοιχεία δεν έχω και παρακαλώ να τα δημοσιεύουν.
    Συγχαίρω τους παραπάνω παίχτες γιατί αν όλοι οι YATAδες είχαν την δικιά τους υπομονή και αυτοσυγκράτηση τώρα θα συζητάγαμε άλλα πράγματα.
    Όπως καταλαβαίνεται κύριοι της CN θα βλέπατε server με το καλαμάκι!!! Δεν αντέξατε να μείνετε μόνοι ούτε 3 μέρες (μετά την ανακοίνωση στις 25 Μαΐου) δεν είχατε τα θάρρος ούτε καν να διεκδικήσετε την νίκη αλλά προτιμήσατε να αποφύγετε την ήττα από την YATA. Σε αντίθεση με τον συνασπισμό μας ο οποίος τα έδωσε όλα επί 6 μήνες για την νίκη και την διεκδίκησε μόνος και με όλες του τις δυνάμεις και όταν καταλάβαμε ότι μας εγκατέλειψαν οι δυνάμεις μας (αντιμετωπίζοντας σας όλους μαζί) αποφασίσαμε να σας πετάξουμε στην σέντρα εκεί λοιπόν πάθατε το ταράκουλο σας και δεν ξέρατε πως και τι να κάνετε. Η αλήθεια είναι πως αν ρίχνατε το STELLAR θα πηγαίνατε άπατοι. Φτάσατε στο σημείο να ρίξετε τα GERAKIA επειδή ήταν η επιλογή μας. Τελικά είστε το ίδιο προβλέψιμοι με ένα 5χρονο παιδί κάναμε λάθος που σας είχαμε υπερεκτιμήσει σαν αντιπάλους από την αρχή (αυτό που θέλετε είναι γραμμένο στο 4ο χωριό μου επιφυλασσόμεθα για κάποιον άλλον server, όχι σύντομο όμως ;-)).
    Για να δούμε τώρα τι κάναμε
    YATA-HUNTERS=2 SERVERS
    AETOI-GERAKIA-FAMILY=1SERVER
    U*=1SERVER
    *είναι μία συμμαχία η οποία εμφανίστηκε λίγο πριν το endgame (τα γνωστά) του grx1 και εξαφανίστηκε με τον ίδιο μαγικό τρόπο. ΑΝΤΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ
    1. STELLAR ΑΕΤΟΙ ΓΕΡΑΚΙΑ ΦΑΜΙΛΙ A~G~F 100
    2. Γιούνγκινγκεν HUNTE®S-CATS™ Hunters 98
    3. alokotes_meres CONFEDERATION CN-HELL 98
    4. badboy O TOLMON NIKA CN-HELL 95
    5. kosmaria ***SPARTANS*** Y-RAV WW 91
    6. rantaplan ΠΡΟΣΕΧΩΣ....100 Y-RAV WW 90
    7. papadeas Ποια κουφαλα εκλασε? VIP-MAC 88
    8. alfa_boul2g THE LANDSCAPE Y-RAV WW 85
    9. vasilias CONFEDERATION CN-HELL 79
    10. STELLAR ΑΕΤΟΙ ΓΕΡΑΚΙΑ ΦΑΜΙΛΙ A~G~F 75
    11. alokotes_meres CONFEDERATION CN-HELL 28
    12. alfa_boul2g xa0x0ax0a0x0ax0x0a0x Y-RAV WW 24
    13. alokotes_meres CONFEDERATION CN-HELL 2

Καταφέρατε ΕΠΑΞΙΑ να κατακτήσετε την 3 θέση! Είναι η καλύτερη θέση στην ιστορία σας πρέπει να είστε ιδιαιτέρα χαρούμενοι!!
    Σας εύχομαι λοιπόν στον επόμενο server να ξεκινήσετε με το όνομα σας (αν έχετε τα φρύδια) και να καταφέρετε να κατακτήσετε την δεύτερη θέση, αν όχι, τουλάχιστον να διατηρήσετε το τεράστιο επίτευγμα σας σε αυτόν του server!! Για τον sakh δεν μιλάω γιατί τα έχει πάει και καλύτερα, έχει στον ενεργητικό του και το ασημένιο μετάλλιο όποτε δικαιούται να είναι θλιμμένος με την τέταρτη θέση.

