Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 40

Θέμα: CONFEDERATION

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DpS Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη που επεμβαινω στα εσωτερικα σας..δν νομιζω πως εχω ξαναγραψει εδω αλλα ισως κανω λαθος..δεν αντεχω να μην ρωτησω ομως..

τα λες ολα καλα και ωραια..αλλα γιατι χτυπησατε το αλλο ww του στελλαρ τοτε???????
    δεν ειναι μια απαραδεκτη-ανηθικη με βαση τα λεγομενα σου ενεργεια κ εκεινη????
    Αυτο νομιζω οτι ειναι σχεδον κατανοητο γιατι εγινε , δε χτυπησε η CN και τα 2 ΠΘ του ΣΤΕΛΛΑΡ , απ οτι καταλαβα χτυπηθηκε γιατι το πρωτο υποστηριζονταν απ τα Γερακια τους υποθετικα ευνοουμενους του Καρταλου στη "ρυθμιση" της 25/5 , το δευτερο ηταν αρκετα κοντα με το πρωτο , οποτε απλα παραταθηκε ο σερβερ καλως η κακως για μερικες μερες ακομα .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SAND Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ????ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΕΣ

GIATI THES NA ME TZANTISEIS POTE DEN VARAGA YATA ESEIS THELATE NA STAMATISOYME NA VARAME AETOYS GIATI ESEIS DEN VARAGATE EGW EPEXA KATHARA ESY DEN XERO

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Ψιτ ...... ειναι απογευμα ακομα , ο χαβαλες και τα τσιγκλισματα μετα τις 12 το βραδυ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο νομιζω οτι ειναι σχεδον κατανοητο γιατι εγινε , δε χτυπησε η CN και τα 2 ΠΘ του ΣΤΕΛΛΑΡ , απ οτι καταλαβα χτυπηθηκε γιατι το πρωτο υποστηριζονταν απ τα Γερακια τους υποθετικα ευνοουμενους του Καρταλου στη "ρυθμιση" της 25/5 , το δευτερο ηταν αρκετα κοντα με το πρωτο , οποτε απλα παραταθηκε ο σερβερ καλως η κακως για μερικες μερες ακομα .
    αδυνατω να πιστεψω πως γινατε ανηθικοι και απαραδεκτοι (με βαση τα λεγομενα σου) μονο και μονο για το κομπλεξ με τον καρταλο που εχετε..δεν το πιστευω..αλλος ειναι ο λογος..ψαχτε τον,ρωτα τους καθαρους και τιμιους leader σου και αν δεν βρουνε τα @@ να σου απαντησουν διαβασε το Post του τραμπαλα..

καλως η κακως μπλεξατε τα μπουτια σας,εγκλωβηστικατε στη προπαγανδα σας και απο εκει που ο σερβερ ηταν σιγουρος για εσας χασατε και το σεβρερ και τη καθαροτητα του ονοματος σας..δυστηχως..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PAPADEAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    GIATI THES NA ME TZANTISEIS POTE DEN VARAGA YATA ESEIS THELATE NA STAMATISOYME NA VARAME AETOYS GIATI ESEIS DEN VARAGATE EGW EPEXA KATHARA ESY DEN XERO
    ΕΓΩ ΕΠΕΞΑ ΒΡΩΜΙΚΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΗ .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SAND Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΓΩ ΕΠΕΞΑ ΒΡΩΜΙΚΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΗ .
    μου αρεσεις
    μου αρεσει η GW
    μου αρεσουν τα βρομικααααααααααααααα
    σαντ σε θελωωωωωωωωωωωωω

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

αδυνατω να πιστεψω πως γινατε ανηθικοι και απαραδεκτοι (με βαση τα λεγομενα σου) μονο και μονο για το κομπλεξ με τον καρταλο που εχετε..δεν το πιστευω..αλλος ειναι ο λογος..ψαχτε τον,ρωτα τους καθαρους και τιμιους leader σου και αν δεν βρουνε τα @@ να σου απαντησουν διαβασε το Post του τραμπαλα..

καλως η κακως μπλεξατε τα μπουτια σας,εγκλωβηστικατε στη προπαγανδα σας και απο εκει που ο σερβερ ηταν σιγουρος για εσας χασατε και το σεβρερ και τη καθαροτητα του ονοματος σας..δυστηχως..
    Κατ αρχην κανεις λαθος , απ το γεγονος και μονο οτι τη Δευτερα το βραδυ στο 100 θα πηγαινε ουτως η αλλως ο ΣΤΕΛΛΑΡ , η τελευταια φραση σου δε κολαει εδω περα νομιζω , ο Καρταλος εκανε πρωτος ποστ στο φορουμ κανεις αλλος , δε ξερω αν το πιστευε η ηταν προπαγανδα.
    Κομπλεξ με το Καρταλο δε νομιζω να εχει κανεις , αντιπαλοτητα με τη ΥΑΤΑ ο μισος σερβερ.
    Αλλα αν αντιστρεψω τα πραγματα , και επειδη τελικως ειχε 3 χαμμερς η ΥΑΤΑ κανω την ιδια ερωτηση που εθεσα στην ηγεσια της CN , γιατι δε τα εριξε ?? ειχε μια βδομαδα μπροστα της να το κανει.
    Μηπως τελικα η ΥΑΤΑ εχει κομπλεξ με τη CN ?
    Εν πασει περιτωσει δε θα βρουμε μεταξυ μας την ακρη , ας απαντησουν και οι 2 ηγεσιες και στα 2 ερωτηματα
    και στο 3ο που βαζεις "γιατι επεσε τη Δευτερα η τη Τριτη δε θυμαμαι στον ΣΤΕΛΛΑΡ" δε θα απαντησω εγω ουτε σε αυτο , ειπα απλα τι πιστευω , η αληθεια ειναι οτι οταν επεσε απορησα στην αρχη για ποιο λογο εγινε αυτο. Πηρα καποιες απαντησεις οπως παραπανω και ας πουμε ειμαι καλυμενος για το πρωτο χτυπημα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 30-05-10 στις 19:48

Προεπιλογή

Κατ αρχην κανεις λαθος , απ το γεγονος και μονο οτι τη Δευτερα το βραδυ στο 100 θα πηγαινε ουτως η αλλως ο ΣΤΕΛΛΑΡ , η τελευταια φραση σου δε κολαει εδω περα νομιζω , ο Καρταλος εκανε πρωτος ποστ στο φορουμ κανεις αλλος , δε ξερω αν το πιστευε η ηταν προπαγανδα.
    Κομπλεξ με το Καρταλο δε νομιζω να εχει κανεις , αντιπαλοτητα με τη ΥΑΤΑ ο μισος σερβερ.
    Αλλα αν αντιστρεψω τα πραγματα , και επειδη τελικως ειχε 3 χαμμερς η ΥΑΤΑ κανω την ιδια ερωτηση ππου εθεσα στην ηγεσια της CN , γιατι δε τα εριξε ?? ειχε μια βδομαδα μπροστα της να το κανει.
    Μηπως τελικα η ΥΑΤΑ εχει κομπλεξ με τη CN ?
    απλο.. η ΥΑΤΑ και να τα εριχνε δεν νικουσε..οποιος δν το καταλαβαινει οκ..απλα σας γλιτωνε και τους 2 απο τον κοπο πραγμα που δεν ειναι επιδιωξη μας..η επιδιωξη μας ειναι καθαρα και μονο η νικη και απο τη στιγμη που δεν μπορουσαμε να την παρουμε βγηκαμε το ειπαμε και τελειωσε η ιστορια για εμας..αν ειχαμε προβλημα με cn οπως λες θα ειχαμε τα 3 αυτα χαμμερ στο δρομο για αλλοκοτες μερες και bad boy πραγμα που δεν εγινε..

εσεις απο την αλλη μπορουσατε να νικησετε ευκολα κιολας..το γιατι δεν εγινε ψαξε να το μαθεις..αν δεν βρει θαρρος να σου απαντησει κανεις,,αν διαβασεις το post του τραμπαλα και ακομα δεν καταλαβεις τι παιχτηκε τοτε ελα να σου δωσω τους διαλογους απο το skype των leader σου να τα μαθεις ολα (ναι τους εχω sorry gays )

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

απλο.. η ΥΑΤΑ και να τα εριχνε δεν νικουσε..οποιος δν το καταλαβαινει οκ..απλα σας γλιτωνε και τους 2 απο τον κοπο πραγμα που δεν ειναι επιδιωξη μας..η επιδιωξη μας ειναι καθαρα και μονο η νικη και απο τη στιγμη που δεν μπορουσαμε να την παρουμε βγηκαμε το ειπαμε και τελειωσε η ιστορια για εμας..αν ειχαμε προβλημα με cn οπως λες θα ειχαμε τα 3 αυτα χαμμερ στο δρομο για αλλοκοτες μερες και bad boy πραγμα που δεν εγινε..

εσεις απο την αλλη μπορουσατε να νικησετε ευκολα κιολας..το γιατι δεν εγινε ψαξε να το μαθεις..αν δεν βρει θαρρος να σου απαντησει κανεις,,αν διαβασεις το post του τραμπαλα και ακομα δεν καταλαβεις τι παιχτηκε τοτε ελα να σου δωσω τους διαλογους απο το skype των leader σου να τα μαθεις ολα (ναι τους εχω sorry gays )
    Δε θελω αν καταλαβες τη γνωμη ουτε τη δικη μου , ουτε τη δικη σου ουτε του τραμπαλα

Προεπιλογή

Δε θελω αν καταλαβες τη γνωμη ουτε τη δικη μου , ουτε τη δικη σου ουτε του τραμπαλα
    ΜΑΝΤΙΟ ΤΩΝ ΔΕΛΦΩΝ "Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΣΑΚΗΣ"Ανοιξαμε και σας περιμενουμε ...
    Φερτε μας τριχες (οχι απο αυτες που λετε) , ριζες απο τα λουλουδια της αυλης , αποφαγια απο τα σκουπιδια ... και οτι αλλο περισσευει απο το προσωπο που σας ενδιαφερει να μαθετε ή να επιρεασετε και εμεις θα ...

ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΑΣ ...
    ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ
    ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΑΣ ΠΟΙΗΤΗΣ
    ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ
    ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ

ΜΕ 5 ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ :

"ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΙΞΑΝ ΤΑ HUMMER ΟΙ CN ΣΤΟΥΣ ΑΕΤΟΥΣ ?"Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΑΣ EMAIL ΑΠΟ ΤΟ EMAIL ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΜΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ ΜΕ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ ΣΚΑΝΑΡΙΖΜΕΝΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ (Α)ΙΔΙΟΥ.
    ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ (ΠΑΝΤΑ 3ου ΤΥΠΟΥ) ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ PASS ΤΟΥ georgef

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ
    alfa_boul2g(speed)

OΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ , ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

http://bea-travian.blogspot.com/2010...from-yata.html

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές