Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: ΑΣΧΕΤΟΣ.....

Προεπιλογή ΑΣΧΕΤΟΣ.....

ΒΛΕΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ,ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΡΕΣ,ΒΛΕΠΩ ΜΠΗΧΤΕΣ,ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ,ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΒΛΕΠΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ,ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ SERVER ,ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΠΙΟ ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΕ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΜΕΖΕ.... http://www.youtube.com/watch?v=iCnvd5_Q7gQ

Question

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SAND Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΒΛΕΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ,ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΡΕΣ,ΒΛΕΠΩ ΜΠΗΧΤΕΣ,ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ,ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΒΛΕΠΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ,ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ SERVER ,ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΠΙΟ ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΕ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΜΕΖΕ.... http://www.youtube.com/watch?v=iCnvd5_Q7gQ
    που κολαει το ασχετος?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Brom Εμφάνιση μηνυμάτων
    που κολαει το ασχετος?
    το ασχετος κολαει ...

αφου δεν εχει σχεση με αυτα το παιδι...΄λεει τι παρακολουθει στο φορουμ μετα τη ληξη του speed.x3 4th Year

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tranic Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ασχετος κολαει ...

αφου δεν εχει σχεση με αυτα το παιδι...΄λεει τι παρακολουθει στο φορουμ μετα τη ληξη του speed.x3 4th Year
    ΕΣΥ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SAND : 30-05-10 στις 18:27

Προεπιλογή

ΕΣΥ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ???
    Αν εννοεις τι πιστευω...

Επειδη δεν μου αρεσει να αναφερω σε αυτο το αισχρο κατα με φορουμ... θα σου πω μονο, οτι κοιτα τι κανεις και πως φερεσαι εσυ πρωτα, και μετα πηγαινε να κατηγορησεις τους αλλους... μην χωνεις παντου την μυτη σου και μην σατηριζεις το τι συμβενει...

Δεν το λεω για να θηξω... αλλα γιατι αυτη ειναι η αληθεια!

Μιχαλης.

N.W S1

Προεπιλογή

Αληθεια??

Μαλλον αυτο δεν ισχυει εδω... εμεις εχουμε 3 σκυλια, αλλα και τα τρια φαγωθηκαν... οπως ειδες κανεις τσαχπινης δεν υπαρχει... ολοι οσοι το παιζουν καποιοι δεν ειναι τσαχπινιδες... αλλα κοροιδα και ψωνια...

Προεπιλογή

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΗ ΤΙΠΟΤΑ .ΔΕΝ ΘΙΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SAND : 30-05-10 στις 20:34

Προεπιλογή

ο φιλος SAND εχει δικιο...ειδικα ο σεβερ 3 αποτελει ενα ανοιχτο βιβλιο για τους εμπειρους παικτες...
    Οσον αφορα εσενα πρωην γειτονα trannic μην ξεχνας οτι εκανες delete...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYNAMITHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο φιλος SAND εχει δικιο...ειδικα ο σεβερ 3 αποτελει ενα ανοιχτο βιβλιο για τους εμπειρους παικτες...
    Οσον αφορα εσενα πρωην γειτονα trannic μην ξεχνας οτι εκανες delete...
    πρωτον δεν ειμαι κανενας πρωην γειτονας σου...
    Δευτερον, εγω επαιζα στην ΕΠΛΚ dual σε εναν μεγαλο λογαριασμο...

Δεν καταλαβενω γτ με μπερδεψες....

Προεπιλογή

Μιααααα χαρουλα ησουν γειτονας μου με ενα χωριο mirmigi kafe το οποιο σου φαγαμε...Επισης η ΕΠΛΚ ειναι κλασσικο παραδειγμα, ή μαλλον ηταν...ολων αυτων που προανεφερε ο SAND...οποτε αστο...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-10, 22:32
  2. ερωτηση ασχετου
    By sotiris didos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-09, 22:41
  3. ερωτηση ασχετου
    By sotiris didos in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-09, 19:58
  4. Πως να σου στειλω αφου δεν μπορω?
    By dimkos in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-08, 17:25

Δικαιώματα - Επιλογές