Επίσης θέλω να συγχαρώ τους νικητές η οποίοι όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμα το αξίζανε γιατί με το πάθος τους και την πολιτική τους κατάφεραν να μας αφήσουν πίσω και να μας κάνουν να πληρώσουμε τα λάθη μας. Αν περνάμε αυτόν τον server θα τα ξεχνούσαμε μέσα στα πανηγύρια, όπως έγινε την προηγούμενη φορά. Επίσης θέλω να συγχαρώ όλους τους παίχτες για τον αγώνα τους (και τους cn) και ιδιαιτέρα αυτούς που πέτυχαν να φτιάξουν αυτά τα τεραστία hammer που είδαμε. Το παγκόσμιο ρεκόρ αλλά και την μεγαλύτερη άμυνα σε Ελληνικό server στο kosmaria (άσε τα χαζά σου Φώτη;-))

Τέλος θέλω να σας προσκαλέσω το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο στην Διημερίδα που διοργανώνει η YATA με θέμα
    ΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΗΑΜΜΕΡ ΜΑΣ!!
    Θα έχουμε και oriental χώρους με γιουσουφάκια
    Θα επακολουθήσει δεξίωση!
    Υπεύθυνος για την εκπόνηση των θεμάτων της ημερήσια διάταξης καθώς και για την ενημέρωση σας για τον ακριβή τόπο και χρόνο διεξαγωγής ο Υπουργός διασκεδάσεως της YATA trampalas η trampalos.

-----------------------------------GO YATA--------------------------------------
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kartalos/George : 29-05-10 στις 09:06
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Προεπιλογή

καλημερα κυριε καρταλε ,

περιμενουμε με ανυπομονησια το παρτυ σας και τις προσκλησεις σας ,
    οσο για το ονομα του 4ου χωριου σας καλο ειναι αλλα μονο υποσχεσεις εισαι
    εγω δεν ενιωσα τιποτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

την καλημερα μου και τα σεβη μου
    οταν υποσχεστε να δινετε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karerina0021 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα κυριε καρταλε ,

περιμενουμε με ανυπομονησια το παρτυ σας και τις προσκλησεις σας ,
    οσο για το ονομα του 4ου χωριου σας καλο ειναι αλλα μονο υποσχεσεις εισαι
    εγω δεν ενιωσα τιποτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

την καλημερα μου και τα σεβη μου
    οταν υποσχεστε να δινετε
    Πότε πρόλαβες να δεις το 4ο χωριό μου και να απαντήσεις??
    Είσαι απίστευτη!
    Δεν είχαμε υποσχεθεί τίποτε τώρα υποσχομαστε!!
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Προεπιλογή

οχι μονο προλαβα να το δω
    ειδα και τη μεταφορα και το νεο ποστ

Προεπιλογή

Συχγαρητηρια στους νικητες..παναξια νικη αντρικια και δικαιοτατη..το αξιζατε πιο πολυ απο ολους μας οχι λογω γνωσεων αλλα λογω διψας..και μπραβο σας..
    πιστευω οσοι φτιαξανε την cn να πηρανε ενα καλο παραδειγμα για το πως μενεις στην ιστορια παιζοντας καθαρα και στα ισια με το ονομα σου και πως απλα περνας και ξεχνιεσαι κανοντας συμμαχιες τυπου cn-u klp (σε 10 μερες κανεις δν θα θυματε ποιες συμμαχιες ηταν η cn εκτος απο τα μελη τους...)

οι λογοι της ηττας ειναι πολλοι..
    πρωτα η εκπληκτικη αδιαφορια των παιχτων μας..τα 2 μεγαλα χαμμερ που φυγανε απο μονα τους..στο οτι η sp επεμενε να παει το ww της σε γαλατη..στην γαντεμια μας να ανοιξουν τα ww οσο ειμασταν στο δρομο και να χαθει το ww του βασιλια μιας και εφυγαν λαθος τα attack αλλα και στην αλλη γκαντεμια μας να κατσει η ανακαταληψη του rantaplan σε γαλατη..
    αλλα πανω απο ολα στον τσιπο..οταν σου δινει ο leader σου στοχο με ωρα και συντεταγμενες και βαρας με 4 χαμμερ αλλο ww δν μπορω να σε καλυψω Γιαννη..λαθος που στοιχησε 170 lvl (76 χαμενα lvl στο στελλαρ-τσαμπα ρε mase η ραμμεραρα σου - 94 λβλ στο κεφαλι μας απο τον brintey)..παρολαυτα για αλλη μια φορα η συμμαχια μας ηταν ο φοβος και ο τρομος των αντιπαλων..συνεργαστηκαν για να μας βγαλουν απο τη μεση αλλα εμεις εκει..μεχρι που στο τελος απο το φοβο τους μηπως και νικησουμε ριξανε τα χαμμερ τους στα χωρια τους..χχαχαχαχαχαχαχα...μην φοβαστε ρε παιδια τοσο δν κανει καλο..χαχαχαχαχαχαχ

καπου εδω πρεπει να σκεφτουμε ολοι μας νικητες και χαμενοι αν ο σερβερ που τελειωσε ηταν οντως ωραιος..ναι ειχε αγωνια,ναι ειχε διαρκεια αλλα το οτι κουρασε ολους τους παιχτες ισως πρεπει να βαλει τους Leader ολων των συμμαχιων σε σκεψεις..ισως τελικα ειναι καλυτερο να εχεις 20-30 χαμμερ λιγοτερα στο τελος αλλα να εχεις αγαπησει το παιχνδι με 5-6 μαζικα attack κατα τη διαρκεια του παρα αυτο το ατελειωτο sim city που παιχτηκε σε αυτον τον speed (εξαιρεση τα -/-)

εκτος απο τους νικητες να δωσω συγχαρητηρια σε ολους τους Υatades για το ρεκορ αμυνας του κοσμαρια,στα παιδια της sp που τα ταιζανε και σε οσους αντεξαν μεχρι το τελος σε αυτο το τρομερα κουραστικο end game..

ενα μεγαλο μπραβο στον χρηστο κ το γιωργο για την αποφαση τους για τους vip-mac..με εξεπληξαν ως συμμαχοι και ως ατομα και θα χαρω αν ξαναπαιξω να ειναι μαζι μας η εγω μαζι τους :P
    ενα προσωπικο ευχαριστω στα παιδια των gr-rav για την αψογη σταση τους και εμπιστοσυνη που μου εδειξαν σε ολες τις συζητησεις που ειχαμε..
    kayte εισαι κολλητος οτι κ να πω δν μετραει αλλα εισαι εγκυκλοπαιδια ρε φιλε και πανω απο ολα κρατας ΠΑΝΤΑ το λογο σου..ελπιζω σε αυτο το σερβερ που με την απουσια μου σε αναγκασα να βγεις μπροστα :P :P να το καταλαβαν και οι υπολοιποι
    kartale ο καλυτερος leader που εχω δει με τεραστια διαφορα..ολοκληρωμενος και παλικαρι..εισαι κ θα εισαι ο μονος που θα λεω boss στο game αυτο..
    ΓΙΑΝΝΗ(alfa_boul2g) εκανες θυσιες για τη συμμαχια σου που λιγοι τις γνωριζουν..εισαι υπερπολυτιμος ανθρωπος για οποιον εχει την τυχη να σε γνωριζει και ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣ..ευχομαι να σου πανε ολα καλα απο εδω και περα..

anania τα συγχαρητηρια μου για την καλυτερη χρηση spy που εχω δει ποτε..εδωσες ρεσιταλ..ο πιο δυσκολος αντιπαλος και στο φορουμ αλλα οι συμμαχοι σου κατωτεροι των προσδοκιων..που πας ρε καρανανια με daveli και giatampaza για support??
    sakis007 σερβερ δεν θα παρεις ποτε σου οσο παιζουμε εμεις..(tip στον καλοκαιρινο απεχουμε ) μονο αν δηλωσεις yatas εχεις ελπιδα..οσο ασχολεισε με τριτοδευτερους εκει θα καταληγεις

yg..γελασα πολυ με οση κακια βγαλατε ολες αυτες τις μερες..ο ενας την εκανα λεει επειδη θα χαναμε ο αλλος φοβηθηκα κλπ..ελεος παιδια..4 σερβερ παντα εδω ειμαι και γελαω μαζι σας..ο λογος ειναι η διαφορα αντιμετωπισης (δειτε τι θεματα ειναι ανοιχτα παρακατω και τι θεματα κλειδωθηκαν εκεινη τη μερα..δεν ειναι λιγο παραξενο?)για αυτο κ απο το φορουμ μεχρι να αλλαξουνε οι συνθηκες θα απεχω..(ετσι και αλλιως πριν κανω το delete ολα οσα ηθελα να μαθω μου τα ειπατε μονοι σας..σας 'διαβαζαμε' την ωρα που πανυγιριζατε..καιρος να μαθετε λιγο πως δουλευει το forum και να γραφετε επαγγελματικα και οχι απλα για να την πειτε ο ενας στον αλλον..τεσπα θα τα μαθετε σιγα σιγα και αυτα..)ενα αντε γεια ηθελα να πω και τελος..και ας χασαμε εδω ειμαι..αλλοι κρυβοντε..

http://www.youtube.com/watch?v=cC5MKenY_eY

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...

DpS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DpS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΙΑΝΝΗ(alfa_boul2g) εκανες θυσιες για τη συμμαχια σου που λιγοι τις γνωριζουν..εισαι υπερπολυτιμος ανθρωπος για οποιον εχει την τυχη να σε γνωριζει και ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣ..ευχομαι να σου πανε ολα καλα απο εδω και περα..
    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια , την αληθεια την ξερουμε οι 2 μας .
    Δυστυχως στο τελος σε αφησα σχεδον μονο , ειναι κατι που με βαρενει κομματακι αλλα ευτυχως δεν αλλαξαν και πολλα πραγματα , το τελος το ειχαμε δει μαζι αν θυμασαι.
    Σε αυτον τον server εμαθα πολλα , εμαθα περισσοτερα απ΄οτι στους υπολοιπους 5 servers μαζι .
    Το βασικοτερο ολων ειναι οτι εμαθα να ξεχωριζω τους ingame φιλους απο τους real life φιλους ... σε μερικα μου ανοιξες τα ματια ειναι η αληθεια αν και αρνηθηκα να το δω πολλες φορες , ισως φοβηθηκα να το δω , δε ξερω .
    Παντως σου ευχομαι ΚΑΙ μεσα απο το forum να σταματησεις να παιζεις travian και αν το κανεις , καντο με το ονομα σου , μην κουραζεσαι για τα ονοματα αλλων (οπως και το δικο μου βεβαια) ειναι αδικο .

Ολα καλα θα πανε ...

Ο φιλος σου ,

ΓΙΑΝΝΗΣ
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Angry EΛΕΟΣ!!!

Η YATA ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΜΟΝΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Βλέπω με μεγαλη μου εκπληξη ότι συνεχίζεις να γράφεις με τον ίδιο τρόπο.
    Δε θα κάνω κριτική ούτε για το τρόπο που γράφεις ούτε σε αυτά που γράφεις
    Μονο μια ερώτηση σε σενα και τους άλλους υποστηριχτες της γνώμης σου
    Ειναι γνωστο ότι η CN διέθετε αρκετά χάμμερς για να παρει τον σέρβερ και μάλιστα με άνεση
    Κρίνεις ότι θα ήταν ηθικό απο μέρους της αν έριχνε και το δευτερο του Στέλλαρ (... και στη πορεια Γιουνιγκεν κλπ) για να κερδίσει απλα ένα σέρβερ?
    Ο συνασπισμός (ή μερος του συνασπισμου) της ΥΑΤΑ το έκανε στον προηγούμενο σέρβερ γιατι έτσι ειναι η νοοτροπια της.
    Με απλα μαθηματικά θα μπορουσε η CN να ριξει τους συνεργατες της ουσιαστικα A-G-F επι 2μηνο και να τους κλεψει ( γιατι αυτο θα εκανε ουσιστικα) τη πρωτιά και να καταπατήσει τις όποιες συμφωνίες εκανε με αυτους τοσο καιρό.
    Αξίζει να πάρεις τη πρωτιά με αυτό το τρόπο , στη φαση που σχεδον είχαν εξαντληθει τα επιθετικά αποθέματα των πρώην συνεργατών σου ?
    Η προσωπική μου απόψη απο κάθε πλευρα και αν τη δω , ειναι ΟΧΙ.
    Θα θύμωνα πολύ και θα έβριζα αυτους που θα παιρναν μια τετοια απόφαση ,γιατι μπορει να ήταν "νικητες" αλλα συτην ουσια θα ήταν οι μεγάλοι χαμένοι.
    Το ήθος είναι σημαντικότερο απο οποιαδήποτε "νικη"
    Συγχαρητηρια λοιπον απο εμένα προσωπικα στους υπέυθυνους της συμμαχίας μου για αυτή τους την απόφαση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 29-05-10 στις 12:09

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω με μεγαλη μου εκπληξη ότι συνεχίζεις να γράφεις με τον ίδιο τρόπο.
    Δε θα κάνω κριτική ούτε για το τρόπο που γράφεις ούτε σε αυτά που γράφεις
    Μονο μια ερώτηση σε σενα και τους άλλους υποστηριχτες της γνώμης σου
    Ειναι γνωστο ότι η CN διέθετε αρκετά χάμμερς για να παρει τον σέρβερ και μάλιστα με άνεση
    Κρίνεις ότι θα ήταν ηθικό απο μέρους της αν έριχνε και το δευτερο του Στέλλαρ (... και στη πορεια Γιουνιγκεν κλπ) για να κερδίσει απλα ένα σέρβερ?
    Ο συνασπισμός (ή μερος του συνασπισμου) της ΥΑΤΑ το έκανε στον προηγούμενο σέρβερ γιατι έτσι ειναι η νοοτροπια της.
    Με απλα μαθηματικά θα μπορουσε η CN να ριξει τους συνεργατες της ουσιαστικα A-G-F επι 2μηνο και να τους κλεψει ( γιατι αυτο θα εκανε ουσιστικα) τη πρωτιά και να καταπατήσει τις όποιες συμφωνίες εκανε με αυτους τοσο καιρό.
    Αξίζει να πάρεις τη πρωτιά με αυτό το τρόπο , στη φαση που σχεδον είχαν εξαντληθει τα επιθετικά αποθέματα των πρώην συνεργατών σου ?
    Η προσωπική μου απόψη απο κάθε πλευρα και αν τη δω , ειναι ΟΧΙ.
    Θα θύμωνα πολύ και θα έβριζα αυτους που θα παιρναν μια τετοια απόφαση ,γιατι μπορει να ήταν "νικητες" αλλα συτην ουσια θα ήταν οι μεγάλοι χαμένοι.
    Το ήθος είναι σημαντικότερο απο οποιαδήποτε "νικη"
    Συγχαρητηρια λοιπον απο εμένα προσωπικα στους υπέυθυνους της συμμαχίας μου για αυτή τους την απόφαση.
    Σωστο αυτο που λες , αλλα εχω 2 ερωτησεις ρε αδελφε ...

1) Γιατι οταν γραφαμε για συμμαχια των αετων με cn ολοι σχιζατε τα ρουχα σας και δεν παραδεχοσασταν την συμμαχια σας ?

2) Γιατι δεν κανατε και μια συμμαχια για του τυπους , τι φοβοσασταν ?

Αυτες οι 2 ευλογες ερωτησεις .

Δηλαδη τωρα θα μας πειτε οτι οι cn ηταν συμμαχοι με τους αετους οποτε συνεπαγετε οτι κερδισαν τον server ... Αν το διαβασουμε και αυτο , θα τα εχουμε δει ολα .
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Ananias o 15os
    Guest

Προεπιλογή τεικ ιτ λαικ α μαν

Μαζευτηκανε 942374 συμμαχιες: γιατα+θιασος συμμαχιων

Εν τελη, οι λιγοι μη-γιατα νικησανε τους πολλους γιατα+θιασος
    (Παρολαυτα, βγηκανε και στο φορουμ να καταγγειλουνε τους 2 μοναδικους αντιπαλους τους που δεν δεχτηκαν να μπουνε στο θιασο............................)

Καλο καλοκαιρι σε ολους (το να συνεχισετε να 'γραφετε' στο φορουμ, πλεον δεν αλλαζει το αποτελεσμα)

Σελίδα 1 από 27 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές