Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Thumbs up ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Τωρα που ο s3 φτανει στο τελος του,θα ηθελα να πω για καποια πραγματα,που τα μαζεψα ενα-ενα ολο αυτο το καιρο που ειμαι στο server. Διαβασα παρα πολλεσ συζητησεις στο forum και χιλιαδεσ μηνυματα κατα τη διαρκεια του παιγνιδιου. Μιλησα με παρα πολλους παικτεσ και συμμαχους και αντιπαλους για παρα πολλα θεματα. Μου εκανε εντυπωση ομως ενα πραγμα. Πολλοι οταν τους φερεις αντιρρηση,εχουν ενα πολυ ισχυρο.....επιχειρημα. " ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ?" ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ SX, SZ,SF ?"
    Και απαντω εγω λοιπον προς ολους αυτους. ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ?
    Κατελαβες παρα πολλα χωρια και κατεστρεψες αλλα τοσα!!!!! Μπραβο σου, εισαι παικταρας. Η αληθεια ομως ειναι αλλη!!!!!Δεν τα κατελαβες μιονος σου. σε βοηθησαν και οι συμμαχοι σου. οταν εσυ εδιωχνες τον επιθετικο σου στρατο για να καταλαβεις η να καταστρεψεις καποιο χωριο, καποιοι συμμαχοι σου ηταν ετοιμοι να στειλουν αμυντικο στρατο στα χωρια σου αν γινονταν αντιποινα γι αυτο που εκανες.
    Και πολλες φορες καποιοι συμμαχοι σου εχασαν τον αμυντικο στρατο τους για να προστατεψουν εσενα που ασκοπα πηγες να παρεις καποιο χωριο. Καποιοι συμμαχοι σου, σου εστειλαν χιλιαδες υλες για να φτιαξεις τον επιθετικο σου στρατο και να τον συντηρησεις και εμειναν πισω αυτοι για να ανεβεις εσυ.Και εσυ ομως λες "ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ? ΕΓΩ.... ΚΑΙ ΕΓΩ..... ΚΑΙ ΕΓΩ......"
    Καλο λοιπον ειναι να αφησουμε την αυτοπροβολη και την αυτοδιαφημιση και να παιξουμε ολοι πιο ομαδικα. Πρωτα κοιταμε το συμφερον της ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ και μετα το προσωπικο μας συμφερον.
    Σκοπος στο παιγνιδι ειναι να κερδισει η συμμαχια μας. τα δικας μας μεταλλια και οι δικες μας προσωπικες διακρισεις ερχονται δευτερες.
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ= ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΙ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ=ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ=60 ΔΥΝΑΤΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ 3-4 ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΚΛΑΒΟΙ
    Και για να παινεσω και το σπιτι μου (μην πεσει και με πλακωσει,οπως λεει η παροιμια),εγω ευτυχως επεσα σε ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

σε ποιαααα φιλε??? γιατι και εγω ειμαι σε μια καλη (παρα πολυ καλη) μαλιστα ανεφερες και το ονομα της τυχαια εντελως τυχαια....
    http://1.bp.blogspot.com/_lC5-eEv4GTo/Sw5BdjSCCbI/AAAAAAAAAcs/QsNcQb1nLLQ/s1600/Rock%2520Lee%25202.jpgΑδειάζουν Οι Ουρανοί Και Περιμένεις Περιστέροι Έσκασε Μύτοι Στην Γειτονιά Το Νέο Αστέρι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anton_Gaara_Rock Lee Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ποιαααα φιλε??? γιατι και εγω ειμαι σε μια καλη (παρα πολυ καλη) μαλιστα ανεφερες και το ονομα της τυχαια εντελως τυχαια....
    στη BB-ETA. εσυ σε ποια συμμαχια ανηκεισ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο socfar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα που ο s3 φτανει στο τελος του,θα ηθελα να πω για καποια πραγματα,που τα μαζεψα ενα-ενα ολο αυτο το καιρο που ειμαι στο server. Διαβασα παρα πολλεσ συζητησεις στο forum και χιλιαδεσ μηνυματα κατα τη διαρκεια του παιγνιδιου. Μιλησα με παρα πολλους παικτεσ και συμμαχους και αντιπαλους για παρα πολλα θεματα. Μου εκανε εντυπωση ομως ενα πραγμα. Πολλοι οταν τους φερεις αντιρρηση,εχουν ενα πολυ ισχυρο.....επιχειρημα. " ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ?" ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ SX, SZ,SF ?"
    Και απαντω εγω λοιπον προς ολους αυτους. ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ?
    Κατελαβες παρα πολλα χωρια και κατεστρεψες αλλα τοσα!!!!! Μπραβο σου, εισαι παικταρας. Η αληθεια ομως ειναι αλλη!!!!!Δεν τα κατελαβες μιονος σου. σε βοηθησαν και οι συμμαχοι σου. οταν εσυ εδιωχνες τον επιθετικο σου στρατο για να καταλαβεις η να καταστρεψεις καποιο χωριο, καποιοι συμμαχοι σου ηταν ετοιμοι να στειλουν αμυντικο στρατο στα χωρια σου αν γινονταν αντιποινα γι αυτο που εκανες.
    Και πολλες φορες καποιοι συμμαχοι σου εχασαν τον αμυντικο στρατο τους για να προστατεψουν εσενα που ασκοπα πηγες να παρεις καποιο χωριο. Καποιοι συμμαχοι σου, σου εστειλαν χιλιαδες υλες για να φτιαξεις τον επιθετικο σου στρατο και να τον συντηρησεις και εμειναν πισω αυτοι για να ανεβεις εσυ.Και εσυ ομως λες "ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ? ΕΓΩ.... ΚΑΙ ΕΓΩ..... ΚΑΙ ΕΓΩ......"
    Καλο λοιπον ειναι να αφησουμε την αυτοπροβολη και την αυτοδιαφημιση και να παιξουμε ολοι πιο ομαδικα. Πρωτα κοιταμε το συμφερον της ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ και μετα το προσωπικο μας συμφερον.
    Σκοπος στο παιγνιδι ειναι να κερδισει η συμμαχια μας. τα δικας μας μεταλλια και οι δικες μας προσωπικες διακρισεις ερχονται δευτερες.
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ= ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΙ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ=ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ
    ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ=60 ΔΥΝΑΤΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ 3-4 ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΚΛΑΒΟΙ
    Και για να παινεσω και το σπιτι μου (μην πεσει και με πλακωσει,οπως λεει η παροιμια),εγω ευτυχως επεσα σε ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ!!!!!!!!!!

εγω ειμαι στην χειροτερη συμμαχια

λες οτι σου φαινονται ισως <<υπερφιαλες>> οι απαντησεισ ορισμενων. οκ δεκτον, και σηνφονω ... το προφιλ σου κατα καιρους στο game πως το κρινεις φιλε socfar ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lord Αnatar Εμφάνιση μηνυμάτων

λες οτι σου φαινονται ισως <<υπερφιαλες>> οι απαντησεισ ορισμενων. οκ δεκτον, και σηνφονω ... το προφιλ σου κατα καιρους στο game πως το κρινεις φιλε socfar ???
    δεν ξερω ,ουτε βεβαια με ενδιαφερει αν η συμμαχια σου ειναι η καλυτερη η η χειροτερη.αυτο αφορα αποκλειστικα μονο εσενα που την διαλεψες. οσο για το προφιλ μου ,τι εχει? ΠΟΤΕ κατα την διαρκεια του παιγνιδιου δεν εκανα διαφημιση στον εαυτο μου μεσα απο το προφιλ μου. κριτικη εκανα, και μαλιστα σε πολλους. ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ομως σε μενα ποτε. και οτι γραφω αφορα αποκλειστικα την συμμαχια μου η αντιπαλες συμμαχιες. μεσω προφιλ δεν επιτεθηκα ποτε αποκλειστικα σε καποιον αντιπαλο, μιλησα μονο για λαθη (κατα τη γνωμη μου) αντιπαλων συμμαχιων.

Προεπιλογή

και επειδη ειδα το προφιλ σου και ειδα οτι γραφεις τους server που εχεις παιξει και τις συμμαχιες που εισουνα,ειλικρινα το αρχικο μου μηνυμα δεν αναφερεται σε αυτο. ο λογος που ανοιξα το θεμα ηταν αλλος !!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lord Αnatar Εμφάνιση μηνυμάτων

Δηλαδη εσυ τωρα εκατσες και εκανες acc στο φορουμ για να σχολιασεις το προφιλ του socfar?Τοση βαρεμαρα πια εχει πεσει?

Πατε καντε κανα μπανακι καλε και αφηστε τι λεει ο ενας και ο αλλος...

Καθομαστε σαν τις κατινες και σχολιαζουμε τον εναν και τον αλλον.Ελεος πια...

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Λοιπόν παιδιά η αυτά που λέτε άλλα έχουν λογική και άλλα όχι
    Προσωπικά πιστεύω ότι μόνο συλλογικά μπορείς να κερδίσεις αλλιώς δεν γίνετε,στο τελευταίο σέρβερ που έπαιξα βγήκα νικητης όχι επειδή κατέκτησα χωριά ούτε επειδή έβγαλα καλές άμυνες
    Αλλά επείδη σαν σημαχεία κάναμε ότι μπορούσαμε και μέσα στις δυνατότητες μας,είχαμε άξιους leaders που σε όλα ήταν ενα βήμα μπροστά και μας στήριζαν και στα δύσκολα και στα εύκολα
    Σας εύχομαι να έχετε και εσείς τέτοιους.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iceman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν παιδιά η αυτά που λέτε άλλα έχουν λογική και άλλα όχι
    Προσωπικά πιστεύω ότι μόνο συλλογικά μπορείς να κερδίσεις αλλιώς δεν γίνετε,στο τελευταίο σέρβερ που έπαιξα βγήκα νικητης όχι επειδή κατέκτησα χωριά ούτε επειδή έβγαλα καλές άμυνες
    Αλλά επείδη σαν σημαχεία κάναμε ότι μπορούσαμε και μέσα στις δυνατότητες μας,είχαμε άξιους leaders που σε όλα ήταν ενα βήμα μπροστά και μας στήριζαν και στα δύσκολα και στα εύκολα
    Σας εύχομαι να έχετε και εσείς τέτοιους.
    συμφωνω απολυτα μαζι σου. αυτο ειναι το σωστο προγραμμα μιας καλης συμμαχιας.μονο ετσι κερδιζονται οι servers.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εσυ τωρα εκατσες και εκανες acc στο φορουμ για να σχολιασεις το προφιλ του socfar?Τοση βαρεμαρα πια εχει πεσει?

Πατε καντε κανα μπανακι καλε και αφηστε τι λεει ο ενας και ο αλλος...

Καθομαστε σαν τις κατινες και σχολιαζουμε τον εναν και τον αλλον.Ελεος πια...
    ειχα ξεχασει τον κωδικο μου, και εκανα καινουργιο...
    ~Angels~Angels~Angels~

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές