Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 33

Θέμα: ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΤΑΣ(Υ.Γ ΣΤΟΝ CHIEF OF YATA)

Προεπιλογή

Ακομη μια φορα οι αντιπαλοι δινουν παρασημο στη yata (της μεγαλυτερης συμμαχιας ever) .
    Παιδια ειναι αδικο για τους ΑΕΤΟΥΣ να κερδιζουν και να ανοιγεται threads που να αφορουν την yata , δε βαρεθηκατε ακομη .
    Οσο θα κατεβαινουν τα παιδια της yata με αυτο ή με καποιο αλλο ονομα συμμαχιας για να μην κερδισουν θα πρεπει να ενωνεστε ΟΛΟΙ μαζι .
    Ευχαριστουμε που ασχοληστε μαζι μας .

Loosers ολκης ...
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Είναι δυνατόν να λέτε ο ένας τον άλλον looser ;

Έτσι γίνεται κάθε φορά ... ένας κερδίζει οι υπόλοιποι θεωρούνται χαμένοι.

Έχετε ανοίξει 10 θέματα και λέτε ο ένας τον άλλον , loosers

Έλεος.....

Σας παρακαλώ .......

Προεπιλογή

Θα συμφωνησω απολυτα .
    Μονο που δεν ανοιγονται απο παιχτες των yata .
    Ο χαρακτηρισμος "loosers" ωχρια απεναντι στους χαρακτηρισμους που εχουμε δεχθει .
    Ζητώ συγνωμη για αυτο αλλα πραγματικα με εντυπωσιαζει το μεγεθος της εμμονης των αντιπαλων με την συμμαχια της yata.
    Τι αλλο να πουμε εκτος απο ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια της συμμαχιας Α-G-F ?
    Το εχουμε γραψει ολοι απο την yata 100 φορες , τωρα αν θελουν οι υπολοιποι να γλυψουν λιγο απο το κοκκαλακι της νικης ... συγνωμη δε φταιω εγω .
    alfa_boul2g(speed)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λες μωρε τωρα , αυτη η αποφαση και κατι άλλες ειναι η divine πολιτικη των ΥΑΤΑδων αντι να βγουν και να παραδεχτουνε οτι ειναι loosers γεμισαν το φορουμ με φιλοφρονησεις ο ενας στον αλλον
    Μπραβο οι hunders στη ΥΑΤΑ , bravo η GETTO στους hunders , ευγε στους VIP απ τς αλλνους για τα κατορθωματα , Go Go Κορακια , δις ιζ Σπαρτα παρτα και γδαρτα και ματα ξανα απ την αρχη και μπραβο μας και ζητω μας που δε πατωσαμε παρακατω απ το πατο και δωστου και παρτο και αντε και ζητω και go go YATA και τρια πουλακια καθονταν . Κοιτα κατασταση το 70% απ τα "αποχαιρετιστηρια" θεματα δικα τους ειναι . Φαντασου να γινοταν και καμια στραβη και να περνανε τον σερβερ .
    Ποιό χαρούμενη Κηδεία δεν εχω ξαναδει
    ΣΗΜ: ειπα θα μιλαω και λογικα αλλα εχω καθε δικαιωμα να κανω και χαβαλε

Αντε ρε κομπλεξαρα μας εχεις σπασει τα φρυδια με τις λαλακιες σου!!!Για τους Σπαρτανς λιγα τα λογακια σου.Αντε ουστ τωρα!!!!!!!!!

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε ρε κομπλεξαρα μας εχεις σπασει τα φρυδια με τις λαλακιες σου!!!Για τους Σπαρτανς λιγα τα λογακια σου.Αντε ουστ τωρα!!!!!!!!!
    Εντάξυ μεγάλε νικητή του grx4 , συγχαρητήρια για τη νίκη των Σπαρτανς

Προεπιλογή

Κρυβε λογια , ονοματα δε λεμε Γιαννη τον λενε και μαλον τον κοβω πεσμενο , οχι τον τραμπαλα τον αλλον λεω
    (Βασικα παρατησε το τραμπαλα αυτος μονο απο τραβιαν ξερει και ελα με μενα (ουτως η αλλως ακινδυνος ειμαι μετα 20χρονια γαμου ) , εγω μπορω να σε διδαξω πως ψηνεται ενα αμνοερριφιο στη σουβλα , θα μ πεις που θα βρισκουμε απο εδω και περα αμνοερριφια ..... απλο θα βαφτισουμε τα κοτοπουλα αρνια , εξ αλλου καλοι Ορθ. Χριστιανοι ειμαστε πιστευουμε και στο θαυμα του γαμου εν Καννα , ας πιστεψουμε και στο Π............α εσβυσα τ ονομα μη πιαστει πολιτικη συζητηση )
    Καλημερα
    μετα απο τοσα ξενυχτια πως ναμην ειναι πεσμενος; δεν παιζοτανε ο λογαριασμος με τα δυο θαυματα, το σχεδιο και το Χ3, πιστεψε με.
    Δεν προκειται να τον παρατησω τον Τραμπαλα, γιατι ειναι η χαρα της ζωης ... Ξερεις τι θα πει να παιζεις με καποιον που ολες τις ωρες της ημερας, οσο δυσκολα και να ειναι ειναι τα πραγματα γυρω μας ( και δεν μιλαω για το τραβιαν ... φυσικα ) εχει το γελιο στο στομα και το αστειο στην ακρη της κοφτερης του γλωσσιτσας; Ανακουφιση!Ειδικα αν σκεφτεις, οτι απο την πλευρα μου ειμαι μαλλον μελαγχολικη και παλαιο .... ια, οποτε με φρικαρουν ολα τα παιχνιδακια που παιζονται ... εκτος τραβιαν. :
    Δεν φοβαμαι κανεναν και τιποτε, παρολο που αντιθετως απο τον Καζαντζακη τις βλεπω ξεκαθαρα τις αλυσιδες της σκλαβιας μου, οσο για το "ακινδυνος" λογω παρατεταμενου γαμου... χμ! η μικρη μου πειρα με εχει διδαξει οτι οι πιο επικινδυνοι κυριοι ειναι αυτοι που πλησιαζουν τα ... ηντα
    Εμεις εδω στο χωριο και κοτουλες εχουμε και αμνοερριφια και γουρουνακια, η Ζακυνθος επιστρεφει σιγα σιγα στην προ ... τουρισμου εποχη. Αν ειναι καλο ή κακο δεν ξερω. Περιμενω τις αποφασεις της Ευρωπαϊκης Ενωσης επ αυτου
    Το κακο ειναι οτι ειμαι χορτοφαγος.... ωχ!!!! ομολογησα, τωρα δεν θα μου ξαναμιλησεις ουτε εσυ ουτε ο Τραμπαλας

Το avatar του χρήστη Gavrohori
    Περιοχή
    Νίκαια

Προεπιλογή

Τι λες μωρε τωρα , αυτη η αποφαση και κατι άλλες ειναι η divine πολιτικη των ΥΑΤΑδων αντι να βγουν και να παραδεχτουνε οτι ειναι loosers γεμισαν το φορουμ με φιλοφρονησεις ο ενας στον αλλον
    Μπραβο οι hunders στη ΥΑΤΑ , bravo η GETTO στους hunders , ευγε στους VIP απ τς αλλνους για τα κατορθωματα , Go Go Κορακια , δις ιζ Σπαρτα παρτα και γδαρτα και ματα ξανα απ την αρχη και μπραβο μας και ζητω μας που δε πατωσαμε παρακατω απ το πατο και δωστου και παρτο και αντε και ζητω και go go YATA και τρια πουλακια καθονταν . Κοιτα κατασταση το 70% απ τα "αποχαιρετιστηρια" θεματα δικα τους ειναι . Φαντασου να γινοταν και καμια στραβη και να περνανε τον σερβερ .
    Ποιό χαρούμενη Κηδεία δεν εχω ξαναδει
    ΣΗΜ: ειπα θα μιλαω και λογικα αλλα εχω καθε δικαιωμα να κανω και χαβαλε
    Τραγικέ, συνεχίζεις και εσύ όπως και ο επόμενος «ρουφιανάκος» να ασχολείστε με το GETO.

Τα συγχαρητήρια μας προς τους Hunters ήταν για την παρουσία τους με ενα ww χωρίς πολύτιμο, που δέν κατάντησε σουρωτήρι απο τις τρύπες , σαν όλα τα υπόλοιπα, που μηδενίσατε όλοι 2-3 φορές

speed1 GETO=Erastes cdf.gt στηρίξαμε το θαυμα του dps lvl 99 (έχασε την τελευταία μέρα)
    speed2 GETO=YATAHUGE NIKΗΤΕΣ μαζί με τον συνασπισμό lvl100
    speed3 GETO=LP στηρίξαμε το θαυμα των Hunters ΝΙΚΗΤΕΣ και πάλι lvl100
    speed4 GETO στηρίξαμε τους Hunters και τερματίσαμε 2οι και περήφανοι για το εν λόγω WW!!!!!

Άν η πορεία μας αυτή σε 4 server θεωρείται loosers, τότε το λιγότερο που έχω να πώ και για τους 2 σας είναι πως δεν ξέρετε που παν τα 4 και πονάτε ακόμη πολύ, για πολύ όμως!!!!
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gavrohori : 30-05-10 στις 11:15
    [B][COLOR="Cyan"]Red Fighter G.E.T.O

to tr@in@ki toy G.E.T.O
    http://travian-reports.net/gr/report/
    437734fe2a5,43775684ba8,4377714b55b,43778ff0057

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gavrohori Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τραγικέ, συνεχίζεις και εσύ όπως και ο επόμενος «ρουφιανάκος» να ασχολείστε με το GETO.

Τα συγχαρητήρια μας προς τους Hunters ήταν για την παρουσία τους με ενα ww χωρίς πολύτιμο, που δέν κατάντησε σουρωτήρι απο τις τρύπες , σαν όλα τα υπόλοιπα, που μηδενίσατε όλοι 2-3 φορές

speed1 GETO=Erastes cdf.gt στηρίξαμε το θαυμα του dps lvl 99 (έχασε την τελευταία μέρα)
    speed4 GETO στηρίξαμε τους Hunters και τερματίσαμε 2οι και περήφανοι για το εν λόγω WW!!!!!

Άν η πορεία μας αυτή σε 4 server θεωρείται loosers, τότε το λιγότερο που έχω να πώ και για τους 2 σας είναι πως δεν ξέρετρε που παν τα 4 και πονάτε ακόμη πολύ, για πολύ όμως!!!!
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ

Προεπιλογή

Άν η πορεία μας αυτή σε 4 server θεωρείται loosers, τότε το λιγότερο που έχω να πώ και για τους 2 σας είναι πως δεν ξέρετε που παν τα 4 και πονάτε ακόμη πολύ, για πολύ όμως!!!!
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ
    +1
    alfa_boul2g(speed)

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ
    συνεπως στον 1ο χασατε
    συνεπως στον 4ο χασετε
    στον 2ο με τη ΥΑΤΑ παιζαμε και η κουτση Μαρια που λενε
    (ασε τον 3ο παιζαμε μαζι στην LP αλλα δε το λεω το κρυβω)

Πότε ειπες είναι το μνημόσυνο ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 30-05-10 στις 17:38

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. YATA=SPEED=YATA
    By paolo in forum Αρχείο Speed 9
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-13, 13:38
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-10, 18:42
  3. επιλογη 2ου χωριου
    By egoo66 in forum Γενικά