Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: για τον φλογοβολο!!!!!

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xtistis Εμφάνιση μηνυμάτων
    to account ειναι το πρωτο μου...και οπως είπα....μπορειτε να δειτε ποιοσ εσπασε πρωτος χωριο στον Σ5.και δεν ηταν το μονο....ούτε φυσικά το μονο που κλαπηκε....για το ποιος ειμαι...ειναι ευκολο να το βρεις φλογοβολε...σου εδωσα πολλα στοιχεία...
    Όπως είπα όμως η εξ αρχής παρέμβαση μου, είχε να κάνει με το τι λέμε και το τι κάνουμε....ο σεβασμός στον εαυτό μας δίνει αξία στον εχθρό μας....και την επιστρέφει διπλά σε μας πάλι αγαπητέ φλογοβόλε...

Το παιχνίδι παίζεται όπως νομίζει ο καθένας...κάνω λάθος;;

και οι σαρκασμοί δεν αρμόζουν σε ανθρώπους...
    Αφού είναι τόσο εύκολο γιατί δεν μας το λες φίλτατε?

Άσε τις δηλώσεις περί νικητή του παιχνιδιού, αντίστοιχες δηλώσεις είχατε κάνει και στο παρελθόν. Σε απάντηση σας σε κάποια στατιστικά όπως αυτό εδώ, σχετικά με τα πολύτιμα αντικείμενα.
    Συνημμένο 123

Για να σου θυμίσω

http://forum.travian.gr/showpost.php...1&postcount=32

Μπορώ να βρω και αντίστοιχες δηλώσεις ατόμων εκ του επιτελείου σας αλλά και άλλων που δεν ανέφεραν, ποιοι είναι, όπως εσύ

Προεπιλογή

αν θέλεις τόσο να μάθεις με ποιον μιλάς ρώτα τον αρχηγό σου ή τον pasoko....σημασία πάντως φίλε μου έχουν αυτά που σου λέω...αν τα αποδέχεσαι....αλλιώς τι να λέμε...και τι να συζητάμε...

keep on walking

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

αν θέλεις τόσο να μάθεις με ποιον μιλάς ρώτα τον αρχηγό σου ή τον pasoko....σημασία πάντως φίλε μου έχουν αυτά που σου λέω...αν τα αποδέχεσαι....αλλιώς τι να λέμε...και τι να συζητάμε...

keep on walking
    Ακριβώς... τι να συζητάμε????
    Τόσο πολύ την έχεις δει φίλε μου??? Να κρατήσουμε και αριθμό πρωτοκόλλου??
    Συνημμένο 124

Εδώ μέσα υπάρχεις????
    Αν είσαι από Rence σίγουρα δεν υπάρχεις
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flogovolos : 03-08-10 στις 01:56

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

keep on walking
    Φιλε εγω το flogovolo το ξερω απο τον περσινο σ1 και γνωριζω αν ειναι καλος παιχτης η οχι τωρα για τους αλλους που λες ΑΠΛΑ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΣΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΤΕΛΙΩΣΑΝ και αφου μιλα μαζι σου γιατι φοβασαι και δεν λες και βαζεις να ρωτησουν αλλους??????????

Προεπιλογή

tosi simasia exi poios espase to proto xorio ston server???
    anarotiemai!!!!
    as peksoyme kai as min asxoloymaste me blakies kata thn gnomh moy

ligo asxeto skeftite ti tha ginotane an h SAS htan akoma edo!!!
    germanoi akoyte?? ligoys server kalitero pexnidi
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη barbaros tzo : 03-08-10 στις 13:00

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο barbaros tzo Εμφάνιση μηνυμάτων
    tosi simasia exi poios espase to proto xorio ston server???
    anarotiemai!!!!
    as peksoyme kai as min asxoloymaste me blakies kata thn gnomh moy

ligo asxeto skeftite ti tha ginotane an h SAS htan akoma edo!!!
    germanoi akoyte?? ligoys server kalitero pexnidi
    το πρώτο χωριό που έσπασε στο σέρβερ με καταπέλτες ήταν ένα 15αρι 50 ποπ που έσπασε ο autokratorix(κατα κόσμων Κώστας) και το πήρα εγώ με το account Lizard με 20-30 καταπέλτες...όταν ακόμα o σέρβερ ήταν δεν ήταν στην 5-6 βδομάδα του.
    Όσο για εσένα φλογοβόλε ακόμα σε μισώ και τους πασοκο-μπαρόκους επίσης!! αλλά κάτι άλλους τους συνένομαι...οπότε η πλάστιγκα γέρνει υπέρ σας
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

ΛΙΠΟΝ ΠΕΔΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΙ ΠΟΣ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ ΕΙΝΕ ΟΜΑΔΙΚΟ ΧΟΡΙΣ ΕΝΤΕΛΙ Ν ΕΧΕΙ ΣΙΜΑΣΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΛΙΝΕ ΦΙΛΟΥΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΦΙΛΟΥΣ

Προεπιλογή

το πρώτο χωριό που έσπασε στο σέρβερ με καταπέλτες ήταν ένα 15αρι 50 ποπ που έσπασε ο autokratorix(κατα κόσμων Κώστας) και το πήρα εγώ με το account Lizard με 20-30 καταπέλτες...όταν ακόμα o σέρβερ ήταν δεν ήταν στην 5-6 βδομάδα του.
    Όσο για εσένα φλογοβόλε ακόμα σε μισώ και τους πασοκο-μπαρόκους επίσης!! αλλά κάτι άλλους τους συνένομαι...οπότε η πλάστιγκα γέρνει υπέρ σας ....

file lizard κανεις λαθος....

οχι..δεν εχει σημασια ποιος πηρε το πρωτο χωριο...δεν εχει σημασια ποιος θα πάρει το τελευταιο χωριο...σημασια έχει το παιχνίδι να παιζεται αδέρφια...
    .όπως και να το παιζει καθένας....

και για όσους ρώτησαν....δεν φοβόμαστε στη ζωή ....δεν θα φοβομαστε σε ένα παιχνίδι....απλά δεν υπήρχε λόγος να γνωρίζετε ποιος είμαι....κατά travian s5 λοιπόν .....NERON
    και αν θελει καποιος κάτι...με igm kai ta leme skype....καλή συνέχεια...

υ.γ. δεν απομείωσα ποτέ την αξία όποιου παίκτη....απομείωσα την οποιοδήποτε υπεροψία.....γιατί εντέλει το παιχνίδι είναι ομαδικό....

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

file lizard κανεις λαθος....

οχι..δεν εχει σημασια ποιος πηρε το πρωτο χωριο...δεν εχει σημασια ποιος θα πάρει το τελευταιο χωριο...σημασια έχει το παιχνίδι να παιζεται αδέρφια...
    .όπως και να το παιζει καθένας....

και για όσους ρώτησαν....δεν φοβόμαστε στη ζωή ....δεν θα φοβομαστε σε ένα παιχνίδι....απλά δεν υπήρχε λόγος να γνωρίζετε ποιος είμαι....κατά travian s5 λοιπόν .....NERON
    και αν θελει καποιος κάτι...με igm kai ta leme skype....καλή συνέχεια...

υ.γ. δεν απομείωσα ποτέ την αξία όποιου παίκτη....απομείωσα την οποιοδήποτε υπεροψία.....γιατί εντέλει το παιχνίδι είναι ομαδικό....
    Την υπεροψία φίλε Neron λυπάμαι αλλά εσύ την επέδειξες. Εσύ ανέφερες ότι ήσουν ο πρώτος παίκτης που έσπασε χωριό και για να σε βρούμε θα έπρεπε να αναζητήσουμε τα στατιστικά του σέρβερ. Αν δεν τα καταφέρναμε, θα έπρεπε να ρωτήσουμε τους συμπαίκτες μας και αν δεν τα καταφέρναμε και πάλι, θα έπρεπε να ρίξουμε τα ΤΑΡΟ στον Λεφάκη.
    Φυσικά και το παιχνίδι είναι ομαδικό, γιαυτό άλλωστε και εμείς οι απλοί παίκτες μιλάμε για κατορθώματα και κινήσεις συμμαχιών και όχι για το πότε σπάσαμε το 1ο μας χωριό και πότε ερευνήσαμε το πρώτο αρχηγό μας.
    Καλή συνέχεια

Προεπιλογή

Ουτε τα flame-post δεν αξιζουν σε αυτο το server
    Aris - R.A.T.M. - S1#1
    Aris17n - O-GnG - S4#1
    Aris17n - BG - S5#1
    Aris17n - RIP NW - S1#3
    Aris17n - GnG S5#2

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές