Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 49

Θέμα: ΣΕΙΣΜΟΣ??????????

Προεπιλογή

Ασχετο....εχουμε δημιουργια υπερσυνασπισμου με το ονομα Ν N@tion!!!!!!

Προεπιλογή

εδω ενωθηκαν η f με το μεγαλυτερο μερος τον # και μεςινανε η vrgg μονη τους!!!!!
    φλογοβολε τελικα ενοθικατε ολοι σας συνχαρητηρια!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the trooper Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω ενωθηκαν η f με το μεγαλυτερο μερος τον # και μεςινανε η vrgg μονη τους!!!!!
    και που εισαι ακομα φιλε μου...σαν αναγνωστης του φορουμ θα θυμασαι τα περι υπερσυμμαχιων και δεν τα θελουμε αυτα και παιζουμε για να περασουμε καλα και το παιχνιδι δεν θα χαλασει απο εμας κτλ κτλ κτλ...
    και που εισαι ακομα...εχουν να κανουν συμμαχιες...θα χτυπησουν και σε αλλους την πορτα σε λιγο...
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flogovolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ελευθερωθείς????
    Τώρα που δέθηκες για τα καλά καλέ μου φίλε
    Θα επικοινωνήσω σύντομα μαζί σου, στο χρωστάω άλλωστε

Καταπληκτικό αττάκ, και ήθελε μεγάλα αυγά που τα παιδιά τα είχαν και το απέδειξαν.
    Ελπίζω να μην δημιουργηθούν υπερσυνασπισμοί και χαλάσει ο σέρβερ. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει, δεν έχω κόλλημα να κερδίσω σέρβερ (και δεν αναφέρομαι μόνο στους αντιπάλους), καλό παιχνίδι να παίξουμε θέλω, μπορεί άλλωστε να έιναι και το τελευταίο μου
    Τις αναφορές στις περνάω prive
    ελπιζω να μην τα πιστευες αυτα που ελεγες περι υπερσυμμαχιων...
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο corsikios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ηταν τα rams????????
    δεν τα ειδες????πας καλα?4 επιθεσεις πριν το τελος 1400 ρωμαικα κριαρια......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the trooper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τα αξίζω εγώ τα συγχαρητήρια, αλλά τα άτομα της ηγεσίας που έλαβαν την συγκεκριμένη απόφαση. Όπως μπορείς να δεις, εδώ και 10 μέρες, με δική μου απόφαση, δεν αποτελώ μέλος του επιτελείου της συμμαχίας μου. Όχι μόνο δεν συμμετείχα στην λήψη της απόφασης, αλλά έχω πολλές φορές εκφέρει την αντίθεση μου σε μια τέτοια εξέλιξη. Δεν θα με χάλαγε νίκη της συμμαχίας μου, αλλά δεν επιθυμω μια νίκη μόνο για την νίκη και με οποιοδήποτε κόστος
    Θεωρώ ότι η απόφαση ήταν λάθος, αφού μας δινόταν η ευκαιρία να παίξουμε ένα παιχνίδι με αρκετές πιθανότητες μέχρι τέλους. Δεν θα είχα καμμία αντίρρηση να συμμαχίσουμε με άλλους, αν πρώτα οι αντίπαλοί μας, μας ανάγκαζαν να μπούμε σε αυτό το τρυπάκι. Ακόμα και να χάναμε, θα χάναμε με ψηλά το κεφάλι και θα μας έμενε η πορεία μας. Με την συγκεκριμένη απόφαση θεωρώ ότι την υποβαθμίσαμε.
    Σίγουρα θα δημιουργηθει και άλλος συνασπισμος. Ήδη ο συνασπισμός της Παγκρητιας, απο πριν κιολας είχε λίγο λιγότερα μέλοι από ότι εμείς, χωρίς να αποτελεί δικαιολογία για εμάς αφού δεν αποτελείτο από ένωση των λεγόμενων πολύ δυνατών συμμαχιών. Η επιλογή να ξεκινήσουμε εμείς αυτό το πανυγήρι, πιστεύω ότι μειώνει την μέχρι τώρα πορεία μας και αν είμαστε εμείς οι τελικοί νικητές, θα μειώσει κατά πολύ την νίκη μας. Αυτό βέβαια με την προϋπόθεση οτι δεν θα γεννηθεί νέα υπερδύναμη.
    Και για να μην παρεξηγηθώ, σέβομαι την ηγεσία και την απόφαση της πλειοψηφίας της ελπίζω, παρότι διαφωνώ. Σαν παίκτης της συμμαχίας μου, θα στηρίξω σε άμυνες και στάρια το θαύμα της, αλλά δεν θα υπερασπιστώ την συγκεκριμένη απόφαση.
    Η συγκεκριμένη ηγεσία έφτασε την συμμαχία εδώ που είναι και παρότι έχω διαφορετική φιλοσοφία με την συγκεκριμένη απόφαση, θα την σεβαστώ όσο και ας μη μου αρέσει. Μπορεί και να είναι λάθος η φιλοσοφία μου, δεν διεκδικώ κανένα αλάθητο, αλλά υπερασπίζομαι τα πιστεύω μου.
    Προσωπικά πάντως, τυχόν νίκη σε σέρβερ που η συμμαχία μου ή μάλλον ο συνασπισμός μου πλέον, θα έχει το πλεονέκτημα σε ακάουντ, που δεν θα είναι ισοδύναμος δηλαδή, δεν θα την πανηγυρίσω.

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Προσωπικές αντιπαραθέσεις απαγορεύονται.

Προσπαθήστε να συζητήσετε χωρίς να επιτίθεστε ο ένας στον άλλον.

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελπιζω να μην τα πιστευες αυτα που ελεγες περι υπερσυμμαχιων...
    Αν ήσουν προσεκτικός και διάβαζες προσεκτικά αυτά που έγραψα, θα είχες δει ότι είχα φωτογραφίσει τι θα γίνει καθώς και ότι είχα δείξει την αντίθεσή μου.

Ελπίζω να μην δημιουργηθούν υπερσυνασπισμοί και χαλάσει ο σέρβερ. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει, δεν έχω κόλλημα να κερδίσω σέρβερ (και δεν αναφέρομαι μόνο στους αντιπάλους), καλό παιχνίδι να παίξουμε θέλω, μπορεί άλλωστε να έιναι και το τελευταίο μου
    Το μόνο θετικό των συνεργασιών μας πιστεύω, είναι ότι επιτέλους βγήκατε να μιλήσετε για το παιχνίδι

Σχόλιο διαχειριστή: RuLeR
    Παρακαλώ αποφύγετε την δημιουργία εντυπώσεων εις βάρος της ελληνικής ομάδας TRAVIAN
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RuLeR : 03-09-10 στις 17:48

Προεπιλογή

[QUOTE=flogovolos;106835]Αν ήσουν προσεκτικός και διάβαζες προσεκτικά αυτά που έγραψα, θα είχες δει ότι είχα φωτογραφίσει τι θα γίνει καθώς και ότι είχα δείξει την αντίθεσή μου.

σε ζητηση μεταξυ μας μου ειχες επιβεβαιωση οτι δεν προκειτια να αλλαξει κατι μεχρι τελος...απλα σου το λεω γιατι μου φαινεται οτι ξεχνας ευκολα..κ αν θυμασαι ελεγες οτι εμεις θα αλλαξουμε πολλα...

καλη συνεχεια
    RΕNCE POWER

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

[QUOTE=galats;106839]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flogovolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήσουν προσεκτικός και διάβαζες προσεκτικά αυτά που έγραψα, θα είχες δει ότι είχα φωτογραφίσει τι θα γίνει καθώς και ότι είχα δείξει την αντίθεσή μου.

σε ζητηση μεταξυ μας μου ειχες επιβεβαιωση οτι δεν προκειτια να αλλαξει κατι μεχρι τελος...απλα σου το λεω γιατι μου φαινεται οτι ξεχνας ευκολα..κ αν θυμασαι ελεγες οτι εμεις θα αλλαξουμε πολλα...

καλη συνεχεια
    Μιλάς για την απάντηση μου πριν από ένα μήνα
    Σου είπα ακριβώς αυτό.

03-08-10 aporia
    Τα μπερδευεις τωρα φιλε μου. Ξερεις πολυ καλα οτι δεν θα ειναι αυτη η τελικη μορφη του σερβερ.Εμεις παιζουμε πολεμο και δεν ενδιαφερομαστε για συμμαχιες νικης σερβερ. Αυτο φαινεται. Εσεις κανετε τελειως διαφορετικο στυλ παιχνιδιου. Παιχνιδι για νικη στο σερβερ. Τωρα το ποιος ειναι φαβορι μικρη σημασια εχει. Και στον 1 οι Ι ειμασταν, αλλα τελικα χασαμε με κατω τα χερια. Οι συμμαχιες θα το δειξουν. Νικη με τα 3/4 του σερβερ, προσωπικα δεν την θεωρω νικη και ουτε θα την πανηγυρισω. Εμεις θα συνεχισουμε ετσι

Δεν είπα ποτέ ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κατι στο τέλος

Όπως έγραψα και παραπάνω δεν διεκδικώ το αλάθητο

Όσο για το ότι με αφορά, δεν αλλάζω άποψη.

Επίσης φίλε galats δεν θα απολογηθώ ή θα υπερασπιστώ σε κανενα αποφάσεις τις οποίες δεν ενστερνίζομαι.

Καλη συνεχεια και σε εσένα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flogovolos : 03-09-10 στις 19:35

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Σεισμος στην Αθηνα!
    By exalos! in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-10, 09:42

Δικαιώματα - Επιλογές