Σελίδα 4 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 101

Θέμα: Ε-ΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ

Προεπιλογή

Κάποιοι δήθεν... έφτιαξαν ειρωνικά "Ε"-ΑΕΤΟΙ. Άλλη μια απόδειξη ότι ο κομπλεξισμός και τα προσωπικά πάθη δεν έχουν όρια. Κρίμα, γιατί είναι απλά ένα παιχνίδι... Όπως είχε πει και κάποιος κάπου κάποτε, το travian δεν είναι αληθινή ζωή, αν και μπορεί βέβαια να γίνεται, όταν κάποιος πιθανόν να μην έχει αληθινή ζωή παρά μόνο το travian. Δεν πειράζει, και στον επόμενο server κάποιοι θα είναι εδώ...
    "Αν ήρθατε για προσηλυτισμό, είμαστε Χριστιανοί Ορθόδοξοι!", (Σωσώ Παπαδήμα, Εγκλήματα).

Προεπιλογή

Το σκεπτικό .. αν θα νικήσετε πάει να πει οτι ...είστε περισσότεροι ..πρώτη φορά το συναντάω!!
    ........
    Don't try to fix me ... I am not broken

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκεπτικό .. αν θα νικήσετε πάει να πει οτι ...είστε περισσότεροι ..πρώτη φορά το συναντάω!!
    ........
    τι αλλο να πουν ρε ania μου ειναι δυσκολο στην χωνεψει το οτι χασανε κατι που δεν ειχαν ποτε

Προεπιλογή

Πως το λεγανε?Σας Ε-χουμε για πλακα???

Καλο ε?

Α και μη μου πειραζετε τον Βαγγελη.Το παιδι με αυτα που πρεπει να εχει ακουσει στη νυν συμμαχια του απαλασεται απο καθε ειδους καλαμπουρι.

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYNAMITHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ @@@@μαγκα Α.G ποιος παπαρας εισαι παλι?Ουσια 0 ε?Σας εσπασα λιγα χωρια?Σας ετσουξε λιγο που δεν με ακουμπησατε σε ολοκληρο σερβερ?Σας πηρα λιγα χωρια με τους γειτονες?Με πηρατε λιγες φορες τηλεφωνο για να μου κλαφτητε?Για μαθε πρωτα κ μετα επιδιδεσαι στην παπαρολογια...Ραντεβου στον επομενο...τα 2 μας...
    ..
    Θες μηπως να ενημερωθεις περαιτερω για την ουσια?Κραταω ολες τις αναφορες...Αστοιχιωτε!
    Αν και ησουν γειτονας μου δεν θυμαμαι να μου εκανες καμμία επίθεση .
    Για την ακρίβεια μία εκανες όταν ημουν στην διαδικασία διαγραφής και εχασες μερικά χωριά και το ένα μαλιστα εξαφανίστικε μαγικά .
    Φαίνεται ότι το επαιζες μάγκας μονο σε αδύναμους .χιχιχιχιχιχι

Περιοχή
    EVERYWERE

Προεπιλογή ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ -Ε

Και Ναι το χαμερ του ρουφιανου ΖΟΖΕΦΙΝ πήγε στην ΚΡΗΤΗ αλλα τίποτε για να ξερουμε Αρχηγός στην ΚΡΗΤΗ Και ρουφιάνος των Ε τρέξτε όλοι οι Ε να κρυφτείτε που μιλάτε και για spy

Nα μην ξεχάσω θα παιξει και speed να τον πάρετε μαζί χαααχαχαχαχ

Προεπιλογή

Να ηταν και κανα χαμερ της προκοπης τουλαχιστον να λεγαμε ρουφιανος αλλα με χαμερ,χαχαχαχα.
    α ρε Ε απλα σας λυπαμαι...

Προεπιλογή

τα παπαγαλακια μπορουν να κρωζουν οσο θελουν. το ιδιο μπορουν να κανουν οσοι ηθελαν και προεβλεπαν απο την αρχη του παιχνιδιου την Ε νεκρη. το εγχειρημα μαγκες πετυχε οσο και αν θελετε να πιστευετε το αντιθετο.

φιλε αλεξανδρε almos η οπως τελοσπαντων σε λενε σε παρακαλω να σταματησεις ακομη και τωρα να μιλας για κομπλεξισμους και προσωπικα παθη γιατι οπως και να το κανουμε αγορινα μου γλυκια εισαι ο πρωτος διδαξας.

επισης σε παρακαλω αυτα που αναφερεις περι θυματοποιησης και νοημοσυνης, ως δικηγορος που εισαι ρε παπαρα εφαρμοσε πρωτα στο δικο σου το κεφαλι και στις ομαδες σου και μετα ελα να το παιξεις δικηγορος του διαολου και να διεκδικησεις τα δικια σου.

τα λεω μονο και μονο επειδη τωρα αποφασισες οτι εισαι σταυροφορος του καθαρου παιχνιδιου και της δικαιοσυνης. παπαρα.

τεραστια respect στον georgefar7 και στο zippo.

οι υπολοιποι τραγουδατε οσο θελετε.

το ποιο θα ειναι το αποτελεσμα εν τελει εχει μικρη σημασια για πολλους και τεραστια για αλλους τοσους. αυτοι που εδω μεσα γιναν αδερφια θα συνεχισουν να ειναι και αυτο δεν μπορειτε να το αλλαξετε ρουφιανακια κοτοπουλα και λοιποι μαιντανοι.

Προεπιλογή

Mεγαλ-
    Ητερος και ο νοων νοητο

Περιοχή
    EVERYWERE

Προεπιλογή ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ -Ε

Θα σου απαντήσει ο Δικηγόρος μου

Σελίδα 4 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές