Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 70

Θέμα: S3 T-E-L-O-S

Προεπιλογή

Σας ειχαμε για πλακααααα
    Συγχαρητήρια σε ολους τους BB για την νικη περιπατο

καλη ξεκουραση σε ολους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitris_788 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ειχαμε για πλακααααα
    Συγχαρητήρια σε ολους τους BB για την νικη περιπατο

καλη ξεκουραση σε ολους

Ε όχι και περίπατο ...μην λέμε κι ότι θέλουμε!!! Κουραστήκαμε, αγχωθήκαμε, ατελείωτες ώρες μετρήματος με τον Αντρέα να μετράμε τα ww τους και τις ζημιές τους για να έχουμε εικόνα, ατελείωτες προσωμοιώσεις για να μπορέσουν να μας φτάσουν οι λιγοστοί στρατοί μας και να χτυπήσουν σε συγκεκριμένες στιγμές συγκεκριμένα ww, ατελείωτες ώρες να ψάχνω κάνα rammeraki ξεχασμένο χαχαχαχαχαχα!! Οχι .. περίπατο δεν το λες ... !! Δουλέψαμε πολύ σκληρά για το αποτέλεσμα αυτό!!
    Don't try to fix me ... I am not broken

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε όχι και περίπατο ...μην λέμε κι ότι θέλουμε!!! Κουραστήκαμε, αγχωθήκαμε, ατελείωτες ώρες μετρήματος με τον Αντρέα να μετράμε τα ww τους και τις ζημιές τους για να έχουμε εικόνα, ατελείωτες προσωμοιώσεις για να μπορέσουν να μας φτάσουν οι λιγοστοί στρατοί μας και να χτυπήσουν σε συγκεκριμένες στιγμές συγκεκριμένα ww, ατελείωτες ώρες να ψάχνω κάνα rammeraki ξεχασμένο χαχαχαχαχαχα!! Οχι .. περίπατο δεν το λες ... !! Δουλέψαμε πολύ σκληρά για το αποτέλεσμα αυτό!!
    δεν ξερεις εσυ,δεν στα λεγαμε ολα γιατι ειχαμε υποψια οτι εισαι spy

περιπατο σου λΕΕΕΕΕΕω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitris_788 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερεις εσυ,δεν στα λεγαμε ολα γιατι ειχαμε υποψια οτι εισαι spy

περιπατο σου λΕΕΕΕΕΕω
    Σιγά μην τας τα λέγαμε όλα..τοσα τραβήξαμε με δ΄αύτη αμα τα λέγαμε όλα..πάει!!!

Προεπιλογή

O server τελείωσε..ήρθε η ώρα για ευχαριστίες. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και πολλα συγχαρητήρια στον Μάνο(agueiro) που θυμήθηκε πάλι τα νιάτα του και τα γερμανικά που χτύπαγε στο στρατό στις σκοπιές που έκανε(σιτάριζε όλο αυτό το διάστημα τον vato_loko 03.00-07.00). Χάρηκα που σε γνώρισα βαζελάκο μου και ξέρω ότι δεν θα χαθούμε.
    Dimitris_788 ότι να πείς γι αυτόν είναι λίγο με την τρέλα που κουβαλάει όταν πηγαίνει στο Καραϊσκάκη έτσι έπαιζε και στο παιχνίδι(ότι επίθεση έκανε από μένα επειδή έλλειπα είχε πλήρη επιτυχία, δεν γύριζε τίποτα πίσω) καλύτερος επιθετικός στον server. Συγχαρητήρια και γι αυτό μητσάρα μου και για όλα τα άλλα που έκανες στην συμμαχία.
    Τηλέμαχος η ήρεμη δύναμη που άκουγε από όλους την γκρίνια μας και τα παράπονά μας(ειδικά η νατάσα τον είχε κάνει)χαχαχαχα..Μάχο ένα μεγάλο ευχαριστώ και για την βοήθεια που μου πρόσφερες για το παιχνίδι και ένα ακόμα μεγαλύτερο για ότι εκανες στην συμμαχία(δεν είχε ωράριο οποτε τον έπαιρνες εμπαινε να σιττάρει το ww).
    Μανολίτο(capma) ακόμα φτιάχνει αμυντικά αυτός πέρα από το χαμερ που έριξε αν και νωρίς. Χάρηκα που σε γνώρισα Μανολίτο και να μην χαθούμε ε?
    Άκης=καμιά επίθεση θα κάνουμε ρε παιδιά?χαχαχαχα…αυτός είναι ο original kabamaru(λόγω email όχι τίποτα άλλο χαχαχα).
    Stardust= απλά το πουλέν μας…τα υπόλοιπα περισσεύουν έτσι σιτεράκι μου???
    Ευχαριστώ και μπράβο και συγχαρητήρια στον γιώργο που δεν τον πρόλαβα και πολλές μέρες λόγω του ότι έλλειπα αλλά δεν είναι τυχαίο έτσι γιώργο?
    Νίκος=keravnos-ξεκίνησε τον σερβερ για να μου κάνει πλάκα αλλά δεν το χάλασε και χαμερ έκανε και από όλα. Γειά σου ρε Νικόλα.
    Alex= απλά ο αλοδαπός μας έκανε διακοπές την πιο κρίσιμη ώρα..χαχαχαχαχα…Αχτύπητος.
    Και τέλος η καλή μας η Νατασούλα που της πήγαινα κόντρα από την αρχή σε ότι και αν έλεγε. Αυτό που καταφέραμε οφείλεται κυριώς σε σένα Αρχηγούκα μας. Έτρεχες για όλα και για όλους και αξίζεις τα περισσότερα συγχαρητήρια από όλους για μένα και γι αυτά που έκανες και για την BB και για την NS (άλλωστε για να ευλογήσω και λίγο τα γένια μου βγήκαμε πρώτοι παντού εκτός από τον πρώτο παίκτη σε pop).
    Y.Γ. Ένα ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά της NS και της BB για τις στιγμές που ζήσαμε αυτολύς τους μήνες αλλά και της Ε για τις κόντρες που κάναμε. Ειδικότερα ευχαριστώ τον Γιάννη,τον Βασίλη,τον Άρη,την Βίκυ,την Δάφνη, τον Τάσο,την warbabygirl ξερουν αυτοί, τον Μάκη, την ¨Αλεξ και τον Βαγγέλη και όλους όσους ξεχνάω σας ζητώ συγνώμη. Ήταν τιμή μου που σας γνώρισα και που παίξαμε παρέα.
    ΣΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΙΝ!!!
    Κώστας - Daidalos

Το avatar του χρήστη logims
    Περιοχή
    online : s3 classic

Post ***

συγχαρητήρια σε όλους!
    -----------Ubi concordia, ibi victoria-----------
    | NightStand NS| ELIT | Badboys |

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kokleos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην τας τα λέγαμε όλα..τοσα τραβήξαμε με δ΄αύτη αμα τα λέγαμε όλα..πάει!!!

και η μεγαλύτερη ανακούφιση ε??

ΑΠΑΛΛΑΧΤΗΚΑΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο logims Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητήρια σε όλους!

Νατο καλέ το αλλοδαπούλι μας! :***************

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο logims Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητήρια σε όλους!
    αλεξουκοοοοοοοοοοοο

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια και πάλι στους νικητές!!!!
    Αφου φτάσαμε ως εδώ θα ήθελα να κάνω μια αναφορά σε μερικούς ανθρώπους που γνώρισα μέσα στο παιχνίδι.
    Από την Ε-R.T.F μια συμμαχία που κανένας παίκτης πλην του αποχωρήσαντα τα χριστούγεννα Αντώνη δεν έχει παίξει ww θέλω να ευχαριστήσω τον "σοφό Νέστορα" Ηλία για τις επί παντός επιστητού συζητήσεις που κάναμε, τον τρελό μπουκαδόρο Μάρκο, τον αποχωρήσαντα λόγω εργασίας Δημήτρη, τον διανοούμενο Στέργιο, τον Στάθη που φτιάχνει τον καλύτερο καφέ στην Αθήνα και τέλος τον καλύτερο μαθητή με συνεχείς απορροίες και ερωτήσεις Βελισσάρη.
    Από την νέα μας παρέα τους Άτλαντες την πιεστική αλλά τις περισσότερες φορές σωστή Κατερίνα, την Βίκυ που φρόντιζε να μπαλώσει όλα τα κενά και τον ανέμελο Γιώργο.
    Τους sitters της mouxritsas που φάγαμε ατέλειωτες ώρες και ξενύχτι: τον στρατηγό Ηλία, την ακούραστη Έυη, το πιο αποτελεσματικό δίδυμο Παντελή και Βαγγέλη και την πάντα παρούσα Σοφία.
    Θέλω να ευχαριστήσω επίσης όλους τους φίλους από την Ε για τις συμβουλές και τις οδηγίες που μου έδιναν (είναι ο πρώτος μου server) και να ζητήσω συγγνώμη από τους συμμάχους μου για τα συνεχή και απαιτητικά πολλάς φορές κυκλικά που τους έστελνα .
    Όσον αφορά στον επόμενο server 3, ήρθε η ώρα να παρουσιαστεί η συμμαχία "Τρελοί Κεφαλονίτες", Alex-A.E.K. για εσάς χτυπά η καμπάνα...
    Να είμαστε όλοι καλα

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές