Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 24 από 24

Θέμα: ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick Εμφάνιση μηνυμάτων
    η πλακα ειναι οτι κανενας δεν εδωσε σημασια να σου απαντησει γιατι ομως? μου ειχες μιλησει και σε εμενα οταν εκανα καποιες επιθεσεις σε εναν συμμαχο που στην ουσια αρχισες να λες για περι ρουφιανας η οτι εχω πολλα accounts και οτι οταν θα βγουνε τα θαυματα θα δειτε τι θα γινει ενο ουτε ειπα πιος ειμαι ουτε αναφερα οτι θα τριξω δοντια ισα ισα εκανα το παιχνιδι μου χωρις να παρακαλω κανενα μπορει αλλοι να κανενα το αντιθετο δεν αντι λεω αλλα ουτε εσυ εισουνα αγιος και ας το δειχνεισ στο forum δικαιωμα σου.

οταν γινανε καποιες επιθεσεις σε εναν συμμαχο σου εγραφε εκεινος ειρωνικα σχολια στο χωριο τυπου τζουλια και μονο αυτο μπορειτε να κανετε και διαφορα αλλα δεν ειδα απο εσενα να του τραβιξεις κανενα αυτι που λεμε και παμε σε αυτο ακριβως ολοι εξαρτουνται απο αλλους για αυτο το παιχνιδι ειναι ομαδικο αλλιως παιξε κανενα single game οσα για αλλα το τι εκανα και τι κανανε ασε να το δουνε στο τελος καθε server ειναι διαφορετικος μονο σε αυτο θα συμφωνησω αλλα καθε δικαιωμα εχεις να διαφημιζεσαι το τι εκανες γιατι εδωσες το χρονο σου και λεφτα τι το κακο εχει να λες οτι ειμουνα εκει (συμμαχια) και εκανα αυτα κτλ

και τελος ολοι τετοιες καλες συμμαχιες θελουνε αλλα δεν γινετε να τα θες ολα τελεια ας πουμε οτι μια συμμαχια ειναι σαν το κοκτειλ ενα συστατικο να κανεις λαθος χαλας ολο το ποτο
    μαλλον εσυ θυμασαι επιλεκτικα. γιατι αν θυμασαι η ονομασια του χωριου του συμμαχου μου αλλαξε αμεσως. η ονομασια τυπου τζουλια εμεινε μερικα λεπτα. καποιος λοιπον θα του τραβηξε το αυτι!!!
    πες μου τι θεωρεις ΑΓΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ και θα σου απαντησω αν ειμουν η οχι.και στο κατω-κατω μην αρχισουμε τωρα συζητηση για μετονομασιες χωριων, γιατι μαλλον δεν σε συμφερει. κατα τη διαρκεια του παιγνιδιου πολλοι συμμαχοι σου ονομασαν τα χωρια τους με απαραδεκτες και προσβλητικες ονομασιες και εμεις δεν ειπαμε,εκτος μιας 100% απαραδεκτης ονομασιας, ποτε τιποτα.οσο για το ποτο που χαλας οταν βαλεις ενα λαθος συστατικο ,υπαρχει και γιαυτο απαντηση. δεν το σερβιρεις, το χυνεις και φτιαχνεις αλλο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kosplans Εμφάνιση μηνυμάτων
    file mou to ti leei kapoios prepi na sinavei kai me tis pra3eis tou ka8os kai egw pou eimai stous angels "kosplan" otan epite8ikame se mia seira xwria ths sumaxias tou elava mia seira apo oxi kai toso wraia minimatakia peri roufianwn skisimatwn ktl...
    epomenos otan kapoios askei kritiki se alous ( me polu eironiko sto profil tou tropo einai i ali8eia ) gia pragmata pou o idos kanei malon pasxei apo epilektiki amnisia....
    εγω φιλε μου ,οταν ανοιξα το θεμα μιλησα γενικα. δεν κατηγορησα καμμια συμμαχια. ειπα οτι ολα αυτα στυμβαινουν και στη δικη μου συμμαχια και στις αλλες. ειπα οτι ολα αυτα τα κανουν παικτες απο ολες τις συμμαχιες. ισως αν θελεις ακομα και εγω,γιατι δεν εξαιρεσα τον εαυτο μου . το να βλεπεις ισως τα λαθη σου και να προσπαθεις να τα διορθωσεις ,δεν νομιζω οτι ειναι κακο. εγω εβαλα το θεμα για να γινει μια συζητηση για το πως μπορουμε ολοι να γινουμε καλυτεροι!! και αντι να μιλησουμε γιαυτο καποιοι μου επιτιθονται προσωπικα. βρες καποιο σημειο του αρχικου μου μηνυματος που κατηγορω καποιον παικτη η καποια συμμαχια και τριψτο μου στη μουρη!!!! αν υπαρχει θα το παραδεκτω και θα σου ζητησω συγνωμη. με αναγκαζεις ομως να σου πω 2-3 πραγματα γιατι τα τραβαει η ορεξη σου.
    γιατι σε ενοχλει η κριτικη που κανω στο προφιλ μου? οταν καποιος μεγαλος ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ, παει να παρει χωριο παικτη με 3000 pop, και του επιτιθεται με 3000 στρατο και μετα στελνει αρχηγους απο 3-4 χωρια και τους χανει γιατι στο χωριο του αμυνομενου δεν εχει πεσει το μεγαρο, τι θελεις να κανω? και οταν απο πισω απο τον μεγαλο ΣΤΡΑΤΗΓΟ, ερχονται σιγουροι αλλοι 2-3 με αρχηγους και τους χανουν και αυτοι τι θελεις να κανω?
    οσο για τα μηνυματακια που λες και εγω εχω λαβει τετοια και πολυ χειροτερα. δεν μιλησα ομως ουτε εβαλα τα κλαμματα.
    και ερχομαστε στους ρουφιανους. εσυ ο ιδιος μου ειπες σε μηνυμα σου ,οτι του κανεις επιθεσεις γιατι ειναι πολλες ωρες offline. μπορεις να μου εξηγηδεις πως κατα τυχη οι επιθεσεις ολες ηταν οταν ο παικτης ηταν offline ? γιατι κατα τυχη εγω ειμουν ΣΙΤΤΕΡ αυτου του παικτη και εγω προσωπικη αποψη για το θεμα. ουτε μια επιθεση δεν εγινε οταν ο παικτης ηταν online. ΤΥΧΑΙΟ.....ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.......
    ΟΜΩΣ επανερχομαι και λεω οτι εγω αυτο το θεμα το ανοιξα και μεσα μας εβαλα ολους. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.και σκοπος μου ηταν να συζητησουμε κατι για να γινουμε ολοι καλυτεροι.
    μπορεις τελικα και εσυ και οποιος αλλος θελει , να λες οτι θελεις για μενα. τα ακουω αλλα δεν με ενδιαφερουν.
    και θα σου πω και κατι τελευταιο. " Ο ΕΧΩΝ ΤΗΝ ΜΥΓΑ, ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ" . ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ....ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο socfar Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω φιλε μου ,οταν ανοιξα το θεμα μιλησα γενικα. δεν κατηγορησα καμμια συμμαχια. ειπα οτι ολα αυτα στυμβαινουν και στη δικη μου συμμαχια και στις αλλες. ειπα οτι ολα αυτα τα κανουν παικτες απο ολες τις συμμαχιες. ισως αν θελεις ακομα και εγω,γιατι δεν εξαιρεσα τον εαυτο μου . το να βλεπεις ισως τα λαθη σου και να προσπαθεις να τα διορθωσεις ,δεν νομιζω οτι ειναι κακο. εγω εβαλα το θεμα για να γινει μια συζητηση για το πως μπορουμε ολοι να γινουμε καλυτεροι!! και αντι να μιλησουμε γιαυτο καποιοι μου επιτιθονται προσωπικα. βρες καποιο σημειο του αρχικου μου μηνυματος που κατηγορω καποιον παικτη η καποια συμμαχια και τριψτο μου στη μουρη!!!! αν υπαρχει θα το παραδεκτω και θα σου ζητησω συγνωμη. με αναγκαζεις ομως να σου πω 2-3 πραγματα γιατι τα τραβαει η ορεξη σου.
    γιατι σε ενοχλει η κριτικη που κανω στο προφιλ μου? οταν καποιος μεγαλος ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ, παει να παρει χωριο παικτη με 3000 pop, και του επιτιθεται με 3000 στρατο και μετα στελνει αρχηγους απο 3-4 χωρια και τους χανει γιατι στο χωριο του αμυνομενου δεν εχει πεσει το μεγαρο, τι θελεις να κανω? και οταν απο πισω απο τον μεγαλο ΣΤΡΑΤΗΓΟ, ερχονται σιγουροι αλλοι 2-3 με αρχηγους και τους χανουν και αυτοι τι θελεις να κανω?
    οσο για τα μηνυματακια που λες και εγω εχω λαβει τετοια και πολυ χειροτερα. δεν μιλησα ομως ουτε εβαλα τα κλαμματα.
    και ερχομαστε στους ρουφιανους. εσυ ο ιδιος μου ειπες σε μηνυμα σου ,οτι του κανεις επιθεσεις γιατι ειναι πολλες ωρες offline. μπορεις να μου εξηγηδεις πως κατα τυχη οι επιθεσεις ολες ηταν οταν ο παικτης ηταν offline ? γιατι κατα τυχη εγω ειμουν ΣΙΤΤΕΡ αυτου του παικτη και εγω προσωπικη αποψη για το θεμα. ουτε μια επιθεση δεν εγινε οταν ο παικτης ηταν online. ΤΥΧΑΙΟ.....ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.......
    ΟΜΩΣ επανερχομαι και λεω οτι εγω αυτο το θεμα το ανοιξα και μεσα μας εβαλα ολους. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.και σκοπος μου ηταν να συζητησουμε κατι για να γινουμε ολοι καλυτεροι.
    μπορεις τελικα και εσυ και οποιος αλλος θελει , να λες οτι θελεις για μενα. τα ακουω αλλα δεν με ενδιαφερουν.
    και θα σου πω και κατι τελευταιο. " Ο ΕΧΩΝ ΤΗΝ ΜΥΓΑ, ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ" . ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ....ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    τι να προτοπεις τωρα ?

για τους spy ? μπααα αστο...
    για τα προφιλ ? μπαααα αστο...
    για τις επιθεσεις ? μπααα αστο...
    για τις αμυνες ? μπααα αστο...
    για τα μηνυματα ? μπααα αστο...
    για τους κοκορες ανευ λυριου ? μπααα αστο...

Σε μια συγκεκριμενη επιθετικη επιχειρηση στους EPLK-300 απο τους Angels, συμμετειχαν και πολοι με fake(ο Kosplan το παρακανε τοτε χε.χε.χε.). Λοιπον μεσα στις κανονικες που εστειλα, εστειλα και μερικες fake ολες ειταν ενας κατας σε κυματα. συνεβει το κουφο, και το παραδοξο σε εναν να περασουν οι fake, και μαλιστα να του κανουν και ζημια. τι να πω ρε παιδια... οτι θα εβλεπα και σπασιματα απο fake (ολα αφτα παιχτης της μητρικης EPLK-300) ΕΛΕΟΣ

Παρεμπιπτοντως μετα του εστειλα υλες για την ζημια, λογο του οτι ηταν πολυ μικρος σε αναπτυξη. Αυτα λοιπον για την τακτικη, και τους καουμποισμους <<γενικα>>

Τελος εμεις σαν Angels δεν εχουμε να ντραπουμαι για κατι. παντα καθαρα, με ηθος, και σεβασμο ακομα και προς τον αντιπαλο. τουλαχιστον σε αυτα που ξεραμε, και ειχαμε την διαχειριση σαν ηγεσια.

Ιδιαίτερο παραπονο δεν εχουμε απο τους <<αντιπαλους>>. Μονο καποιες μεμονωμενες περιπτωσεις, απο συγκεκριμενη συμμαχια.

αφταααααα ευχαριστω
    ~Angels~Angels~Angels~

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές