Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Ποιος speed ηταν ο καλυτερος!!Ενα γεια απο τα παλια ¨)

Προεπιλογή Ποιος speed ηταν ο καλυτερος!!Ενα γεια απο τα παλια ¨)

Καλησπερα σε ολους,

Η αληθεια ειναι οτι ισως λιγοι με θυμουντε,αλλα μιας καποτε κ εγω σ1,γρχ 1 ξοδεψα αρκετες ωρες εδω, ειπα να πω ενα γεια κ παραλληλα να δουμε ολοι μαζι κ κυριως οσοι επαιξαν στους σπεεδ πιος ηταν ο πιο ενδιαφερον σερβερ μεχρι στιγμης!

Τα μεγαλυτερα χαμμερ απο οτι ψιλοειδα κ εγω ηταν στον last σπεεδ κ λογικο ειναι αφου οσο περναει ο καιρος μα8αινουμε και περισσοτερα για το game,αλλα αυτο απο μονο του δν λεει κατι!
    Ο πρωτος που επαιξα εγω κ τον χαρηκα μεχρι το τελος ειχε πολυ ενδιαφερον,αγωνια,ενταση κτλπ κτλπ.

Τελος θελω απλα να πω ενα γεια σε οσους παιξαμε μαζι και εχω πολυ καιρο να τους δω και ενα ακομα μεγαλυτερο γεια στους παλιους ΕΡΑΣΤΕΣ,αν καποιοι θυμουνται ακομα!

Φιλικα παντα,
    Σγουρο

ΠΣ¨ορθογραφικα και τυχον λαθη ειναι λογο της κακης συνηθειας των γρεεκις,κ της ωρας ¨Π
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sgouro : 30-05-10 στις 03:01

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sgouro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους,

Η αληθεια ειναι οτι ισως λιγοι με θυμουντε,αλλα μιας καποτε κ εγω σ1,γρχ 1 ξοδεψα αρκετες ωρες εδω, ειπα να πω ενα γεια κ παραλληλα να δουμε ολοι μαζι κ κυριως οσοι επαιξαν στους σπεεδ πιος ηταν ο πιο ενδιαφερον σερβερ μεχρι στιγμης!

Τα μεγαλυτερα χαμμερ απο οτι ψιλοειδα κ εγω ηταν στον last σπεεδ κ λογικο ειναι αφου οσο περναει ο καιρος μα8αινουμε και περισσοτερα για το game,αλλα αυτο απο μονο του δν λεει κατι!
    Ο πρωτος που επαιξα εγω κ τον χαρηκα μεχρι το τελος ειχε πολυ ενδιαφερον,αγωνια,ενταση κτλπ κτλπ.

Τελος θελω απλα να πω ενα γεια σε οσους παιξαμε μαζι και εχω πολυ καιρο να τους δω και ενα ακομα μεγαλυτερο γεια στους παλιους ΕΡΑΣΤΕΣ,αν καποιοι θυμουνται ακομα!

Φιλικα παντα,
    Σγουρο

ΠΣ¨ορθογραφικα και τυχον λαθη ειναι λογο της κακης συνηθειας των γρεεκις,κ της ωρας ¨Π
    Για σου φίλε , καλώς ηρθες παλι στη γιαφκα
    Δε παιζαμε μαζι στον 1 , αναποδα παιζαμε . Θα σου απαντησω λιγο περιεργα και παντα προσωπικη μου
    αποψη ειναι αυτα που θα πω παρακατω . Ο ποιο ενδιαφερον σερβερ ηταν ο πρωτος γιατι η πλειονοτητα τοτε ανακαλυπτε το παιχνιδι , αν θυμασαι περασαν ελαχιστα χαμμερς κλπ και αν ανατρεξουμε και συγκρινουμε το τοτε με το σημερα πιθανον να βαλουμε τα γελια , αλλα θα κανουμε λαθος γιατι συγκρινουμε διαφορετικα πραγματα . Δεν εχει σημασια ποιος νικησε και ποιος εχασε ουτε σε εκεινο το σερβερ ουτε και στους επομενους , ηταν ομως ο ποιο ενδιαφερον σερβερ γιατι ολοι ψαχνομασταν ... γαιτι αυτο ... γιατι εκεινο ... ααααα κοιτα ο ταδε εχει αυτο που λεμε χαμμερ
    Ομως δεν ηταν αυτος ο ποιο ενδιαφερον σερβερ , αλλα ηταν ο δευτερος , εσυ δε το θυμασαι το θυμουνται αλλοι , βγηκε μια βρωμα οτι σκανε μυτη ξερω και γω ποσοι ξενοι και στη φημη αυτη σιγα σιγα ενσωματωθηκαμε σε μια συμμαχια που ονομαζονταν ΥΑΤΑ , μια σεβαστη μειοψηφια παρεμεινε στην γνωστη σου hellas με το αντιπαλο δεος σου τον sakis007 , την ΑΕ τα κορακια κλπ και παλι δεν εχιε σημασια ποιος νικησε . Ομως ο τριτος ηταν ο ποιο ενδιαφερον σερβερ γιατι ηταν ολα χυμα στο κυμα
    Αλλα παρ ολα αυτα αυτος ο σερβερ που τελειωσε ηταν ο ποιο ενδιαφερον σερβερ γιατι ασχετα το ποιος νικησε , δε καταφεραμε να βγαλουμε τον κακο εαυατο μας , που εξ αλλου αυτο επιδιωκουμε αλλα καταφεραμε να βγαλουμε τον χειροτερο, δε θα μιλησω πολυ για τους αλλους αλλα για μενα , σε καποια φαση με συνελαβα να ειμαι απελπιστικα εριστικος , με ρωτησε δε εκφραζοντας εκπληξη ο Πανος ο dps "καλα άλλαξε κάτι" ? του απαντησα "οχι δεν αλλαξε τιποτα" , αναλυοντας ας πουμε ομως παραπερα αυτα που εγραφα και την εν γενει συμπεριφορα μου στο παιχνιδι , διαπιστωνω οτι μερα με τη μερα γινομαι επθετικοτερος , μετα λυπης μου καταλαβαινω οτι χανω σιγα σιγα το χιουμορ μου και κανω "πλακα" , βλεπω παρα διπλα και διαπιστωνω το ιδιο και στους αλλους . Φταει το παιχνιδι μηπως ?
    Οχι φυσικα απλα σε ολους μας εχει δημιουργηθει μια αβεβαιοτητα που μετατρεπεται σε νευρικοτητα και μεταφερεται στο παιχνιδι και στο φορουμ ως επιθετικοτητα. Ποιος ειναι ο λογος , απλος μπαινουμε σε μια νεα εποχη new era στα ελληνικα , πιθανον σε μια νεα ταξη πραγματων , θα ανατραπουν οι κοινωνικες σημερινες ισορροπιες , προβλεπω εμεις οι σημερινοι μικροαστοι να μεταμορφωνομαστε σε προλεταριους ισως και λουμπεν πατος , ισως να ανατραπουν και τα οικονομικα και πολιτικα συστηματα
    ισως ισως ισως , φοβαμαι να γραψω τι σκεφτομαι και τι δεν ελπιζω . Αλλα νομιζω οτι ο ποιο συναρπαστικος θα ειναι ο Φθινοπωρινος σερβερ , πιστευω τοτε να εχουμε καπως ξεκαθαρη εικονα για το που παμε αλλα.....
    http://www.youtube.com/watch?v=3SKeV...eature=related

Εππιζω να μη σε ενημερωσα και να μη σε καλυψα πουθενα

Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους,

Φιλικα παντα,
    Σγουρο

καλημερα και απο εμενα..
    δεν μπορω να πω ποιος speed ηταν ο καλυτερος μιας και αυτος εδω ηταν ο πρωτος μου(λογικα και ο τελευταιος...δεν μου εκανε καθολου ολο το σκηνικο)
    αυτο που ηθελα να πω ηταν οτι μου εφερες ομορφες αναμνησεις απο τον πρωτο σερβερ 1.τοτε που ημουν στην ομερτα και μετα στα στρουμφακια...δεν ηξερα που πανε τα 4 απο το παιχνιδι αλλα παλευα να το μαθω...ειχα κοντα μου ολο ιωταδες στην γειτονια τον trivial σε αποσταση αναπνοης.η υατα τοτε ηταν μια συμμαχια με φαρμες και οι εραστες ηταν μια φιλοτιμη συμμαχια ενωμενοι σαν μια γροθια....ειχαμε περασει ομορφα τοτε και ειχαμε κανει αρκετες κηδειες και με τον δαμιανο αλλα και με εσενα....ολοι οι εραστες με ειχαν βοηθησει και ας μην ειμασταν συμμαχοι.....ηταν ομορφα τοτε και ας μην το ξεραμε το παιχνιδι....

φιλικα

δημητρης
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους,
    γεια σου ρε παιχτουρα...που χαθηκες ρε συ?? (καλα εκανες αλλοιμονο σε εμας)

μακραν ο πρωτος ηταν ο πιο εντονος speed για το λογο αυτο που λεει ο davelis..ολοι ψαχνομασταν,κανεις δεν ηξερε τι πρεπει να κανει,τρελες ωρες στο pc,και φυσικα πολυ πολυ ξυλο(αυτο πιστωνετε καθαρα σε εσενα)

οτι σερβερ και να παιξω οσος καιρος και να περασει ποτε δεν θα ξεχασω το διλεπτο που ειμασταν καρφωμενοι στη σελιδα της συμμαχιας και βλεπαμε αντιπαλα χωρια capitals και μερικες φορες και ολοκληρες συμμαχιες να εξαφανιζοντε στο χαρτη..

περασαν 3 speed δεν εχω βρει ακομα συμμαχια με 60 μπλε ταυτοχρονα (απο 60 διαφορετικους)οπως ειμασταν στους εραστες..
    απλα καποιοι μας την ειπανε πολυ τοτε και αλλαξαμε τακτικη και μεχρι σημερα σερβερ δεν ξαναπηρανε
    σαν απολαυση παντως η συμμαχια που ειχες κανει ηταν μακραν πρωτη..

Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους,

Φιλικα παντα,
    Σγουρο

ελα ρε ατομο που εισαι εξαφανισμενος εσυ??? σε φαγανε οι γυναικες παναθεμα σε
    ο 1 σπιντ ειχε το μεγαλυτερο ενδιαφερον οχι για καποιο αλλο λογο αλλα δεν υπηρχε πρωτευουσα ασπαστη εκτος εραστων (ρωτηστε τον μπαμπουλα αυτος ξερει καλα χαχαχαχα)
    χασαμε τον σερβερ αλλα νικησαμε στη διασκεδαση και στον τρομο που σπιραμε σε εναν ολοκληρο σερβερ οποτε βγαινανε τα hammers εκανε σεισμο 10 rixter σε ολο τον σερβερ
    και οπως ειπε ο πανος ποιο πανω δεν υπηρχε και δεν θα υπαρχει ποτε ξανα μια τοσο ονλινε συμμαχια ποτε των ποτων και των ουισκιων χαχαχαχα

Προεπιλογή

Στο δαβελι,η αληθεια ειναι οτι πετυχες το στοχο σου,δν εβγαλα ακρη ΄¨Π
    Αλλα ηταν ωραιο post σαν ενα ποιημα χωρις λογικη!!! ¨)

Προς city7,ναι η αληθεια ειναι και στον σ1 αν και σχετικα νεοι στο παιχνιδι τοτε ως μια παρεα που απλα αρχισαμε για πλακα πηγαμε αρκετα καλα μιας κ φτασαμε να κανουμε πολλες κ καλες αμυνες με 3 εραστες στο τοπ 10 των αμυντικων για μια περιοδο αν κ μια πολυ μικρη συμμαχια τοτε ¨)Ηταν αλλες εποχες τοτε και θυμαμαι τις ωραιες αμυνες που βγαζατε με Δαμιανο!

Προς Πανο/δπσ!!!
    Ελα πανο ειχες πει δν 8α επαιζες αλλο τραβιαν μετα τον γρχ1,αλλα τλκ δν αντισταθηκες :d
    Ησουν κ τοτε εισαι κ τωρα ομως πρωταγωνιστης στους σερβερς που παιζεις!
    Ναι τοτε οι εραστες ειχαν ολοι παθος κ περασαμε πολυ ωραια
    μεχρι κ το τελος και απο τι βλεπω πολλοι νεοι παιχτες τοτε ειναι πλεον βετερανοι ¨)

Προς Αβριλι,
    Ναι ασε ειπα δν θα ξαναπαιξω τραβιαν κ ως τωρα το εχω παλεψει ¨Π
    Και οντως στο τραβιαν μπορεις και να κερδισεις, με τις γυναικες ομως μαλλον οχι!!

Και που ξερεις στο μελλον οι Εραστες ισως κ να ξαναγυρισουν,για ερωτα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sgouro : 30-05-10 στις 16:51

Προεπιλογή

Δεν ειχα την τυχη να παιξω στον 1ο speed , αν και εχω ακουσει πολλα απο τον Πανο για εκεινες τις στιγμες .
    Παντα αυτο που μενει ειναι το ξεκινημα σε κατι .
    Σε εμενα για παραδειγμα εχει μεινει ο 1ος s1 που οπως ειπε και ο city7 ηταν ενας server που ολοι ψαχνομασταν εκτος απο λιγους που ειχαν παρει μερος σε com και ηταν πολυ μπροστα .

Σιγουρα δε θα εχω την ευκαιρια να γινω erastis ... (στο τραβιαν εννοειτε ) γιατι δε θα ξαναπιασω στεκα (που λενε και στο μπιλίαρδο) .
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειχα την τυχη να παιξω στον 1ο speed , αν και εχω ακουσει πολλα απο τον Πανο για εκεινες τις στιγμες .
    Παντα αυτο που μενει ειναι το ξεκινημα σε κατι .
    Σε εμενα για παραδειγμα εχει μεινει ο 1ος s1 που οπως ειπε και ο city7 ηταν ενας server που ολοι ψαχνομασταν εκτος απο λιγους που ειχαν παρει μερος σε com και ηταν πολυ μπροστα .

Σιγουρα δε θα εχω την ευκαιρια να γινω erastis ... (στο τραβιαν εννοειτε ) γιατι δε θα ξαναπιασω στεκα (που λενε και στο μπιλίαρδο) .
    τελικα σου εγινε συνηθεια να συμφωνεις μαζι μουαν στο ελεγε καποιος αυτο πριν μερικους μηνες θα τον μπινελικιαζες
    ξεχωρα απο την πλακα παντως η πρωτη φορα σε ολα ειναι μοναδικηκαι μενει παντα στο μυαλο

αυτο που ειχαν οι εραστες και που πλεον λειπει απο τις συμμαχιες ειναι οτι ηταν γνησιοι και αυτο μετραει....

υγ γιαννη δεν πιστευω οτι κρεμασες την στεκα...αν το ειχες κανει δεν θα την εβγαζες αυτη την στιγμη στο φορουμ(εκτος και αν σε παρασυρει ο αμπαλος ο φιλος σου)αρα παλι με χρονια με καιρους παλι αντιπαλοι θα ειμαστε

υγ2 αμπαλε σορρυ που δεν ηπιαμε καφε σημερα αλλα σαπισα στον υπνο(κατι που εσυ ειχες ξεχασει για καιρο)δεσμευομαι οτι θα πιουμε μεσα στην εβδομαδα και θα μιλησουμε για το dual που θα παιξουμε στον σπιντ του μαροκου......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο SPEED1 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΟΣ ΤΟ GAME PLANITARXIS2 A&A

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-12, 22:07
  2. καλυτερος επιθετικος του s2
    By NmS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-11, 11:19
  3. Παλια παρεα ξανα μαζι