Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 116

Θέμα: Νίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Άγνωστος-Χ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίχω κ' ιγώ μια απορεία όμως ρε σύντεκνοι... Βγαίνει η Κυρία lato κ' λεει :

"ούτε να δώσω απαντήσεις σε όσα έχουν ακουστεί μέχρι σήμερα μιάς και τα περισσότερα απο αυτά ειναι 'ανακρίβειες'"

Μα τι ακριβώς ιννοεί ? Ποιούς παίχτες κατηγορεί ότι λιένε ανακρίβειες ? Ζατί δεν μας λέν και μας ?

Μιτά δίνει συγχαρητήρια μόνιο στους SAINTS. Γιατί το κάνει αυτιό ? Δηλαδή οι Hellas δεν κερδίσανε ? Να σας πω εγώ ζατί.... Ζατί πριν λίγο καιρό οι Hellas έσπασαν την συμφωνία μαζί τους γιατί κατάλαβαν ότι οι Cartel είναι αχρηστιοι, και συμμαχήσανε με τους Saints γιατί ήξεραν ότι οι Saints ήταν καλοί παίχτες αν και όχι τόσο καλιοί όσο οι Hellas

Και τιώρα που τσο σκέπτομαι, μήπως όταν λιέει ανακρίβειες, εννιοεί ότι οι Saints τους σπάσανιε κανά 30αρι caps ενα μια νυκτί ? Ζιατί όλοι τσέρουμε ότι αυτό είναι αλήζεια....

Φένεται η Τσηρία LATO ζεν βρίσκει πέτρα να κρυιφτεί......

Φιλικά,
    Νίκος

Περήφανιο μέλος των ZGST
    Του χρόνου θα ήμιουν ακόμια ποιό περήφανος αν είμουν στους Hellas. Μιλλώ ηλικρινιά !

Καλησπέρα,

Επειδή η λατο δεν θα πέσει στο επίπεδο σου και να σου απαντήσει και παρόλο που δεν χρειάζεται δικηγόρο, θα κατέβω εγω στο επίπεδό σου και θα σου απαντησω.
    Θα έπρεπε να ντρέπεσαι όταν ειρωνεύεσαι τα συγχαρητήρια που δίνει ένας παίκτης που ανήκει στο στρατόπεδο των ηττημένων, στους νικητές.

Αν είχες τα μισά αρχ....α από αυτά που έχει η Τόνια, θα σου είχαν λυθεί οι απορείες σου. Αλλά εις μάτην.

όσο για τους HELLAS, σαφώς και είναι μια καλή συμμαχία. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη απο τους ΣΑΙΝΤΣ (πολύ αμφιβάλω), αλλά σίγουρα, δεν ήταν οι σαίντς εκεινοι που έκλαιγαν και παρακαλαγαν για συμμαχια την EL-BRC όταν η τελευταίοι έσπαγαν την HELLAS.
    Για την δε CARTEL, επρόκειτο για μια πολύ καλή συμμαχία, η οποία όμως προδώθηκε απο την συμπεριφορά του αρχηγού της που είχε ως αποτέλεσμα τον διωγμό του μετά την διάσπαση των σαιντς, για λόγους εξοτραβιανικούς.
    Πρώτα να φροντίσεις να ενημέρωνεσαι και να βουτάς την γλώσσα σου στο μυαλό σου (???) πριν μιλησεις.

Και πάλι ντροπή για το ύφος σου

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,

Επειδή η λατο δεν θα πέσει στο επίπεδο σου και να σου απαντήσει και παρόλο που δεν χρειάζεται δικηγόρο, θα κατέβω εγω στο επίπεδό σου και θα σου απαντησω.
    Θα έπρεπε να ντρέπεσαι όταν ειρωνεύεσαι τα συγχαρητήρια που δίνει ένας παίκτης που ανήκει στο στρατόπεδο των ηττημένων, στους νικητές.

Αν είχες τα μισά αρχ....α από αυτά που έχει η Τόνια, θα σου είχαν λυθεί οι απορείες σου. Αλλά εις μάτην.

όσο για τους HELLAS, σαφώς και είναι μια καλή συμμαχία. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη απο τους ΣΑΙΝΤΣ (πολύ αμφιβάλω), αλλά σίγουρα, δεν ήταν οι σαίντς εκεινοι που έκλαιγαν και παρακαλαγαν για συμμαχια την EL-BRC όταν η τελευταίοι έσπαγαν την HELLAS.
    Για την δε CARTEL, επρόκειτο για μια πολύ καλή συμμαχία, η οποία όμως προδώθηκε απο την συμπεριφορά του αρχηγού της που είχε ως αποτέλεσμα τον διωγμό του μετά την διάσπαση των σαιντς, για λόγους εξοτραβιανικούς.
    Πρώτα να φροντίσεις να ενημέρωνεσαι και να βουτάς την γλώσσα σου στο μυαλό σου (???) πριν μιλησεις.

Και πάλι ντροπή για το ύφος σου
    Φίλε καλημέρα
    Θα κάνω μια μόνο διόρθωση σε αυτά που είπες γιατί τα υπόλοιπα δεν με απάσχολουν

Οι SAINTS δεν διασπάστηκαν έφυγε το wing του leader τους για την αλαζονία του και πήρε και στο λαιμό του και τα άλλα παιδιά που δεν είχαν σχέση σε αυτό

Η Τόνια έπαιξε με τον τρόπο που ήξερε και πιστεύω βοήθησε τη συμαχεία της ως εκεί που μπορούσε και επείδη δεν βρήκα την ευκαιρία να της δώσω συγχαρητήρια θα της τα δώσω τώρα

Μπράβο Τόνια ωραίο rammer με πολύ μεγάλο επιθετικό στρατό τα συγχαρητηριά μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iceman : 20-08-10 στις 09:23
    Ιάκωβος
    http://travian-reports.net/gr/report/694966f0e16 Gr2.2
    http://www.travian-reports.net/gr/report/256936647dd gr2.3

Gr1.2 Iacovos Aliance winner (cont end)
    Gr2.2 Iceman Aliance Winner (?WW)
    Gr2.3 Iceman Aliance Winner (Inner Peace)

Προεπιλογή

Εσύ δεν ήσουν ένας από τους 4-5 παλικαράδες, που ενώ ήμουν στα σύνορα (για να μην πω, ήμουν ΤΑ σύνορα) μεταξύ SAINTS και εσάς, και σας έπαιρνα κάθε 2η βδομάδα και χωριό, με χτυπήσατε μόνο 1 φορά, και αυτό νύχτα, σε ένα χωριό μακριά από τα υπόλοιπα μου, χωρίς να τολμήσετε έναν ολόκληρο χρόνο να μου κάνετε ούτε μια επίθεση (εκτός από το 6ρακι, που ακόμα και εκεί σας έφαγα στρατούς ) παρ' όλες τις ζημιές που σας έκανα ?

Εσύ μιλάς για @@ ? χαχαχαχαχαχ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 20-08-10 στις 11:21

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iceman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε καλημέρα
    Θα κάνω μια μόνο διόρθωση σε αυτά που είπες γιατί τα υπόλοιπα δεν με απάσχολουν

Οι SAINTS δεν διασπάστηκαν έφυγε το wing του leader τους για την αλαζονία του και πήρε και στο λαιμό του και τα άλλα παιδιά που δεν είχαν σχέση σε αυτό

Η Τόνια έπαιξε με τον τρόπο που ήξερε και πιστεύω βοήθησε τη συμαχεία της ως εκεί που μπορούσε και επείδη δεν βρήκα την ευκαιρία να της δώσω συγχαρητήρια θα της τα δώσω τώρα

Μπράβο Τόνια ωραίο rammer με πολύ μεγάλο επιθετικό στρατό τα συγχαρητηριά μου

Φίλε iceman καλησπέρα,
    Ετσι ακριβώς είναι, δεν το διατύπωσα σωστά. Τελικά στην πορεία φάνηκε και ο πραγματικός λόγος για τον οποίο ο συγκεκριμένος leader αποχώρησε απο τους ΣΑΙΝΤΣ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη renosteogr : 20-08-10 στις 20:42

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ δεν ήσουν ένας από τους 4-5 παλικαράδες, που ενώ ήμουν στα σύνορα (για να μην πω, ήμουν ΤΑ σύνορα) μεταξύ SAINTS και εσάς, και σας έπαιρνα κάθε 2η βδομάδα και χωριό, με χτυπήσατε μόνο 1 φορά, και αυτό νύχτα, σε ένα χωριό μακριά από τα υπόλοιπα μου, χωρίς να τολμήσετε έναν ολόκληρο χρόνο να μου κάνετε ούτε μια επίθεση (εκτός από το 6ρακι, που ακόμα και εκεί σας έφαγα στρατούς ) παρ' όλες τις ζημιές που σας έκανα ?

Εσύ μιλάς για @@ ? χαχαχαχαχαχ

Καλησπέρα γείτονα,

τα χωρια που επερνες τα επερνες απο λογ/μους που δεν μας ενδιέφεραν (παρατημενους).
    Αλλά μην εχεις επιλεκτική μνήμη, διοτι μάλλον ξεχνας την στουκα που έφαγες μετά απο εκεινη την φαεινή ιδέα που είχες να κανεις επιθεση (αλήθεια, ξαναέκανες αλλη τόσο μακρυνή επίθεση?) που διήρκησε κάτι δεκάδες ώρες αφ ενος και αφ ετερου, ξεχνας το φίλο σου τον pasoko που σε βοηθούσε, διοτι χωρις τους δικους του αρχηγους και την βοήθεια του, μια τρυπα θα ειχες κανει. Δεν ειναι ντροπή να τον ευχαριστησεις. Μάγκας με ξένα κόλυβα... Αλλα πιτσιρικάς είσαι, θα μάθεις και εσυ να σέβεσαι...

Τώρα για να αναφέρεσαι στο γεγονός της κατάκτησης χωριών και να υπερηφανεύεσαι τόσο, μάλλον θα είναι το σημαντικότερο πράγμα που έκανες στον σέρβερ. Συγχαρητήρια, πάντα τέτοια.

Επίσης καλά θα κανεις να ξαναδιαβάσεις το μνμ μου. Δεν μιλάω για τα δικά μου @@@, αλλά για της lato.

Υ.Γ1. Αληθεύει οτι μετά από αυτή την χαζή στουκα που έφαγες, ο αρχηγός σου "σε γκάζωσε?"
    Υ.Γ.2 "και σας έπαιρνα κάθε 2η βδομάδα και χωριό" Για πόσες εβδόμαδες το κατάφερες? Γιατί ο σερβερ τελείωσε, εσύ ακόμη παίρνεις χωριο καθε 2η εβδομάδα?
    Υ.Γ.3 " και αυτό νύχτα" Στους νέους κανόνες του τράβιαν, θα απαγορευτούν οι νυχτερινές επιθέσεις στον νεκρομάντη.
    Υ.Γ.4. Τελείωσες το σχολείο σου? Αν όχι καλή χρονιά να έχεις και καλή πρόοδο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη renosteogr : 20-08-10 στις 20:44

Προεπιλογή

Καλησπέρα γείτονα,

τα χωρια που επερνες τα επερνες απο λογ/μους που δεν μας ενδιέφεραν (παρατημενους).
    Αλλά μην εχεις επιλεκτική μνήμη, διοτι μάλλον ξεχνας την στουκα που έφαγες μετά απο εκεινη την φαεινή ιδέα που είχες να κανεις επιθεση (αλήθεια, ξαναέκανες αλλη τόσο μακρυνή επίθεση?) που διήρκησε κάτι δεκάδες ώρες αφ ενος και αφ ετερου, ξεχνας το φίλο σου τον pasoko που σε βοηθούσε, διοτι χωρις τους δικους του αρχηγους και την βοήθεια του, μια τρυπα θα ειχες κανει. Δεν ειναι ντροπή να τον ευχαριστησεις. Μάγκας με ξένα κόλυβα... Αλλα πιτσιρικάς είσαι, θα μάθεις και εσυ να σέβεσαι...

Τώρα για να αναφέρεσαι στο γεγονός της κατάκτησης χωριών και να υπερηφανεύεσαι τόσο, μάλλον θα είναι το σημαντικότερο πράγμα που έκανες στον σέρβερ. Συγχαρητήρια, πάντα τέτοια.

Επίσης καλά θα κανεις να ξαναδιαβάσεις το μνμ μου. Δεν μιλάω για τα δικά μου @@@, αλλά για της lato.

Υ.Γ1. Αληθεύει οτι μετά από αυτή την χαζή στουκα που έφαγες, ο αρχηγός σου "σε γκάζωσε?"
    Υ.Γ.2 "και σας έπαιρνα κάθε 2η βδομάδα και χωριό" Για πόσες εβδόμαδες το κατάφερες? Γιατί ο σερβερ τελείωσε, εσύ ακόμη παίρνεις χωριο καθε 2η εβδομάδα?
    Υ.Γ.3 " και αυτό νύχτα" Στους νέους κανόνες του τράβιαν, θα απαγορευτούν οι νυχτερινές επιθέσεις στον νεκρομάντη.
    Υ.Γ.4. Τελείωσες το σχολείο σου? Αν όχι καλή χρονιά να έχεις και καλή πρόοδο.
    Το πόσα έχω καταφέρει στο travian, το γνωρίζουν αρκετοί, και ειδικά αυτοί που χρειάζετε.
    Από εκεί και πέρα, καλό θα ήταν να μην μιλάς χωρίς να ξέρεις. Το τι έκανα με τον pasoko, το αν τον ευχαρίστησα, ή στο κάτω κάτω το αν με βοήθησε μια, και τον βοήθησα 10, είναι κάτι προσωπικό στο οποίο δεν σου πέφτει λόγος. Αλλά παρόλαυτα, για να αποδείξω ότι δεν είχες τίποτα να πεις, και απλώς προσπαθείς να καλυφθείς, ΝΑ αν ευχαρίστησα τον pasokos :

http://forum.travian.gr/showthread.php?t=11145

Μιλάς για την στούκα που έφαγα... Ναι, μετά από τόσα χωριά που σας πήρα και τόσες επιθέσεις που έκανα, έκανα και στούκα το παραδέχομαι. Παρόλα αυτά προσπαθείς να καλύψεις τα χάλια σου αναφέροντας μια στούκα μου, ενώ εσείς στην προσπάθεια σας να μου γκρεμίσετε ένα χωριό (6ρακι) χάσατε πόσους στρατούς ! Αυτό δεν είναι ξεφτίλα ?

ΥΓ.1.Μα καλά, τόσο χαμηλά μπορεί να πέσει κάποιος ? Επειδή δεν έχεις να πεις τίποτα, λες πράγματα που δεν ισχύουν και κατεβάζεις από το μυαλό σου ? Τι να πει κανείς...

ΥΓ.2.Τι ακριβώς δεν μπορείς να καταλάβεις ? Το είπα πιστεύω πεντακάθαρα. "Και σας έπαιρνα". Δεν είπα "σας παίρνω". Αν δεν μπορείς να καταλάβεις τσάμπα ανοίγω συζήτηση μαζί σου.

ΥΓ.3.Φυσικά και επιτρέπονται οι επιθέσεις την νύχτα. Αυτό μας έλειπε. Αυτό που ήθελα να τονίσω εγώ, ήταν για το αν είχατε @@. Σε έναν ολόκληρο χρόνο, ήρθατε μόνο μια φορά, και αυτό σε 6ρακι, και αυτό νύχτα. Ε, ξεφτίλα δεν είναι ?

Εγώ στον επόμενο gr2 θα είμαι πάλι εκεί. Σας περιμένω να σας ξεφτιλήσω άλλη μια φορά. Αν έχετε @@ να έρθετε φυσικά...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 21-08-10 στις 12:13

Προεπιλογή

Ξεκινησαν τα οργανα απο τωρα για τον επομενο σ2

Καντε λιγακι υπομονη και δειξτε μας στον επομενο σ2 ποιος εχει δικιο (βαζω λαδι στη φωτια..... )
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panfost Εμφάνιση μηνυμάτων

Καντε λιγακι υπομονη και δειξτε μας στον επομενο σ2 ποιος εχει δικιο (βαζω λαδι στη φωτια..... )

Μπα, ότι είχαμε να αποδείξουμε το αποδείξαμε σε αυτόν τον s2 φίλε Hulk. Στον επόμενο gr2 απλώς θα κάνουμε μια από τα ίδια, για να μην σηκώσουν μερικοί κεφάλι

Παρεμπιπτόντως συγχαρητήρια για το παιχνίδι που έπαιξες, και εσύ και η Κατερίνα (αν και δεν συμμετείχε πολύ φέτος από ότι έμαθα), αλλά και όλη η συμμαχία σας.
    Κατά την γνώμη μου, ήσασταν ή ποιο άξιοι αντίπαλοι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων

Εγώ στον επόμενο gr2 θα είμαι πάλι εκεί. Σας περιμένω να σας ξεφτιλήσω άλλη μια φορά. Αν έχετε @@ να έρθετε φυσικά...

Για τον pasoko εχεις δικιο, δεν το ειχα προσεξει.
    Για το επομενο ραντεβου, ελπιζω να βγουμε καπου κοντα, ωστε να δουμε τις φοβερες ικανοτητες σου. Ελπιζω επισης να κρατησεις το ιδιο ονομα να μην σε ψαχνω.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panfost Εμφάνιση μηνυμάτων

χαχαχαα, σωστός ο παίκτης...

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Η τρίτη νίκη της VLS στο S4
    By Michalis in forum Αρχείο Server 4 (5)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-13, 20:18
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 20:44

Δικαιώματα - Επιλογές