Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 84

Θέμα: polemos symmaxiwn

kanenas
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dexter Εμφάνιση μηνυμάτων
    O kanenas me tis tromeres panta egkures problepseis tou ksanaxtuphse!

Egw anarwtiemai kati tis teleutaies meres kai me thn eukairia 8a rwthsw ton kanena pou einai mesa sta pramata...

Mass message exete sthlei oi hellas kai sia o.e. gia na ftiaksoune oloi fularxous/arxhgous/senators? !

Giati exoume dei kai thn koutsh maria na baraei me senator kai exoume pe8anei ap'ta gelia!

- shikamaru -
    Δεν μπορεσα να αντισταθω στο παραπανω μηνυμα.Καταρχην μου φαινεται οτι το ξαναπα, το ξαναλεω δεν ανηκω στους hellas (ποσο μαλλον στους ~Ι~).Το γεγονος οτι ασκω κριτικη στους ΕΕΧ δε σημαινει οτι ειμαι hellas.Αρκει να διαβασεις προηγουμενα posts μου οπου κριτικαρω και ~Ι~(σ'αυτα φαινεται επισης ο σεβασμος μου προς Mgsd). Τωρα οσον αφορα τις κατακτησεις χωριων εχεις εν μερει δικαιο,γιατι μπορει καποιοι να εβγαλαν τζαμπα τους senator/chief κτλ. αλλα χθες οι smurfs εχασαν 2 χωρια ενα απο hellas και ενα απο ~I~.Α και κατι ακομα για τους smurfs ειναι ιδεα μου ή τους χρησιμοποιειτε σαν μαξιλαρι?Απο τοτε που μπηκαν σε σας εχασαν 2 χωρια και τρωνε καθημερινα επιθεσεις και απο ανταποκριση δεν σκιζετε κιολλας.
    Τελος παντων για να μην κουραζω ουτε πιτ παπαδακης ειμαι ουτε νταλαρας και ουτε κανω προβλεψεις.Γραφω τις αποψεις μου (εγκυρες ή μη) και περιμενω τα σχολια σας (ειτε θετικα ειτε αρνητικα)...νομιζω οτι εχω το δικαιωμα να το κανω αν δεν σ'αρεσει πολυ απλα μην απαντας :P

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kanenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορεσα να αντισταθω στο παραπανω μηνυμα.Καταρχην μου φαινεται οτι το ξαναπα, το ξαναλεω δεν ανηκω στους hellas (ποσο μαλλον στους ~Ι~).Το γεγονος οτι ασκω κριτικη στους ΕΕΧ δε σημαινει οτι ειμαι hellas.Αρκει να διαβασεις προηγουμενα posts μου οπου κριτικαρω και ~Ι~(σ'αυτα φαινεται επισης ο σεβασμος μου προς Mgsd). Τωρα οσον αφορα τις κατακτησεις χωριων εχεις εν μερει δικαιο,γιατι μπορει καποιοι να εβγαλαν τζαμπα τους senator/chief κτλ. αλλα χθες οι smurfs εχασαν 2 χωρια ενα απο hellas και ενα απο ~I~.Α και κατι ακομα για τους smurfs ειναι ιδεα μου ή τους χρησιμοποιειτε σαν μαξιλαρι?Απο τοτε που μπηκαν σε σας εχασαν 2 χωρια και τρωνε καθημερινα επιθεσεις και απο ανταποκριση δεν σκιζετε κιολλας.
    Τελος παντων για να μην κουραζω ουτε πιτ παπαδακης ειμαι ουτε νταλαρας και ουτε κανω προβλεψεις.Γραφω τις αποψεις μου (εγκυρες ή μη) και περιμενω τα σχολια σας (ειτε θετικα ειτε αρνητικα)...νομιζω οτι εχω το δικαιωμα να το κανω αν δεν σ'αρεσει πολυ απλα μην απαντας :P
    Kala to oti den anhkeis stous hellas einai eksakribomeno.

Loipon mas epiases sta prasa. Katalabes thn alh8eia! To oti tous ekmetalevomaste, tous exoume san sklabous tolmw na pw kai mas parakalane gia boh8eia kai emeis tous grafoume sta pap..ria mas einai evreos gnwsto.
    Egw proswpika xwris uperboles eixa kanei copy + paste ena "oxi, DEN SAS BOH8AME" kai otan mou estelnan tis apegnosmenes tous krabges gia boh8eia to kotsara giati bariomoun na to grafw ka8e fora.

- Shikamaru -

kanenas
    Guest

Προεπιλογή

haha lol

mazestix
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dexter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mass message exete sthlei oi hellas kai sia o.e. gia na ftiaksoune oloi fularxous/arxhgous/senators? !

Giati exoume dei kai thn koutsh maria na baraei me senator kai exoume pe8anei ap'ta gelia!

- shikamaru -
    Τουλάχιστον εσείς το διασκεδάζετε βλέποντας τα reports μας που χτυπάμε με chiefs ενώ εμείς το διασκεδάζουμε δημιουργώντας αυτά τα reports

-Άλλοι δύο senators στο τραπεζάκι νούμερο τρίαααααα
    -Εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεέ

(και κάπως έτσι δημιουργούνται οι εντάσεις και μεταφέρεται ο πόλεμος από το χάρτη στο φόρουμ :P kanenas ελπίζω να είσαι έτοιμος καθώς σε λίγο θα έχεις τη μόνη ευκαιρία να "πολεμήσεις" και εσύ στο τράβιαν)

Προεπιλογή

Einai poli omorfo pados pou o ka8eis adi na asxoli8ei me to paixnidi, 8a vgalei to pio apokrifo kai apo8imeno tou komplex anoterotitas se kapion apeiro e shikamaru ?

A re Kallitsa pou sas xriazete :P

Biggus
    Guest

Προεπιλογή

Eiste oloi poly mikroi gia na asxolitho mazi sas. Den eiste aksioi na diabazetai autes tis lekseis mou sto forum touto.
    E re glentia :-p

Jimmious
    Guest

Προεπιλογή

Δυστυχως ή ευτυχως καταληξαμε να ειμαστε "στη μεση" που λενε.
    Γι'αυτο δεν ευθυνομαστε ομως εμεις...
    Τα πραγματα ειναι οπως τα λεει ο author του topic, δε χρειαζονται περισσοτερα σχολια πιστευω.

Θα χαθουν χωρια, θα χαθουν senators, αλλα στο τελος ποιος κερδιζει;

kanenas
    Guest

Προεπιλογή

και ποιος ευθυνεται ρε jimmious οταν ο ενας ειναι στα (-,+) και ο αλλος στα (+,-) και κανετε recruit απο ολο το χαρτη?οι hellas και οι ~Ι~ που σας παιρνουν τα χωρια?
    Μηπως φταινε αυτοι που βρισκονται στα (-,+) και πανε και κανουν συμμαχια με ΕΕΧ που βρισκεται στα (+,-) λεω γω...

Thumbs down

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tciou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Einai poli omorfo pados pou o ka8eis adi na asxoli8ei me to paixnidi, 8a vgalei to pio apokrifo kai apo8imeno tou komplex anoterotitas se kapion apeiro e shikamaru ?
    woot? ! ? ! ? No comprente.

Προεπιλογή

etsi mpravo, allo ena endiaferon post!!!!!

kanena, an 8es apantas se merikes aporeies.....

1on pou allou exeis pai3ei?
    2on poios se eliwse?
    3on ti kollima exeis???
    4on pes to nick sou, den 8a se stamparoume, apla parapige to 8ema, toulaxiston na 3eroume me poion milame.....

flame on......

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές