Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ

Προεπιλογή ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ

βλεπω οτι αν και το παιγνιδι εφτασε στο τελος του καποιοι δεν το εμαθαν ακομα. καποιοι κανουν επιθεσεις για να παρουν χωρια λες και παιζουν μονοι τους. στελνουν τον ενα αρχηγο πισω απο τον αλλον λες και ο αντιπαλος ειναι τυφλος η εκτος παιγνιδιου.και χανουν βεβαια τον ενα αρχηγο πισω απο τον αλλον.καλη ειναι η παραγωγη αρχηγων αλλα μην τους ριχνετε κατ ευθειαν στην καταναλωση!!!!!
    ισως ακομα και τωρα ,στο τελος του παιγνιδιου δεν εχετε καταλαβει το ρολο των ανιχνευτων και την σφηνα αμυνα.βεβαια αυτο θελει μυαλο για να το καταλαβεις !!!!!!!
    και εδω ηρθε η ωρα να κανω μια προταση στον ΜΗ για ενα επιπλεον μεταλλιο στο παιγνιδι. καλο θα ηταν στο τελος του παιγνιδιου να δωθει ενα ολοχρυσο μεταλλιο στη συμμαχια που θα χασει 1000 αρχηγους. εγω ξερω μια συμμαχια που εχει χασει περιπου 999, χαχαχαχαχαχαχα
    ενας της μενει ακομα και το εχει το μεταλλιακι σιγουρο.και λεω σε αυτους τους μεγαλους στρατηγους οτι καλες ειναι οι επιθεσεις αλλα καλο ειναι να τις οργανωνεις και σωστα.το να παρεις ενα χωριο και να χασεις 30000 στρατο,και μαλιστα σε αυτη τη φαση του παιγνιδιου, και 7-8 αργηγους δεν λεει και τιποτα.
    ποσο μαλλον αν δεν το παρεις κιολας το χωριο!!!!!!!!!!συνεχιστε ετσι λοιπον και ολα θα πανε μια χαρα.και οταν θα χρειαστητε τους επιθετικους στρατους παρτε με τηλεφωνο η βαλτε αγγελια στη ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ να σας στειλει επιθετικους.

Thumbs up ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ

συγνωμη για το τυπογραφικο λαθος
    στις απωλεις ,δεν ειναι 30000 επιθετικος στρατος, ειναι 52000επιθετικα καμμια 250 καταπελτες κλπ κλπ κλπ κλπ.

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Πιστεύω ότι ύστερα από τις πραγματικά καλές αμύνες που εχεις βγάλει , καλό είναι να ποστάρεις εδώ και τις οδηγίες πώς να κάνεις σωστή κατάκτηση και στις οποίες είναι καλό να τονίσεις ότι πρέπει να είσαι πολύ εμπειρος παίχτης να πάρεις και ακόμα περισσότερο να το βαστήξεις ενα χωριό που είναι μέσα στον πυρήνα αντίπαλης συμμαχίας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω ότι ύστερα από τις πραγματικά καλές αμύνες που εχεις βγάλει , καλό είναι να ποστάρεις εδώ και τις οδηγίες πώς να κάνεις σωστή κατάκτηση και στις οποίες είναι καλό να τονίσεις ότι πρέπει να είσαι πολύ εμπειρος παίχτης να πάρεις και ακόμα περισσότερο να το βαστήξεις ενα χωριό που είναι μέσα στον πυρήνα αντίπαλης συμμαχίας
    AN μου γραψεις με το πραγματικο ονομα, οπως εξαλλου γραφω και εγω, που παιζεις στον s3 ειμαι προθυμος να σου απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σου.
    γιατι απο αυτα που γραφεις για το χωριο εγω καταλαβα ποιος εισαι. καλο ειναι ομως να καταλαβαινουν ολοι ποιος ειναι ο καθενας και γιατι μιλαει.
    εγω βλεπεις οτι και στο φορουμ χρησιμοποιω το ιδιο ονομα που χρησιμοποιω και στο παιγνιδι γιατι απλα οταν μιλαω για κατι συγκεκριμενο καλο ειναι οι συνομιλητες μου να ξερουν με ποιον εχουν να κανουν.
    θελω ομως και εγω οταν μιλαω σε καποιον να ξερω ποιος ειναι!!!!!
    αν δε αυτο που λες για το ποσο δυσκολο ειναι να παρεις και να κρατησεις ενα χωριο μεσα στον πηρυνα μιας συμμαχιας το πιστευεις ,τοτε εχω να σου κανω μια ερωτηση.
    αφου ειναι τοσο δυσκολο γιατι το επιχειρησες? για να χασεις 50000 επιθετικα, 250 κατας και 7 αρχηγους? και μαλιστα σε αυτη τη φαση του παιγνιδιου που οι στρατοι δυσκολα ξαναβγαινουν λογω χρονου βεβαια,γιατι υλες θα εχεις σιγουρα, αφου σε 2 μερες βγαινουν τα σχεδια και θα τρεχουμε ολοι να τα μαζεψουμε?

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο socfar Εμφάνιση μηνυμάτων
    AN μου γραψεις με το πραγματικο ονομα, οπως εξαλλου γραφω και εγω, που παιζεις στον s3 ειμαι προθυμος να σου απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σου.
    γιατι απο αυτα που γραφεις για το χωριο εγω καταλαβα ποιος εισαι. καλο ειναι ομως να καταλαβαινουν ολοι ποιος ειναι ο καθενας και γιατι μιλαει.
    εγω βλεπεις οτι και στο φορουμ χρησιμοποιω το ιδιο ονομα που χρησιμοποιω και στο παιγνιδι γιατι απλα οταν μιλαω για κατι συγκεκριμενο καλο ειναι οι συνομιλητες μου να ξερουν με ποιον εχουν να κανουν.
    θελω ομως και εγω οταν μιλαω σε καποιον να ξερω ποιος ειναι!!!!!
    αν δε αυτο που λες για το ποσο δυσκολο ειναι να παρεις και να κρατησεις ενα χωριο μεσα στον πηρυνα μιας συμμαχιας το πιστευεις ,τοτε εχω να σου κανω μια ερωτηση.
    αφου ειναι τοσο δυσκολο γιατι το επιχειρησες? για να χασεις 50000 επιθετικα, 250 κατας και 7 αρχηγους? και μαλιστα σε αυτη τη φαση του παιγνιδιου που οι στρατοι δυσκολα ξαναβγαινουν λογω χρονου βεβαια,γιατι υλες θα εχεις σιγουρα, αφου σε 2 μερες βγαινουν τα σχεδια και θα τρεχουμε ολοι να τα μαζεψουμε?
    Βασικά το όνομα μου στο game υπάρχει στο προφίλ μου και είμαι σύμμαχος σου απο την αρχή του σέρβερ και κατα συνέπεια δεν είμαι εγώ που έχασα τον στρατό μου
    Το σχόλιο μου εχει να κάνει με κάποιους που άσκοπα κανουν επιθέσεις κατάκτησης σε περιοχές δύσκολες γιαυτούς ( κοντα η μέσα τον πυρήνα άλλης συμμαχίας ) και μαλιστα κοντά σε παίχτες που δεν θα τους αφήσουν να παραμείνουν για πολύ εκεί .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά το όνομα μου στο game υπάρχει στο προφίλ μου και είμαι σύμμαχος σου απο την αρχή του σέρβερ και κατα συνέπεια δεν είμαι εγώ που έχασα τον στρατό μου
    Το σχόλιο μου εχει να κάνει με κάποιους που άσκοπα κανουν επιθέσεις κατάκτησης σε περιοχές δύσκολες γιαυτούς ( κοντα η μέσα τον πυρήνα άλλης συμμαχίας ) και μαλιστα κοντά σε παίχτες που δεν θα τους αφήσουν να παραμείνουν για πολύ εκεί .
    sory αλλα ειδα S1 S4 στοπροφιλ σου και μου εκανε εντυπωση πως ξερεις για αμυνες και τοχωριο οτι ηταν στο κεντρο της συμμαχιας. το s3 το εβαλες μετα. εχεις δικιο για τις ασκοπες επιθεσεις σε δυσκολες περιοχες. δεν ειναι δυνατον να παρεις χωριο μεσα σε 100 συμμαχικα χωρια για 2 λογους.
    1. 100 συμμαχικα χωρια σε μια οργανωμενη συμμαχια ειναι αδυνατον να μην βγαλουν αμυνα.
    2.και αν ακομα το παρεις σε δευτερολεπτα θα το ξαναχασεις.
    και παλι συγνωμη, μπερδεμα εγινε, καλη συνεχια και καλη μας νικη.

Παρόμοια Θέματα

1. 2ο χωριο
    By kostasff in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-10, 19:45
  2. 15 χωριο
    By alexaek21 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-09, 14:51
  3. νεο χωριο
    By νικος in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 8