Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Συμμαχία Hellas

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DoN B. Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο για σενα φιλε Νικο....μια ειναι η HELLAS στο σερβερ 2.....
    δεν εχω καμμια αντιρησση....
    απλα κυκλοφορουν πολλες hellas........παντου......

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

φιλε νεκρομαντη,

πραγματικα εισαι αθεοφοβος. εισαι ο θεος της παραπληροφορησης. λιγοι ανθρωποι εχουν αυτη την ικανοτητα και σου δινω τα συγχαρητηρια μου. σε μενα ομως δεν πιανει...

επαναλαμβανω λοιπον: ( και μην με βαλεις στον κοπο να τα ξαναπω, γιατι δεν θα σου απαντησω)

η HELLAS τερματισε ΠΡΩΤΗ. καμια αντιρρηση σε αυτο? δεν νομιζω. δεν το αμφισβητει κανεις αυτο γιατι ειναι γραμμενο στο analyser. οσο και αν εσυ ακομα μετα απο 2,5 μηνες δεν θες να το παραδεχτεις. τα στατιστικα ειναι ενας τροπος να αποδειξεις μερικα πραγματα, για μερικους σαν εσενα που το ασπρο το κανουν μαυρο.

οταν καποιος αγωνιζεται και βγαινει πρωτος και λεει ''ειμαι πρωτος'' μειωνει αναγκαστικα τον δευτερο η τον τελευταιο? δεν χλευαζω κανεναν.
    εγω ανηκω στην συμμαχια που κατεκτησε στατιστικα την 1η θεση, και εσυ την 9η.
    αυτο τι σημαινει οτι εγω ή η συμμαχια μου, ηταν καλυτερη απο την δικια σου??? η απο σενα τον ιδιο??
    θεωρω οτι ειναι λαθος η προσεγγιση. ολοι καπου θα τερματιζαμε και προσωπικα και συλλογικα.
    ειμαστε αξιοι συγχαρητηριων για την προσπαθεια, ολοι οσοι πηραμε μερος.
    μην επαναλαμβανεις συνεχεια λοιπον την καραμελα, οτι μειωνω φιλους και αντιπαλους.
    αυτο το λες εσυ μονο και μονο για να δημιουργησεις εντυπωσεις. δεν ξερω που αποσκοπει αυτο που κανεις.
    αρα λοιπον για να συνοψισουμε, επειδη την τριχα την καναμε τριχια, και μπορει και καποιοι να εκνευριζονται που μας διαβαζουν.
    η HELLAS τερματισε πρωτη στατιστικα,
    η HELLAS ειχε συμμετοχη με τον συνασπισμο στην κατακτηση του θαυματος,
    αρα: ειναι μια μεγαλη συμμαχια, που εδειξε στον σερβερ 2, οτι εχει την δυνατοτητα να πρωταγωνιστησει και σε αλλους σερβερ.
    εαν και κατα ποσον αυτο θα ειναι εφικτο, θα αποδειχτει στο γηπεδο. δεν μπορουμε ποτε να προδικαζουμε, γιατι θα ειμαστε λαθος. αισιοδοξουμε ομως σε μια καλη πορεια και σε αυτον τον σερβερ.
    σαφως και υπαρχουν εφαμιλλες συμμαχιες, που θα πρωταγωνιστησουν η πρωταγωνιστησαν σε παλιοτερους.

ευχομαι σε ολες τις συμμαχιες μια πολυ καλη πορεια στον νεο σ2.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Τελικά φαίνεται ότι δεν έχω να κάνω με νοήμον άνθρωπο, οπότε αυτό θα είναι το τελευταίο post μου. Αν ο άλλος είναι τρελός ή θέλει να το παίζει τρελός,δικαίωμα του.

Σου έκανα Παράθεση 2 μηνύματα σου, όπου στο ένα λες " Η καλύτερη συμμαχία του σέρβερ 2 που έληξε" και στο άλλο λες "ΔΕΝ είπα ότι ήταν καλύτερη από τις υπόλοιπες" και μετά εσύ μου λες ότι κάνω την τρίχα τριχιά, και το άσπρο μαύρο. Είσαι καλά ψυχολογικά άνθρωπε μου ?

Πέτρος aka Nekromantis

ps 1 Όταν τέλειωσε ο gr2, έγραψα ένα μήνυμα στο οποίο πόσταρα μηνύματα σου που ξεφτίλιζες την συμμαχία σου και τον εαυτό σου, λέγοντας ότι δεν νιώθεις κομμάτι των νικητών, υποτιμώντας τους συμμάχους λέγοντας ότι εσείς ήσασταν καλύτεροι, λέγοντας ότι ένιωθες πικρία που δεν κέρδισε το δικό σας WW, παρόλο που κέρδισε ο συνασπισμός κ.λπ.
    Αφού έγραψα αυτό το μήνυμα, μου έστειλες ενα Π.Μ. όπου προσπαθούσες να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. Σε λυπήθηκα και έσβησα το προηγούμενο μήνυμα όπου έδειχνε το επίπεδο σου. Πίστεψε με,δεν είναι δύσκολο να το ξανά γράψω...

ps 2 Πραγματικά απορώ πως οι HELLAS σε δέχονται πάλι, με τον τρόπο που τους ξεφτίλισες πριν λίγο καιρό....

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Δεν νομίζω ότι πρέπει να συνεχίσετε την άτοπη αντιπαράθεση.

Locked.,...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. HELLAS
    By ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-11, 21:55
  2. Hellas - The end
    By GoDLiKe in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-11, 22:51
  3. Συμμαχία Hellas
    By sikelos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-07-10, 15:25
  4. HELLAS-Συμμαχια
    By Nationalist13 in forum Αρχείο Server 3 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-09, 14:15
  5. H.F.E (HELLAS FOR EVER)
    By toxotis in forum Αρχείο Server 3 (1)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-08, 20:52

Δικαιώματα - Επιλογές