Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Nekromantis - Ευχαριστιες

Προεπιλογή Nekromantis - Ευχαριστιες

Καλησπέρα σε όλους. Μιας και ο server έφτασε στο τέλος του, με εμάς (?WW) προφανείς νικητές, αποφάσισα να γράψω 2 λογάκια,ευχαριστώντας κάποια πρόσωπα που με βοήθησαν από την αρχή έως το τέλος, είτε με συμβουλές, είτε με άμυνες, είτε με sitting μιας και λόγο των 2 δουλειών που κάνω, έχω ελάχιστο χρόνο για travian.

Ξεκινάω με τους (πολλούς) sitter μου:

2 μέρες αφού ξεκίνησε ο server, και μπήκα στους SAINTS, ο Βαγγέλης (azapoizitsou) με sittαρε για τους επόμενους 2 μήνες, περνόντας πολλές ώρες πάνω από τον υπολογιστή, φαρμάροντας για πάρτη μου.Παρόλο που από τότε τον έχασα, μιας και δεν έμπαινε skype και δεν κρατήσαμε επαφή ingame, τον ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου για την βοήθεια που μου πρόσφερε.

Συνεχίζω με τον Apos. Ο Αποστόλης, όταν βρεθήκαμε για ένα διάστημα στην ίδια συμμαχία, με sittαρε σε μια δύσκολη χρονική στιγμή, όταν είχα κάποια προσωπικά προβλήματα. Αν και οι δρόμοι μας χωρίστηκαν, παραμένει ένας καλός φίλος, και άξιος ... αντίπαλος πλέον

Ο επόμενος στην λίστα ειναι ο Surfcaster. Ο καλύτερος sitter, και φίλος που απέκτησα σε αυτόν τον server. Με sittαρε για ένα ολόκληρο 6μηνο. Έπαιζε τον λογαριασμό σαν να ήταν δικός του. Δεν έχω λόγια. Νιχάτ, σε ευχαριστώ αδερφέ μου.

Παράλληλα με τον surfcaster, υπήρχε και ο pasokos. Ο Χάρης, ένα απο τα καλύτερα παλικάρια που γνώρισα, βοήθησε κάνοντας sitting οταν δεν μπορούσε ο surfcaster, αλλά και με βοήθησε στο να κατακτήσω πολλά χωριά, μιας και τα capital μας ήταν κολλητά.
    Χαίρομε που εξελίχτηκε σε έναν μεγάλο παίχτη, και είμαι περήφανος που το έμαθα έστω και 1-2 πραγματάκια

Έφτασα στον τελευταίο άντρα που με sittαρε. Στον Lord Morenas. Ενας τρομερός sitter, ο οποίος αν και με sittαρε για ένα μικρό χρονικό διάστημα, έκανε φανταστική δουλειά, κάνοντας τα πάντα ! Βγάζοντας στρατό, στέλνοντας ύλες στα ww, τα πάντα όλα !

Και τώρα έμειναν οι 2 κοπελιές Eragon και evi.k. Χριστίνα και Εύη, Εύη και και Χριστίνα

Έκαναν και οι 2 φανταστική δουλειά. Η Χριστίνα ουσιαστικά κράτησε τον λογαριασμό κατά την διάρκεια του endgame, και έκανε παραπάνω από ότι της ζήτησα. Χριστινάκι, σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου

Η Εύη Η Εύη βοήθησε τις τελευταίες μέρες, που μου έτυχαν κάποιες δουλειές, κρατώντας τον λογαριασμό ο οποίος έτρεχε τρομερά αρνητικός, μιας και είχα rammer, αλλά... οχι capital (Ωραίο σπάσιμο του cap απο τον αντίπαλο pan. Του αξίζουν συγχαρητήρια μιας και έκανε μια καλή δουλειά. Κρίμα που διάλεξε λάθος χωριό, με αποτέλεσμα να κάνει μια τρύπα στο νερό... ).

Ουφ, τέλειωσα με τους sitter :P
    Άντε, μείνανε 2-3 noobαδες να ευχαριστήσω τώρα, για να τελειώνω, να πάω για κανά μπανάκι

Special thanks στους φίλους :

Aigaias (Ventouzaman :P :P :P )

Mits 13 - Anec 13 (Πότε παίζατε travian αλήθεια ρε ? Στο σχολείο που διδάσκετε ? :P )

Hippolyte (Γιάννα, χωρίς εσένα δεν μπορώ να παίξω πουθενά )

Gk14 (Γιώργος, μεγάλο παλικάρι. Πρέπει να ξέχασα να τον αναφέρω στους sitters :P )

Basilis112a (Billy, ωραίο finale αγορίνα. Τους έσκασες όλους, απο εκεί που δεν περίμεναν τίποτα από εσένα )

Undertaker ( Ο Γιωργάν, ένα πραγματικό πολυ-εργαλείο για τους SAINTS. Ήταν υπέροχος )

Teykros (Πάρη, πολύ δουλειά έπεσε ρε μεγάλε στο λιμάνι. Βρες και λίγο χρόνο για εμάς :P )

Geo ( Ο Γκουρού της συμμαχίας. Το παλικάρι δεν παίζετε)

Jolene ( Η Γιόλα. Την ξέχασα και αυτήν στους sitters. Την θυμήθηκα όμως στους φίλους, μιας και ειναι μια πραγματική Φίλη, με το Φ κεφαλαίο)

Akis-7- (Ένας από τους 2 Main Leader της συμμαχίας μας. Κρίμα που είναι γαύρος :P )

Andreasdal (Ευχαριστώ για το 25% Αντρίκο. Ξέρεις εσύ )

Babylon ( Καλά, που το βρήκαμε αυτό το κορίτσι ? Δεν νομίζω να υπάρχει άλλο άτομο που να έχυσε τόσο ιδρώτα για μια συμμαχιας....)

Elissavet ( Ελισάβετ σου κρατάω μούτρα. Η... μοίρα μας έφερε αντίπαλους, και με ξέχασες :P )

Lucia ( Αχ βρε Λούσυ, τι θα έκανα εγώ χωρίς εσένα ? )

Crazykiller ( Μιχάλη, τι να πω ρε παλικάρι. Τους γονάτισες πάλι....)

Afroxilanthi ( Ε τι, για την Αφρούλα θα μιλλάμε τώρα ? :P Λες και είναι τίποτα φοβερό να ξημεροβραδιάζεται για την συμμαχία ? :P Α, μην ξεχασω... " Προσοχή, αμυντικά" )

The one ( Υποκλίνομαι μπροστά σου Billy. Είσαι ένας μικρός Θεούλης)

Lord of Horror (Αναφέρομαι στον αρχικό κάτοχο του λογαριασμού, Βασίλη. Ένας πραγματικός ηγέτης των XAOS, κρίμα που δεν τον είχα σύμμαχο μου. Ποτέ δεν είναι αργά όμως )

Τέλος, ο μικρότερος της παρέας, το paliotomaro. (Τάσο, χέσε το σχολείο ρε. Εδώ παίζουμε travian :P :P :P )

Για να δω.... Ξέχασα κάποιον ? Κάτι θυμάμαι για έναν τύπο που το όνομα του ξεκίναγε απο J . Αλλά δεν μπορώ να τον θυμηθώ....
    Α ναι ρε συ. Jigsaw τον λέγανε :P
    Βλάση, ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ, είσουν τέλειος, χωρίς υπερβολή. Ο καλύτερος παίχτης και αρχηγός που έχω γνωρίσει όσο καιρό παίζω travian (Πιστέψτε με, πάνε κοντα 3,5 χρονια )
    Ο Άνθρωπος δεν παίζετε. Είναι τόσο μπροστά, που ούτε να φανταστώ αυτά που κάνει δεν μπορώ.

Σαν να έφτασα στο τέλος.... Μπορεί να μου πήρε μονο 10' να γράψω αυτό το μήνυμα, αλλά όταν το έγραψα, πέρασε μπρος από τα μάτια μου ένας ολόκληρος χρόνος. Ένας φανταστικός χρόνος. Ένας χρόνος, που θα μου μείνει αξέχαστος, στην travianικη, και όχι μόνο, ζωή....

Φιλιά

Ο φίλος σας Πέτρος
    Nekromantis απο gr2, forum

ps1 Α, και να μην ξεχάσω... Το site των SAINTS....

www.saints.gr.nation2.com

ps2 Χαιρετίσματα και στους λοιπούς φίλους, σύμμαχους (SAINTS, Hellas, Opus Dei, Xaos) , πρώην σύμμαχους (-=Η=-) και λοιπούς εχθρούς :P

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xfman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέτρο,

να σε διορθώσω πως η νίκη δεν είναι της συμμαχίας, αλλά του συνασπισμού. Είναι κάτι που επαναλαμβάνω για 2η φορά στο δημόσιο φόρουμ του server σε διάστημα 2 ημερών και θα παρακαλούσα τόσο εσένα αλλά και τα υπόλοιπα μέλη των Saints να μην είναι αγνώμονες στη συμπαράσταση και τη συμμετοχή όλου του συνασπισμού με στόχο τη κοινή μας νίκη. Το γεγονός ότι ίσως ο bubulos τερματίσει πρώτος από τα υπόλοιπα θαύματα του συνασπισμού δεν κάνει τη νίκη περισσότερο των Saints, όπως κάτι τέτοιο δε θα ίσχυε / ισχύσει και στην αντίθετη περίπτωση.

Με εκτίμηση,
    jigsaw - Vlassis
    Βλάση,

έχεις απόλυτο δίκιο. Ο σκοπός του μηνύματος ήταν να ευχαριστήσω τους φίλους που με στήριξαν όλο αυτόν τον χρόνο, και προσπαθώντας να τους θυμηθώ όλους, δεν μου πέρασε από το μυαλό το συγκεκριμένο θέμα. Σε ευχαριστώ πολύ που με διόρθωσες.
    Χωρίς τους συμμάχους μας Hellas - Opus Dei - Xaos δεν θα φτάναμε ως εδώ. Το διόρθωσα ήδη

ps Άρη όχι, δεν νομίζω να ξέχασα κάποιον
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 11-11-11 στις 11:47

Προεπιλογή

Σωστός ........ είσαι σίγορος ότι δεν άφησες κανέναν άλλο απ' έξω καμιά δεκαριά έχουν μείνει για κάνε καμιά προσπάθεια ακόμα να τους θυμηθείς Καλό καλοκαίρι Πετράν και καλή συνέχεια σε ότι και να κάνεις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...
    Μιας και ο server έφτασε στο τέλος του, με εμάς (SAINTS) προφανείς νικητές

...
    Πέτρο,

να σε διορθώσω πως η νίκη δεν είναι της συμμαχίας, αλλά του συνασπισμού. Είναι κάτι που επαναλαμβάνω για 2η φορά στο δημόσιο φόρουμ του server σε διάστημα 2 ημερών και θα παρακαλούσα τόσο εσένα αλλά και τα υπόλοιπα μέλη των Saints να μην είναι αγνώμονες στη συμπαράσταση και τη συμμετοχή όλου του συνασπισμού με στόχο τη κοινή μας νίκη. Το γεγονός ότι ίσως ο bubulos τερματίσει πρώτος από τα υπόλοιπα θαύματα του συνασπισμού δεν κάνει τη νίκη περισσότερο των Saints, όπως κάτι τέτοιο δε θα ίσχυε / ισχύσει και στην αντίθετη περίπτωση.

Με εκτίμηση,
    jigsaw - Vlassis

Προεπιλογή

Ρε Πετράν..... τελικά εσύ φέτος δεν έπαιξες τράβιαν........... χε χε χε............. με τόσους που σε σίτταραν......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis112a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Πετράν..... τελικά εσύ φέτος δεν έπαιξες τράβιαν........... χε χε χε............. με τόσους που σε σίτταραν......
    ηταν απασχολημενος με την συνγραφη του μνμ

Παρόμοια Θέματα

1. NEKROMANTIS
    By hyperlite in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-13, 13:27
  2. Nekromantis - Ευχαριστίες (part 2)
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-11, 10:50
  3. NEKROMANTIS SAINTS A&D
    By NmS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-11, 21:18
  4. ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ
    By turboman1700 in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-09, 15:36
  5. ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ
    By gedro in forum Αρχείο Server 4 (1)