Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 33

Θέμα: ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΤΑΣ(Υ.Γ ΣΤΟΝ CHIEF OF YATA)

Thumbs down ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΤΑΣ(Υ.Γ ΣΤΟΝ CHIEF OF YATA)

CHIEF OF YATA ΜΕ ΤΟΝ COSMARIA NA EXEI ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΤΑ 3 ΗΑΜΜΕR ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ[δυο στα γερακια κ ενα που χαθηκε στο δρομο] ΗΤΑΝ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η CN ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ STELLAR ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ η ΥΑΤΑ Η Η HUNTERS. ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ [ακομα και στις συζητησεις του forum φαινοταν αυτο] ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ Η YATA ΕΙΧΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ HAMMER.ΣΥΝΕΠΩΣ ΤΟ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ STELLAR ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΤΑΣ. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.stevevoyage
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stevevoyage : 30-05-10 στις 00:19

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stevevoyage Εμφάνιση μηνυμάτων
    CHIEF OF YATA ΜΕ ΤΟΝ COSMARIA NA EXEI ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΤΑ 3 ΗΑΜΜΕR ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ[δυο στα γερακια κ ενα που χαθηκε στο δρομο] ΗΤΑΝ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η CN ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ STELLAR ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ η ΥΑΤΑ Η Η HUNTERS. ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ [ακομα και στις συζητησεις του forum φαινοταν αυτο] ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ Η YATA ΕΙΧΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ HAMMER.ΣΥΝΕΠΩΣ ΤΟ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΤΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ STELLAR ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΤΑΣ. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.stevevoyage
    Τι λες μωρε τωρα , αυτη η αποφαση και κατι άλλες ειναι η divine πολιτικη των ΥΑΤΑδων αντι να βγουν και να παραδεχτουνε οτι ειναι loosers γεμισαν το φορουμ με φιλοφρονησεις ο ενας στον αλλον
    Μπραβο οι hunders στη ΥΑΤΑ , bravo η GETTO στους hunders , ευγε στους VIP απ τς αλλνους για τα κατορθωματα , Go Go Κορακια , δις ιζ Σπαρτα παρτα και γδαρτα και ματα ξανα απ την αρχη και μπραβο μας και ζητω μας που δε πατωσαμε παρακατω απ το πατο και δωστου και παρτο και αντε και ζητω και go go YATA και τρια πουλακια καθονταν . Κοιτα κατασταση το 70% απ τα "αποχαιρετιστηρια" θεματα δικα τους ειναι . Φαντασου να γινοταν και καμια στραβη και να περνανε τον σερβερ .
    Ποιό χαρούμενη Κηδεία δεν εχω ξαναδει
    ΣΗΜ: ειπα θα μιλαω και λογικα αλλα εχω καθε δικαιωμα να κανω και χαβαλε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 30-05-10 στις 00:45

Το avatar του χρήστη ROUFIANAKOS
    Περιοχή
    ρουφιάνος είναι ο καταδότης, ο προδότης, ο ραδιούργος, ο χαφιές, ο σπιούνος, ο δολοπλόκος, ο συκοφάν

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λες μωρε τωρα , αυτη η αποφαση και κατι άλλες ειναι η divine πολιτικη των ΥΑΤΑδων αντι να βγουν και να παραδεχτουνε οτι ειναι loosers γεμισαν το φορουμ με φιλοφρονησεις ο ενας στον αλλον
    Μπραβο οι hunders στη ΥΑΤΑ , bravo η GETTO στους hunders , ευγε στους VIP απ τς αλλνους για τα κατορθωματα , Go Go Κορακια , δις ιζ Σπαρτα παρτα και γδαρτα και ματα ξανα απ την αρχη και μπραβο μας και ζητω μας που δε πατωσαμε παρακατω απ το πατο και δωστου και παρτο και αντε και ζητω και go go YATA και τρια πουλακια καθονταν . Κοιτα κατασταση το 70% απ τα "αποχαιρετιστηρια" θεματα δικα τους ειναι . Φαντασου να γινοταν και καμια στραβη και να περνανε τον σερβερ .
    Ποιό χαρούμενη Κηδεία δεν εχω ξαναδει
    ΣΗΜ: ειπα θα μιλαω και λογικα αλλα εχω καθε δικαιωμα να κανω και χαβαλε

ακριβως!!!! πεστα ρε νταβελις .....
    κηδειες ολοι τους ....
    αλλα τα μπραβο τα λενε για να μην χασουν τα κοροιδα που ειχαν στην γιατοσυμαχια τους γιαυτο!!!

ξερεις τι ειναι να σε ταιζουν τα κοροιδα σχεδον 2 περιοχων;;; και το μισο ++ και ΟΛΟ το +- ηταν δικα τους ... μπηκα σε λογαργιασμο τους και εβλεπα μια ατελειωτη πρασιναδα επι 35 λεπτα και να μην τελειωνει!!!
    και δεν πειραν το σερβερ ρε!!!
    για τα μπαζα τελειως ειναι ολοι τους εκει!!
    χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
    Ο ρουφιάνος είναι ο καταδότης, ο προδότης, ο ραδιούργος, ο χαφιές, ο σπιούνος, ο δολοπλόκος, ο συκοφάντης, ο μαστροπός.

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Συνεπως εκτος απο παιχταραδες εχουν και οικολογικη συνειδηση +++++ στη ΥΑΤΑ
    Ελα ρε μη παρεκτρεπεστε , μονο εγω θα παρεκτρεπομαι λεω (ειδες δημοκρατικη συνειδηση απ εχω ? )
    Μη τ αλλαξουμε και τα φωτα εντρελως
    Λοιπον σας προειδοποιω οτι απο δω και περα το προγραμμα θα ειναι ακαταλληλο για ενηλικους
    και παρακαλω να μη παρεξηγηθει κανεις , πλακα θα κανω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 30-05-10 στις 00:56

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ROUFIANAKOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως!!!! πεστα ρε νταβελις .....
    κηδειες ολοι τους ....
    αλλα τα μπραβο τα λενε για να μην χασουν τα κοροιδα που ειχαν στην γιατοσυμαχια τους γιαυτο!!!

ξερεις τι ειναι να σε ταιζουν τα κοροιδα σχεδον 2 περιοχων;;; και το μισο ++ και ΟΛΟ το +- ηταν δικα τους ... μπηκα σε λογαργιασμο τους και εβλεπα μια ατελειωτη πρασιναδα επι 35 λεπτα και να μην τελειωνει!!!
    και δεν πειραν το σερβερ ρε!!!
    για τα μπαζα τελειως ειναι ολοι τους εκει!!
    χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
    3 μειναμε εγω εσυ ο για τα μπαζα ο Βυζαντινολογος Νεκυα ο γκοτοπ ο DpS ο τραμπαλας δε βλεπω να εχει κεφακια , ο αλφα κουραστηκε , ο Πατμαν μαλον τα παιρνει στα σοβαρα η κυρια Πηνελοπ μας γραφ κανονικα παρ ολα τα ποιηματα , κοινως οι δυο μας μειναμε , αλλα δε βλεπω τελικα να το γλυτωνουμε το μπαν

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Γενικα οποιιος εχει παρει στα σοβαρα το τραβιαν και ειδικοτερα το φορουμ του τραβιαν εχω κατι τηλεφωνα χρησιμα

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Ετουτο πως στην ευχη μ ξεφυγε??????
    HΡΩΕΣ ΤΩΝ WW alfa_boul2g
    alfa_romeo
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    ανοιξε θεμα και εξυμνει ο ιδιος τον εαυτο του
    Γιαννη το κινητο μου το εχει ο μπαμπουλας

Προεπιλογή

3 μειναμε εγω εσυ ο για τα μπαζα ο Βυζαντινολογος Νεκυα ο γκοτοπ ο DpS ο τραμπαλας δε βλεπω να εχει κεφακια , ο αλφα κουραστηκε , ο Πατμαν μαλον τα παιρνει στα σοβαρα η κυρια Πηνελοπ μας γραφ κανονικα παρ ολα τα ποιηματα , κοινως οι δυο μας μειναμε , αλλα δε βλεπω τελικα να το γλυτωνουμε το μπαν
    Καθολου δεν σας γραφω ... γραφω των αετων που γιορταζουν σημερα την νικη τους

Προεπιλογή

Γενικα οποιιος εχει παρει στα σοβαρα το τραβιαν και ειδικοτερα το φορουμ του τραβιαν εχω κατι τηλεφωνα χρησιμα
    π.χ.;;;;;;;

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Πηνελοπη Εμφάνιση μηνυμάτων
    π.χ.;;;;;;;
    Κρυβε λογια , ονοματα δε λεμε Γιαννη τον λενε και μαλον τον κοβω πεσμενο , οχι τον τραμπαλα τον αλλον λεω
    (Βασικα παρατησε το τραμπαλα αυτος μονο απο τραβιαν ξερει και ελα με μενα (ουτως η αλλως ακινδυνος ειμαι μετα 20χρονια γαμου ) , εγω μπορω να σε διδαξω πως ψηνεται ενα αμνοερριφιο στη σουβλα , θα μ πεις που θα βρισκουμε απο εδω και περα αμνοερριφια ..... απλο θα βαφτισουμε τα κοτοπουλα αρνια , εξ αλλου καλοι Ορθ. Χριστιανοι ειμαστε πιστευουμε και στο θαυμα του γαμου εν Καννα , ας πιστεψουμε και στο Π............α εσβυσα τ ονομα μη πιαστει πολιτικη συζητηση )

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. YATA=SPEED=YATA
    By paolo in forum Αρχείο Speed 9
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-13, 13:38
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-10, 18:42
  3. επιλογη 2ου χωριου
    By egoo66 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-10, 15:59