Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Αρρωστεια

Προεπιλογή Αρρωστεια

Λοιπον σας χρωσταω την συνεχεια απο το περσυνο κειμενο
    Κατ' αρχην επειδη πολλοι δεν το εχουν διαβασει θα βαλω το περσυνο
    ΠΡΟΣΟΧΗ : Τα ονοματα παικτων και συμμαχιων ειναι τυχαια και δεν αποσκοπω σε δημιουργια εντυπωσεων

Δημιουργήθηκε: 01.07.08 01:07

Αυτο ήταν !!!
    Υπερεβαλα εαυτο αλλα τα έχω πια όλα υπό έλεγχο.
    Το μωρό κλαιει στο διπλανο δωμάτιο, βιαστικα του χώνω το μπιμπερο στο στομα και παλι πίσω 45 cm απο την οθόνη.
    Η μεγάλη κόρη φωναζει για καποιον αγνωστο λογο. Δε με ενδιαφερει πια. Το θέμα είναι το σιτάρι.
    Οι πελατες παιρνουν τηλεφωνα στο γραφειο και λένε κατι πραγματα που μου ακουγονται πολυ μακρινα αλλα νομίσω ότι κάποτε ηξερα τι ειναι αυτα που λενε. Αδιαφορω γιατι εχω επιθεση σε εξελιξη. " Ενταξει, κανενα πρόβλημα παρε με πάλι σε 10 μερες γιατι αυτο το καιρο δεν έχω χρόνο"- με ενοχλει ένας στη γειτονιά μου με σενα θα ασχολούμαι?
    Ο ιδιοκτητης ερχεται απαιτώντας το ενοικιο και τα κοινόχρηστα- δεν εχω λεφτα πλήρωσα τη forthnet και τη ΔΕΗ μη και στραβωσει και κοπεί το net - "Ελα αυριο ή καλυτερα μεθαύριο " του λέω, αλλα τωρα θα βάλω πινακίδα "ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΑΥΡΙΟ" και δε θα με αποσχολήσουν ξανά με παπαριές.
    Η γυναίκα μου μου λεει κάτι για κάποιον Κωστα που είπε να βγουν για μια μπύρα
    - Ναι ενταξει αλλα κοιτα να αργησεις λιγο. Μη μου ερθεις πριν τις 3,00 το πρωι και πήγαινε και τα παιδια στη μανα σου (εχω να κανω αναβαθμισεις, αρκετες επιθεσεις και θέλω χρόνο)
    Ο υπνος είναι μια αγνωστη λεξη.Ευχαριστω την επιστημη για τις αμφεταμίνες και τα διεργετικά και το φίλο μου τον Τακη τον φαρμακοπιό που δε κάνει ερωτήσεις. 1 κουτι σε δυό μέρες από το καθένα και αρκετό καφέ και δε κολλάω πουθενα παμε για 16 συνεχόμενα 24ωρα και όλα καλά.
    Δεν εμπιστευομαι κανένα sitter. Θελουν ολοι το κακό μου. Θα με κατασκοπευσουν και μετα θα μου τη πεσουν γνωρίζοντας τα παντα για μενα. Καλύτερα μόνος μου. Στο τελος θα δικαιωθώ. Θα μπορω να βγω στο δρόμο και να το φωνάξω σε όλο το κόσμο.
    - ΝΑΙ ΡΕ ΤΟΝ ΠΗΔΗΞΑ ΤΟΝ TURKÜM,TON B J K ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΑΧΟΣ ΜΟΥ.
    .....
    Παραταυτα εχω μια μικρη απορία. Μήπως εχω κολλήσει στο παιχνίδι? Μήπως είμαι λίγο αρρωστούλης? Και τελικά αυτοι οι ανθρωποι με τις ασπρες ποδιές που μου κτυπαν τη πόρτα γιατι ήρθαν στο σπιτι μου ? Μηπως ειναι μελη των SAINTS?
    Παω να ανοιξω τη πορτα αλλα δε θα αργήσω. Πρεπει αμεσα να αντεπιτεθώ σε όλα τα μετωπα......
    .
    .
    .
    .
    .
    Αρρωστια - Η συνεχεια και το τέλος
    .
    ....Το ήξερα ότι δεν επρεπε να ανοιξω τη πόρτα. Τρεις χτισμένοι με ασπρες ποδιές με αρπαξαν και με τσουβαλιάσανε στο πισω μερος του αυτοκινητου.
    Παει το βασιλειό μου.Ποιος θα υπερασπιστει τις φάρμες μου?
    Τις 3 πρώτες ώρες με ειχαν σε ενα δωμάτιο με στρώματα στους τοίχους και μου λεγανε κατι κουβέντες του στυλ "Εισαι αντικοινωνικός - δε προσφέρεις τίποτε κτλ"
    Γαμωτο μου..Ο στρατος μου θα εχει γυρίσει και θα μεινει εκτεθειμενος και αυτοι μου λεν μαλακιες..
    Μετά με πήγαν στο γιατρό. Ειχε το PC ανοιχτο στο γραφείο αλλα αν και του πρόσφερα 2 απο τις καλυτερες φάρμες μου όλο αργότερα μου έλεγε.
    Στο τέλος με πήγαν στο δωματιο, στη πτέρυγα Α και εκει τα κατάλαβα όλα.....
    Το καθε κρεβάτι είχε το φορητό του και ήταν σχεδόν όλη η συμμαχία εκεί. Σχεδόν όλη, γιατί οποιος είχε πανω απο 8 χωριά τον εστελναν σε ενα νησι -Λερο νομίζω το λέγαν- ώστε να μην τον ενοχλούν οι συγγενείς με ασκοπες επισκέψεις.
    Η κάθε πτερυγα ήταν και μια διαφορετική συμμαχία.
    Τωρα πια εχω υσηχασει. Εχω sitter τον πλαινο μου ενα καλο παλικάρι αν και Τευτονας. Τα μεσημερια μιλαμε ολοι μαζι για το μελλον μας.Σκεφτόμαστε να ενωθούμε με τη πτερυγα Γ σε μια μεγαλη συμμαχια και αλλες φορες να μπούμε στο Τουρκικο server και να τους τελειώσουμε.
    Ειμαστε μια αγαπημενη οικογένεια. Δεν ειμαι πια αντικοινωνικός, απλα δε γουσταρω τους Γαλάτες γιατι όλο καβαντζες είναι - μεχρι και το μεσημεριανο τυρί καβατζώνουν.
    Τα βράδια κοιμαμαι κανα τετράωρο. Ο γιατρός -admin στον server- λέει ότι ισως να μπορεσω να μεινω για πάντα εαν βελτιωθώ λίγο ακόμη στο farming.
    ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΣ

Μιχάλης
    Mds (Master Devil of Seduction)
    Master Devil of Seduction

Προεπιλογή Αρρωστεια 2

Και να και το μερος 2 (φετινό)
    Δυστιχως ειναι λίγο "μαυρο" κειμενο αλλα ετσι οπως μας εχουν κανει δε μου εκανε ορεξη για κατι πιο "ευχαριστο"
    Και παλι ονοματα συμμαχιων και παικτων ειναι καθαρα τυχαια. Μην παρεξηγηθει κανεις.

Το μερος 3ο θα γραφτει του χρονου. Υπομονη λοιπον

ΥΣ: Αυτα γραφηκαν προ ΔΝΤ οπου διατηρουσα καποιες ελπιδες οτι θα την σκαπουλαρουμε

************************************************** ******************************
    Αρρωστεια 2 – Η Επόμενη Μέρα

Μερος 1ο - Σκοτεινη Ιστορία

Ολα τα ωραια εχουν ενα τελος. Λόγω κρισης η μικρη μας κλινικη έκλεισε. Μου μενει μονο ενα παλιο φορητο που θα πρεπει να φορτιστει και παλι. Το μεσημερι τα καταφερα. Χωθηκα σε ενα καφε, και καλα να παω στο μπανιο, και το εβαλα στην εκει πριζα. Προχθες, εξω απο ενα Γερμανο, βρηκα στα σκουπιδια μια παλιά μπαταρια αλλα και αυτη δεν εχει πολυ ζωη. Κατι πρεπει να κανω. Πλησιαζει το θαυμα και θα πρεπει να ειμαι ετοιμος. Ευτυχως κλεβω ασύρματες συνδεσεις απο ασχετους που τις εχουν ανοιχτες αλλα το ρευμα ειναι αλλο πραγμα.
    Ο υπνος δε με ενδιαφερει. Κοιμαμαι ελαχιστα. Πρεπει αλλωστε να προσεχω τους Πακιστανους που μενουν στο πλαινο χαρτοκουτι αλλα κυριως τους ~Ζ~ που εποφθαλμιουν για μια φορα ακομη τις πόλεις μου. Το φαγητο δεν ειναι προβλημα. Προβλημα ειναι οτι τελειωνει ο χρυσος. Ποσο μου λειπει η ασφαλεια της κλινικης.......γαμημενη κριση.
    Εχω στειλει τον σιττερ να βρει καμια ελευθερη πριζα στο Μετρο για αποψε, μα πλεον ολοι εκει πανε και φοβαμαι οτι θα πεσω πανω σε αντιπαλη συμμαχια και μετα ... πανε ολα. Αυτες οι βραδινες επιθεσεις ειναι οτι μου εχει απομενει. Εκει δε παιζομαι. Οταν οι αστοι κοιμουνται μπαινω στα χωρια τους, σφαζω και λεηλατω. Πρεπει να βρω μια πριζα γι αποψε. Αυριο βλεπουμε. Σκουνταω τον Πακιστανο διπλα μου:
    - Τι κανεις ρε Οσμαν
    - Οσμαν περιμενει μεταγκραφη εντο σερβερ οπως ειπε Γιωργκακη. Μετα πουλησει 2-3 λογκαριασμο και φυγκει Γκερμανια. Εκει καλα κοροιντα. Οσμαν σπασει πολυ λογκαριασμο εκει βγαλει πολυ χρημα. Εντο Ελλαντα αντρωποι φτωχοι.
    - Ξερεις κανα σπιτι εδω κοντα με ρευμα
    - Εχει λεφτα παει Χασαν.
    Κριμα ο Οσμαν. Θα ηταν καλη φαρμα.
    Ομως γαμωτι μου... παλι στου Χασαν; Πουλάει ρευμα σ'ολο το κόσμο. Βγαζει τρελλό χρημα. Αλλα εχω μια ελπιδα ακόμη. Με τρεμμαμενα χερια χτυπαω το κουδουνι του παλιου σπιτιου μου. Μια φωνη ακουγεται απο μεσα :
    - Ποιος?
    - Εγω ειμαι αγαπη μου
    - Φυγε. Δεν εχουμε λεφτα για χρυσο. Φυγε σου λεω.
    - Δε θελω λεφτα. Λιγο να βαλω το φορητο σε μια πριζα.
    - Φυγε σου λεω.Να πας στο ΧΑΟΣ στους φιλους σου
    Παει και η τελευταια ελπιδα μου. Δεν τον γλυτωνω τον Χασαν. Αλλα τι να κανω; Μια φορτιση και μετα τελος. Το αποφασισα. Θα ξεκολλησω. Θελω και δουλεια αλλα δεν υπαρχει. Μολις ακουν XAOS ολες οι πορτες κλεινουν. H HELLAS μας την εχει κανει. Ειμαι πλεον σιγουρος. Απο αυριο θα αλλαξω. Οχι σήμερα. Σημερα εχω αναβαθμισεις και να κανονισω επιθεσεις για να παρουμε ενα αντικειμενο.
    .
    .
    .
    .
    .

Μερος 2ο - Ανατολή

Εφυγα απο την Κολιατσου. Ειχε βαρύνει πολυ εκει το κλίμα απ΄οταν μπηκαν μέλη των SAINTS στη περιοχη. Αυτοι αν και διαιρεμενοι εχουν πιασει όλες τις καβάντζες μέχρι και το Αλσος Βεϊκου. Πάω Σύνταγμα. Εκει ειναι ακομη καλα και βγαίνει και κανα φραγκο για χρυσο απο τους αστους που πανε για ψωνια.
    Αυτος ο στρατιώτης από πάνω μου αραγε σε ποιοανού χωριό πέθανε? Ωραιο γλυπτο.
    Μια κουβεντα φτάνει στ' αυτιά μου. Δύο καλοντυμένοι τύποι συζητούν διπλα μου.
    - Ρε που να βγάλουμε αμυνα εκει πέρα? Ειναι πολυ μακρυα.
    - Πες στον Futch που ειναι κοντα να στειλει.
    Αυτοι είναι δικοί μας !!! Νομιζα οτι τους ηξερα όλους. Πιανω αμεσως κουβεντα μαζι τους. Ηταν δυο παλικάρια απο τους ΧΑΟΣ-Β που δεν τους ηξερα καθόλου.
    - Εγω θα σας στειλω αμυνες, τους λεω.
    - Σε ευχαριστουμε φίλε. Μπορουμε να κανουμε κατι για σενα; μου απαντα ο ενας.
    - Μια δουλεια θα ηθελα
    - Μη σε νοιαζει σύμμαχε. Γι αυτο ειμαστε εδω εμεις.

Η ζωή μου εφτιαξε και παλι. Τα δυο παλικάρια ηταν βουλευτες. Πλεον μπορω να ειμαι συνεχεια στο παιχνίδι. Και ταυτοχρονα δουλεια. Με εβαλαν υπαλληλο στη Βουλη με 16 μισθούς και δε κανω τίποτε όπως αλλωστε και ολοι οι αλλοι εδω.
    Εδω μεσα ολοι ειναι μελη καποιας συμμαχιας. Υπαρχουν απ΄ολους τους Ελληνικους σερβερς. Βρηκα και κανα δυο γνωστούς απο την κλινικη. Και ο γιατρος εδω ειναι.
    Οι παλιοι μου ειπαν πως παλιότερα υπήρχε πρόβλημα γιατι ο Κωστάκης ηθελε να ασχολουνται μόνο με playstation. Αλλα πλέον ο Γιωργάκης το μόνο που θελει απο μας ειναι να δίνουμε βάρος στην παραγωγη σταριού. Πράσινη ανάπτυξη το λεει.
    Υπαρχει και ενα σοβαρο προβλημα με κατι τυπους απο τους Ευρωπαϊκους σερβερς που θελουν να μας την κάνουν. Ζητουν ποσοστα απο τη παραγωγή και ταυτοχρονα αυξηση της τιμης του χρυσου. Λενε οτι τους χρωσταμε τα παντα. Εγω πιστευω οτι ο Μεγαλος θα τους καθαρίσει με τον τροπο του. Εχει παρει χαμπαρι οτι μας κοροιδευουν και αποσκοπουν στο να μας κανουν φαρμες. Δε θα τους περάσει. Απλα θα πρεπει να προσεχουν ολοι οι παικτες τις ασκοπες αναβαθμισεις και να ζητανε απόδειξη για τον χρυσό. Τα ειπαν και στη τηλεοραση.
    Ολοι οι αλλοι φυσικά. Γιατι οι 16 μισθοί μου δεν προκειται να πειραχθούν. Και ειχα και μια προταση να χρησιμοποιησω τις επαφες μου με παικτες και να διεκδικησω την εκλογη μου. Θα δουμε. Για τωρα περναω καλα, εχω μπει στα κολπα και πιστευω οτι θα κρατησει για πολυ.

Αφιερωμενο σε ολους τους παικτες της ΧΑΟΣ (s2.gr) και ειδικα στους παλαιους Βορειους

Ευχαριστω σε : Nickaz - Blackdeath

25/02/2010 - Μιχαλης (MDS = Master Devil of Seduction)

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Προεπιλογή

δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα τα ιδια κειμενα ειχα δει σε εναν παιχτη στον 3 οσο ημουν στην συμμαχια του μετα εγινε φαρμα αλλα ολο το προφιλ του γεματο απο αυτο ηταν..................
    http://1.bp.blogspot.com/_lC5-eEv4GTo/Sw5BdjSCCbI/AAAAAAAAAcs/QsNcQb1nLLQ/s1600/Rock%2520Lee%25202.jpgΑδειάζουν Οι Ουρανοί Και Περιμένεις Περιστέροι Έσκασε Μύτοι Στην Γειτονιά Το Νέο Αστέρι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anton_Gaara_Rock Lee Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα τα ιδια κειμενα ειχα δει σε εναν παιχτη στον 3 οσο ημουν στην συμμαχια του μετα εγινε φαρμα αλλα ολο το προφιλ του γεματο απο αυτο ηταν..................
    Πολυ ευχαριστο το οτι τα κειμενα μου διαχυονται στο παιχνιδι. Αυτος ειναι και ο ακοπος
    Ρωτα τον απο που τα πηρε και θα καταλαβεις
    Το φετινο κειμενο το εδωσα σε καμποσο κοσμο οταν το εβγαλα(και στον s4) αλλα φυσικα και σε ολα τα wing των ΧΑΟΣ οποτε λογικα και κυκλοφορησε.

ΥΣ: Οι παλιοι ξερουν ποιος τα γραφει αυτα αλλα τσιμπα και την περσυνη αναρτηση στο φορουμ (απο τον φιλο μου μπαμιατζη μιας και εγω ημουν εκτος Ελλαδος οταν τελειωσε ο σερβερ για προσωπικου λογους- 3η αναρτηση απο κατω)
    http://forum.travian.gr/showthread.php?t=5857&page=119
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mds : 28-06-10 στις 11:17

Το avatar του χρήστη exalos!
    Περιοχή
    Duetchland

Προεπιλογή

γιατι μου εστειλες το ιδιο μνμ στον σερβερ4

Προεπιλογή

Mαλλον ειμαστε στην ιδια συμμαχια
    Τωρα που τελειωσε ο 2 καπως πρεπει να βγαλουμε το καλοκαιρι αρα και ο 4 καλος ειναι

Τα κειμενα δε ειναι μονο για τον s2
    Μιλα με τον ykoia για περισσοτερα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anton_Gaara_Rock Lee Εμφάνιση μηνυμάτων

το 1ο κειμενο το mds το έδωσα στον S4 περυσι το καλοκαιρακι....
    το 2ο (συνεχεια) γραφτηκε στη διαρκεια του φετινου S2 από τον ίδιο σε λιγότερο από 20 ώρες αν θυμαμαι καλά...

Δικαιώματα - Επιλογές