Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 70

Θέμα: S3 T-E-L-O-S

Προεπιλογή

Eσείς του έξω κόσμου ( ) , Τώρα που τελείωσε, δεν βγάζετε και καμιά αναφορά απο επιθέσεις ..

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια σε ολους τους πιστους του WW της ΒΒ που καταφεραν να παρουν τον σερβερ με τα ξενυχτια κ τις προσπαθειες τους.Τιμη μας που ειχαμε σοβαρους αντιπαλους.Εις το επανιδειν.

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο faithless Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσείς του έξω κόσμου ( ) , Τώρα που τελείωσε, δεν βγάζετε και καμιά αναφορά απο επιθέσεις ..
    Το μόνο που μπορώ να σου περάσω είναι η τελική επίθεση των Ε κατά του WW που βγήκε πρώτο
    Φυσικά δεν έχω την έγκριση του επιτιθέμενου αλλά δεν πιστεύω να έχει αντίρρηση γιατί ούτως ή άλλως δεν τον ξαναβλέπω να παίζει πάλι travian
    Οπου και να έπαιξε φέτος ρουφιάνος ήταν
    Σε μας μαλιστα ήταν απο τους αρχηγους και όμως όταν είδε οτι οι Ε έχαναν έστειλε το χαμμερ του πανω μας

http://www.travian-reports.net/gr/report/9673711f4c6

Ελπίζω οι Ε να βλεπουν πόση λίγη άμυνα είχαμε και να αναρωτηθούν πως δεν μας καθυστερησαν στον δρόμο προς τον τερματισμό !!!
    Η πρόφαση ότι ειχαν καταλάβει ότι είμασταν οι λαγοί δεν στέκει γιατί όπως και θα έλεγε η Νατασσα ποτέ μην υποτιμάς τον λαγό !!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη angelo57dm : 22-08-10 στις 14:56

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια παιδια για το κουραγιο, την επιμονη και την υπομονη σας!

Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους
    Τα Συγχαρητήρια μου στους ΒΒ για τους αγώνες τους και για την νίκη τους !
    Τα Συγχαρητήρια μου στην Ε για τους αγώνες της και για την ενότητα τόσον
    συμμαχιών μέχρι το τέλος !
    Τα Συγχαρητήρια μου στον j.k για την αυτοκρατορία του και για το γεγονός ότι κατέκτησε τα πιο πολλά χωριά !
    Τα Συγχαρητήρια μου στον dimitris_788 για τον τίτλο ‘’ο μεγαλύτερος επιθετικός παίκτης ‘’
    Τα Συγχαρητήρια μου στον/ην KABAMARU για τον τίτλο ‘’ο μεγαλύτερος αμυντικός παίκτης ‘’ [ θα μου πείτε 13 θέση βγήκε….αλλά για μένα προσωπικά δεν πιάνονται τα θαύματα και οι Νατάριοι ]
    Τα Συγχαρητήρια μου στα 12 θαύματα !
    Τα Συγχαρητήρια μου στην ΖΕΝ για τον μεγαλύτερο στρατό του server που εμφανίστηκε !
    Τα Συγχαρητήρια μου σε όσους έπαιξαν σε αυτόν τον server και δεν βάρεσαν το κεφάλι τους στον τοίχο όταν κατάλαβαν τι πάει να πει classic server !

Ευχαριστώ όλους τους συμμάχους και εχθρούς μου που έδωσαν ένα μοτίβο στον server.
    Ευχαριστώ τα άτομα που έλιωσαν μαζί μου στο sitting της mouxritsas [ (otto – othonas ) ( Sofia17 – Sofia ) ( Aua –pantelis/Baggelis) ( Evi Black.s ) (Victoria) ]
    Ευχαριστώ τον Δημήτρη the.saints για ότι έκανε για τον λογαριασμό Black.S !!
    Ευχαριστώ τον ASXETOS & VELL για της μάχες που δώσαμε …..μέρες νύχτες…
    Ευχαριστω τον Black Angel για το μάθημα που μου έδωσε να μην υποτιμώ ποτέ κανέναν !

Τέλος τα σέβη μου……!!!!!!!! και τα ευχαριστώ μου για ότι έκανε για την Ε ….
    Δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες γιατί δεν ξέρω πότε θα τελειώσω…
    στον πιο σπουδαίο άνθρωπο που γνώρισα ποτε στο Travian από τότε που παίζω ….Dimitr1s

Ηλίας Black.s
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OmbladonNA : 22-08-10 στις 15:40
    Γίνε μέλος κι εσύ στην Εθνική Ελλάδος κάνε εγγραφή στο forum:Εθνική Ελλάδος

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ

Συγχαρητηρια σε ολους οσους εμειναν μεχρι τελους και απο τις 2 πλευρες.Συγχαρητηρια σε οσους παλεψαν για να κρατησουν ενωμενες τις συμμαχιες τους.Συγχαρητηρια σε οσους καθονταν μεχρι τα ξημερωματα και εκαναν σχεδια επιθεσης ή οργάνωσης.Σε οσους αντεξαν την απογοητευση και εμειναν μέχρι τελους.Μιας κι ολος ο σερβερ κυλισε ηρεμα,ας παραμεινουμε ολοι ψυχραιμοι χωρις κοντρες,ανεπιτρεπτα θεματα κλπ. οπως (δυστυχως) "συνηθιζεται" μετα απο ενα endgame.

Περιοχή
    EVERYWERE

Προεπιλογή Αναφορές

Εγώ από την μερια μου θα βαλω τις αναφορες να τις δουν όλα τα παιδια και συντομα και απο ΚΡΗΤΗ
    Να τις μαζέψουμε πρωτα

http://www.travian-reports.net/gr/re...96,9665550535b

καλό καλοκαίρι σε όλους.

Προεπιλογή

φτανοντας ως το τελος αυτου του σερβερ που βρηκε νικητες τις συμμαχοιες του συνασπισμου των ββ θελω να δωσω τα συνχαρητηρια μου και ευχαριστησω ολα τα παιδια της ββ για την προσπαθεια τους σ ενα δυσκολο και εξαντλητικο end game αλλα και τους αντιπαλους που μας προσφεραν ενα ποιοτικο και ανταγωνιστικο σερβερ κρατοντας ενα υψηλο επιπεδο και επικοινωνιας αλλα και χιουμορ!!! οι υπολοιποι και απο τους μεν και απο τους δε ας βρουν γκομενα / ο καλυτερα και να μην ζουν μονο μεσα απο το τραβιαν ...(δεν θα ανεφερθω σε ιδιαιτερες μαχες η κοντρες ...οχι σ αυτο το μηνυμα)
    ιδιαιτερη μνεια θα ηθελα να κανω στα παιδια που γνωρισα και περασα μαζι τους το μεγαλυτερο διαστημα αυτου του χρονου
    στον μανολιτο τον capma που καναμε ατελειωτα ξενυχτεια συζητωντας ακομα και την πιο μικρη λεπτομερια που ειχε να κανει με την γειτονια μας.
    στον κωστα μας τον ιδρυταρα μας που παρ ολη την γκρινια του προς την αρχηγο μας ...παντα ηταν εκει που χρειαζοτανε(σιταποθικεεεεεεεεες ρεεεεεεεε) να εισαι σιγουρος κωστα δεν θα χαθουμε ΦΙΛΕ
    στον αστειρευτων δυναμεων μαχο τον geosk τι να πρωτοπω γ αυτο το παιδι ..αν μπορουσα να τον ξαναπετυχω στο τραβιαν θα τον ηθελα μονο ως συμμαχο ....!!(μαχο θα σε παιρνω καθε πρωι τηλ ρεεεεε)
    τον παρη τον cufo που ποτε δεν αρνηθηκε την βοηθεια του σε οτιδηποτε δειχνοντας ηθος και σεβασμο ειτε προς συμμαχους ειτε προς αντιπαλους
    τον λεφτερη τον ram τον συνξενυχτι , συμμαχο και suporter και να του πω και ενα μικρο συγγνωμη για τους 1,2 αρχηγους.....που του στοιχησα...καλα καλα 3 ητανε λεφτερη οκ!!!
    τον γιωργο τον clever και τον νικολα τον nivinach για το suportarisma που κανανε και τις λυσεις που δωσανε και τα 2 αυτα παιδια
    την σοφια μας την stardust που πραγματικα εδειξε τεραστια ψυχη και αυταπαρνηση στα δυσκολα
    τον κωστη μας με τα τσουρεκια του ...τον ροιδοπουλο ντε!!!!
    τον αρη για ολα οσα εκανε μεχρι να εγκαταλειψει αν δεν ησουνα και γαυρος ρεεεεεεεεεε......αχαχαχαχαχαχ .
    την γιωργια μας την ayra_mizim που σε καθοριστικο σημειο του παιχνιδιου με βοηθησε παρα πολυ και εδειξε οτι και μια γυναικα μπορει να φοραει παντελονια που ομως να τα σεβεται!!!
    την αλλη μας την σοφια που εδωσε μεγαλες μαχες εκει στο κεντρο
    ενα μεγαλο ευχαριστω σ εναν ανθρωπο που στηριξε το acc μου σε μια πολυ δυσκολη προσωπικη στιγμη
    κατα την διαρκεια αυτου του σερβερ τον δημητρη τον κοκκινελο
    και εδω να ευχαριστισο και την αννα....που πηρε την σκυταλη ετσι ωστε ο κοκκινελος να ειναι εδω οοοεεεοοοο
    παιρνοντας πισω και ενα κομματι απο τα χαμενα του χωρια......και μαλιστα 1-2 τα πηρε χρησιμοποιοντας πρετωρες!!!!!!καθως και γia την συνολικη βοηθεια προς το 47/10 ειδικα τις δυσκολες βραδυνες ωρες
    χμμμμ ....στον μητσο τον _788 για τα απιστευτα γελια που καναμε ....γ τα ατελιωτα μπινελικια που ριξαμε ο ενας στον αλλο .....εψαχνα να βρω μια συνομιλια μια ...που να μην εχει μπινελικια εστω και να ειναι ελαφρια ρε παιδι μου αλλα τπτ .....κολογαυρε σου υποσχομαι να σε βριζω παντα ρεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!(ειδες επιπεδο εεεεεε βλαχο ε βλαχο,, τυρι,,ουσσσστττττ δεν μπορω να πω αλλα απ δω θα τα κοψουνε¨)))))
    την υπολοχαγαρα μας την νατασα την kabamaruda μας η οποια εδειξε απιστευτες και αστειρευτες αντοχες στις παραξενιες και στις ιδιοτροποιες ολων μας ολο αυτο το χρονικο διαστημα(και στου ιδρυταρα...)καθος και σ ολη την διαρκεια του end game και φυσικα στον σχεδιασμο της ολης στρατηγικης του παιχνιδιου ....διδασκοντας πως ειναι οι πραγματικοι αρχηγοι!!!!!!!!!!!!
    (εστω και με Π)
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΣΑΣ ...
    ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ
    NS

Υ.Γ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΔΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......ΤΑΠΕΙΝΑ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ .....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΤΕ...
    μανος.

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Λοίπον παιδιά εγώ στο σέρβερ βοηθούσα κάτι φίλους που μου το ζήτησαν με το ακάουντ μπιφτέκι και είμουν στην Ε-μασ 2 δεν ξέρω και πολλά για το σέρβερ αλλά πρέπει να συγχαρούμε και νικητές και ηττημένους

Τα συγχαρητήρια μου στους νικητές και αντιπάλους μου δούλεψαν σκληρά για να φέρουν το θαύμα στο τέλος του μπράβο παιδιά χαρείται το όσο πιο πολύ γίνετε

Τα συγχαρητήρια μου και στους συμμάχους που και αυτοί προσπά8ησαν όσο πιο πολυ μπορούσαν δυστηχώς όμως μας πρόλαβαν

Ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ πρέπει να πω στα παιδιά και keepers της μουχρίτσας που έδωσαν όλο τους τον εαυτό με ατελείωτα ξενύκτια για να συγκρατήσουν ζώντανο το θαύμα που με χίλια ζόρια πήραν

Θα δώσω και συγχαρητήρια στα παιδιά της συμαχείας που αν και μικρή είχε μεγάλη συμμετοχή

Σας ευχαριστώ όμορφα κοριτσάκια μου και αγόρια είμαι περήφανος για σας

Ιάκωβος
    http://travian-reports.net/gr/report/694966f0e16 Gr2.2
    http://www.travian-reports.net/gr/report/256936647dd gr2.3

Gr1.2 Iacovos Aliance winner (cont end)
    Gr2.2 Iceman Aliance Winner (?WW)
    Gr2.3 Iceman Aliance Winner (Inner Peace)

Προεπιλογή

συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια , νικητες και χαμενους...
    Γαματος σερβερ , δυνατες επιθεσεις - αμυνες και πολυ skypeeee.....
    Τα λεμε σε αλλη κοντρα εκτος αν ερθετε μαζι μου
    χοχοχοχχοχοχο

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές