Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 24

Θέμα: ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο socfar Εμφάνιση μηνυμάτων
    και επειδη ειδα το προφιλ σου και ειδα οτι γραφεις τους server που εχεις παιξει και τις συμμαχιες που εισουνα,ειλικρινα το αρχικο μου μηνυμα δεν αναφερεται σε αυτο. ο λογος που ανοιξα το θεμα ηταν αλλος !!!!!!
    Αλιμονο καταλαβαινω για ποιους λες, και τι λες, και ισως εχεις δικιο. αλα αυτιν τιν συμπεριφορα την ειδαμε και απο τις δυο πλεβρες (ευτυχως μεμονομενα).

παιχτης της συμμαχίας σου εκανε επιδειξη δυναμης σε παιχτη μικρης Angel με 1-2 χωρια (ρωτα τον αρχηγο σου). αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι ο χαρακτηρας της συμμαχιας σου ειναι αφτος.

το γενικο συμπερασμα ειναι, οτι τετοιου τυπου παικτες υπαρχουν σε ολες τις συμμαχιες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Αnatar : 27-07-10 στις 14:16
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lord Αnatar Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχα ξεχασει τον κωδικο μου, και εκανα καινουργιο...
    να τον γραψεις καπου τον καινουργιο κωδικο. μην τον ξεχασεις παλι και οταν βαλω καποιο θεμα στο forum απαντησεις παλι και μας πεις οτι τον ξαναξεχασες και απαντησες επειδει ανοιξες παλι καινουργιο λ/σμο!!!

Προεπιλογή

Αλιμονο καταλαβαινω για ποιους λες, και τι λες, και ισως εχεις δικιο. αλα αυτιν τιν συμπεριφορα την ειδαμε και απο τις δυο πλεβρες (ευτυχως μεμονομενα).

παιχτης της συμμαχίας σου εκανε επιδειξη δυναμης σε παιχτη μικρης Angel με 1-2 χωρια (ρωτα τον αρχηγο σου). αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι ο χαρακτηρας της συμμαχιας σου ειναι αφτος.

το γενικο συμπερασμα ειναι, οτι τετοιου τυπου παικτες υπαρχουν σε ολες τις συμμαχιες.
    και βεβαια υπαρχουν και στις 2 μεριες. εγω ποτε δεν ειπα οτι οι δικοι μου ειναι ολοι καλοι και οι δικοι σου ολοι κακοι. και στις 2 πλευρες υπαρχουν και καλοι και κακοι παικτες. εγω απλως ειπα πως θελω να ειναι η αν θελεις να μην ειναι οι συμμαχοι μου. και συμφωνω μαζι σου οτι αυτες οι κακες συμπεριφορες ηταν και στις 2 μεριες και μαλιστα μεμονομενες. πρεπει ομως κατα τη γνωμη μου οι διοικησεις των συμμαχιων να σταματανε τετοιοες ενεργειες κακων παικτων τους προς οφελος του παιγνιδιου.

και βεβαια υπαρχουν και στις 2 μεριες. εγω ποτε δεν ειπα οτι οι δικοι μου ειναι ολοι καλοι και οι δικοι σου ολοι κακοι. και στις 2 πλευρες υπαρχουν και καλοι και κακοι παικτες. εγω απλως ειπα πως θελω να ειναι η αν θελεις να μην ειναι οι συμμαχοι μου. και συμφωνω μαζι σου οτι αυτες οι κακες συμπεριφορες ηταν και στις 2 μεριες και μαλιστα μεμονομενες. πρεπει ομως κατα τη γνωμη μου οι διοικησεις των συμμαχιων να σταματανε τετοιοες ενεργειες κακων παικτων τους προς οφελος του παιγνιδιου.
    Και οταν το κακο ξεκιναει απο την ηγεσια ?

Το θεμα σου ειναι πολυ περιπλοκο, και θελει μεγαλη κουβεντα.

Παντος το Travian αντικατοπτριζει τον παλμο της κοινωνιας μας. διαφθορα, αλαζονεια, λαμογια, απωθημενα, κομπλεξισμος, αρρωστια, υστερια.

ΕΛΕΟΣ

ευχαριστω δεν θα παρω αλλο...
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Και οταν το κακο ξεκιναει απο την ηγεσια ?

Το θεμα σου ειναι πολυ περιπλοκο, και θελει μεγαλη κουβεντα.

Παντος το Travian αντικατοπτριζει τον παλμο της κοινωνιας μας. διαφθορα, αλαζονεια, λαμογια, απωθημενα, κομπλεξισμος, αρρωστια, υστερια.

ΕΛΕΟΣ

ευχαριστω δεν θα παρω αλλο...
    οταν ξεκιναει απο την ηγεσια το κακο ειναι ακομα μεγαλυτερο.και βεβαια συμφωνω οτι οτι ειμαστε στη ζωη μας ,ειμαστε και στο παιγνιδι. και ακομα χειροτερο ειναι οταν θελουμε να κανουμε στο παιγνιδι ολα αυτα που δεν μπορουμε να κανουμε στη ζωη μας. τοτε αστα να πανε. τοτε γινομαστε πολυ ........ασε μην πω τι.
    παντως εγω στην επανεκινηση του server θα κανω μια κινηση να φτιαχθει μια συμμαχια ΠΡΟΤΥΠΗ και εντελως ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ.και δεν με ενδιαφερουν τα αξιωματα. ας αναλαβει την ηγεσια οποιος θελει. αρκει η συμμαχια να βαλει κανονες καλου και τιμιου παιγνιδιου και αυτοι οι κανονες να διατηρουνται και να εφαρμοζονται.
    θελω μια συμμαχια με 60 ενεργους παικτες που να ενδιαφερονται πρωτα για το συλλογικο συμφερον και μετα για το ατομικο. και αν μεσα απο αυτο το πλανο ερθει και η νικη, καλως να ερθει.το θεμα ειναι να διασκεδαζουμε το παιγνιδι και να περναμε καλα.
    και πιστευω οτι πολλοι παικτες το ψαχνουν αυτο και το θελουν. αν ενδιαφερεσαι το συζηταμε οταν γινει η επανεκινηση του s3. εχω μιλησει με πολλους απο διαφορες συμμαχιες και ολοι θελουν κατι τετοιο και το επικροτουν.

Προεπιλογή

Τωρα που ο s3 φτανει στο τελος του,θα ηθελα να πω για καποια πραγματα,που τα μαζεψα ενα-ενα ολο αυτο το καιρο που ειμαι στο server. Διαβασα παρα πολλεσ συζητησεις στο forum και χιλιαδεσ μηνυματα κατα τη διαρκεια του παιγνιδιου. Μιλησα με παρα πολλους παικτεσ και συμμαχους και αντιπαλους για παρα πολλα θεματα. Μου εκανε εντυπωση ομως ενα πραγμα. Πολλοι οταν τους φερεις αντιρρηση,εχουν ενα πολυ ισχυρο.....επιχειρημα. " ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ?" ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ SX, SZ,SF ?"
    η πλακα ειναι οτι κανενας δεν εδωσε σημασια να σου απαντησει γιατι ομως? μου ειχες μιλησει και σε εμενα οταν εκανα καποιες επιθεσεις σε εναν συμμαχο που στην ουσια αρχισες να λες για περι ρουφιανας η οτι εχω πολλα accounts και οτι οταν θα βγουνε τα θαυματα θα δειτε τι θα γινει ενο ουτε ειπα πιος ειμαι ουτε αναφερα οτι θα τριξω δοντια ισα ισα εκανα το παιχνιδι μου χωρις να παρακαλω κανενα μπορει αλλοι να κανενα το αντιθετο δεν αντι λεω αλλα ουτε εσυ εισουνα αγιος και ας το δειχνεισ στο forum δικαιωμα σου.

οταν γινανε καποιες επιθεσεις σε εναν συμμαχο σου εγραφε εκεινος ειρωνικα σχολια στο χωριο τυπου τζουλια και μονο αυτο μπορειτε να κανετε και διαφορα αλλα δεν ειδα απο εσενα να του τραβιξεις κανενα αυτι που λεμε και παμε σε αυτο
    Και απαντω εγω λοιπον προς ολους αυτους. ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ?
    ακριβως ολοι εξαρτουνται απο αλλους για αυτο το παιχνιδι ειναι ομαδικο αλλιως παιξε κανενα single game οσα για αλλα το τι εκανα και τι κανανε ασε να το δουνε στο τελος καθε server ειναι διαφορετικος μονο σε αυτο θα συμφωνησω αλλα καθε δικαιωμα εχεις να διαφημιζεσαι το τι εκανες γιατι εδωσες το χρονο σου και λεφτα τι το κακο εχει να λες οτι ειμουνα εκει (συμμαχια) και εκανα αυτα κτλ

ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ= ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΙ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ=ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ=60 ΔΥΝΑΤΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ 3-4 ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΚΛΑΒΟΙ
    Και για να παινεσω και το σπιτι μου (μην πεσει και με πλακωσει,οπως λεει η παροιμια),εγω ευτυχως επεσα σε ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!!!!!!!!!!
    και τελος ολοι τετοιες καλες συμμαχιες θελουνε αλλα δεν γινετε να τα θες ολα τελεια ας πουμε οτι μια συμμαχια ειναι σαν το κοκτειλ ενα συστατικο να κανεις λαθος χαλας ολο το ποτο

Προεπιλογή

Aδερφε μαλλον δεν καταλαβες οτι μιλαει γενικα....

Δεν ξερω αν εχετε μιλησει μεταξυ σας στο παιχνιδι (αυτο ειναι δικο σας θεμα) αλλα οπως το διαβαζω εγω δεν αναφεροταν σε καποιον συγκεκριμενα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων

Δεν ξερω αν εχετε μιλησει μεταξυ σας στο παιχνιδι (αυτο ειναι δικο σας θεμα) αλλα οπως το διαβαζω εγω δεν αναφεροταν σε καποιον συγκεκριμενα

file mou to ti leei kapoios prepi na sinavei kai me tis pra3eis tou ka8os kai egw pou eimai stous angels "kosplan" otan epite8ikame se mia seira xwria ths sumaxias tou elava mia seira apo oxi kai toso wraia minimatakia peri roufianwn skisimatwn ktl...
    epomenos otan kapoios askei kritiki se alous ( me polu eironiko sto profil tou tropo einai i ali8eia ) gia pragmata pou o idos kanei malon pasxei apo epilektiki amnisia....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kosplans Εμφάνιση μηνυμάτων
    file mou to ti leei kapoios prepi na sinavei kai me tis pra3eis tou ka8os kai egw pou eimai stous angels "kosplan" otan epite8ikame se mia seira xwria ths sumaxias tou elava mia seira apo oxi kai toso wraia minimatakia peri roufianwn skisimatwn ktl...
    epomenos otan kapoios askei kritiki se alous ( me polu eironiko sto profil tou tropo einai i ali8eia ) gia pragmata pou o idos kanei malon pasxei apo epilektiki amnisia....
    Θεωρεις το να λεει οτι για να παρει καποιος χωριο ειναι απαραιτητο να σπασει πρωτα το μεγαρο κακο?Γιατι κακο δεν μου φαινεται.Μαλλον δουλεια της συμμαχιας ηταν να το κανει πριν το βγαλει καποιος στο προφιλ του.

Επισης αν θυμαμαι καλα εσυ προσωπικα πρεπει να ειχες στειλει καμια 500αρια φεικ οποτε λογικο ειναι πιστευω στο πλαισιο του χαβαλε του παιχνιδιου να δεχτεις και καποιο μηνυμα.Δεν μπορω να ξερω το περιεχομενο των μηνυματων αλλα φανταζομαι οτι αν ηταν κατι που σε εθηγε και ειχε προσβλητικο τονο θα τον ειχες καταγγειλει και στον ΜΗ...

Τελος να πω κατι.Επειδη ειδα και πιο πανω κατι περι μαγκιας παικτων σε μικρους παικτες και επειδηξη δυναμης...Δηλαδη μου λετε οτι οι angels δεν εχουν παρει χωρια απο μικρους παικτες?Η μηπως οταν καποιος δικος τους πηγε να παρει τον σταματησαν?Και περιοριζομαι σε αυτα για μην παω σε χαρακτηρισμους που κατα καιρους εχουμε δει σε προφιλ για διαφορες συμμαχιες....

Απλα αυτα που θελουμε να ισχυουν για τους αλλους να ισχυουν και για μας...Μην τα βλεπουμε μονοπλευρα...

Και για να κλεισω το θεμα απο την πλευρα μου επειδη δεν μου αρεσει να ασχολουμαι με κατι που θεωρω ανουσιο.Το τι γραφει ο καθενας στο προφιλ του ειναι θεμα προσωπικο του.Αν καποιος το θεωρει προσβλητικο υπαρχει ο τροπος να αλλαξει οπως εχουμε δει με διαφορα προφιλ μεσα στο παιχνιδι.Απο εκει και μετα αν σε καποιους δεν αρεσει μπορουν να μην το κοιτανε.Αυτα....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων

επειδει το θεμα αυτο ειναι στο server 3 δεν το θεωρω γενικα αλλα συγκεκριμενα μιλαει για τωρα που παιζουμε εαν θες τωρα και επιμενεις να μιλησουμε στο γενικα να παει το θεμα στο ΓΕΝΙΚΑ και τοτε φιλε μου να σβηστουνε και τα μυνηματα μου το δεχομαι απολυτα.

αναγκαστηκα βγηκα offtopic εναι παιχνιδι ειναι οπως ειχα πει και στο socfar αλλα το να κανει ανουσια θεμματα για να δειξει τι? αμα θελει να αποδειξει αυτα που θελει να πει ας στο κανει στο παιχνιδι γιατι κακα τα ψεμματα και η μεν και δεν τα ιδια κανουνε.

και δεν ειμαι στους angels ετυχε να εχω καλη συνεργασια μαζι τους απο την αρχη γιατι εγω κοιταω και ειμαι ενημερως το τι γινετε γυρω μου κατι που πολυ δεν το κανουνε.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές