Σελίδα 8 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 101

Θέμα: Ε-ΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Λοίπον παιδιά εγώ στο σέρβερ βοηθούσα κάτι φίλους που μου το ζήτησαν με το ακάουντ μπιφτέκι και είμουν στην Ε-μασ 2 δεν ξέρω και πολλά για το σέρβερ αλλά πρέπει να συγχαρούμε και νικητές και ηττημένους

Τα συγχαρητήρια μου στους νικητές και αντιπάλους μου δούλεψαν σκληρά για να φέρουν το θαύμα στο τέλος του μπράβο παιδιά χαρείται το όσο πιο πολύ γίνετε

Τα συγχαρητήρια μου και στους συμμάχους που και αυτοί προσπά8ησαν όσο πιο πολυ μπορούσαν δυστηχώς όμως μας πρόλαβαν

Ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ πρέπει να πω στα παιδιά και keepers της μουχρίτσας που έδωσαν όλο τους τον εαυτό με ατελείωτα ξενύκτια για να συγκρατήσουν ζώντανο το θαύμα που με χίλια ζόρια πήραν

Θα δώσω και συγχαρητήρια στα παιδιά της συμαχείας που αν και μικρή είχε μεγάλη συμμετοχή

Σας ευχαριστώ όμορφα κοριτσάκια μου και αγόρια είμαι περήφανος για σας

Ιάκωβος
    http://travian-reports.net/gr/report/694966f0e16 Gr2.2
    http://www.travian-reports.net/gr/report/256936647dd gr2.3

Gr1.2 Iacovos Aliance winner (cont end)
    Gr2.2 Iceman Aliance Winner (?WW)
    Gr2.3 Iceman Aliance Winner (Inner Peace)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο john locke Εμφάνιση μηνυμάτων
    mia leksi mono kai den endiaferomai gia antiparatheseis
    apla eixa milisei me gold sto skype mazi me ton sumaxo mou seroquel kai eixame synneoithei poly kala gia ena diko sas (spiros matsolas) kai to thema lithike diplomatika

den katalava se kanena simeio oti thelei na kanei delete

terma oi dikaiologies kai oi ypekfyges
    Φιλε Σπυρο επειδη μιλησες μαζι του δεν σημαινει κι οτι καποια πραγματα στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ζωη δεν αλλαζουν...Καλως ή κακως...Κι ειτε μας αρεσει ειτε οχι αυτη προηγειται απο το travian κι απο καθε travian...Ο Gold επικαλεστηκε προβληματα με το μαγαζι που ειχε και επειδη επρεπε να ασχοληθει με αυτο διεγραφη...Αληθεια ή ψεματα δεν το ξερω...Μιλαγα μαζι του επι 7-8 μηνες, δε νομιζω να ντρεποταν να μου πει την αληθεια! Ουτε υπεκφευγω , ουτε δικαιολογιες ψαχνω και δεν εχει και καμια σημασια αλλωστε...Γι'αυτο και λεμε και καποια πραγματα τωρα, που δεν ειναι σε εξελιξη το παιχνιδι...Για να βλεπουμε κι οι δυο μας και τις δυο πλευρες του νομισματος...Τωρα φυσικα αν θελετε το πιστευετε, αν δεν θελετε οχι...Εγω γνωριζοντας το παθος του για το παιχνιδι, τον πιστευω...Δεν θα το παραταγε χωρις να υπαρχει πολυ σοβαρος λογος...Θελω και ελπιζω να εχουν φτιαξει τα πραγματα στη ζωη του μεχρι τον καινουριο, για να τον εχουμε ξανα στην παρεα μας.

ΤΝΤ αυτο με τις καρτες δεν το εχω καταλαβει ακομα...Το τι κανει καθενας με το πορτοφολι του δεν αφορα εμενα...Δε νομιζω να χαλασα περισσοτερο gold απο σενα...Κι αν δεν χαλασες καθολου ,σε παραδεχομαι...
    Ισως βεβαια να μην εχω καταλαβει καλα, αλλα αν νομιζεις οτι εγω επαιζα τον gold, αυτο δεν ισχυει...
    Αυτο παντως με το e-shop θα το ψαξω...Θα παρω 2 καρτες και σε σενα αν ισχυει...
    Μια μιζουλα επιβαλλεται...

Και σε καμια περιπτωση δεν τσακωνομαστε ετσι?
    Χαβαλε κανουμε!!!
    Ετσι κι αλλιως για λιγες βδομαδες δεν θα εχουμε τι αλλο να κανουμε...

Προεπιλογή

[QUOTE=DYNAMITHS;106190]Εκλεισα τον σερβερ με 29 χωρια...11 απο τα οποια ηταν κατακτημενα...Ημουν στην 20αδα επιθετικων στα επισημα στατιστικα κ ολα αυτα μονο με 20 ευρω.Εσπαγα χωρια με 3-4K επιθετικα κ κανατε το μοκο...δεν με ακουμπησατε.Αυτα που προανεφερες τα ειπα αφοτου με χαρακτηρησες καπως...οποτε βγαινεις αυτοματως ακυρος.Αστοιχιωτε σε αποκαλεσα επειδη στις 5 λεξεις που γραφεις...οι 10 ειναι λαθος ορθογραφημενες οποτε παλι βγαινεις αυτοματως ακυρος.Οσον αφορα τους Τεμπλαρς καλυτερα να μην αρχισω να προσωποποιω καταστασεις μια-μια γιατι θα χρειαστει να γραφω 3 μερες.Μπορω βεβαια να σου θυμησω ποσο καλη παρεα ησασταν οταν σπασαμε 4-5 δικους σας κ αρχισαν να γραφουν στα προφιλ τους ποσο ''δεμενοι'' ειστε κ ποσο λαθος εκαναν που δεν ακουγαν τους γονεις τους οταν τους ελεγαν να στηριζονται στα δικα τους κ μονο ποδια...χα χα χα!!!Απο ενα account απο 4-5 που ειχε ο καθενας σας αν βοηθουσε επιδεικνυοντας το ηθος που αναφερεσαι δεν θα γινοσασταν περιγελος.
    Αστο Τακουλη...εκτιθεσαι...
    Επιπροσθετως...η εξεταστικη (αμυντικο account) τα τελευταια 200 χρονια σε ολες τις σχολες κραταει 2 βδομαδες ξερεις...Μην προσπαθεις να κερδισεις εντυπωσεις...Βρηκαμε ενα παλικαρι που δουλευει στην Αθωνος σε μια συναθροιση μας κ μας ειπε τι ρολο βαρατε...

Καλα κρασια ''Ε_παγγελματιες'' μου!!![/QUOTεδω ειμαι να σου αναλυσω οτιδιποτε γουσταρεις,δεν ειμαστε ολοι μορφωμενοι σαν και εσενα μορφομενε μου αλλα αυτο δεν σημαινει τιποτα και δεν εχει καμια σχεση με αυτα που γραφω για να με βγαλεις εσυ ακυρο,ακυρος εισαι εσυ που προσπαθεις να βρεις τεχνασματα και δικαιολογιες για να δικαιολογησεις καταστασεις,ολα αυτα που λες περι acoynt και προφιλ αγγηζουν τα ορια της φαντασιας,ο περιγελος που ονομαζεις ποιο πανω τερματησε ποιο ψηλα απο την συμαχια σου που μασ ειχε για πλακα και αυτο δινει ακομα μεγαλυτερη αξια σε εμας,χαχαχα ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ?Ο ΠΕΡΙΓΕΛΟς ΠΟΙΟ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΑΧΙΑ???????ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΝΟΜΑΣΕΙ Ο IAPETOS TO WW ΤΟΥ?ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΧΑΣΑΤΕ.απο την μια δικαιολογησαι ομως,φοιτητακος εισαι ακομα 8θα μεγαλωσειςμια ακομα αποδηξη οτι εισαι αναληθης,τα χωρια που κατεκτησες δεν ηταν 11 αλλα 7 και οταν αρχησαν να στην πεφτουν και να στα παιρνουν πατησες δελ.φτανει μην λες αλλα τωρα παλι τα μουτρα σου θα φας.http://www.gettertools.com/s3.travia.../330-DYNAMITHS
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη A.G : 23-08-10 στις 00:45

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alkatraz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Σπυρο επειδη μιλησες μαζι του δεν σημαινει κι οτι καποια πραγματα στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ζωη δεν αλλαζουν...Καλως ή κακως...Κι ειτε μας αρεσει ειτε οχι αυτη προηγειται απο το travian κι απο καθε travian...Ο Gold επικαλεστηκε προβληματα με το μαγαζι που ειχε και επειδη επρεπε να ασχοληθει με αυτο διεγραφη...Αληθεια ή ψεματα δεν το ξερω...Μιλαγα μαζι του επι 7-8 μηνες, δε νομιζω να ντρεποταν να μου πει την αληθεια! Ουτε υπεκφευγω , ουτε δικαιολογιες ψαχνω και δεν εχει και καμια σημασια αλλωστε...Γι'αυτο και λεμε και καποια πραγματα τωρα, που δεν ειναι σε εξελιξη το παιχνιδι...Για να βλεπουμε κι οι δυο μας και τις δυο πλευρες του νομισματος...Τωρα φυσικα αν θελετε το πιστευετε, αν δεν θελετε οχι...Εγω γνωριζοντας το παθος του για το παιχνιδι, τον πιστευω...Δεν θα το παραταγε χωρις να υπαρχει πολυ σοβαρος λογος...Θελω και ελπιζω να εχουν φτιαξει τα πραγματα στη ζωη του μεχρι τον καινουριο, για να τον εχουμε ξανα στην παρεα μας.

ΤΝΤ αυτο με τις καρτες δεν το εχω καταλαβει ακομα...Το τι κανει καθενας με το πορτοφολι του δεν αφορα εμενα...Δε νομιζω να χαλασα περισσοτερο gold απο σενα...Κι αν δεν χαλασες καθολου ,σε παραδεχομαι...
    Ισως βεβαια να μην εχω καταλαβει καλα, αλλα αν νομιζεις οτι εγω επαιζα τον gold, αυτο δεν ισχυει...
    Αυτο παντως με το e-shop θα το ψαξω...Θα παρω 2 καρτες και σε σενα αν ισχυει...
    Μια μιζουλα επιβαλλεται...

Και σε καμια περιπτωση δεν τσακωνομαστε ετσι?
    Χαβαλε κανουμε!!!
    Ετσι κι αλλιως για λιγες βδομαδες δεν θα εχουμε τι αλλο να κανουμε...

ελα ρε συ ναι χαβαλε κανουμε γιαυτο κ ειπα για τις καρτες!!!
    μακαρι να ειχε προσφορες να περναμε με το τσουβαλι... αν κ εγω την εκανα με την ισπανια....
    χοχοχοχοχχοχοχο

Ενα παιχνιδι ειναι κ ειναι για να περναμε καλα.. ποιος ξερει , σε καποιον αλλο σερβερ η ακομα κ στον νεο 3 να ειμαστε κ μαζι , συμμαχοι

Προεπιλογή

το game ειναι απλό... ή παιζεις με χρυσό ή έχεις 3 4 5 λογαριασμους... το ίδιο ειναι....τωρα αν παλι παιζεις 3 4 λογαριασμους μα χρυσό.. ε... για μενα μαγκιά του οποιος το κάνει αλλα προτιμώ να δώσω τόσα λεφτά για κανα ποτάκι...
    γουστα όμως ειναι και αυτά..

καλή συνέχεια στους υπολοιπους σέρβερ...όσοοι παίζουν και θα παίξουν

angelo57dm
    Guest

Angry

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYNAMITHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκλεισα τον σερβερ με 29 χωρια...11 απο τα οποια ηταν κατακτημενα...Ημουν στην 20αδα επιθετικων στα επισημα στατιστικα κ ολα αυτα μονο με 20 ευρω.Εσπαγα χωρια με 3-4K επιθετικα κ κανατε το μοκο...δεν με ακουμπησατε.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A.G
    Μια ακομα αποδειξη οτι εισαι αναληθης,τα χωρια που κατεκτησες δεν ηταν 11 αλλα 7 και οταν αρχησαν να στην πεφτουν και να στα παιρνουν πατησες δελ.φτανει μην λες αλλα τωρα παλι τα μουτρα σου θα φας.http://www.gettertools.com/s3.travia.../330-DYNAMITHS
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Angelo57dm
    Αν και ησουν γειτονας μου δεν θυμαμαι να μου εκανες καμμία επίθεση .
    Για την ακρίβεια μία εκανες όταν ημουν στην διαδικασία διαγραφής και εχασες μερικά χωριά και το ένα μαλιστα εξαφανίστικε μαγικά .
    Φαίνεται ότι το επαιζες μάγκας μονο σε αδύναμους .χιχιχιχιχιχι

Φίλε DYNAMITHS μην λές ότι δεν σε ακουμπήσαμε .... Σε ακουμπήσαμε και σε παραακουμπήσαμε ... Μην ξεχνάς ότι με την μοναδική σου επίθεση σε μένα στις 30/7 και ενώ ήμουν στην διαδικασία διαγραφής κατέληξες εσύ να είσαι φάρμα μου με τα χωριά του κέντρου και με μία επίθεση 36 ωρών έχασες απο τα μακρινά χωριά , μέσα σε λίγα λεπτά 3 χωριά εκ των οποίων τα δυο κατέληξαν σε άλλο σύμμαχο που ακολουθούσε ενώ το τρίτο έμεινε ακατοικητη πεδιάδα λόγω ολοσχερούς καταστροφής του
    Εσύ δε εκανες διαγραφή μία βδομάδα μετά και αφού είχες χάσει απο γείτονες σου και άλλα χωριά
    Μηπως λοιπόν μας παραμυθιάζεις ????????

ΥΓ Οταν λές εκλεισες τον σέρβερ με 29 χωριά καλό είναι να μήν μετράς σαν να είχες και αυτά που έχασες .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη angelo57dm : 23-08-10 στις 03:11

Προεπιλογή

Εχετε σαλταρει τελειως...λετε ΤΟΝΟΥΣ ΨΕΜΑ και επιβεβαιωνετε την αχρηστιλα σας...
    Το account μου ετρεχε με διαγραφη...οπως κ το δικο σου, με τη διαφορα οτι εμενα το σταματησαν τα παιδια για το σιταρι κ μετα ξαναμπηκα κ το τελειωσα μια κ καλη με αλλαγη κωδικου.Σε ολοκληρο τον σερβερ δεν δεχτηκα καμια επιθεση κ δεν εχασα ουτε εναν κοκο υλης απο φαρμινγκ..Οποιος θελει το πιστευει κ οποιος δε θελει προβλημα του.Εσεις ειχατε γινει @@@νες του τραβιαν κ σας καναμε οτι θελαμε...Μην προσπαθητε να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα.Εχετε απιστευτη πλακα...Οσον αφορα το τι ειμαι Α.G και τι εισαι...δεν σε παιρνει αγορι μου...Η τελευταια τρυπα της φλογερας εισαι μπροστα μου...Εσυ μαγκα που λες οτι με εκανες φαρμα...τον αερα εκανες φαρμα οταν η παρεα μου κατακτουσε τα χωρια μου τις τελευταιες ωρες του account...
    Θελετε να σας θυμησω και τους 2 τι παθαινατε κατα τη διαρκεια του σερβερ???Ε???Αφηστε το ψεμα κ φερθητε ανδροπρεπως...

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Εχετε σαλταρει τελειως...λετε ΤΟΝΟΥΣ ΨΕΜΑ και επιβεβαιωνετε την αχρηστιλα σας...
    Το account μου ετρεχε με διαγραφη...οπως κ το δικο σου, με τη διαφορα οτι εμενα το σταματησαν τα παιδια για το σιταρι κ μετα ξαναμπηκα κ το τελειωσα μια κ καλη με αλλαγη κωδικου.Σε ολοκληρο τον σερβερ δεν δεχτηκα καμια επιθεση κ δεν εχασα ουτε εναν κοκο υλης απο φαρμινγκ..Οποιος θελει το πιστευει κ οποιος δε θελει προβλημα του.Εσεις ειχατε γινει @@@νες του τραβιαν κ σας καναμε οτι θελαμε...Μην προσπαθητε να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα.Εχετε απιστευτη πλακα...Οσον αφορα το τι ειμαι Α.G και τι εισαι...δεν σε παιρνει αγορι μου...Η τελευταια τρυπα της φλογερας εισαι μπροστα μου...Εσυ μαγκα που λες οτι με εκανες φαρμα...τον αερα εκανες φαρμα οταν η παρεα μου κατακτουσε τα χωρια μου τις τελευταιες ωρες του account...
    Θελετε να σας θυμησω και τους 2 τι παθαινατε κατα τη διαρκεια του σερβερ???Ε???Αφηστε το ψεμα κ φερθητε ανδροπρεπως...
    Για θυμισέ μου φίλε μου τί έπαθα εγώ ??
    Επειδή μας κάνατε ότι θέλατε χασατε τον σερβερ ?
    Σε ότι αφορά τα υπόλοιπα
    1. Παρέα σου ηταν ο smar23 και ο KABAMARU και σου πήραν 3 χωριά , 7 μερες πρίν απο την διαγραφή σου ???
    2. Το χωριό που σύμφωνα με το λίνκ που σου περασαμε ΔΕΝ ΚΑΤΕΣΤΡΑΦΕΙ ??? Η μήπως και αυτό η παρέα σου το διέγραψε απο το χαρτι με μαγικό τροπο ???
    3. Σαν πολλές μέρες δεν βάστηξε η δική σου διαγραφή η μηπως θέλεις να πιστεψουμε συνεχή σου ψέματα ???
    ΕΛΕΟΣ
    Οταν σφίγγουν τα πράγματα όλοι το ρίχνεται στην διαγραφή για να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα
    Ακομα και εξεταστική τον Αυγουστο βρίσκεται
    4. Ακόμα και ότι ησουν στους 20 πρώτους επιθετικούς μήπως και αυτό είναι ενα ακόμα απο τα ψεμματά σου ??? χιχιχιχιχιχιχιχι

ΥΓ Καλό είναι να σταματήσεις γιατι θα εκτεθείτε αμα βγούν στον αέρα όλες οι ΒΡΩΜΙΕΣ με τις οποίες εσύ και οι ομοιοι σου προσπαθήσατε να κερδίσεται
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη angelo57dm : 23-08-10 στις 08:55

Προεπιλογή

η παπατζα σου δεν εχει ορια φιλε,ολο αερολογιες εισαι,εδω σου μιλησα με αποδηξεις για οτι ανεφερα και πιαστηκες σε αρκετα σημεια να λες ψεμετα,δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου....
    αληθεια ο δημητρακης τι κανει?ουτε μια ανακοινωση δεν εβγαλε να ευχαρηστησει τους αντιπαλους του για την νικη και τους φιλους που επαιξαν μαζι του,καταλαβαινω οτι δεν χωνευεται η ηττα ακομα και απο τους τεμπλαρς που ηθελε να κανει φαρμες του........ ΤΡΕΞΤ-Ε ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤ-ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A.G Εμφάνιση μηνυμάτων
    αληθεια ο δημητρακης τι κανει?ουτε μια ανακοινωση δεν εβγαλε να ευχαρηστησει τους αντιπαλους του για την νικη και τους φιλους που επαιξαν μαζι του,καταλαβαινω οτι δεν χωνευεται η ηττα ακομα και απο τους τεμπλαρς που ηθελε να κανει φαρμες του........ ΤΡΕΞΤ-Ε ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤ-ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...
    +1^

Ως γνωστόν, σε όλους τους servers, ελληνικούς και ξένους, πρώτοι οι αντίπαλοι σπεύδουν να συγχαρούν τους νικητές...

Επίσης, δεν θεωρώ τίποτα χειρότερο για το τέλος ενός server από το να εμφανίζονται παίκτες των ηττημένων και να βγάζουν κακίες και μικροπρέπειες... αντί να γίνεται ένα μεγάλο πάρτι με τη συμμετοχή όλων, νικητών και ηττημένων... να διασκεδάζουμε και να περνάμε καλά...

Στο κάτω-κάτω, δεν έχουμε να χωρίσουμε τα αμπελοχώραφά μας... Ένα παιχνίδι είναι...
    "Αν ήρθατε για προσηλυτισμό, είμαστε Χριστιανοί Ορθόδοξοι!", (Σωσώ Παπαδήμα, Εγκλήματα).

Σελίδα 8 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές