Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 116

Θέμα: Νίκη

Προεπιλογή Νίκη

Καλησπέρα σε όλους τους συμπαίκτες,

Λίγες ώρες χωρίζουν το θαύμα του Bubulos της ? WW από το επίπεδο 100. Ο συνασπισμός μας που απαρτίζεται από τους SAINTS - Hellas - Opus Dei - XAOS - XAOSElit κέρδισε. Σας ευχαριστώ όλους για έναν κατ'εμέ ιδιαίτερα ενδιαφέρον server με αρκετές ανατροπές και ελπίζω να ξανασυναντηθούν οι δρόμοι μας στο μέλλον. Οι SAINTS θα ξανακατέβουν στον επόμενο gr2 και θα χαρούμε να ξαναπαίξουμε με όλους σας είτε σαν σύμμαχοι, είτε σαν αντίπαλοι.

Καλό καλοκαίρι,
    jigsaw - Βλάσης

ΥΓ. ο κωδικός του bubulos θα δημοσιευτεί μερικές ώρες μετά την λήξη αφού αρχειοθετηθούν όλες οι αναφορές άμυνας για το αρχείο της συμμαχίας.

Προεπιλογή

Αγαπητοί παίκτες του Travian,

Όλα τα ωραία πράγματα έχουν ένα τέλος, και έτσι και αυτή η εποχή. Κάποτε δόθηκε στον Σολομώντα ένα δαχτυλίδι, πάνω στο οποίο ήταν γραμμένο ένα μήνυμα που μπορούσε να πάρει όλες τις χαρές και λύπες του κόσμου, το μήνυμα έγραφε: "θα περάσει και αυτό". Είναι χαρά μας και λύπη μας να ανακοινώσουμε σε όλο το Travian ότι και αυτό πέρασε! Ελπίζουμε να απολαύσατε τον χρόνο σας μαζί μας όπως εμείς απολαύσαμε να σας εξυπηρετούμε και σας ευχαριστούμε που μείνατε μέχρι τέλους!

Τα αποτελέσματα: Είχε περάσει πολύς καιρός από τότε που η μέρα έγινε νύχτα, και ακόμα οι εργάτες του χωριού Δ.Ν.Τ., συνέχιζαν να εργάζονται μέσα στην χειμερινή νύχτα, γνωρίζοντας για τους ατέλειωτους στρατούς που έρχονταν να καταστρέψουν την δουλειά τους, γνωρίζοντας ότι αγωνίζονταν ενάντια στον χρόνο και την μεγαλύτερη απειλή που είχαν αντιμετωπίσει ποτέ οι ελεύθεροι άνθρωποι. Ο ατέλειωτος αγώνας τους είχε επιβραβευτεί στις 18:34 όταν ένας άγνωστος εργάτης έβαλε την τελευταία πέτρα πάνω σε αυτό που θα είναι για πάντα γνωστό σαν το μεγαλύτερο και ποιο μεγαλοπρεπές δημιούργημα στην ιστορία από την πτώση των Νατάριων.

Μαζί με την συμμαχία "? WW", "Bubulos" ήταν ο πρώτος που τέλειωσε το Παγκόσμιο Θαύμα, χρησιμοποιώντας εκατομμύρια ύλες και προστατεύοντάς το με χιλιάδες γενναίους στρατιώτες. Γι' αυτό ο παίκτης "Bubulos" λαμβάνει τον τίτλο "Νικητής αυτής της εποχής"!

"limoni" ήταν ο κυβερνήτης της μεγαλύτερης προσωπικής αυτοκρατορίας, ακολουθούμενος από κοντά από τους "maik1" και "BABY".
    "Stanley Kubrick" έσφαξε περισσότερους από κάθε άλλον και ήταν ο ποιο τρομακτικός αρχηγός.
    "Bubulos" ήταν ο καλύτερος αμυντικός παίκτης, σφάζοντας τους εχθρούς του στις πύλες του, σπέρνοντας τα χωράφια γύρω από τα χωριά του με το αίμα τους.

Με εκτίμηση,
    Η ομάδα του Travian

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια για τη νίκη σας Βλάση! Για μερικές ώρες έτυχε να παίξω στο πλευρό σας. Σιγά μη με άφηνε χωρίς λογαριασμό που να ενισχύει θαύματα ο αδερφός μου
    Ετυχε να είμαι αυτός που έδωσε την εντολή για το level100 στο WW του lord of horror. Πρώτη φορά έδινα τέτοια εντολή και μάλλον η τελευταία, αφού λίγες ώρες αργότερα βομβαρδίστηκε. Κατσικοπόδαρος γαρ.
    Αν ο ηγέτης της NmS KENTRI θελήσει να κατέβουμε στον επόμενο s2 θα είμαστε κι εμείς από την αρχή του σέρβερ εκεί. Είτε ως σύμμαχοι είτε ως αντίπαλλοι δεν έχει σημασία. Εκείνο που μετράει είναι περισσότερο το ήθος και η ποιότητα των παιχτών που απαρτίζουν ένα σέρβερ.
    s2 tzavelasf NMS-Babel, s4 yumigeo S.E. - So wat?, s1 (second) Hell Angel N-=M=-S - Cont End

Προεπιλογή Αντίο

Συγχαρητήρια σε ολο τον συνασπισμό ?WW για την Νίκη!!!
    Τώρα αν κάποιοι δεν αισθάνονται νικητές όπως διάβασα σε άλλο θρεντ είναι πρόβλημα τους.
    Νίκησε ο Συνασπισμός και οχι μόνο η συμμαχία Saints, το τράβιαν είναι ομαδικό παιχνίδι κανείς δεν μπορεί οχι να κερδίσει μόνος του αλλά ούτε καν να επιβιώσει...
    ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ:
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Πρώτα απο ολα και όλους την Jolene πολυαγαπημενη πανάξια φίλη και σίττερ που αν δεν υπήρχε μπορεί και να είχα κάνει delete σε κάποιες στιγμές κατά την διάρκεια των τελευταίων 5 μηνών που ήταν και δύσκολοι προσωπικά για μένα.
    Jigsaw είσαι λεβεντιά, πολύ καλό παιδί και φοβερός αρχηγός σε αυτό το παιχνίδι. Είσαι και ενας απο τους λόγους που οι Saints επανακτούν το καλό όνομα που έπρεπε να έχουν γιατί επι το πλείστον είναι καλά παιδιά. (για σας που έγραψα καλά παιδιά θα στείλω σύντομα με igm τον τραπεζικό λογαριασμό μου)
    Geo είσαι παικταράς και πάντα εκεί οταν σε χρειαζόμασταν και για μένα που σε έχω γνωρίσει ως σύμμαχο σε πολλούς σέρβερς έχεις μια ξεχωριστή θέση.
    Giuseppe Scalco είσαι μορφή και παικταράς και αν στον πρώτο σέρβερ σου έκανες αυτά, έχεις μπροστά σου μια λαμπρή τραβιανική καριέρα!!! (και μπόλικο κάψιμο... χαχα)
    Undertaker απο τα παιδιά που γνώρισα σε αυτό τον σέρβερ και αν ξαναέπαιζα τράβιαν θα ήθελα να είμαστε μαζί και πάλι.
    Νenia πολύτιμος φίλος στις ατέλειωτες ώρες φάρμινγκ των τελευταίων δυόμιση μηνών Εχεις απίστευτο χιούμορ και μην το αλλάξεις. Επίσης πολύ σου μοιάζει η φωτογραφία στο site Saints
    ΣΠΕΣΙΑΛ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    στα παιδιά που κράτησαν ζωντανό, ταισμένο (και βαρβάτο!!!) το hammer μου.
    Κritikakix, Hurricane, Gaston
    Σε ολα τα παιδιά που έστειλαν άμυνες και ύλες τις δύσκολες στιγμές που βρισκόμουν σε άμυνα
    είναι αμέτρητοι, δεν μνημονεύονται, είναι η δύναμη της Saints...
    nekromantis πολύ ωραία δουλειά στο site που έκανες ευχαριστούμε και μπράβο!
    ΣΥΓΝΩΜΜΗ
    Απο όσους αδίκησα ή πίκρανα ή νευρίασα και για το θέμα που δημιουργήθηκε στο WW Race στους κόλπους της συμμαχίας. Εμένα με κράτησαν στην συμμαχία κάποια παιδιά, αυτή ειναι η αλήθεια οχι οτι υπήρχε ποτέ περίπτωση να στραφώ ενάντια στους Saints.
    Συγνώμμη και απο όσους ξεχνώ
    ΤΕΛΟΣ το τράβιαν για μένα. Τώρα για να είμαι ειλικρινής θα ψηνόμουνα να μπω ξανά στον επόμενο σέρβερ 2 ιδιαίτερα αν είναι να παίξουν και οι NMS. (Πιο πολύ θα ήταν ενδιαφέρον ως αντίπαλοι χαχα).
    Εδω να πω κάτι, έτυχε να παίξω μαζί με τον Τάσο (Τζαβέλα) και τον αδελφό του σε άλλον σέρβερ ως σύμμαχοι. Οπως και εδω στάθηκαν βράχοι και τίμησαν τις συμμαχίες και συμφωνίες τους.
    Και αυτό μετράει πάντα...
    Καλό καλοκαίρι σε συμμάχους και αντιπάλους, καλά να περνάτε και θα δούμε αν θα συναντηθούμε με κάποιους ξανά στο τράβιαν ή οχι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rezvan : 25-06-10 στις 23:34
    ... Nικημένο μου ξεφτέρι δεν αλλάζουν οι καιροί, με φωτιά και με μαχαίρι πάντα ο κόσμος προχωρεί...

s2 Black Knight

Προεπιλογή

Σαν αρχηγός της Opus Dei τα συγχαρητήρια μου σε νικητές και ηττημένους .Ήταν ένας χρόνος κουραστικός γεμάτος εντάσεις.
    Ένα μεγάλο μπράβο όμως στα παιδιά που βοήθησαν στην επίτευξη αυτής της νίκης.Σε αυτούς που έστελναν ανελλιπώς σιτάρια και υλικά.Σε αυτούς που στήριξαν αυτό το συνασπισμό όλο αυτό τον καιρό.Πιστεύω ότι η νίκη ανήκει περισσότερο σε αυτούς.
    Καλό καλοκαίρι με υγεία και ευτηχία.
    Εις το επανιδείν σε εχθρούς και συμμάχους…

Zeus – Opus Dei

Προεπιλογή

Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους όσους κατάφεραν να καταλήξουν, ανεξάρτητα από συμμαχία, συνασπισμό, νικητές ή νικημένοι.

Στο τέλος κάθε server η γεύση που μένει τελικά είναι πικρή ή γλυκιά ανάλογα με το πόσο ομαδικά και συμμετοχικά παίχτηκε το παιχνίδι στη συμμαχία που επέλεξε ο καθείς.

Θεωρώ τιμή μου που βρέθηκα στο ίδιο πλευρό με μορφές του τράβιαν σε μια σειρά από server (ονόματα δε λέμε και υπολήψεις δε θίγουμε )
    Ευχαριστώ για τη συνεργασία όλους όσους δουλέψαμε μαζί σε επιτελικό επίπεδο.
    Χαίρομαι για όλους τους νέους παίκτες που γνώρισα μέσα από τις συμμαχίες της XAOS, BT, XAOS-A, XAOS-Β, XAOS-C, XAOSelit και συνεργάστηκα.

Respect σε κάποιους πολύ συγκεκριμένους αντιπάλους, έκαναν το παιχνίδι να χει νόημα και σημασία.

Ειδικές ευχαριστίες στο μπαμπά μου που με γέννησε, τη γάτα μου, το sitter μου κλπ κλπ θα σταλούν με ΜΜ στη συμμαχία μου για να μη σας ζαλίζω...

Τέλος, δε μετανιώνω που σε ένα ολόκληρο server επέλεξα και δεν πόσταρα ούτε ένα μήνυμα. Απάντηση, σε επικριτές και καλοθελητές (και στα όσα σχολίασαν/διέδωσαν ακόμα και σε προσωπικό επίπεδο) το αποτέλεσμα του server καθώς και τα στατιστικά συμμαχιών και παιχτών.
    Αν ξαναπαίξω θα με βρείτε με το ίδιο nick μιας και δεν έχω μάθει να κρύβομαι.
    Καλό καλοκαίρι

Blossom
    XAOS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the director Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπραβο στις νικητριες συμαχιες Saints , opous day , hellas ,xaos και στις υγεσειες τους που
    δεν ξεκατινιαστικαν τηρησαν τις συμφωνιες τους κρατηθηκαν σε ενα επιπεδο και τελικα αυτο
    τους εδωσε την νικη
    Opus Dei είναι το σωστό.
    Hellas είναι το σωστό
    XAOS είναι το σωστό.

Ευχαριστώ και συγχαρητήρια σε όλους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolis78 : 26-06-10 στις 11:00

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε Πάρη, καλά λέει ο Apostolis. Στο "Hellas" το πρώτο γράμμα ειναι κεφαλαίο ! Μην ξανά κάνεις τέτοιο λάθος σε παρακαλώ
    Για το opοus day (άραγε πως του ήρθε και το έγραψε έτσι; ) δεν βλέπω να ανέφερες κάτι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το opοus day (άραγε πως του ήρθε και το έγραψε έτσι; ) δεν βλέπω να ανέφερες κάτι.....
    Σε παρακαλώ φίλε Αποστόλη μην τρώγεσαι με τα ρούχα σου ..... αν μπόρεις να χαρείς την νίκη του Συνασπισμού έχει καλώς αλλιώς αστο φίλε δεν έχει νόημα αυτή η κουβέντα.....με εκτίμηση Γιώργος.....

Προεπιλογή

μμμμμμ, ενδιαφέρον, πολύ ενδιαφέρον.....
    Θα απαντήσω μετά από μερικές μέρες στο μύνημά σου....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolis78 : 26-06-10 στις 12:28

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Η τρίτη νίκη της VLS στο S4
    By Michalis in forum Αρχείο Server 4 (5)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-13, 20:18
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-10, 20:44

Δικαιώματα - Επιλογές