Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 22

Θέμα: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ HUNTERS

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο σου καλοκαιρι φιλε μου.
    Καλό καλοκαίρι και σε σένα Στέλιο και ελπίζω την επόμενη φορά να παίξουμε μαζί στην ίδια συμμαχία.
    [B][COLOR="Cyan"]Red Fighter G.E.T.O

to tr@in@ki toy G.E.T.O
    http://travian-reports.net/gr/report/
    437734fe2a5,43775684ba8,4377714b55b,43778ff0057

Thumbs up

HUNTERS KAI GETO ΠΑΙΞΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.
    ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ.
    ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ

(καλο σου καλοκαιρι φιλε μου cataspultas.)
    επισης φιλε μου...καλα μπανια και πανω απο ολα υγεια......

Προεπιλογή

[QUOTE=katapultas;100032]

σορυ αλλα εδω βρηκα να γραψω...και για να σε ενημρωσω υπαρχουν οντως νουμερα???εσυ πιο εισαι????
    εγω ειμαι το νουμερο 1...ΑΜΠΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ............ΕΦΟΣΩΝ ΘΕς ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΝΜ!!!!!!!!!!!!!!!
    Aπλα απαραδεκτος .
    και εδω ταιριαζει η παροιμια

"Εκανε η μυγα κ..ο κι εχεσε το κοσμο ολο"
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Καλό καλοκαίρι να έχεις Στέλιο
    Συγχαρητήρια στους Hunters όπου για ακόμη μια φορά απόδειξαν την άξια τους.
    Καλή συνάντηση στον μεθεπόμενο πλέον σερβερ παρέα

Fovos&Tromos

Προεπιλογή

οταν τελειωνει ενα παιχνιδι δινουν τα χερια οι αντιπαλοι.μαθε και να κερδιζεις και να χανεις.

sorry για τους αλλους που το διαβαζουν(δεν ειναι του στιλ μου) αλλα πρεπει μερικους να τους μαθουμε πως να φερονται και πως να γραφουν[/QUOTE]

Και τα δικα μου συγχαρητηρια στον Immortale που για δευτερο σερβερ σερι που τον διαβαζω εδω στο φορουμ εδειξε μια σοβαροτητα και με ποιοτητα που δεν μπορω παρα να του την αναγνωριζω.Οπως και στο καλοκαιρινο αν και ειχα ριξει το χαμερ μου στο WW σας, εκτιμησα πως σας αξιζει η νικη και δεν λυπηθηκα καθολου που την κατακτησατε,θα μπορουσα και εδω να πω το ιδιο αν δεν ειχατε την στενη σχεση που ειχατε με τους υπερφιαλους(αν και αναμφισβητητα καλους παιχτες) της ΥΑΤΑ.Καλο καλοκαιρι σε ολη τα παιδια και ειδικα αυτους που απεφυγαν της ακροτητες και τους χουλιγκανισμους.

Προεπιλογή

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ HUNTERAKIA ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΧΕΙΜΩΝΑ

Προεπιλογή

ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ Ο SERVER ΤΕΛΕΙΩΣΕ.
    ειχε μεγαλο ενδιαφερον βεβαια
    ΑΛΛΑ:
    1.η μεγαλη διαρκεια του εκανε πολλους παικτες να τα παρατησουν και να μην δουν το endgame
    2.οι ww keepers ειχαν μεινει σχεδον τελειως μονοι να συντηρουν και να χτιζουν το Π.Θ.
    με αποτελεσμα απο παιχνιδι να εχει μετατραπει σε ενα μαρτυριο.
    3. το κολπο της εταιριας με το λεγομενο "pushing" μας εσωσε την κατασταση μιας και 4-5 παικτες που λειτουργουσαν ως back-up στον ww keeper η σε αυτον που ειχε βαρδεια να μπαινουν σε 50 acc με κωδικους και να στελνουν σιταρια στα ww.(καλο η κακο η εταιρια πρεπει να το δει ξανα)

ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ AGF ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΤΗΣΑΝ ΤΟΝ SERVER.
    ΠΑΙΞΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝΕ.

ΟΙ HUNTERS;
    ειναι ικανοποιημενοι και με την δευτερη θεση και το παλεψανε μεχρι τελους να βγουνε στην κορυφη ξανα.
    παραδειγμα αυτου ειναι η κλοπη του ενος σχεδιου των αετων χτες και παραλιγο ταυτοχρονα να ειχαμε και τα δυο σχεδια του saico και να μεινουν τα ww tvn AGF απο "καυσιμα" κοιτωντας την πηγη αλλα νερο να μην πινουν.ευτυχως για αυτους το σωσανε το ενα σχεδιο.
    απο Hummer;;;;
    μας τελειωσαν στο να ριχνουμε συνεχως τον badboy.
    οχι οτι εχουμε κατι με τα παιδια της συμμαχιας αυτης αλλα αυτο μας αναλογουσε στο μοιρασμα.
    ασε που και αυτοι το δικο μας ww βαρουσαν..

ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ HUMMER KAI NA MHN TA ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.
    ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΡΙΞΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΛΠ.

αυτο το λεω στους "αρχηγους" καθε συμμαχιας που προτιμησαν να χασουν
    και να δωσουν "εντολη" στα τελευταια hummer τους να τα κρατησουν για ενθυμιο(ενα παιχνιδι ειναι και αυτος που εριξε χρηματα και κοπο για να το φτιαξει θελει να το ριξει οπως και δηποτε).
    βρες τροπο σαν "αρχηγος" να ικανοποιησεις ολους τους συμμαχους σου.

(τις παραπανω λεξεις τις βαζω σε εισαγωγικα γιατι οι στρατιωτικοι οροι δεν μου αρεσουν σε ενα παιχνιδι.)

θελω να ευχαρηστησω την yata για το δανεισμο του σχεδιου κατασκευης οταν το χρειαστηκαμε χωρις βεβαια ανταλλαγματα(να το τονισουμε αυτο) και για την συνεργασια που ειχαμε μεχρι τελους.
    μπορεσαμε να "παντρεψουμε" τις διαφορετικες μας αντιληψεις για το παιχνιδι με σκοπο το καλυτερο για τον συνασπισμο.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Immortal

Καλο Καλοκαιρι Στελιο και καλη ξεκουραση Οσον αφορα το υπογραμισμενο κομματι απο το κειμενο σου ενα εχω να πω ...... Σκοπιμοτητες .... Σκοπιμοτητων και ο νοων νοειτω .......Και αυτο θα ισχυει δυστυχως για να υπερισχυσουν καποια ΕΓΩ η ΕΜΕΙΣ στον κοσμο του τραβιαν

Daltons / Βασιλης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη کωعdعи : 29-05-10 στις 19:44

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο کωعdعи Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλο Καλοκαιρι Στελιο και καλη ξεκουραση Οσον αφορα το υπογραμισμενο κομματι απο το κειμενο σου ενα εχω να πω ...... Σκοπιμοτητες .... Σκοπιμοτητων και ο νοων νοειτω .......Και αυτο θα ισχυει δυστυχως για να υπερισχυσουν καποια ΕΓΩ η ΕΜΕΙΣ στον κοσμο του τραβιαν

Daltons / Βασιλης
    το διαβαζο και δεν μπορο να το καταλαβω λιγο ποιο λιανα το κανετε ρε παιδια?
    ευχαριστω

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

ελα ρε γιαννη.ποσο ποιο λιανα;
    εισαι και παλιος και εμπειρος παικτης.
    εκτος αν το κανεις για να το διαβασουν και οι αλλοι που δεν τα πιανουν με την πρωτη.

λοιπον η λογικη λεει:
    Kερδιζει καποιος τον server οταν στο τελος του μεινει εστω και ενα hummer στην τσεπη.
    και οι αντιπαλες συμμαχιες ξεμεινουν.
    Αυτος θα ειναι και ο νικητης.

σε αυτο τον server οπως λενε ολοι απο ολες τις συμμαχιες ειχαν hummer για μεχρι το mundial.
    για λογους στρατηγκης φανταζομαι.
    και οχι γιατι τα θελανε να τα κρατησουν για τον επομενο server.
    ελα μου ντε που η στρατηγικη δεν βγηκε σε κανενα.

οταν χανεις το βαρος πεφτει στην διοικηση.κακα τα ψεμματα.ο καθενας να αναλαβει τις ευθυνες του.
    και μιλαω για ολες τις συμμαχιες.ακομη και για τους Hunters.
    μεγα λαθος της διοικησης μου στην οποια ανηκα και εγω που δεν ειχαμε κρατησει hummer για το τελος οταν θα το χρειαζομασταν.θα μου πεις θα κερδιζαμε αν ειχαμε και αν το ριχναμε;;;;;;;;;;
    δεν ξερω.αρκει η προσπαθεια.θα εξαντλουσα καθε πιθανοτητα για να κερδισουμε.
    οπως και την εξαντλησαμε και με τα σχεδια του saico.προσπαθησαμε.κλεψαμε μονο το ενα.μακαρι να κλεβαμε και τα δυο.
    δεν τα αφηνουμε μονο στο ρισκο(που και αυτο καλο ειναι αλλα μεχρι ενα σημειο),στο"αν" και στο "μπορει".

και το ξαναλεω.βρες τροπο (γενικα μιλαω) να ικανοποιησεις ολους τους συμμαχους σου που τοσο καιρο χασανε και χρονο και χρημα και να λεει στο τελος απο μεσα τουγιατι χασαμε αφου ειχα hummer και μαλιστα πολυ δυνατο;;
    μηπως αν το ριχνα να αλλαζε η ροη του παιχνιδιου;,μηπως κανει λαθος η διοικηση μου;,
    εκανα σωστα που την ακουσα η οχι; και πολλα αλλα "αν" που μπαινουν στο μυαλο του στα οποια τις απαντησεις δεν τις γνωριζει.

Για να μην παρεξηγηθω.το παραπανω μνμ αναφερετε σε ολες τις συμμαχιες που τους "περισσεψαν" hummer.

αυτο εννουσα εν ολιγις γιαννη.τα υπολοιπα το καλοκαιρι.ξερεις που.

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Δωσαμε συγχαρητηρια στους νικητες AGF
    δωσαμε τις ευχαριστιες μας στην YATA για την πολυτιμη βοηθεια τους προς εμας οταν την χρειαστηκαμε,
    στην VIP για την συνεργασια που ειχαμε μεχρι τελους και την εμπιστοσυνη τους προς εμας,
    τα χωσαμε σε εισαγωγικα σε αυτους που κρατησαν τα hummer τους για να μην κερδισουν οι αντιπαλοι
    και πιο πολυ στους hellmac kai cn που η διψα τους για νικη ακομη παρεμεινε και δεν ξερω για ποσο ακομη θα μεινουν διψασμενοι μιας και ηταν ευκαιρια να κερδισουν αυτον τον server με βαση τα στοιχεια που μας εδωσαν στο τελος με ποσα hummer αχρησιμοποιητα

ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΠΑΙΝΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.

1.Η ΠΡΩΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ WW ΜΕΣΑ ΣΤΟ "ΣΠΙΤΙ" ΤΗΣ.
    ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ HUNTERS
    Τελικα αυτο στεφθηκε με απολυτη επιτυχια.δεν ειχαμε καμια διαρροη.
    ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑ.ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ.
    Αρκει να κανετε σωστη επιλογη στην αρχη του game.

2.ΟΙ ΚΛΟΠΕΣ.

Καταφεραμε και κλεψαμε κατα την διαρκεια του server
    2 σχεδια κατασκευης.(ενα απο τον badboy και ενα την τελευταια μερα απο τον saico)
    1 μεγαλο πολυτιμο αντικειμενο συγχησης του αντιπαλου απο acc tomca..(davelis)
    και 1 μικρο ταλεντο του εκπαιδευτη απο τον asalioto της HELLMAC

Kλεψαμε μονο αυτα που μας ηταν αναγκαια με το συμπαθειο.
    μονο του saico η επιχειρηση (με βοηθεια της VIP) ηταν για να εμποδισουμε τον αντιπαλο.

3.Η Μεγαλυτερη ηττα και η μοναδικη.
    η αρπαγη του σχεδιου μας απο τους αετους.
    οργανωμενο σχεδιο και bravo τους.
    αλλα με λαθος τροπο.χρησιμοποιησανε spy acc που ανηκε επι 3 μηνες στην hunters4 για να το κλεψουν.
    αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση.
    για μενα ηταν χτυπημα κατω απο την μεση μιας και δεν τα παω καλα με spy.
    δεν χρησιμοποιουμε spy σαν συμμαχια και αυτο ειναι γνωστο μιας και εχουμε καει απο spy στο παρελθον και απεχθανομαι καθε ειδος σπιουνου,προδοτη,εφιαλτη οπως θελετε πειτε τον.

4.τα Hummer kai Rammer μας.
    να ευχαριστησω για την υπομονη τους το χρονο και χρημα που διεθεσαν για να συνεισφερουν τα μεγιστα απο μερια τους στην συμμαχια με τους μεγαλους σε επιθετικη δυναμη στρατους.
    ονοματα οπως:

grennblooded
    nirmanakaya
    petsaki
    darkflower

stevevoyage
    schwarzkopf
    maria7
    elcapitan

jk1971
    γιουνγκινγκεν
    billoni
    shisha baby(2)

Immortal
    kiwi
    matrox
    emmanuelle
    brazilero

cobra
    theodos3
    reset127
    captain dick
    zvniana
    maik the great
    traleon
    spartans
    odin911
    saturn

28 σε συνολο εκτος αν εχω ξεχασει καποιον.(sorry κιολας)

5.τα acc με τις μεγαλυτερες αμυνες οπως:
    manoulos(αν υπηρχε παρασημο αμυνας αυτος επρεπε να εχει σιγουρα ενα)
    vrennoς
    princesita
    byronaraa
    ales
    easycolour
    skywalker
    bill5
    andrew
    de pu ta mandre
    και αλλα πολλα παιδια(sorry αν ξεχασα καποιον) που βοηθησαν στο μεγιστο στην τεραστια αμυνα προασπισης του ww μας.
    ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ Χ3 Η Χ5 ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑ WW
    ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΥΨΗΛΑ LVL (ΑΝΩ ΤΟΥ 75) ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΤΙΤΛΟΥ.
    Εξαιρεση αποτελει, στην μεση της κουρσας των ww, το 2ο Hummer του saki007 το οποιο ηταν το δευτερο σε επιθετικη δυναμη μετα απο αυτο του britney spears,και συνοδευοταν απο ενα ισχυρο ραμμερ
    και μας εριξε στο lvl43 ενω περιμενε μηδενισμο.!!!!!!!!!!!!!!!
    http://travian-reports.net/gr/report/4131858cdf4

ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
    GETO,HUNTERS2,HUNTERS4,HUNTERSW για την πολυτιμη βοηθεια τους στον αμυντικο τομεα και στην αψογη συνεργασια που ειχαμε.
    και να ευχηθω σε ολους καλο καλοκαιρι.
    εις το επανειδιν._

Immortal
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Immortalle : 31-05-10 στις 18:54

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. O S5 ΤΕΛΕΙΩΣΕ-ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ
    By PANTHIRIOUS in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-12, 23:47
  2. Hunters
    By Immortalle in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-11, 09:40
  3. HUNTERS
    By reset127 in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-10, 12:41
  4. ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΜΛ-CN
    By lia@ in forum Αρχείο Speed 4