Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: Ακυρωση επιθεσης και αποστολης υλων

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Lightbulb Ακυρωση επιθεσης και αποστολης υλων

Εχω μια ιδεα που μπορει να χρησημοποιειθει και στον στρατο αλλα και στους εμπορους!!!

1ον: οπως και τωρα υπαρει η ακυρωση επιθεσης - ενισχησης αλλα μπορεις να το ακυρωσεις μεσα σε 1 , 1:30 λεπτα ενω εγω θα ελεγα να μπορεις να το ακυρωσης μεσα στο 1/4 του χρονου που χρειαζεσαι να πας καπου ειτε για ενισχηση ειτε για επιθεση.
    Δηλαδη εκει που θελεις να πας καπου σε 20 λεπτα να σου δινει τιν δυνατοτητα να τα επιστρεψεις μεσα σε 5 λεπτα!!!

παραδειγμα , στις ταινιες ειτε επι αρχαιας εποχης ειτε συγχρονης , υπηρχε καποιος που σφηριζε στιν επιθετικη ομαδα να μην πανε για οποιοδηποτε λογο ενω αυτοι ηταν σε πορεια για επιθεση και μετα επεστρεφαν...
    το παραπανω φυσηκα μπορειτε να το προσκολησετε στο GOLD CLUB ...

2ον: απλα να προσκοληθει στην αγορα η επιστοφη των εμπορων για τους ιδιους λογους!!!

δεν πιστευω οτι καμια απο τις ιδεες θα επιδρασει αρνητικα σε καποια φυλη ισα ισα παρτε το απο την καλη πλευρα!!!

αν εχετε αντιθετη αποψη αιτιολογηστε την δημοκρατια εχουμε , "για την ωρα τουλαχηστον"

Talking

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο el malo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω μια ιδεα που μπορει να χρησημοποιειθει και στον στρατο αλλα και στους εμπορους!!!

1ον: οπως και τωρα υπαρει η ακυρωση επιθεσης - ενισχησης αλλα μπορεις να το ακυρωσεις μεσα σε 1 , 1:30 λεπτα ενω εγω θα ελεγα να μπορεις να το ακυρωσης μεσα στο 1/4 του χρονου που χρειαζεσαι να πας καπου ειτε για ενισχηση ειτε για επιθεση.
    Δηλαδη εκει που θελεις να πας καπου σε 20 λεπτα να σου δινει τιν δυνατοτητα να τα επιστρεψεις μεσα σε 5 λεπτα!!!

παραδειγμα , στις ταινιες ειτε επι αρχαιας εποχης ειτε συγχρονης , υπηρχε καποιος που σφηριζε στιν επιθετικη ομαδα να μην πανε για οποιοδηποτε λογο ενω αυτοι ηταν σε πορεια για επιθεση και μετα επεστρεφαν...
    το παραπανω φυσηκα μπορειτε να το προσκολησετε στο GOLD CLUB ...

2ον: απλα να προσκοληθει στην αγορα η επιστοφη των εμπορων για τους ιδιους λογους!!!

δεν πιστευω οτι καμια απο τις ιδεες θα επιδρασει αρνητικα σε καποια φυλη ισα ισα παρτε το απο την καλη πλευρα!!!

αν εχετε αντιθετη αποψη αιτιολογηστε την δημοκρατια εχουμε , "για την ωρα τουλαχηστον"

αχ αυτη η αποστολη υλων..ποσες φορες την εχω πατησει να στελνω τους εμπορουσ σε λαθος συντεταγμενες..και να ειναι ωρεσ κι ωρες μακρια..η ιδεα σου για τα δυο θεματα ειναι πολυ καλη..θα συμφωνησω μαζι σου..σε ολουσ εχει τυχει να στειλουν ενισχυση αντι επιθεση η και το αντιστοιχο ..που ομως οταν το αντιληφθηκαν ηταν αργα

Talking

μαζι σου και εγω ολοι εχουμε κανει αρκετα λαθει σε αυτα ειδικα στους εμπορους
    http://1.bp.blogspot.com/_lC5-eEv4GTo/Sw5BdjSCCbI/AAAAAAAAAcs/QsNcQb1nLLQ/s1600/Rock%2520Lee%25202.jpgΑδειάζουν Οι Ουρανοί Και Περιμένεις Περιστέροι Έσκασε Μύτοι Στην Γειτονιά Το Νέο Αστέρι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο araxthos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ αυτη η αποστολη υλων..ποσες φορες την εχω πατησει να στελνω τους εμπορουσ σε λαθος συντεταγμενες..και να ειναι ωρεσ κι ωρες μακρια..η ιδεα σου για τα δυο θεματα ειναι πολυ καλη..θα συμφωνησω μαζι σου..σε ολουσ εχει τυχει να στειλουν ενισχυση αντι επιθεση η και το αντιστοιχο ..που ομως οταν το αντιληφθηκαν ηταν αργα
    ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ
    Δεν φτέει η κοινονία εσυ φτες!!!

Το avatar του χρήστη JWalker
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

Αν κανατε καμια αναζητηαση πριν βαλετε την ιδεα σας θα ξερατε οτι η συγκεκριμενη ιδεα δεν ειναι καλη και εχει ηδη αποριφθει.Αν μπορουσαμε να ακυρωσουμε κινησεις στρατευματων σε χρονο μεγαλυτερο των 90 sec ο καθενας θα μπορουσε να αποφυγει να πεθανει ο στρατος του χωρις να κινδυνευει καθολου απο μια επιθεση.Αν μπορουσε να ακυρωθει η αποστολη υλων τοτε αυτο θα χρησιμοποιουταν ως κρυψωνα.Καποια φαρμα στελνει υλες στην αλλη μερια του χαρτη και ετσι κανεις δεν μπορει να τις παρει.Ο τροπος να μην κανετε λαθος σε τετοια ειναι να ειστε προσεκτικοι....

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Πολύ ωραία απάντησε ο JWalker.

Το θέμα λοιπόν τελειώνει εδώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Παρόμοια Θέματα