Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 46

Θέμα: WW levels

Προεπιλογή

Παγκόσμιο Θαύμα
    Παίκτες Όνομα Συμμαχία Επίπεδο
    1. da li 3 ΛΑΛΟΥΝ ΜΑΦΙΟΖΙΚΑ -=E=- 94 -
    2. mouxritsa Άτλαντες-R.T.F-ΕΜΑΣ -=E=- 92 -
    3. angel Χαλαρό πλάνο BB WW 90
    4. xabos ΠΙΠΟΧΩΡΙ BB WW 90 -
    5. vato_loko BaBiNoS BB WW 89 -
    6. Θοδωρης Revolucion BB WW 88 -
    7. zippo Hasta la victoria BB WW 88 -
    8. IAPETOSs3 COSA NOSTRA -=E=- 87 -
    9. billaronio BB ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ BB WW 84 -
    10. takisl - E - -=E=- 81 -
    11. Crazyfarmer13 το όμορφο παιδί -=E=- 77
    12. Crazyfarmer13 TRELOKARAVO/C.O.M.co -=E=- 52

κατι βλεπω στα levels των θαυματων θαρρω πως εγιναν καμποσες ανατροπες για να δουμε -=Ε=- θα το παρουνε το σερβερ?

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παγκόσμιο Θαύμα
    1. da li 3 ΛΑΛΟΥΝ ΜΑΦΙΟΖΙΚΑ -=E=- 94 -
    2. mouxritsa Άτλαντες-R.T.F-ΕΜΑΣ -=E=- 92

κατι βλεπω στα levels των θαυματων θαρρω πως εγιναν καμποσες ανατροπες για να δουμε -=Ε=- θα το παρουνε το σερβερ?
    Σίγουρα υπάρχουν ανατροπές και θα υπάρξουν και άλλες μέχρι το τέλος χαχαχαχα
    Επίσης είναι γνωστό ότι οι εσχατοι έσονται πρώτοι αλλά για να γίνει αυτό τώρα πιά σίγουρα θα χρειαστεί " απο μηχανής θεός "
    Εγώ πάντως δεν θέλω να πιστέψω ότι έχουν βάση οι ισχυρισμοί κάποιων ότι ο takisl έχει "μπάρμπα στην κορώνη "
    Οψόμεθα
    ΥΓ Πάντως εαν γίνει αυτό τότε ΟΛΟΙ θα πρέπει να σταματήσουμε το τράβιαν

Παγκόσμιο Θαύμα
    1. da li 3 ΛΑΛΟΥΝ ΜΑΦΙΟΖΙΚΑ -=E=- 98 16.08.10 22:05
    2. angel Χαλαρό πλάνο BB WW 94 -
    3. mouxritsa Άτλαντες-R.T.F-ΕΜΑΣ -=E=- 92 -
    4. Θοδωρης Revolucion BB WW 92 -
    5. zippo Hasta la victoria BB WW 92 -
    6. IAPETOSs3 COSA NOSTRA -=E=- 91 16.08.10 20:44
    7. xabos ΠΙΠΟΧΩΡΙ BB WW 91 -
    8. vato_loko BaBiNoS BB WW 90 17.08.10 06:22
    9. billaronio BB ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ BB WW 87 -
    10. takisl - E - -=E=- 86 17.08.10 02:35
    11. Crazyfarmer13 το όμορφο παιδί -=E=- 77 -
    12. Crazyfarmer13 TRELOKARAVO/C.O.M.co -=E=- 52
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη angelo57dm : 16-08-10 στις 17:50

Το avatar του χρήστη thf
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν θέλω να πιστέψω ότι έχουν βάση οι ισχυρισμοί κάποιων ότι ο takisl έχει "μπάρμπα στην κορώνη "
    Οψόμεθα
    ΥΓ Πάντως εαν γίνει αυτό τότε ΟΛΟΙ θα πρέπει να σταματήσουμε το τράβιαν
    Αγαπητέ μου Masteria τι ακριβώς εννοείς? Εγώ γιατί δεν τον ξέρω αυτόν τον μπάρμπα?
    Ποιά ακριβώς είναι αυτή η δουλειά του ''μπάρμπα''? Που ακριβώς μας ευνόησε?
    Διότι αν εννοείς αυτό που καταλαβαίνω και αφήνεις να εννοηθεί θα σε παρακαλούσα να το στοιχειοθετήσεις αλλιώς για άλλη μια φορά κυνηγάμε ''φαντάσματα''

Και προς γνώση σε αυτόν τον λογαριασμό δεν υπάρχει κανένας ''μπάρμπας'' (τουλάχιστον από όσο ξέρω και πίστεψε με ξέρω αρκετά. Εξάλλου αυτό φαίνεται απο το επίπεδο που είναι αυτή την στιγμή.

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ μου Masteria τι ακριβώς εννοείς? Εγώ γιατί δεν τον ξέρω αυτόν τον μπάρμπα?
    Διότι αν εννοείς αυτό που καταλαβαίνω και αφήνεις να εννοηθεί θα σε παρακαλούσα να το στοιχειοθετήσεις αλλιώς για άλλη μια φορά κυνηγάμε ''φαντάσματα''

Και προς γνώση σε αυτόν τον λογαριασμό δεν υπάρχει κανένας ''μπάρμπας'' (τουλάχιστον από όσο ξέρω και πίστεψε με ξέρω αρκετά. Εξάλλου αυτό φαίνεται απο το επίπεδο που είναι αυτή την στιγμή.
    Καθόλου φαντάσματα !!!!!
    Απλά κάποια πράγματα που είχε προβλέψει ο ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ σε μιά μεγάλη συνάθροιση πολύ πρίν απο τα θαύματα αλλά και μετά για τα πλάνα βγήκαν απόλυτα αληθινά ...!!!!!
    Να δούμε και εαν θα βγεί αληθινός και για το τελικό αποτέλεσμα !!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ Σε ότι αφορά τον " μπαρμπα στην Κορώνη " γιατί δεν ρωτάς τον φίλτατο ΔΥΝΑΜΙΤΗ . Φίλος και σύμμαχος είναι ..... Δεν πιστεύω να το αρνηθεί ....

Α
    Και δεν ειμαι ο masterias αλλά ο black angel που απλά ανέλαβα το acc του Χρήστου λόγω εκτάκτου μακράς απουσίας του

Προεπιλογή

Καλησπερουδιαααα....

Γυρνας καταιδρωμενος απο την προπονηση κ ντριιιιν χτυπαει τηλεφωνο ο Thf...

-Που εισαι ρε φιλος?
    -Ελα ρε μαγκα τι κανεις?
    -Ολα καλα...εσυ?
    -Μια χαρουλα...εσυ πως τα πας?
    -Ξεκουραση...να σου πω...ριξε μια ματια στο φορουμ γιατι γραφουν κατι για μπαρμπαδες κ δυναμιτες...
    .
    .
    .
    -Οκ φιλε, σε κλεινω...τα λεμε...
    -ciao
    -ciao

Στο παρασυνθημα...

Αρχικα να πω οτι η μορφωση ειναι μεγαλη υποθεση τελικα.Λειτουργει σαν απωθητικο για τα ''σπασμενα τηλεφωνα''...κατι σαν το φουρανταν για τη Μελουρα στα βαμβακια.
    Αγαπητε black, θελω να πιστευω οτι εισαι ενα ενηλικο ατομο που καταλαβαινει οτι σε καποια θεματα η ''χαζομαρουλα'' εχει κ καποια ορια...αν κ ο Αινσταιν υποστηριξε το αντιθετο...δυστυχως!
    Τελικα αποδεικνυονται δυσκολα τα ελληνικα...αρχικα ως προς την κατανοηση κ στη συνεχεια ως προς τη διατυπωση των ''κατανοηθεντων''..

Κρατησε τις αποψεις σου για σενα οταν ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν εχεις ακουσει τιποτα απο μενα...και ξεκινα να ανυσηχεις για αυτους που σου μεταβιβαζουν κατι...Αυτο το κατι μπορει να εχει 2 οψεις.Η πρωτη ειναι να λενε αληθεια...οποτε με προδωσαν...αρα εχουμε κοινους φιλους που εν μερη μπορουν να χαρακτηριστουν προδοτες.Η δευτερη ειναι οτι ακουσες παπατζιλικια...οποτε εκτιθεσαι χωρις λογο...
    Διαλεξε κ παρε...εμενα αυτοι που με γουσταρουν θα συνεχιζουν να το κανουν.Εσυ εκτιθεσαι με το να λες ''χαζομαρουλες'' σε δημοσιο καναλι.Ειναι θεμα επιπεδου...

Τα σεβη μου!

Σακης

Προεπιλογή

αν κ η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβα τι εγινε ρε black , αλλα η απαντηση του σακη ηταν καλη...
    χοχο
    ακομα εχουμε δρομο, απλα θα τονισω οτι εχουν γινει καποια πραγματα που ποτε δεν ειχαν προβλεψει αλλοι.... ( αυτο ειναι για τους φιλους μου τους επλκ-300 , που γραφανε στο προφιλ τους , πριν κανουν διαγραφη.. thor κτλ)
    Ραντεβου στην νικη
    ευθυμης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tnt_dynamite : 17-08-10 στις 22:27

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tnt_dynamite Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν κ η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβα τι εγινε ρε black , αλλα η απαντηση του σακη ηταν καλη...
    χοχο
    ακομα εχουμε δρομο, απλα θα τονισω οτι εχουν γινει καποια πραγματα που ποτε δεν ειχαν προβλεψει αλλοι.... ( αυτο ειναι για τους φιλους μου τους επλκ-300 , που γραφανε στο προφιλ τους , πριν κανουν διαγραφη.. thor κτλ)
    Ραντεβου στην νικη
    ευθυμης
    Kαι θα γινουν επισης ακομα περισσοτερα που επισης δεν εχουν προβλεφθει να πω εγω....

Οσο για τους φιλους σου που λες μια χαρα ειμαστε μην ανησυχεις...Εχετε αλλα θεματακια να ασχοληθειτε εσεις τωρα φανταζομαι...

Α και μαλλον μπερδευτηκες.Ο Thor ειναι ακομα στο παιχνιδι..

(Για το ραντεβουδακι θα σας ειδοποιησουμε μη νομιζετε οτι δεν θα μαθετε που θα μαζευτουμε)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη inferno77 : 17-08-10 στις 23:22

Talking

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι θα γινουν επισης ακομα περισσοτερα που επισης δεν εχουν προβλεφθει να πω εγω....

Οσο για τους φιλους σου που λες μια χαρα ειμαστε μην ανησυχεις...Εχετε αλλα θεματακια να ασχοληθειτε εσεις τωρα φανταζομαι...

Α και μαλλον μπερδευτηκες.Ο Thor ειναι ακομα στο παιχνιδι..

(Για το ραντεβουδακι θα σας ειδοποιησουμε μη νομιζετε οτι δεν θα μαθετε που θα μαζευτουμε)
    μαλλον δεν καταλαβες καλα... το λογ thor εννοω , οχι το ατομο...
    χοχοχοχο
    πλεον κανεις μας δεν εχει ενα λογ αλλα εχουμε ακομα....
    βαλτε ενα μπουκαλι ρεζερβε για το ραντεβου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tnt_dynamite Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον δεν καταλαβες καλα... το λογ thor εννοω , οχι το ατομο...
    χοχοχοχο
    πλεον κανεις μας δεν εχει ενα λογ αλλα εχουμε ακομα....
    βαλτε ενα μπουκαλι ρεζερβε για το ραντεβου
    Oχι εσυ δεν καταλαβες καλα.Και εγω το λογαριασμο λεω.Και κατα συνεπεια και το ατομο που τον χειριζεται...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thf Εμφάνιση μηνυμάτων

Ρε αρχοντα τακη πηρες WW?Μπραβο ρε συ,αντε και στο 100 ευχομαι!!

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-10, 22:03
  2. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-09, 10:35
  3. WW Levels
    By RuLeR in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-06-09, 16:28
  4. WW levels
    By mazestix in forum Αρχείο Server 1 (1)
    Απαντήσεις: 230
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-09, 18:36

Δικαιώματα - Επιλογές