Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 101

Θέμα: Ε-ΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο almos Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1^

Ως γνωστόν, σε όλους τους servers, ελληνικούς και ξένους, πρώτοι οι αντίπαλοι σπεύδουν να συγχαρούν τους νικητές...

Επίσης, δεν θεωρώ τίποτα χειρότερο για το τέλος ενός server από το να εμφανίζονται παίκτες των ηττημένων και να βγάζουν κακίες και μικροπρέπειες... αντί να γίνεται ένα μεγάλο πάρτι με τη συμμετοχή όλων, νικητών και ηττημένων... να διασκεδάζουμε και να περνάμε καλά...

Στο κάτω-κάτω, δεν έχουμε να χωρίσουμε τα αμπελοχώραφά μας... Ένα παιχνίδι είναι...
    ΣΩΣΤΟΣ Ο ALMOS

Προεπιλογή

χαχαχαχα...ειστε απιστευτοι...πραγματικα για γελια.Δεν εχετε ΙΔ-Ε-Α...Εδω ειναι ο ΚΑΒΑMARU και ο smar να σου πουνε ποτε τα πηραν.Εγω ο ιδιος ειπα τον Αλεξανδρο οταν πηγαμε για ποτο στο θησειο να μου παρει κανενα γτ δεν εχω τι να τα κανω στον αξονα...
    Καταλαβ-Ε-τε το...σας επαιζα για πλακα κ εσεις πληρωνατε κ σκοτωνοσασταν...γελιοι...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DYNAMITHS : 23-08-10 στις 12:53

Το avatar του χρήστη thf
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DYNAMITHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το account μου ετρεχε με διαγραφη...οπως κ το δικο σου, με τη διαφορα οτι εμενα το σταματησαν τα παιδια για το σιταρι κ μετα ξαναμπηκα κ το τελειωσα μια κ καλη με αλλαγη κωδικου.
    Χαλαρώστε βρε...μπορώ προσωπικά να επιβεβαιώσω ότι σταματήσαμε την διαγραφή 4-5 φορές λόγω του ότι θέλαμε τα σιτάρια, παρόλο που ο Σάκης την έβαζε και την ξαναέβαζε.
    Στο τέλος μου έστειλε μήνυμα in Game και το αφήσαμε να γίνει διαγραφή.
    Αυτό για την ιστορία.

Υ.Γ. Γνώμη μου είναι ότι δεν έχει νόημα να συνεχίσετε αυτή την κουβέντα.

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαλαρώστε βρε...μπορώ προσωπικά να επιβεβαιώσω ότι σταματήσαμε την διαγραφή 4-5 φορές λόγω του ότι θέλαμε τα σιτάρια, παρόλο που ο Σάκης την έβαζε και την ξαναέβαζε.
    Αυτό για την ιστορία.

Εγώ το σταματάω αλλά λυπάμαι για τον συνεργάτης σου και το ήθος του

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό για την ιστορία.

εχεις δικιο καλυτερα να μην συνεχηστει, γιατι αν κατσω και αναλυσω τωρα οτι παιχτης της υπερσυμαχιας και μαλιστα ηγετηκο μελος πατουσε del και εσεις του το ακυρωνατε αντι να βοηθαει και να στηρηζει τα WW απο μονος του
    θα εχουμε θεμα.....

Το avatar του χρήστη thf
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A.G Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....και μαλιστα ηγετηκο μελος...
    Ποιός το λέει αυτό? Είπα εγώ ποτέ ότι ήταν ηγετικό στέλεχος της -Ε-?
    Ο DYNAMITHS ήταν ένα μέλος της δικής μας συμμαχίας και φυσικά μέλος της Υπερσυμμαχίας αλλά όχι ηγετικό. Φυσικά σαν μέλος είχε την γνώμη του που ήταν καθόλα σεβαστή.
    Επειδή είναι ένας παίκτης παλιός στο Travian γνώριζε σχεδόν τον μισό Server και μιλούσε με όλους αλλά αυτό δεν τον έκανε ηγετικό στέλεχος.
    Το δικαίωμα του καθενός στο Delete είναι αναφέρετο ακόμη και αν ήταν ο αρχηγός των αρχηγών :-)
    Ο DYNAMITHS το είχε δηλώσει απο την αρχή στην συμμαχία μας ότι πριν το Θαύμα θα κάνει Delete οπότε δεν υπήρξε πρόβλημα.
    Κρατήσαμε, παρά την θέληση του λίγες μέρες ακόμη το acc του και μετά έγινε Delete, όπως ήθελε.

Νομίζω ότι το θέμα έκλεισε και ας χαρούμε όλοι το τέλος του Server σε ένα αξιόλογο επίπεδο αντιπαραθέσεων. Πιθανόν να υπάρχουν αρκετές κακίες να λεχθούν αλλά έχει κανένα νόημα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thf : 23-08-10 στις 16:32

Το avatar του χρήστη logims
    Περιοχή
    online : s3 classic

Προεπιλογή

peace
    -----------Ubi concordia, ibi victoria-----------
    | NightStand NS| ELIT | Badboys |

Προεπιλογή

Δεν υπαρχει λογος να τσακωνεστε... σεβαστειτε τουλαχιστον οτι εσεις και οι αντιπαλοι σας, κανατε sitting ολο το καλοκαιρι στο θαυμα χανοντας ετσι τα μπανια σας αλλα και τον υπνο σας
    Αναφερθηκε πιο πανω οτι υπηρχαν πολλοι spy και για αυτο νικησαν οι συμμαχιες που νικησαν... Απλα θελω να πω οτι και να εγινε κατι τετοιο, μην νομιζετε οτι μονο σε παιχνιδια γινονται αδικιες.... αν πιστευετε κατι τετοιο τοτε ειστε πολυ πισω απο τον πραγματικο κοσμο... Και στην καθημερινη σας ζωη γινονται αδικιες, αλλα δεν εχετε το θαρρος να το πειτε για πολλους λογους, ενω τωρα εχετε την καλυψη που σας παρεχει η οθονη του υπολογιστη σας...(λιγο ακυρο αλλα θα εσκαγα αν δεν το ελεγα)
    Μην ειστε προσκολλημενοι σε ενα παιχνιδι...ζηστε την ζωη σας
    Για μενα προσωπικα το travian τελειωσε με την ληξη του σερβερ 3...
    Συγχαρητηρια στους νικητες αλλα και σε ολους τους παιχτες για την μεγαλη προσπαθεια τους!!!
    Καλη συνεχεια, οχι στο παιχνιδι αλλα στην ζωη σας.

Με πολλη αγαπη,
    Pink Panther
    Γιατί μερικά πράγματα δεν αλλάζουν ποτε...

Προεπιλογή

Thf ευχαριστω για την υποστηριξη...βλεπεις οταν εχεις πολλους εχθρους...μαλλον δεν εισαι κ τοσο ''μικρος''...Μην αγχωνεσαι Αλεξ...παντα Peace...απλα φανηκε με τι ατομα απαρτιζεται ο χωρος που παιζουμε.Αυτα...

Προεπιλογή ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ

...Ο,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ.
    ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.
    ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΧΑΛΑΡΟ ΠΛΑΝΟ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε-ΛΑΣ (ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ Ε-ΜΑΣ) ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑ.

ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΣΤΟ SKYPE ΚΑΙ Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΤΩΝ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΜΥΝΩΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ "ΘΑΥΜΑ"

ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΔΩ, , ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ.
    ΛΙΑΚΟ, ΣΩΤΟ, ΜΑΚΗ, ΗΛΙΑ, ΕΥΗ, ΑΝΤΩΝΗ, ΜΙΧΑΛΗ, ΜΑΝΩΛΗ, ΧΡΗΣΤΟ, ΑΛΕΞ, ΚΩΣΤΑ, ΣΟΦΙΑ, ΣΤΑΥΡΟ, ΓΙΩΡΓΟ, ΧΡΗΣΤΟ, ΧΑΡΗ, ΓΙΑΝΝΗ, ΒΑΓΓΕΛΗ, ΜΙΧΑΛΗ, ΙΑΚΩΒΕ, ΝΙΚΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ.

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΚΗ ΚΑΙ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ).

DARK KNIGHT

Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές