Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: KeePers

Lightbulb KeePers

Οποιος ενδιαφερεται να μπει σε μια νεα συμμαχια με μεγαλες προοπτικες κ να αφησει πισω αλλες με παρελθον απο ολους τους servers ας επικοινωνησει μαζι μου στο Skype Zarate619 το name μου....

Πανω απ΄ολα ειμαστε μια παρεα που θελει να διασκεδαση στον s2 και να περασει καλα!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zarate619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος ενδιαφερεται να μπει σε μια νεα συμμαχια με μεγαλες προοπτικες κ να αφησει πισω αλλες με παρελθον απο ολους τους servers ας επικοινωνησει μαζι μου στο Skype Zarate619 το name μου....

Πανω απ΄ολα ειμαστε μια παρεα που θελει να διασκεδαση στον s2 και να περασει καλα!

Καλη η προσπάθειά σου, αλλα το παρελθόν πάντα θα ακολουθεί πολλούς παίκτες. Θα πρέπει κάποια στιγμή να συνεργαστώ με τον τάδε παίκτη από την χ συμμαχια, όπου σε προηγούμενο σέρβερ είχε κάνει αυτό εκείνο κ.λ.π.
    Δύσκολο, ρομαντικό και μακάρι να τα καταφέρεις.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη η προσπάθειά σου, αλλα το παρελθόν πάντα θα ακολουθεί πολλούς παίκτες. Θα πρέπει κάποια στιγμή να συνεργαστώ με τον τάδε παίκτη από την χ συμμαχια, όπου σε προηγούμενο σέρβερ είχε κάνει αυτό εκείνο κ.λ.π.
    Δύσκολο, ρομαντικό και μακάρι να τα καταφέρεις.

Υπαρχει παντα το κατι καλυτερο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zarate619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει παντα το κατι καλυτερο
    Συμφωνω, γι αυτό σου λέω μακάρι να τα καταφέρεις. Προσωπικά επικροτώ μια τέτοια προσπάθεια, αλλά διατηρώ τις επιφυλάξεις μου όσο αφορά όχι τις προθέσεις σου, αλλά την υλοποίησή των από τα μέλη της συμμαχίας. Και εγω ανήκω σε αυτούς όπου διατηρούν πολλές αμφιβολίες για πρώην συμμάχους μου και δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσα να ξανασυνεργαστώ μαζί τους.

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω, γι αυτό σου λέω μακάρι να τα καταφέρεις. Προσωπικά επικροτώ μια τέτοια προσπάθεια, αλλά διατηρώ τις επιφυλάξεις μου όσο αφορά όχι τις προθέσεις σου, αλλά την υλοποίησή των από τα μέλη της συμμαχίας. Και εγω ανήκω σε αυτούς όπου διατηρούν πολλές αμφιβολίες για πρώην συμμάχους μου και δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσα να ξανασυνεργαστώ μαζί τους.

Θα προσπαθησω κ οτι βγει,πανω απ 'ολα η διασκεδαση!

Προεπιλογή

Αφήνω τους COM και έρχομαι μαζί σου παλιόφιλε Zarate619.Μαζί θα κατακτήσουμε το server,με υπομονή και πίστη στις δυνατοτητές μας!

Προεπιλογή

Zarate γράψε μου σε παρακαλώ στο σκύπε που βλέπεις κάτω από το username μου

Παρόμοια Θέματα

1. Keepers-Steelers
    By tainted love in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-11, 16:01
  2. KeePers
    By zarate619 in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-10, 00:24

Δικαιώματα - Επιλογές