Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 116

Θέμα: #Λ#

Προεπιλογή #Λ#

πως μας βλέπετε ? παλεύουμε με τα θηρία εδω μέσα αλλα κρατάμε γερά !

επίσης σήμερα θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συμπολίτες, συντοπίτες και φίλτατους συμπαίχτες μου για αυτό το υπέροχο .......RENAISSANCE.........
    βραδυ που μου χάρησαν !

{{{{ αλλάζω το μυνημα απο την αρχή για να με καταλάβετε ( ειναι θέμα αντίληψης )

ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗ RENAISSANCE ,
    εξηγώ λοιπον προς καθε ευαίξαπτο και ευερέθιστο νέο που οποια λέξη δει τη μεταφράζει σε ΠΡΩΤΟΣ , οτι σε κανένα σημείο στο παραπάνω μυνημα δεν αναφέρω οτι χτυπάω ή με
    χτυπάει η renaissance }}}}}

ελπίζω οτι εγινα αντιληπτός ................ ( αν διαβάσετε παρακάτω θα καταλάβετε )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη johnieAnto : 10-08-10 στις 01:00

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnieAnto Εμφάνιση μηνυμάτων

επίσης σήμερα θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συμπολίτες, συντοπίτες και φίλτατους συμπαίχτες μου για αυτό το υπέροχο .......RENAISSANCE.........
    βραδυ που μου χάρησαν !

που παλευεισ ρε μεγαλε;θα νομιζουν κιολας οποιoσ το διαβαζει οτι οντως παλευεις.για ρωτα τους φιλουσ σου απο την NEMESIS ποιος παλευει πραγματικα...μαλλον εισαι σε αλλον σερβερ
    RΕNCE POWER

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

βραδυ που μου χάρησαν !
    Kαλησπέρα φίλε μου,
    η συμμαχία #Λ# βρίσκεται στην 31 θέση, σε παρακαλώ μην πιάνεις τους πρώτους στο στόμα σου
    Μην τους εκνευρίζεις και πατήσουν κατά λάθος στρατόπεδο αντί ακαδημία. Και το στρατόπεδο δίνει λιγότερους ΠΠ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων
    που παλευεισ ρε μεγαλε;θα νομιζουν κιολας οποιoσ το διαβαζει οτι οντως παλευεις.για ρωτα τους φιλουσ σου απο την NEMESIS ποιος παλευει πραγματικα...μαλλον εισαι σε αλλον σερβερ
    οντως παλεύω εσυ τι κολλημα έφαγες τώρα ????????

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flogovolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα φίλε μου,
    η συμμαχία #Λ# βρίσκεται στην 31 θέση, σε παρακαλώ μην πιάνεις τους πρώτους στο στόμα σου
    Μην τους εκνευρίζεις και πατήσουν κατά λάθος στρατόπεδο αντί ακαδημία. Και το στρατόπεδο δίνει λιγότερους ΠΠ

βαλε την ταξη flogo...αντε γιατι ξεφυγαμε καλοκαιριατικα
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flogovolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα φίλε μου,
    η συμμαχία #Λ# βρίσκεται στη 31η θέση και το παλεύουμε το θέμα , με σκοπό να χαρούμε το παιχνίδι και να το φτάσουμε ως το τέλος και οπου μας βγάλει, εχουμε κάνει ενα καλο παρεάκι και περνάμε καλά !

Προεπιλογή

οντως παλεύω εσυ τι κολλημα έφαγες τώρα ????????

τι κολλημα εφαγα;λες ασυναρτησιες φιλε μου...με ποιον παλεψες και ειδα τιποτα;ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του..το φορουμ το διαβαζουν διαφοροι κ διαβαζωντας αυτα θα πιστευουν τις ασυναρτησιες σου..
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

για ελα στη θέση μου , και θα μου πεις μετα ποιος παλεύει και ποιος όχι

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

η συμμαχία #Λ# βρίσκεται στη 31η θέση και το παλεύουμε το θέμα , με σκοπό να χαρούμε το παιχνίδι και να το φτάσουμε ως το τέλος και οπου μας βγάλει, εχουμε κάνει ενα καλο παρεάκι και περνάμε καλά !
    Kαι καλά κάνετε φίλε μου, γιαυτό παίζουμε Αλλά τα βάζετε με τους πρώτους Θα τους συγχύσετε και θα χάσουν το χρυσό μετάλλιο ανάπτυξης

βαλε την ταξη flogo...αντε γιατι ξεφυγαμε καλοκαιριατικα
    Προσπαθώ gal... άντε και αν τα καταφέρω πάρτε με μαζί σας να παίζω παρέα με τους Πρώτους

Προεπιλογή

για ελα στη θέση μου , και θα μου πεις μετα ποιος παλεύει και ποιος όχι
    βγαλτε κανεναν ανιχνευτη και τα ξαναλεμε...
    RΕNCE POWER

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές