Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 49

Θέμα: ΣΕΙΣΜΟΣ??????????

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή ΣΕΙΣΜΟΣ??????????

Εγινε σεισμός στον σέρβερ?
    Ούτε και οι σταθερότητες δεν μπόρεσαν να τον αντικρούσουν.
    Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά της F-Park

Προεπιλογή ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ

φιλε γιωργο πραγματι εγινε σεισμος!!!!!!!!!!!!ευγε στα παιδια που το οργανωσαν αν και δεν εχω δει αναφορα για το τι ακριβως εγινε.... μονο να τολμησω μπορω να φανταστω τι delete θα παταγα αν ημουν επιτελειο και μου κλεβανε αντικειμενο ποσο μαλλον το μοναδικο σταθεροτητας
    ο σερβερ σιγα σιγα πλησιαζει στο τελος του...ταυτοχρονα πλησιαζει η ωρα που θα ελευθερωθω και ελπιζω και εσυ...

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papatrexas Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε γιωργο πραγματι εγινε σεισμος!!!!!!!!!!!!ευγε στα παιδια που το οργανωσαν αν και δεν εχω δει αναφορα για το τι ακριβως εγινε.... μονο να τολμησω μπορω να φανταστω τι delete θα παταγα αν ημουν επιτελειο και μου κλεβανε αντικειμενο ποσο μαλλον το μοναδικο σταθεροτητας
    ο σερβερ σιγα σιγα πλησιαζει στο τελος του...ταυτοχρονα πλησιαζει η ωρα που θα ελευθερωθω και ελπιζω και εσυ...
    Να ελευθερωθείς????
    Τώρα που δέθηκες για τα καλά καλέ μου φίλε
    Θα επικοινωνήσω σύντομα μαζί σου, στο χρωστάω άλλωστε

Καταπληκτικό αττάκ, και ήθελε μεγάλα αυγά που τα παιδιά τα είχαν και το απέδειξαν.
    Ελπίζω να μην δημιουργηθούν υπερσυνασπισμοί και χαλάσει ο σέρβερ. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει, δεν έχω κόλλημα να κερδίσω σέρβερ (και δεν αναφέρομαι μόνο στους αντιπάλους), καλό παιχνίδι να παίξουμε θέλω, μπορεί άλλωστε να έιναι και το τελευταίο μου
    Τις αναφορές στις περνάω prive
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flogovolos : 01-09-10 στις 23:11

Προεπιλογή

Σεισμος με τσουναμι να ακολουθει απο πισω, μας κατεδαφισαν, την ψυχολογια κυριως, σε εναν σερβερ που ειχαμε ξεκινησει να κοιμομαστε σιγα σιγα, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους αντιπαλους της F-PARK που μας κλεψανε το x5.
    Οντως αποδειχθηκαν μαγκες και εξυπνοι γιατι ενω ξεραμε οτι ερχονταν, μας υπνωτισαν και δεν περιμεναμε με τιποτα να εχουν τοσους στρατους μεσαιου επιπεδου και προθυμους να αυτοκτονησουν σε τοσο κρισιμη φαση του σερβερ, αλλα οσο παιζεις μαθαινεις και βλεπεις στρατηγικες.
    Για εμας στην ουσια εχασε το ενδιαφερον του ο σερβερ και λογικα απο εδω και περα θα ειμαστε απλοι παρατηρητες στις εξελιξεις.
    Καλη συνεχεια σε οσους εχουν ακομα σκοπο για θαυματα, και μεταξυ μας, καλα που εγινε νωρις αυτο για να γλυτωσουμε και τα ξενυχτια στα θαυματα.

Προεπιλογή

μπορει να ειμαι κι εγω στην ηγεσια της συμμαχιας και να αισθανθηκα λιγο ντροπη που χασαμε το πολυτιμο αντικειμενο αλλα αξιζει να αναγνωρισουμε την μεγαλη προσπαθεια που εκανα οι αντιπαλοι μας για να μας το παρουν.δυστηχως οι αμυνες που ειχαμε μεσα εκεινη την στιγμη δεν αντεξανε.ισως και να μας πιασανε στον υπνο και δεν ειχαμε την καταλληλη αμυνα μεσα.σιγουρα θα μπορουσαμε να εχουμε και την 5απλασια αμυνα μεσα στο χωριο αλλα οτι και να λεμε τωρα ειναι αργα.
    και παλι τα συγχαρητηρια μου στα παιδια της F-PARK. ο σερβερ συνεχιζεται και θα παμε μεχρι το τελος για το θαυμα.μπορει να χασαμε το μεγαλο πλεονεκτημα που ειχαμε και να το πηρανε αλλοι αλλα αυτο δεν παυει να μας στερει την οποια παραμικρη ελπιδα μας εμεινε.
    καλη συνεχεια απο εδω και περα...

υπ.αμυνας punks: galaths(αυτος ειμαι φλοφοβολε για να μη ψαχνεσαι ξανα φιλε μου.)

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Τα greeklish στο φόρουμ απαγορεύονται.

Τα μηνύματα διαγράφονται , προσπαθήστε να γράφετε ελληνικά.

Προεπιλογή

Βαλτε καμια αναφορα ρε παιδια να ενημερωνομαστε και εμεις......
    S1: Corsikios CSU
    S4: Dr. CorsikAnna =CLS=

flogovolos
    Guest

Προεπιλογή

Respect στους Punks για την αντίδραση τους, σας τιμάει και κάνει τη συμμαχία σας να ανεβαίνει στην εκτίμηση όλων. Δεν χάνεται, ούτε κερδίζετε ένας σέρβερ με την απώλεια ή το κλέψιμο ενός αντικειμένου, ακόμα και του Χ5. Οι μάχες μόλις ξεκίνησαν.
    Εφιστώ την προσοχή στους F να μην ανέβουν στο καλάμι. Γιατί το καλάμι πληγώνει.
    Οι μάχες μόλις ξεκίνησαν
    http://www.travian-reports.net/gr/re...ef,100849974ac

Και πάλι συγχαρητήρια στους F-Park
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flogovolos : 02-09-10 στις 16:05

Προεπιλογή

Καλησπερα .... Μιλαω εκ μερους ολης της ηγεσιας της F-PARK ...
    καταρχην ευχαριστουμε για τα συγχαρητηρια και ιδιαιτερα των Punks ......χαιρομαστε να εχουμε τετοιους αντιπαλους που αντιδρουν με τετοιο τροπο σε μια τοσο σημαντικη χαμενη μαχη.......

Συγχαρητηρια και στα παιδια που συμμετειχαν στην μαχη και μερικοι εχασαν ολο το στρατο τους και επισης στα παιδια που στελνανε fakes καμια 300+ και σε συγκεκριμενους στοχους, στα αλλα αντικειμενα και σε μεγαλα καπ με αποτελεσμα να σπασουν οι αμυνες και να περασουμε με της λιγοτερες απωλειες μονο 4,5 μετριοι στρατοι για το χ5

α και οποιος του περισευει σιταρακι ας στειλει στο αντικειμενο λιγο γιατι η αμυνα εφτασε επιπεδα θαυματος

vasilis
    F-Park

Προεπιλογή

Που ηταν τα rams????????
    S1: Corsikios CSU
    S4: Dr. CorsikAnna =CLS=

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Σεισμος στην Αθηνα!
    By exalos! in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-10, 09:42