Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 31

Θέμα: Λίγο πριν τα WW!!

Προεπιλογή

η COM-BOP. θα το παρει !!!!

Προεπιλογή

Φιλε D.Μ. εισαι απο τα ατομα που ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ καποιον να μιλησει ασχημα...Πραγματικα κανω μεγαλη προσπαθεια να μην ''σε βαλω στη θεση σου'' γιατι ο logims ανοιξε ενα ωραιο θεμα και θα ηθελα να πω τη γνωμη μου.

Αρχικα ο s3 θα μεινει στην ιστορια για τους δεσμους φιλιας που αναπτυχθηκαν και για τις μαχες που δοθηκαν.Φυσικα υπαρχει ενα θεματακι οσον αφορα τα τελικα μεγεθη στρατου διοτι θεωρω οτι δεν υπαρχουν πανω απο 10-20 παικτες σε οοοολον τον σερβερ με πραγματικα δυνατο στρατο.
    Η παραπανω παραμετρος πιστευω θα ειναι η αφορμη για να κερδισει τον σερβερ η καλυτερη παρεα κ οχι η δυνατοτερη συμμαχια μιας κ οπως προειπα η δυναμη αυτου του σερβερ ειναι περιορισμενη.Οι υλες θα παιξουν μεγαλυτερο ρολο απο τα κατας...Φαβορι θεωρω τη συμμαχια που θα ΣΤΗΡΙΧΤΕΙ απο την Ε_MAFIA για διαφορους λογους.

Φυσικα η πρωτη παραγραφος ειναι ειρωνικη...ας κανω αυτη τη διευκρινηση προς αποφυγη παρεξηγησεων...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DYNAMITHS : 16-06-10 στις 15:48

Προεπιλογή

Ωραία τα λέτε αλλά πάτε να ξεφύγετε από το θέμα λιγάκι 
    Θα πω απλά την γνώμη μου χωρείς πολλά και εξηγήσεις
    Πιστεύω ένα θαύμα θα πάρει η NS
    2 η ΕΠΛΚΤ και τα υπόλοιπα η Ε
    Γίνε μέλος κι εσύ στην Εθνική Ελλάδος κάνε εγγραφή στο forum:Εθνική Ελλάδος

Προεπιλογή

Λογικά θα καθήσουν 2 WW στο +/+ τεταρτημόριο και είναι σχεδόν γελίο να μην τα πάρει η NS ..... το point μου :
    13 WW

2 NS
    2 EPLK
    1 TEMPLARS/KRHTH
    2 E-Mafia
    2 E Angels /allies angels
    1 E_MAFIA

Τα υπόλοιπα θα είναι αρκετά μακριά για να ασχοληθεί κάποιος μαζί τους

Άποψη WaRLoRd/WaRPrincess

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι γιατι ελεγες πριν οτι η Ε θα εχει ενα θαυμα και οι υπολοιποι ενα αλλο οποτε δεν υπαρχει φαβορι.Ισωςνα καταλαβα εγω λαθος αυτο που ελεγες...
    Τα θαύματα θα πριμοδοτηθούν ανάλογα με τις συνθήκες από την κάθε μια από τις 2 ομάδες.
    Έτσι θα καταλήξουμε να έχουμε 1δυνατό θαύμα με σκοπό τη νίκη από κάθε ομάδα.Αύτο θεωρώ ότι θα γίνει στο τέλος. Θα δούμε....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν το έχω το skype σου

Και πάλι μιλάς για "άτομα" Εκει είναι η διαφορά!!
    Γιατί δεν θέλω να μιλήσω με ονόματα σχετικά με προσωπικές συζητήσεις που είχαμε στο skype.
    Δεν θα ήταν σωστό να τους εκθέσω δημόσια αν και αντίπαλοι
    Είπαμε να κρατήσουμε ένα επίπεδο.

Προεπιλογή

Πολλά θέλω να γράψω αλλά δεν θα δυναμιτίσω εγώ το κλίμα...συμφωνώ με τον φίλο που είπε ότι η καλύτερη παρέα θα κερδίσει τον server.Άμυνα, άμυνα, άμυνα και σιτάρι σιτάρι σιτάρι...σαν να το βλέπω μπροστά μου από τώρα...

Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Επειδή έχει πέσει πολύ άγχος βλέπω .....δεν ξέρω για σας εγώ πάντως το θαύμα το έχω πάρει ήδη!!!..μετά από 10 μήνες παιχνιδιού το χαβαλέ που έχω κάνει, το ωραίο παιχνίδι, τα απίστευτα ξύδια και ξενύχτια που έχω φάει, και τους καταπληκτικούς ανθρώπους που έχω γνωρίσει μου φτάνει και μου περισσεύει για 12 θαύματα!

...τώρα για όποιον θέλει σοβαρά να πάει για το ρημαδόσπιτο...θα συμφωνήσω και εγώ ότι θα το πάρει η καλύτερη παρέα που θα είναι και η πιο δεμμένη ομάδα! Πιστεύω ότι και απ'τις δύο πλευρές αυτές οι ομάδες υπάρχουν σε μεγάλο ή μικρό βαθμό..για όποιον ξέρει λίγο πόκερ...σημασία δεν έχει τι φύλλο έχεις αλλά πόσο καλός παίχτης είσαι, τι μπλόφα θα κάνεις και βέβαια τι ερωτική σχέση έχεις με την κ...φαρδία! Έχω δει άσσους να χάνουν από δυάρια ουουουου με το σωρό! Οπότε σημασία δεν έχουν ούτε οι στρατοί, ούτε τα πόσα account, αλλά όλα αυτά μαζί με την διπλωματία, την τύχη και την εμπειρία του κάθε παίχτη.

...και βέβαια όπως λέω και στους φίλους μου το θαύμα αυτή την εποχή θα το πάρει όποιος ΔΕΝ θα πηγαίνει για μπανάκια, όποιος ΔΕΝ θα πίνει μπύρες και κοκτέιλς, όποιος ΔΕΝ θα ψάχνει για ωραία κοριτσάκια (ή αγοράκια αντίστοιχα) και όποιος γενικά το καλοκαίρι το βλέπει σαν τις υπόλοιπες εποχές του χρόνου! Το δικό μου 13ο θαύμα πάντως θα το πάρει η παραλία!

...και ξανακάνω την ερώτηση που ακόμα έχει μείνει αναπάντητη απο το προηγούμενο θέμα....Σε ποιον σέρβερ θα παίξουμε μετά και πότε σύμμαχοι και αντίπαλοι???

Προεπιλογή

Θα με αντεξεις αλλον εναν σερβερ??? χαχαχαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DYNAMITHS : 17-06-10 στις 18:20

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Akragantas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχει πέσει πολύ άγχος βλέπω .....δεν ξέρω για σας εγώ πάντως το θαύμα το έχω πάρει ήδη!!!..μετά από 10 μήνες παιχνιδιού το χαβαλέ που έχω κάνει, το ωραίο παιχνίδι, τα απίστευτα ξύδια και ξενύχτια που έχω φάει, και τους καταπληκτικούς ανθρώπους που έχω γνωρίσει μου φτάνει και μου περισσεύει για 12 θαύματα!

...τώρα για όποιον θέλει σοβαρά να πάει για το ρημαδόσπιτο...θα συμφωνήσω και εγώ ότι θα το πάρει η καλύτερη παρέα που θα είναι και η πιο δεμμένη ομάδα! Πιστεύω ότι και απ'τις δύο πλευρές αυτές οι ομάδες υπάρχουν σε μεγάλο ή μικρό βαθμό..για όποιον ξέρει λίγο πόκερ...σημασία δεν έχει τι φύλλο έχεις αλλά πόσο καλός παίχτης είσαι, τι μπλόφα θα κάνεις και βέβαια τι ερωτική σχέση έχεις με την κ...φαρδία! Έχω δει άσσους να χάνουν από δυάρια ουουουου με το σωρό! Οπότε σημασία δεν έχουν ούτε οι στρατοί, ούτε τα πόσα account, αλλά όλα αυτά μαζί με την διπλωματία, την τύχη και την εμπειρία του κάθε παίχτη.

...και βέβαια όπως λέω και στους φίλους μου το θαύμα αυτή την εποχή θα το πάρει όποιος ΔΕΝ θα πηγαίνει για μπανάκια, όποιος ΔΕΝ θα πίνει μπύρες και κοκτέιλς, όποιος ΔΕΝ θα ψάχνει για ωραία κοριτσάκια (ή αγοράκια αντίστοιχα) και όποιος γενικά το καλοκαίρι το βλέπει σαν τις υπόλοιπες εποχές του χρόνου! Το δικό μου 13ο θαύμα πάντως θα το πάρει η παραλία!

...και ξανακάνω την ερώτηση που ακόμα έχει μείνει αναπάντητη απο το προηγούμενο θέμα....Σε ποιον σέρβερ θα παίξουμε μετά και πότε σύμμαχοι και αντίπαλοι???

Στον com τον Σεπτρέμβριο είναι καλά. Αρκεί να τα βρούνε οι....δύο παρατάξεις Αλλιώς τους βλέπω να παίζουν μόνοι τους

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-13, 21:03
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-13, 21:06
  3. Saints: Η πορεία ... λίγο πριν από το τέλος
    By basilis112a in forum Αρχείο Server 2 (2)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-10, 15:13
  4. Λίγο πριν τα πολύτιμα
    By flogovolos in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 168
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-06-10, 23:12
  5. Λίγο άσχετη αλλα ερώτηση
    By Αγγελουδάκι in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 22:44

Δικαιώματα - Επιλογές