Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Υπερρεαλισμος και εγωισμος στο κοκκινο, αλλαζονια και χαφιεδισμος

Προεπιλογή

Ἄ ὁλα κι ὅλα κ. Λήσταρχα! Μὲ ποίαν νομίσατε ὅτι ἔχετε νἀ κάνετε; Αν διαθέτει ποιαν τινα ὁμοιότηταν μετὰ τῆς εἰκονιζομένης κορασῖδος τοῦ διαφημιστικού ἴσως γἰνῃ κᾶτι. Μια μέντος ἀρκεί διὰ νὰ σᾶς ἀποζημιώσει δι' ὅλας τὰς πικρίας αύτοῦ τοῦ ὡμολογουμένως σκληροῦ καὶ ἀναλγήτου βίου του Τράβιαν.

Μετὰ φιλικῶν χαιρετισμῶν
    ΝΕΚΥΙΑ ὁ κατεδαφιστὴς τῶν εἰδώλων!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKYIA : 08-06-10 στις 14:30
    Ordo domus Sanctae Mariae Theutonicorum Hierosolymitanorum

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKYIA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ἄ ὁλα κι ὅλα κ. Λήσταρχα! Μὲ ποίαν νομίσατε ὅτι ἔχετε νἀ κάνετε; Αν διαθέτει ποιαν τινα ὁμοιότηταν μετὰ τῆς εἰκονιζομένης κορασῖδος τοῦ διαφημιστικού ἴσως γἰνῃ κᾶτι. Μια μέντος ἀρκεί διὰ νὰ σᾶς ἀποζημιώσει δι' ὅλας τὰς πικρίας αύτοῦ τοῦ ὡμολογουμένως σκληροῦ καὶ ἀναλγήτου βίου του Τράβιαν.

Μετὰ φιλικῶν χαιρετισμῶν
    ΝΕΚΥΙΑ ὁ κατεδαφιστὴς τῶν εἰδώλων!
    Η εικονιζομένη εις την διαφήμισιν κορασίς , έπαψε προ πολλού να είναι κορασίς , ως είναι λογικόν θα πρέπει να έχει συνταξιοδοτηθεί συμπληρώσασα τριακονταπενταετίαν εις το κουρμπέτι

Παρ όλα αυτά δεν ειναι το ζητούμενον η κορασίς , αλλά ο καταζητούμενος επαισχυντος προδότης που απέτρεψε την εκθεσιν των προσόντων της δημοσίως , δόσας εις αυτήν τεμάχιον του διαφημιζομένου προιοντος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 08-06-10 στις 19:38

Προεπιλογή

Ἡ εἰκονιζομένη εἰς τὴν διαφήμισιν κορασὶς , ἔπαψε πρὸ πολλοῦ νὰ εἶναι κορασὶς , ὡς εἶναι λογικὸν θὰ πρέπει νὰ ἔχει συνταξιοδοτηθεῖ συμπληρώσασα τριακονταπενταετίαν εἰς τὸ κουρμπέτι.
    Πὰρ ὅλα αὐτὰ δὲν εἶναι τὸ ζητούμενον ἡ κορασὶς , ἀλλὰ ὁ καταζητούμενος ἐπαίσχυντος προδότης ποὺ ἀπέτρεψε τὴν ἔκθεσιν τῶν προσόντων τῆς δημοσίως , δόσας εἰς αὐτὴν τεμάχιον τοῦ διαφημιζομένου προιοντος

Κύριὲ μου... εἶσθε ἀξιοζήλευτος ... ὅλαι αἱ ἐμπειρῖαι σας κορυφαῖαι εἶναι, "Τὰ χρήματα δὲν εἶναι τὸ πᾶν".

Θὰ ἤθελα νὰ σᾶς παρακαλέσω νὰ πάρετε μέρος στὴν ἐκστρατεία τῶν βαρβαρικῶν κόσμων τοῦ travian. Ἡ στελέχωσή σας, θὰ ἠτο καθοριστική. Σκεφτεῖτε μόνο τὰ στρατιωτικὰ ἀνακοινωθέντα καὶ τὰ λοιπὰ στρατιωτικὰ καλέσματα διὰ τὴν ἀνύψωση τῶν συμμαχικῶν μας δυνάμεων
    Ἔ αὐτὰ εἶναι τὰ ὡραῖα ἀγαπητὲ
    Ordo domus Sanctae Mariae Theutonicorum Hierosolymitanorum

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKYIA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ἡ εἰκονιζομένη εἰς τὴν διαφήμισιν κορασὶς , ἔπαψε πρὸ πολλοῦ νὰ εἶναι κορασὶς , ὡς εἶναι λογικὸν θὰ πρέπει νὰ ἔχει συνταξιοδοτηθεῖ συμπληρώσασα τριακονταπενταετίαν εἰς τὸ κουρμπέτι.
    Πὰρ ὅλα αὐτὰ δὲν εἶναι τὸ ζητούμενον ἡ κορασὶς , ἀλλὰ ὁ καταζητούμενος ἐπαίσχυντος προδότης ποὺ ἀπέτρεψε τὴν ἔκθεσιν τῶν προσόντων τῆς δημοσίως , δόσας εἰς αὐτὴν τεμάχιον τοῦ διαφημιζομένου προιοντος

Κύριὲ μου... εἶσθε ἀξιοζήλευτος ... ὅλαι αἱ ἐμπειρῖαι σας κορυφαῖαι εἶναι, "Τὰ χρήματα δὲν εἶναι τὸ πᾶν".

Θὰ ἤθελα νὰ σᾶς παρακαλέσω νὰ πάρετε μέρος στὴν ἐκστρατεία τῶν βαρβαρικῶν κόσμων τοῦ travian. Ἡ στελέχωσή σας, θὰ ἠτο καθοριστική. Σκεφτεῖτε μόνο τὰ στρατιωτικὰ ἀνακοινωθέντα καὶ τὰ λοιπὰ στρατιωτικὰ καλέσματα διὰ τὴν ἀνύψωση τῶν συμμαχικῶν μας δυνάμεων
    Ἔ αὐτὰ εἶναι τὰ ὡραῖα ἀγαπητὲ
    Ηδη υπήκουσα εις την παρατροπή σας , ενθυμούμενος την γραφικήν πλεον φρασιν "για το καλο του λαου και του τοπου" να μη συνεχίσω και εις την φρασιν για τα "περήφανα νοιάτα και τα τιμημένα γηρατειά" καθ οσον ειμαι εις το ενδιάμεσον ,ουχί δια την ηλικίαν μου , αλλα εκ της επιταγής των νέων ασφαλιστικών δεδομένων , (απαν που έλεγα οτ θα δλεψω αλλα 10 χρονια , προστιθενται συν 15 στο λογαριασμο ), (προβλεπων οτι την συνταξιν δε θα την λαβω εις την ορθίαν θέσιν αλλά εις τη οριζοντίαν αγόμενος εξελθων εκ της υπηρεσιας υποβασταζόμενος εκ τεσσαρων μελανοχρωμου ενδυμασιας ενδεδυμενων και φυσικα με κιτρινες η κοκκινες πετσετε καλτσες , ετσι ηταν το μαστ για την εδυματολογικη επιλλογη οταν ακομα παρατηρουσα τι φορουσαν τα κορακια )

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές