Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 38

Θέμα: Server 2(2009-2010)Συνοψις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ykoia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δωσω την αποψη μου στα θεματα που τεθηκαν εχουμε και λεμε
    -----Πραγματι οι Η ηταν μπροστα αρχικα σε ποπ και μονο
    -----Οι ΧΑΟΣ ως βορειοι δεν συμμαχησαν με saints στον προηγουμενο 2
    αλλα η συμμαχια των XAOS-B(ετσι μου εξιστορησαν οι Ζ,προσωπικα δεν ειχα παιξει στον προηγουμενο 2)
    Γενικα να δηλωσω οτι οι ΧΑΟΣ ειναι οι μακραν καλυτεροι παικτες διοτι καταφεραν με διαρκη πολεμο
    να φτιαξουν χαμμερ,μονο εκεινοι ξερουν τι ειναι να ειναι κοκκινες οι πρωτευουσες τους επι 350 μερες
    ΣΥΝΕΧΩΣ
    οι saints απλα επαιξαν simcity μια και οι +/- και +/+ ειχαν εμφυλιο διαρκως
    -----11 οι επιθεσεις των Opus στους Hellas
    -----8 το αθροισμα του SEVEN + Speedkiller(7+1) που ειναι ξαδερφια(ο SEVEN αρχηγος των OPUS)
    -----88 o ο λεξαριθμος της προτασης `speedkiller αρχηγος επιθεσης Saints
    τυχαιο...ΔΕΝ νομιζω
    Οσο συμμαχηααν οι killers (Ζ) περσυ αλλο τοσο συμμαχησαν και οι Βορειοι. Και ειχαν οντως συμμαχησει σε καποια φαση του σερβερ
    Ασε λοιπον το τι λεν οι Ζ και ρωτα εμενα να σου πω
    Ξερεις που θα με βρεις
    Master Devil of Seduction

Προεπιλογή

αλλα η συμμαχια των XAOS-B(ετσι μου εξιστορησαν οι Ζ,προσωπικα δεν ειχα παιξει στον προηγουμενο 2)
    Γενικα να δηλωσω οτι οι ΧΑΟΣ ειναι οι μακραν καλυτεροι παικτες διοτι καταφεραν με διαρκη πολεμο
    να φτιαξουν χαμμερ,μονο εκεινοι ξερουν τι ειναι να ειναι κοκκινες οι πρωτευουσες τους επι 350 μερες
    ΣΥΝΕΧΩΣ
    -----8 το αθροισμα του SEVEN + Speedkiller(7+1) που ειναι ξαδερφια(ο SEVEN αρχηγος των OPUS)
    τυχαιο...ΔΕΝ νομιζω
    Ykoia μάλλον έχεις κάτι με την Opus Dei εσύ. Δεν εξηγείται διαφορετικά…την επόμενη φορά που θα κατεβούμε θα σε πάρουμε μαζί μας…μην ανησυχείς.
    Πέρα από τα ψέματα έχεις να παραθέσεις κάτι στο forum? Αλλιώς κλείσε το pc και τράβα για κανά μπάνιο.Ίσως να αισθανθείς καλύτερα…
    11 οι επιθέσεις των Οpus σε Hellas? Τι σημαίνει αυτό?
    SEVEN αρχηγός της Οpus Dei δεν υπήρχε ποτέ. Αν εννοείς S E 7 E N ναι υπήρχε αλλά ήταν ξάδερφος του Πάπα της Ρώμης όχι του Speedkiller…(τέτοιες σχέσεις είχαν...)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zeus21 : 24-06-10 στις 23:49

Προεπιλογή ΧΑΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ!!!

Γιάννη, ό,τι και αν συνέβη πέρυσι, ανήκει στο παρελθόν...¶λλωστε οι περισσότεροι ΧΑΟΣ δεν άνηκαν στους περσυνούς Βόρειους, άλλοι παίζουν για πρώτη φορά στο σ2...

ΣΥΝΕΧΩΣ

Δεν είμαστε οι καλύτεροι παίκτες, απλά προσπαθήσαμε να επιβιώσουμε ανάμεσα σε εχθρούς 1 προς 5 Ζ...

Αυτό που καταφέραμε, έγκειται στην ομαδικότητα και στον καλό συντονισμό των, κατα καιρούς, αρχηγών της ΧΑΟΣ...
    Η νίκη φαντάζει διπλή για μας... Γιατί συμβάλαμε στο συνασπισμό μας, το δυνατόν περισσότερο, αφήνοντας πίσω προσωπικές φιλοδοξίες. Αν και πατήσαμε πρώτοι το 100, γλίτωσε ο συνασπισμός μας 16 χαμμερ..

[/B]
    Στον επόμενο σέρβερ σας θέλουμε κοντά μας!!!!!!!!!!!!!!!!
    katsantonis Inner Peace gr.2 v3 WiN
    caligae (S.g & VLS) gr.4 v.2 WIN
    LORD OF HORROR gr.2 ? WW v.2 WIN
    angel killer gr.1 Cont End v.2 WIN
    kara gr.4 So wat? WIN
    katsatnonis | GALATHS end game gr.2 Babel WIN

Προεπιλογή

ΣΥΝΕΧΩΣ
    τυχαιο...ΔΕΝ νομιζω
    Παραπληροφόρηση ή άγνοια;

Οι Βόρειοι ήταν σύμμαχοι με SAINTS τον προηγούμενο s2 από τα μέσα του server, η συμμαχία δεν διατηρήθηκε μέχρι το τέλος του WW race.

Αν οι SAINTS έπαιξαν simcity ή όχι, ίσως μπορείς να θυμηθείς για ποιό λόγο κατέληξε να μην υπάρχει εχθρικό χωριό σε όλο το τεταρτημόριο στους 6-7 μήνες και μετέπειτα τις εκτός τεταρτημορίου εκστρατείες που οδήγησαν στη διάλυση της MATRIX. Τέλος, τους τελευταίους 2.5 μήνες μες το ww race, κάτω από το βάρος του crop των hammers, και τις αμυντικές ανάγκες των 2 WW που υποστηρίζαμε, μήπως γινόταν κόλαση με τους AOW S1;

Ο speedkiller ποτέ δεν έβγαλε επιθετικό σχέδιο για τους saints από τότε που χάθηκε το 2/3 της επιθετικής δύναμης της συμμαχίας στον περσινό server 2 στο θρυλικό KENTRI.

jigsaw

Smile

ΣΥΝΕΧΩΣ
    θα συμφωνησω με mds katsantwnh kai jigsaw για το θεμα αυτο και θα προσθεσω οτι μαζι μας ειχαν την ιδια συμμαχια και οι ζ που λεγοντουσαν killers στον προηγουμενο σερβερ και εγινε ταυτοχρονη η διακοπη της συμμαχιας με τους saints, μετα απο παγεια εντολη που ειχε αφησει ο mds πριν αποχωρησει για προσωπικους λογους απο το παιχνιδι και μετα απο συνενοηση μου με κατερινα (paxican περισυ, hekate φετος).
    δυο πραγματα δημιουργησε αυτη η κινηση μας τουλαχιστον σαν βορειους.
    - το ενα ηταν οτι δημιουργηθηκαν 4, σχεδον ισαξια στρατοπεδα στον σερβερ και αποκτησε μεγαλο ενδιαφερον το παιχνιδι στο τελος.
    - το αλλο οτι χαλασαμε ταυτοχρονα καποιες φιλιες που υπηρχαν μεταξυ καποιων αρχηγων των saints και του αρχηγου τοτε των βορειων. αυτο βεβαια οπως εχω ξαναπει σε αλλο topic μας εγινε μαθημα και προσπαθησαμε φετος να ειμαστε πιο συγκρατημενοι στις αποφασεις μας και να μην αλλαζουμε ευκολα πλανο.
    παθηματα-μαθηματα.
    ΑΘΛΙΟΣ

Περιοχή
    Στα όρη, στ άγρια βουνά...

Προεπιλογή Το πολύ το "Κύριε ελέησον..."

Τι γίνεται ρε παιδιά;;;;

Τελείωσε και αυτός ο server και πραγματικά αισθάνεστε την ανάγκη να "εξηγείτε" τι έγινε στον προηγούμενο...;;;;

Δεν το χρωστάτε σε κανέναν ρε σεις.... όποιος δεν το κατάλαβε μετά από τόσες επαναλήψεις... στερείται νοημοσύνης...

και είναι και εκτός θέματος....

Περιοχή
    athens

Thumbs up ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Φιλοι και αντιπαλοι,

Ειμαι ο Δούκας, (Nικος) μελος του αρχηγειου της hellas-x. Λογαριασμος ducatisti2005

θελω να πω καταρχην μπραβο στην συμμαχια και ολους τους παικτες της, που πηρε τον σερβερ, και στους αξιους αρχηγους της.
    Επισης να ευχαριστησω ολους τους αντιπαλους, που εδωσαν τον καλυτερο εαυτο τους εναντιον της HELLAS.
    Χωρις αυτους δεν θα ημασταν εδω. και μιλω για ολους, και για τους πρωην matrix και τους zgst, MOH, Z. θεωρω οτι εμεις ημασταν, η HELLAS δηλαδη, το μηλον της εριδος. μια συμμαχια με 1wing την hellas-x, και συνολικα περι τα 110 μελη.

Δεν εχω λογια για τους φιλους απο την opus dei, τιμιοι , ειλικρινεις μαζι μας παντα, τουλαχιστον οσον αφορα τις προσωπικες συζητησεις και επαφες που ειχα μαζι τους.
    Τον ZEUS, se7en, και πολλους αλλους απλα μελη (δεν θυμαμαι ονοματα) που ειχαμε μια αριστη συνεργασια, ολο αυτο το χρονικο διαστημα.

Για τους παικτες μου εχω αναφερθει μεσα στο φορουμ της συμμαχιας μας. Δεν προκειται να αναφερθω εδω.

Επισης θελω να πω, οτι δεν νιωθω ''κομματι'' των νικητων, φυσικα οχι των χαμενων. Νιωθω δευτερος. Ο δευτερος ειναι δευτερος και ο πρωτος πρωτος. Εχει μεγαλη διαφορα. Ασχετα αν στηριξαμε το θαυμα του bubulos σαν συμμαχια, θεωρω οτι δεν δικαιουμαστε κομματι της Νικης. Εσεις ειστε οι νικητες και ειστε αξιοι συγχαρητηριων. Ηταν ενας κουραστικος χρονος για ολους μας.

Ευχομαι σε ολους,
    φιλους, συμμαχους και αντιπαλους, καλη ξεκουραση, καλο καλοκαιρι.

Να ειστε ολοι καλα.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή o pio deilos pexths tou travian

Pedia twra ti asxoleiste me ena pexth pou leei oti ekleve kai ekleve kai ekane etsi kai aliws kai ta ekane me boui den 3erw
    Ama enas pexths klevi 10m th vdomada kai den mporei na ftia3ei ena hammer den mporw na katalavw an prepei na tou dwsoume kai shmasia
    Mia fora sou ekana epi8esh kai piges kai krifthkes
    Hr8es epi8esh th teleutaia mera pou ekana thn epi8esh mou kai mou adiases thn apo8hkh pisteuontas oti 8a pe8anoun ta strata mou
    3exases ena pragma eimaste SAINTS den afinoume ta accounts kai na fevgoume se tetoies epi8eseis panta ta prosexoume kai den epitrepoume na pe8anei estw kai ena
    KAI MHN 3EXNAME SE 3EPERASA SE KLEPSIMO KAI ME TO MEGALO BUBULO NA KLEVEI EMENA

ALLA PANTA DEILOS EISOUN DEILOS EISAI KAI DEILOS 8A EISAI

Iceman always two steps in front of you thinking more than you

PROUD MEMBER OF SAINTS

Iceman=Ιάκωβος

Το avatar του χρήστη vk..
    Περιοχή
    didimoteixo

Προεπιλογή

τωρα τελος το τραβιαν ...
    επισκευτητε το προφιλ μου!

Προεπιλογή

Να δηλωσω οτι
    1.Μια φορα μου εκανε ο iceman επιθεση σε ενα 6ρι
    και εχασε το μισο στρατο του(το ιδιο εκανα και εγω)
    2.Οσο για την επιθεση που του εκανα πραγματι ηθελα να ψωφησουν τα στρατα του
    αλλα δεν το πετυχα
    3.Χαμμερ ηταν επιλογη μου να μην κανω
    4.ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ
    δειλος ο 23ος επιθετικος παικτης
    5.Πραγματι δεν ειναι ξαδερφια ο speedkiller και ο seven των Opus
    αλλα κοντοχωριανοι απο ΝΕΜΕΑ και κολληταρια μεχρι προτεινος
    (ας βγει καποιος να το διαψευσει αυτο)
    Γιαννης

23. ykoia 17301 24 299873
    24. telis 17169 24 296990
    25. sellos-H 18149 22 292306
    26. Apostolis78-H 28571 36 290424