Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 103

Θέμα: Νικητής s3

Προεπιλογή

Φιλαρακι μαλλον δεν μιλαμε για τον ιδιο σερβερ 3...
    Να σου πω τι εκαναν οι Τεμπλαρς...Τα ειχαν καλα με ολους με το μπουρου μπουρου, δεν εδωσαν σοβαρες μαχες με ΚΑΝΕΝΑΝ εδω και 9 ΜΗΝΕΣ (αν εξαιρεσεις κατι φαπες που φαγανε απο τους E_MAFIA) και το μονο που καταφεραν ειναι να εχουν απο 2-3 (ισως και παραπανω account) ο καθενας και στο τελος να πανε με αυτους που εγλυφαν πιο πολυ λογω γεωγραφικης θεσης.
    Καμαρωνε οσο θες αλλα αν ησασταν μαγκες θα φαινοταν...Ρωτα κ λιγο παραεξω τι γνωμη εχουν για εσας και για το παιχνιδι σας.
    Οσο για την ''εμπειρια''...Ο ΠΙΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ αν ανοιξει τον χαρτη σας και δει την διαταξη σας...θα βαλει τα γελοια...
    Εχω να πω πολλα πανω στο θεμα Τεμπλαρς αλλα ας το αφησουμε γιατι βαριεμαι να γραφω.

Προεπιλογή

σε ποιον αναφερεσαι?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alblack Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι αδικο αλλα ειναι η πραγματικοτητα. οποιος δεν μπορει να ξεχωρισει τους σωστους απο τους καλπηδες και απο αυτους που πανε να κουκουλωσουν καταστασεις ειναι αξιος της μοιρας του.
    Eδω διαφωνουμε λιγο νομιζω.Ξερεις πολυ καλα οτι πολλα πραματα που γινονται απο τις ηγεσιες των συμμαχιων δεν μαθαινονται απο τα απλα μελη.Επισης πολλα παιδια δεν αφιερωνουν το χρονο που αφιερωνουν μελη των ηγεσιων στο παιχνιδι με αποτελεσμα να μην μαθαινουν τα γυρω-γυρω που εσυ,εγω και πολλα αλλα ατομα γνωριζουμε η μεσα απο συζητησεις με συμμαχους και αντιπαλους μαθαινουμε.Αρα δεν ειναι οτι δεν μπορουν να διαχωρισουν,απλα πολλες φορες δεν μαθαινουν.

Τωρα αν καποιος μαθαινει και παρ'ολα αυτα ακολουθει τοτε συμφωνω οτι ειναι αξιος της μοιρας του..

Προεπιλογή

προφανως δεν προκειται να εκθεσω το τι εχει συμβει στα εσωτερικα της ομαδας μου σε αυτο το τοπικ, αλλα πιστεψε με ΟΛΟΙ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΑΝ ΟΛΑ. απο το παραμικρο θεματακι μεχρι την θεματαρα.

σταματα να κοιτας το φορουμ και κοιτα να στησεις καμια επιθεση :P

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο axreiastos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Σ3 ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΗΣΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..............

ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΜΩΣ ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΚΛΗΘΟΥΝ ΟΛΟΙ,40-50 ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΤΟΡΘΩΣΑΝ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΩΣ ΤΟ WW , ΔΕΝ ΣΥΜΜΑΧΙΣΑΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΔΕΝ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗΚΑΝ,
    ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΓΓΙΞΕ ,ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ, ΚΑΝΕΙΣ ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΣΥΜΜΑΧΙΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ Ο ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ , MONOI ΚΑΤΟΡΘΩΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ,ΑΥΤΗ ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗ . ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΔΙΑΦΙΛΟΝΙΚΗΤΟΙ............. TEMPLARS.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Δεν έχω την ίδια άποψη . Και λυπάμαι που το λέω αλλά το να μην επιλέξεις στρατόπεδο σε όλο τα παιχνίδι και να επιλέξεις στο τέλος δεν είναι μαγκιά αλλά μικροπονηριά. Δηλαδή οι σχέσεις συμμαχιων που χτίστηκαν με συνεργασιες σε αμυνα-επιθεση
    σε παιχνίδι 10 μηνών πιστεύεις δεν υπερτερούν ώστε να σηκώσουν μαζί θαύμα ,από τις συνεργασιες που ξεκίνησαν οι templars 1 μηνα πριν μπουμε στο end game? Το παιχνίδι είναι ομαδικό και έχει να κάνει και με συνέργιες μεταξύ συμμαχιών και όχι μονο παικτών .Εγώ τους templars θα τους έβγαζα το καπέλο αν συνέχιζαν τον δρόμο που διάλεξαν από την αρχή του Game ΚΑΙ όχι να αλλάξουν στρατιγηκή προς την όποια κατευθυνση απλά για να αισθανθούν πιο δυνατοί και να μπορέσουν να έχουν ελπίδες για το τέλος του παιχνιδιού.
    Από την άλλη πρέπει όλοι μας να παραδεχθούμε μια συμμαχία , τους Δρυόπες , που παρότι ήταν σε ενα συνασπισμό λόγω απόστασης δεν μπορούσαν να δεχθούν άμεση βοήθεια , αλλά κατάφεραν αν και εν μεσω των Πυρήνων NS και Templars να αρπάξουν το θαύμα στα βάθη του +/+ πρώτοι , μέσα από τα χέρια Templars(Κυρίως) και Ns και μάλιστα εις διπλούν. Μια συμμαχία No 31. Υποκλείνομαι στο μεγαλείο αυτής της συμμαχίας που έβαλε τα γιαλιά σε πολλές συμμαχίες "επαγγελματιων" του Travian.Μπροβο σας παιδιά
    Τα καλά αξίζει να λέγονται!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D.M. : 28-06-10 στις 16:34

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitris_788 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε αποφασισε τελικα,εισαι η δεν εισαι στους templars?σε αλλο post λες οτι εισαι.....μηπως εισαι διχασμενη προσωπικοτητα?

α και για την ιστορια οι templars ηταν συμμαχοι με εμας τους NS
    Αλήθεια ,ήταν?
    Μηπως μπορείς να μας πεις και πότε συνέβει αυτό?
    Μήπως 1-1,5 μήνα πριν βγουν τα θαύματα ????

Προεπιλογή

μετα απο την μαγικη κινηση των διαχειριστων να εμφανισουν τα ναταροχωρια και να τα ξεκλειδωσουν μετα απο μερικες ωρες, θα μπορουσε να πει κανεις οτι ορισμενοι αποκτησαν προβαδισμα. εστω μηδαμινο...
    το ματς ειναι τωρα 6 χωρια για τους -=Ε=-, 6 για BB WW και ενα για τους 3ΛΚ2Σ (που απο οτι ειδα μολις προσχωρησαν κι αυτοι στην -=Ε=-). ακουγεται και συζητιεται οτι αρκετα account εχουν χαμερακια κρυφα. στρατοι που δεν εμφανιστηκαν ποτε. και ισως χτυπησουν τις καταλληλες ωρες. δικη μου αποψη ειναι οτι δεν υπαρχουν πολλοι τετοιοι λογαριασμοι. θεωρω οτι ο νικητης θα ειναι αυτος που θα προλαβει απλα να κανει πρωτος τις αναβαθμισεις. βεβαια, θα παιχτει ενα καλο ματσακι τις προσεχεις ημερες που θα εμφανιστουν τα σχεδια αλλα ειλικρινα νομιζω μικρη σημασια θα χει, οπως επισης και λιγες απωλειες.

ο server αυτος αν μη τι αλλο ηταν αμυντικος. επισης καποιος φιλος πολυ πααραπανω ανεφερε το γεγονος οτι στο συνολο του ηταν ενας κοσμος ηρεμιας, χωρις διπλωματικα επεισοδια, ιντριγκες κτλ. ΠΛΑΝΑΣΑΙ ΠΛΑΝΗΝ ΟΙΚΤΡΑΝ φιλε μου. κανεις δεν προκειται να ξεχασει τη σταση ορισμενων παιχτων - ομαδων - συμμαχιων - πουλερικων. οι περισσοτεροι απο αυτους εξαφανιστηκαν απο το χαρτη. και αυτο το γνωριζετε ολοι σας. οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες.

αυτα. τα λεμε μετα.
    Συμφωνώ όσον αφορά τις "πλεκτάνες" αλλά όχι οτι δεν συμβαινουν αυτα σε κάθε ελληνικό server
    δυστυχώς .Με μερικές εξαιρέσεις κρατήθηκε ενα καλό επιπεδο και όντως δεν αξίζει να χρεώνονται όλοι σε μια συμμαχία το βάρος των λάθων ορισμένων παικτών . Παντως στρατοί υπάρχουν αρκετοί αλλά
    ίσως όχι πολύ μεγάλοι.
    Γενικά και αυτός ο server κύλησε και κυλάει όπως κάθε άλλος με 1-2 διαφορετικότητες.
    Σίγουρα πάντως όχι τις ίντριγκες δυστυχώς

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.M. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω την ίδια άποψη . Και λυπάμαι που το λέω αλλά το να μην επιλέξεις στρατόπεδο σε όλο τα παιχνίδι και να επιλέξεις στο τέλος δεν είναι μαγκιά αλλά μικροπονηριά. Δηλαδή οι σχέσεις συμμαχιων που χτίστηκαν με συνεργασιες σε αμυνα-επιθεση
    σε παιχνίδι 10 μηνών πιστεύεις δεν υπερτερούν ώστε να σηκώσουν μαζί θαύμα ,από τις συνεργασιες που ξεκίνησαν οι templars 1 μηνα πριν μπουμε στο end game? Το παιχνίδι είναι ομαδικό και έχει να κάνει και με συνέργιες μεταξύ συμμαχιών και όχι μονο παικτών .Εγώ τους templars θα τους έβγαζα το καπέλο αν συνέχιζαν τον δρόμο που διάλεξαν από την αρχή του Game ΚΑΙ όχι να αλλάξουν στρατιγηκή προς την όποια κατευθυνση απλά για να αισθανθούν πιο δυνατοί και να μπορέσουν να έχουν ελπίδες για το τέλος του παιχνιδιού.
    Από την άλλη πρέπει όλοι μας να παραδεχθούμε μια συμμαχία , τους Δρυόπες , που παρότι ήταν σε ενα συνασπισμό λόγω απόστασης δεν μπορούσαν να δεχθούν άμεση βοήθεια , αλλά κατάφεραν αν και εν μεσω των Πυρήνων NS και Templars να αρπάξουν το θαύμα στα βάθη του +/+ πρώτοι , μέσα από τα χέρια Templars(Κυρίως) και Ns και μάλιστα εις διπλούν. Μια συμμαχία No 31. Υποκλείνομαι στο μεγαλείο αυτής της συμμαχίας που έβαλε τα γιαλιά σε πολλές συμμαχίες "επαγγελματιων" του Travian.Μπροβο σας παιδιά
    Τα καλά αξίζει να λέγονται!
    Χωρις να εχω καμια διαθεση να μειωσω την προσπαθεια των παιδιων που οντως τα πηγαν πολυ καλα θα ηθελα να πω να μην υπερβαλουμε.Αναμεσα στα χωρια τους βγηκε το θαυμα και ηταν διπλα.Και απο την αποψη του χρονου να το δεις και μονο η λογικη ελεγε οτι εκεινοι επρεπε να το παρουν πρωτοι...

προφανως δεν προκειται να εκθεσω το τι εχει συμβει στα εσωτερικα της ομαδας μου σε αυτο το τοπικ, αλλα πιστεψε με ΟΛΟΙ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΑΝ ΟΛΑ. απο το παραμικρο θεματακι μεχρι την θεματαρα.

σταματα να κοιτας το φορουμ και κοιτα να στησεις καμια επιθεση :P
    Ημουν περιπου σιγουρος οτι αυτο θα ελεγες

Εχουμε καιρο για τις επιθεσεις.Τωρα την ιδια δουλεια με σενα κανω...

Βαρεθηκα να μοιραζω χωραφια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη inferno77 : 28-06-10 στις 16:49

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρις να εχω καμια διαθεση να μειωσω την προσπαθεια των παιδιων που οντως τα πηγαν πολυ καλα θα ηθελα να πω να μην υπερβαλουμε.Αναμεσα στα χωρια τους βγηκε το θαυμα και ηταν διπλα.Και απο την αποψη του χρονου να το δεις και μονο η λογικη ελεγε οτι εκεινοι επρεπε να το παρουν πρωτοι...
    Και να το ξαναπάρουν???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.M. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια ,ήταν?
    Μηπως μπορείς να μας πεις και πότε συνέβει αυτό?
    Μήπως 1-1,5 μήνα πριν βγουν τα θαύματα ????

Δεν σε αφορα ποτε γιναμε συμμαχοι,παντως να εισαι σιγουρος οτι δεν ειμαστε μονο 2 μηνες συμμαχοι

oσο για τους δρυοπες το θαυμα επεσε στον πυρηνα τους,αν δεν μπορουσαν να το παρουν και στον πυρηνα τους ας πανε να παιξουν κανα αλλο παιχνιδι.
    τωρα νομιζω το εχουν οι templars ε?

λυσε μου μια απορεια ρε φιλαρακι,με τους 3l2x γιατι χτυπιοσαστε?

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-12, 18:41

Δικαιώματα - Επιλογές