Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40

Θέμα: CONFEDERATION

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

χχαχαχαχχχχχχα καλο ρε τωρα ομολογω με ξεπερασες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geronimo Εμφάνιση μηνυμάτων
    CN
    Να ευχαριστήσω τις συμμαχίες των Respect (mpampoula k Hipster) -ΜΛ (Miksam k Glass)-1821 (epanastasi-Gochio) - Hellmac (saki007 k basilipaok) καθώς και τη συμμαχία μου GW, που κατάφεραν να υλοποιήσουν τη σύμπραξη της συνομοσπονδίας (CN).

Ποσά hamer είχαμε τελικά παρκαρισμενα:

1.Geronimo
    297504 τσεκ.
    103275 tns
    28676 catas

2.Gerito_gr
    http://4travian.org/log/e00aea751cb5...b56c817881d399

3. kikith
    52211rop
    226380tsek
    67629tns
    21788 catas

4. KERBEROS

http://travian-reports.net/gr/report/554575cd303

5. Vagio
    Ιμπεριανός :150010
    Equites Imperatoris :32835
    Equites Caesaris :51075
    Πολιορκητικός κριός :5577
    Καταπέλτης φωτιάς :23280

6. etaagr
    251072ροπ
    93592τσεκ
    99964ιπο
    18661κατας

7. miksam13
    Ιμπεριανός 188114
    Caesaris 88285
    Πολιορκητικός κριός 8744
    Καταπέλτης φωτιάς24914

8.Απο MΛ --Ακόμα περιμένω το σύνολο του στρατού

Σας ευχαριστούμε που θυσιάσατε κόπο και χρήμα και δεν στείλατε τους στρατούς υπακούγοντας την απόφαση του συμβουλίου να μη ρίξουμε τα hamer στο προπορευόμενο ww του Stellar, στο οποίο και δίνουμε συγχαρητήρια για τη νίκη του .

Πολλά εύσημα και στους holders kai sitters όλων των ww για την υπερπροσπάθεια όλων των ημερών.

---------------------------------------------------------
    ~GW~
    Στα ΄δικα΄ μου παιδιά
    αισθάνομαι την ανάγκη να σας ευχαριστήσω ένα ένα προσωπικά για τη στήριξη σας και στους 3 speed που παίζουμε μαζί :

Σάκης : Ο όμορφος
    Katerina0021 : H Μάτα Χάρι της κομμωτικής
    Krokata : ‘’Galanis στατιστική’’
    Beduinne : o Otto του travian
    Sparty : o επίτιμος
    Φρανκυ : ο ηλεκτρολόγος
    Βασίλης : ο sitter –dual
    Gerasimos : o παιχταράς
    Bonobo&Αιμίλιος : ο θρύλος του travian & ο γκρινιάρης
    Νικήτας :ο Βαζέλας
    Beckito: O Ερωτύλος
    Georgia : Το Travian Automator
    Panos : O σοβαρός
    Panozouzounos: o καλόκαρδος
    Παναης ¨& Χρήστος :οι Κύπριοι φοιτητές
    Carmen : η πριγκηπέσα
    Οmerta : o μεθοδικός Μαρίνος & ο Ατίθασος Ηλίας
    Aragorn : ο νέος στην ομάδα
    voodoo : ο αεροπόρος
    Mιχαλης: Ο μπετατζής
    Nikman & vasilias : πατέρας κ Υιός
    Τάσος: o kafetzis
    Smith : o Σαλονικιός
    Εfsomos : o Απόστρατος
    Αnikitos : O Παοκτσης
    Kampias: ο Μανάβης
    Σίφουνας & Γεωργία :ο στρατιωτικός μετά συζύγου
    Xoudas : o Άντρας
    Διονύσης :ο Επαναστάτης

Και γενικά σε όλα τα παιδιά από τα wing που δωσανε ότι μπορεί ο καθένας για το ww 9/8 που ήταν υπό την επίβλεψη μας

[επιμελήθηκε] krokata:
    ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ 9/8
    52 ΜΕΓΑΛΑ ΧΑΜΕΡ
    12 ΜΙΚΡΑ
    50 ΜΙΚΡΟΙ ΜΗ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΣΤΡΑΤΟΙ
    30 ΕΙΣΒΟΛΕΣ ΑΡΠΑΓΗΣ
    ΝΑΤΑΡΙΟΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 93 ΦΟΡΕΣ
    ---

Ραντεβού παιδιά πάλι το Φθινόπωρο

Καλό καλοκαίρι σε όλους

και να θυμαστε ολοι εσεις που ποσταρετε σε αυτο το φορουμ πως:

Στη γλώσσα του πολιτισμού μας, δηλαδή του τρόπου με τον οποίο ζούμε και αντιλαμβανόμαστε τη ζωή, ο ηθικός προβληματισμός είναι εκείνος που ξεχωρίζει τον άνθρωπο από τα υπόλοιπα όντα. Αυτός ο ηθικός προβληματισμός έχει τις απαρχές του στην ιδιαίτερη σύσταση της ανθρώπινης φύσης.
    Το ήθος, λοιπόν είναι μια έννοια αντικειμενικού μέτρου για την αξιολόγηση του χαρακτήρα και της συμπεριφοράς του κάθε ανθρώπου. Νοηματικά, έχει συνδεθεί, κοινωνικά, με την έννοια του καλού και του κακού. Έτσι, κάθε άνθρωπος, που ζει μέσα σε μια κοινωνία, μαθαίνει και μεγαλώνει με ένα σύστημα αρετών και αξιών, που οφείλει να τις προβάλλει και να τις αναπτύσσει για το καλό το δικό του και της κοινωνίας.

Με εκτιμηση Geronimo
    Δικη μου παραληψη που δεν χαιρετησα και γω τα παιδια της GW.Το καλοκαιρι επαιξα μαζι τους σαν γκεστ λογο διακοπων και χαρηκα που καταφεραμε να συνεργαστουμε και εδω και να τα παμε σχετικα καλα (μην πω καλα και υστεριασουν διαφοροι και λενε πως δεν κερδισαμε και αλλα χαζα χαμενα).
    Ιδιαιτερα Χαρηκα που συνεργαστικα για αλλη μια φορα με τους 2 Χρηστους (τζερυ και μπαμπου) τον Μητσο (τον γνωστο θρυλο) ,Γερασιμο,Φρανκι και τον Αιμιλιο που μπορει να ειναι λιγο γκρινιαρης ,αλλα το χει το παιχνιδακι.Α και τον Σπυρο τον γλυκιτατο πιτσιρικα beckitto.Για τον Συντροφο Νιονιο δεν λεω τιποτα γιατι αυτη την φορα συμμετειχε στην "φιλοτουρκικη" ,αναρχοκομμουνιστικη ,τρομοκρατικη,και δεν ξερω και γω τι αλλο φραξια της RESPECT,οπως και ο γκεστ σταρ εδω αλλα σταρ του καλοκαιριου Γιαννης (ο επονομαζομενος Ο ΑΝΔΡΑΣ)!!!!!!!

Ananias o 15os
    Guest

Προεπιλογή επαιζα για να χασουν οι γιατα

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια της ΣΝ (και της ΓΚ-Γ ειδικοτερα)
    Μπραβο και σε ολους τους ξενυχτηδες ΓΓ σιττερς.

Συγχαρητηρια και στον Τζερονιμο που βλεποντας οτι η ΣΝ δεν μπορουσε να παρει το σερβερ (ε θα ηταν μεγα αθλος εδω που τα λεμε)
    ρισκαρε να μην ρισκαρει και να διαλεξει νικητη τους αετους.
    Γιατι ναι, νικησε και η ΣΝ κομματακι ετσι και οποιος ξερει λιγο απο τραβιαν το καταλαβαινει αυτο.
    (σιγουρα κανεις αετο-αρχηγος δεν διαφωνει με αυτο)

Καλο καλοκαιρι στο τρελο ΓΚ-Γ παρεακι.
    Καλο καλοκαιρι στους γιατα που θα σταματησουν να γραφουν φορουμ και θα κανουν και κανα μπανιο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ananias o 15os Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια της ΣΝ (και της ΓΚ-Γ ειδικοτερα)
    Μπραβο και σε ολους τους ξενυχτηδες ΓΓ σιττερς.

Συγχαρητηρια και στον Τζερονιμο που βλεποντας οτι η ΣΝ δεν μπορουσε να παρει το σερβερ (ε θα ηταν μεγα αθλος εδω που τα λεμε)
    ρισκαρε να μην ρισκαρει και να διαλεξει νικητη τους αετους.
    Γιατι ναι, νικησε και η ΣΝ κομματακι ετσι και οποιος ξερει λιγο απο τραβιαν το καταλαβαινει αυτο.
    (σιγουρα κανεις αετο-αρχηγος δεν διαφωνει με αυτο)

Καλο καλοκαιρι στο τρελο ΓΚ-Γ παρεακι.
    Καλο καλοκαιρι στους γιατα που θα σταματησουν να γραφουν φορουμ και θα κανουν και κανα μπανιο.

διαλεξε τους αετους νικητες ??? καλα ρε οτι λενε οι υατα παραπεντε το λες εσυ ακριβος
    να σου πω καθε φορα που πεφτης απο τον καναπε και ξυπνας ερχεσε εδω και γραφεις π@π@ριες?
    τι να σου πω ρε φιλε μας εχεις κουφανει

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων
    με συγχωρεις ρε συ ατιλλα(sorry εγω ετσι σε γνωρισα.;)
    και τωρα που δειχνεις τα hummer σας τι θελεις να αποδειξεις;οτι ειχατε hummer;
    αυτο το ηξερε και η κουτση μαρια.
    αυτο που νιαζει εμενα ειναι γιατι δεν τα ριξατε;
    γιατι να μην εξαντλησετε καθε πιθανοτητα νικης;
    μα για αυτο δεν παιζουμε;
    η διοικηση σας πηρε στο λαιμο της παικτες με hummer που κοπιασαν και χαλασαν χρημα εδω και 6 μηνες.
    γιατι;
    ακουσα απο συζητησεις οτι δεν ριξατε για να μην το παρει η yata.
    μα αμα ριχνατε με μποτες τον κερβερο στον στελλαρ και miksam13 σε εμας το επαιρνε οι αλοκοτες.
    μπορει να τρωγανε και οι αλοκοτες να μου πεις
    ΑΛΛΑ αν δεν δοκιμασεις να ρισκαρεις προς τι το παιχνιδι.
    οπως και ο συνασπισμος μας ρισκαρε.
    και;;;
    τελικα το πηρε ο stellar γιατι απλα τα hummer μεινανε παρκαρισμενα και απο τις δυο πλευρες(yata-cn).

βλεπω στο μνμ σου συμμαχιες και ονοματα που εχουν ιστορια στο game.
    δεν τους αξιζει πιστευω τετοια ηττα. να εχεις την δυνατοτητα... αλλα να περιμενεις....τον αλλον.
    αυτο ισχυει για ολες τις συμμαχιες που κρατησαν hummer επιτηδες....για τον επομενο.μηδενος εξερουμενου.
    (εχω γραψει αντιστοιχο μνμ στο δικο μου thread).

εγραψες στο μνμ σου κατω κατω κατι περι ηθους για αυτο και απαντησα πιστευω με ηθος και σοβαροτητα.
    και ειναι καθαρα η δικη μου γνωμη.σαν ενος απλου παικτη.
    επειδη σιγουρα θα υπαρχουν αντιθετες αποψεις απο την δικη μου ας απαντησουν αντιστοιχα στο ιδιο υφος.

επρεπε και οι δυο συμμαχιες να εστελναν χαμμερ στο 99.... δεν ξερεις τι κανει ο αλλος
    η οικονομια τετοιου τυπου μονο εμας ωφέλησε... και η ΥΑΤΑ και η CN επρεπε να στειλουν καλυψη ενα εστω μικρο χαμμερ.... αλλα δεν ξερουν να παιζουν!! και χανουν τον σερβερ
    Τετοια στρατηγικη την κανεις οταν εχεις 1 χαμμερ οχι 10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο areimanios Εμφάνιση μηνυμάτων
    επρεπε και οι δυο συμμαχιες να εστελναν χαμμερ στο 99.... δεν ξερεις τι κανει ο αλλος
    η οικονομια τετοιου τυπου μονο εμας ωφέλησε... και η ΥΑΤΑ και η CN επρεπε να στειλουν καλυψη ενα εστω μικρο χαμμερ.... αλλα δεν ξερουν να παιζουν!! και χανουν τον σερβερ
    Τετοια στρατηγικη την κανεις οταν εχεις 1 χαμμερ οχι 10
    Γεια σου ρε φωταρα διαπλεκομενε (ξερω οτι γουσταρεις να σε αποκαλουν ετσι).

Ρισκαραν και χασαν οι 2 μεγαλυτερες συμμαχιες του σερβερ (ΥΑΤΑ και ΣΝ). Καλα κανεις και δεν τους λες ουτε ενα ευχαριστω (ουτε κανεις απο ΑΕΤΟΥΣ ΦΜΛ ΓΕΡΑΚΙΑ)

Υ.Γ Κανε μου μια χαρη και πες στον γειτονα μου destroyer οτι δεν ειχαμε καμμια συμφωνια να μην χτυπηθουν τα θαυματα μας η τα σχεδια μας ( οπως και χτυπηθηκαν και το περιμεναμε). Ισα ισα που το περιμενατε να γινει αργα η γρηγορα (ειδικα στα σχεδια )

Υ.Γ2 Πες ρε συ ενα ευχαριστω στους νικητες γιαννη(πυραυλο) και λιτσα (λαβρακα) για την τεραστια βοηθεια που σας δωσανε .... ειδικα με το σιττινγκ του θαυματος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη monoaris : 31-05-10 στις 13:20
    vamos arianara

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxaxaxa
    πες οτι θελεις Γιαννακι.
    Δεν θα πιασει το "Διηρει και Βασιλευε"
    Το αν κρατουσαμε στα χωρια μας τα αμυντικα το ξερουν μου αυτοι που ειχαν τα WW.
    Σας ευχαριστουμε για τις ευχες σας.
    Φιλια σταυρωτα..(οπως κανουν οι μεγαλοι ηγετες).

Εχουμε γραψει για την βοηθεια της Φαμιλι...τα χαμμερ , τα ραμμερ που ριξανε και τους στρατους για σχεδιο και χωρια που στειλανε μαζι μας...

εκατομυρια αμυντικα και σταρια στα θαυματα καθε μερα... και τελεια συνεργασια...

ΑΕΤΟΙ ΓΕΡΑΚΙΑ ΦΑΜΙΛΙ ηταν ενα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ2 Πες ρε συ ενα ευχαριστω στους νικητες γιαννη(πυραυλο) και λιτσα (λαβρακα) για την τεραστια βοηθεια που σας δωσανε .... ειδικα με το σιττινγκ του θαυματος
    οι ΑΕΤΟΙ δεν ευχαριστουν για σιττινγκ. αυτα ειναι μικροπραγματα.

Διαβαζοντας το φορουμ θα εχεις καταλαβει (ελπιζω δηλαδη) οτι το πιο δυσκολο για να διεκδικησεις νικη στο τραβιαν ειναι να ενωσεις ανθρωπους. να ξεκινησεις μια συμμαχια απο 13 ατομα (τοσοι ξεκινησαμε στον προηγουμενο) και να καταφερεις να την κανεις να εχει πανω απο 400 ατομα με το ιδιο ονομα.
    Αυτό ειναι το πιο δύσκολο Αρη και αυτο ειναι και το πιο σημαντικό κομμάτι σε μια συμμαχια. Να δημιουργηθεί, να δέσει, να μεγαλώσει, να θεργιέψει, και στο τέλος να νικήσει. Τώρα hummer, rammer και σιττινγ δοξα τον θεό, τα φάγαμε με το κουτάλι καιρός να ασχοληθούν πιο φρέσκα άτομα, ο καθένας στο κομμάτι του....

Προεπιλογή

Xεχε αρχηγε ωραιο post.θα το θυμαμαι.
    hmmm και τωρα η σειρα μου...
    θελω να πω συνχαρητιρια σε ολους μας που φτασαμε μεχρι εδω και ειδικα την συμμαχια μου GW.μπορει να μην νικησαμε τον server αλλα καταφεραμε πολλα ως ομαδα...περασαμε πολλα μαζι...ωρες ατελειωτες μπροστα απο το pc,μεσα στο skype συζητησεις πολλες,ατελειωτα κουραστηκα ξενυχτια.χαρες και λυπες.ατυχιες τσακωμους και ευχαριστες στιγμες.τα παντα ολα....αλλα εμεις εκει.παλεψαμε μεχρι το τελος,ξεπερασαμε καθε εμποδιο και καθε προσδοκια.βαζαμε το 1000% του εαυτου μας και καταφεραμε πολλα που δεν τα περιμενε κανεις.μην ξεχναμε παιδες ειμαστε και θα ειμαστε η πιο δυνατη,η πιο τρελη και η πιο δεμενη παρεα....

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας για ολα αυτα...για τις αξεχαστες εμπειριες που μου χαρησατε και για τις συμβουλες που μου δινατε και εννοειται επειδη με ανεχτηκατε μετα απο τοσα βασανηστηρια που σας εκανα....

ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ:
    geronimo:εισαι αρχηγαρα ρε....σου βγαζω το καπελο....ειλικρινα ρε συ σε εμπιστευομαι με κλειστα ματια....ειμαι περηφανος που ημουνα στην συμμαχια σου.
    dennis:τρελος απλα....δεν υπαρχει κατι για να χαρακτηρισω αυτον τον ανθρωπο.ηταν ο γ@μιας της συμμαχιας.ελεγε γ@μαω και οντως το εκανε.χωρις φοβο.
    katerina0021:μου σταθηκες σαν μανα σαν φιλη και ταυτοχρονα σαν συμμαχος....το εκτιμω πολυ αυτο.σ'ευχαριστω
    rizapletas:απλα θεος ρε συ.χαρας το κουραγιο σου.χαρις εσενα καταφεραμε και ξεπερασαμε πολλα εμποδια και πολλα προβληματα που βρηκαμε στον δρομο μας...
    beduinne,smith,efsomos=η πιο δυνατη ομαδα...φοβος και τρομος.επιθεση και αμυνα μαζι...bedu μπορει να εφυγες αλλα αφησες πισω σου πολυτιμα εφοδια για εμας τους μαθητευομενους.ακομα θυμαμε οτι μονος σου τα εβαλες με ολοκληρη συμμαχια και καταφερες και τους εκανες ζημια....ηθελε @@ για αυτο και εσυ τα ειχες.
    franki=απλα ενας απο τους καλυτερους παιχτες...αλλα οταν ειναι για φαι χανεσαι για μερες!!!χαχα
    carmen=αορατη μεν αλλα μια απο τις καλυτερες αμυντικες παιχτριες της συμμαχιες μας..αυτα τα druids της μασ σωσανε πολλες φορες...ειχε καλο δασκαλο
    gerito_gr:μπορει να μου φωναζες και να με εκραζες για τις γνωστες βλακειουλες μου αλλα να ξερεις οτι εμαθα πολλα απο εσενα και ειμαι υπερηφανος που επαιξα μαζι σου.
    sandeman=ο πιο σοβαρος και ησυχος παιχτης μας...αντε και με λιγη προσπαθεια μπορει να γινεις εσυ ο επομενος dj μας με τα τραγουδακια σου.μεχρι τοτε...:P
    psarosoupias(bonobo+aimilios/οι δυο θρυλοι μαζι)=χεχε τι να πω...ενα απο τα πιο δυνατα dual του server.φαγατε πολλους στρατους και κανατε μεγαλες ζημιες.μας βοηθησατε παρα πολυ και ειδικα εμενα με τις συμβουλες σας.
    scatman=hmm αν και καινουργιος απεδειξες οτι εισαι μεγαλος παιχτης...σε συμπαθησα απο την πρωτη στιγμη...αφου ησουν ο μονος που ακουγε τα τραγουδακια μου.χεχε
    anikhtos=o πιο τρελος στρατιωτικος αν και παοκ σε παω πολυ.
    sparty=ρεεε παρατα το γυμναστηριο....απλα εισαι απαιχτος!!!!και συνχαρητιρια για την προσφατη χαρα που πηρες.του συμμαχου η χαρα ειναι 2 φορες χαρα :P
    boban-nikitas/nik13=μικρος μικρος αλλα εισαι ενας απο τους μεγαλυτερους αμυντικους...εισαι μεγαλη μορφη...σε ευχαριστω που τραγουδαγες στο skype και το καναμε το room fame story
    tassos78-faroup=μπορει να σε σπασανε στο τελος αλλα εκανες τους αντιπαλους σου να σε θυμουνται για παντα...
    takis=επιτελους εμαθα ποιος εισαι...και σε εψαχνα...χαχα...εισαι και γ@μω τα παιδια..και απο οτι φανηκε ησουν και γ@μω τους sitters...χαρηκα που σε γνωρισα.
    Nikman & vasilias=το πιο τρελο διδυμο....δεν φοβοσασταν κανεναν...αλλα ακομα κλαιω τοσο στρατο που χασατε αλλα και παλι χαβαλε ειχε και κανατε πολυ ζημια.
    Οmerta(marinos+ilias)=δωσατε ενδιαφερον στο παιχνιδι μου.ειστε καλοι παιχτες με γνωσεις για το παιχνιδι...(εεε στο pop εγω σας αφησα...χεχε..στον επομενο θα ειμαι πρωτος).
    Pano(bug)=χεχε ο πιο τρελος και με διαφορα...με τα αστεια σου και το spam σου μας εχεις χαρησει απειρες ωρες γελιου.
    krokata=πολυ εμπειρος...ακομα να σου παρω χωριο...που θα παει....θα σου παρω ενα
    mixail32=κολλητε αν και δεν παιξαμε μαζι ως το τελος θελω να ξερεις οτι περασα απλα τελεια μαζι σου.σε ευχαριστω μονο και μονο που με ακουγες
    Aragorn=στον επομενο θα σου παρω καινουργιο μικροφωνο..πανω απο μιση ωρα δεν καταφεραμε να μιλησουμε grrrr.
    ufo=σε ευχαριστω που μου γεμιζες την αγορα οποτε το ειχα αναγκη.εισαι ωραιος...
    hana=απλα εισαι ηρωας...πρεπει να γινεις παραδειγμα για ολους μας..ειχες πολλα στο κεφαλι σου και απλα φανηκε οτι οποιος ενδιαφερεται πραγματικα για το παιχνιδι μπορει να καταφερει πολλα και ας εχει δυσκολιες.
    Kampias=δεν εχουμε μιλησει και πολλες φορες μαζι(τυχερος δλδ) αλλα μονο και μονο απο τα αμυντικα που εβγαλες καταλαβαινει οποιοσδηποτε οτι εισαι ενας πολυ μεγαλος παιχτης.
    voodoo=απλα κινδυνος θανατος...οποιος ερχοταν ειχε κηδειες....:P

Eπισης ενα μεγαλο ευχαριστω στον συμπαιχτη μου/dual dim1074 που ειχε το κουραγιο και τη δυναμη να μου μαθει να παιζω.

hipster,miksam,sakis007,basilispaok.zhna,rhgas feraios ειστε μεγαλοι παιχτες....ειχατε υπομονη και αντεξατε πολλα απο εμας και ειδικα απο εμενα....σας αξιζει ο τιτλος του αρχηγου...ειστε μεγαλες μορφες του travian οπως και μεγαλοι παιχτες.χαρηκα που σας γνωρισα και επαιξα μαζι στο πλευρο σας.

Ενα ευχαριστω και στις συμμαχιες yata,family που χωρις αυτους δεν θα ειχε ενδιαφερον το παιχνιδι...ησασταν αξιοι και καλοι αντιπαλοι...

Αντε καλο καλοκαιρι....κανουμε μπανακια...βολτουλες και ολα τα καλα...διαλλειμα τωρα πια...τον χειμωνα παλι ραντεβου εδω...

p.s. next time ολοι θα αλλαξετε ομαδες...και θα γινεται ολυμπιακοι...ουτε παοκ ουτε αεκ ουτε παναθηναικος....χαχα θα εχουμε name:CN-OLYMPIAKOS :P

Φιλικα Beckitto-spyros
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beckitto : 01-06-10 στις 23:03

Προεπιλογή καλο καλοκαιρι

ευχομαι καλο καλοκαιρι σε ολους
    και λιγοτερες μακακιες τον χειμωνα που θα ξανασυναντηθουμε ....
    το επομενο σλογκαν της συμαχιας πρεπει να ειναι οχι ελεος!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές